1686
Tetoválás, testmódosítás
  • The Protector
    #1646
    Mit jelent a garancia egy tetkónál?
  • SimaSuna #1645
    ez függ mérettől, stílustól és a tetoválótól.

    nekem egy csillagot csináltak a nyakamra.
    Miskolc 2 tetováló szalonjában voltam. 12-15.000ft értéket mondtak.
    egy ismerős elvállalta + garanciát is adott 5.000ért.
  • Petka
    #1644
    Most 8 vagy 9? Azért nem mindegy... :D
    Kb méret, betűtípus, ilyesmi?
  • Soldiers
    #1643
    Hello
    Érdeklődnék h mennyibe kerul egy tetovalas az alkarra kb 8-9 betűből allo szot tetovaltatnék oda
    Koszonom
  • lord nihilus
    #1642
    Egyik kedvencem tetoválásai (mivel amúgy sincs sok mozgás a topikban :))
  • Vadnokedli
    #1641
    Kicsit halott a fórum ahogy látom, a témája ahogy olvasom Tetoválás, és testmodosítás; így hát lenne egy olyan kérdésem szoktatok e rendelni külföldről testékszereket, vagy valahol itt országon belül?
  • helli
    #1640
    A kép lemaradt,bocsi.
  • helli
    #1639
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem abban segíteni hogy a mellékelt képen lévő tetováláshoz milyen árnyékolást kellene csinálni. Esetleg ha valaki meg tudná a képre szerkeszteni,nagyon hálás lennék.
    Köszönöm.
  • Yoda001
    #1638
    srácoklányok, sejtem 1-2 embernek itt van tapasztalata tetoválókkal kapcsolatban... tudnátok nekem ajánlani olyat, aki azért korrektül megcsinálja, egész minőségien, de nem a csillagos eget kéri érte cserébe árnak? (tudom, az sok dologtól függ, de ezt úgy általánosságban kérdezem)
  • trident
    #1637
    Miért nem a kezelőorvosodat kérdezed meg? Itt nem hiszem hogy bárki is azt válaszolja, hogy például 1,5-ös INR érték felett gond lesz...
  • Stelk0
    #1636
    ja és véralvadás gátlót szedek, van olyan aki tudja ilyen esetben mi a teendő ha tetkót akarok?
  • predator1982
    #1635
    hello:-) rég láttalak?
    ;-)
  • bcrics
    #1634
    Csö:-)
  • predator1982
    #1633
    nekem a karomon lévő olyan hogy domború, a többi pedig tök sima, pedig vannak már vagy nyölc évesek:-)
  • SimaSuna #1632
    olvastam buhera blogot...hát már valaki chipet akar magába ültetni :) meg máshol kivezetni a vizeletét :)
  • bcrics
    #1631
    Nekem van egy kb 10 éves tetoválás, amit még a hadseregbe csináltunk, teljesen amatőr motyóval, tetkóssal, és a rám varrt minta viselkedik kb ugyanígy mint leírtad:
    - ha végigsimítom a mintát, én vagy a csajom, vagy a másik csajom, akkor érezni a dombornyomott mintát, olyan mint egy 3d térkép, érzed a mélységeket és a domborulatokat.

    Úgy emlékszem elég vastag tűvel lett csinálva, talán emiatt, ami szalonban készült az már teljesen homogén a bőrömmel és nem érződik domborulat sem semmi más.
    Beleolvadt a környezetbe.

    fu, most jut eszembe hogy ki lehetne fejleszteni egy olyan tintát ami színváltó, és így akár láthatatlan lehetne az ember, persze aki tetoválva van.
  • SimaSuna #1630
    1 hete van a csuklómon tetoválás. mindenhol lepergett a varr, kivéve egy 2x1cm-es területen, ott puklis, ráncos a bőr illetve be is van dagadva. Bepanthennel kenegetem, nappról napra szebb.
    szóval ha "mostani" a tetkó, nem hiszem, hogy gond lenne vele :)
  • trident
    #1629
    Nem szükségszerű, alapesetben nem emelkedik ki.

    De. Mivel a tetoválás egy seb, ki lehet indulni a korábbi sebgyógyulásokból (de ne a roncsolt, anyaghiányos sebeket vedd alapul), van akinek hajlama van a keloidos sebgyógyulásra.
  • Stelk0
    #1628
    na mert kérdeztem egy szalonba, hogy hogy szokott begyógyulni egy tetkó, és azt mondták mintha egy lehorzsolt seb később ahogy begyógyúlt kicsit felpúposodna, és ez nekem nem túl bizalom gerjesztő...
  • lord nihilus
    #1627
    Nekem a tetkómon végigmentek 2szer, de mindkétszer a gyógyulás 2-3. hetében a "lehámlás" után teljesen sima maradt a bőr felülete.
  • Stelk0
    #1626
    szóval arra lennék kiváncsi h egy profi tetkó, úgy viselkedik a bőr felületen mint egy festmény, hogy a felülete sima, vagy inkább mint egy "varrat" vagy hímzés h kidomborodik a bőr felületén...?
  • Stelk0
    #1625
    de az a gondh ez elég régi tetkó 1-2 éves...
  • Littlepig13
    #1624
    1 hónapban még biztos így lesz sztem, vagyis nálam is így volt most normalizálódik a dolog
  • Stelk0
    #1623
    Sziasztok

    egyik ismerősömnek van a karján egy mauri minta, csak hát a "varrás" rendesen látszik érződik, itt arra gondolok h a minta kidomborodik a bőrén, ez mennyire normális?
  • extramagascsaj
    #1622
    Nekem is van egy a csuklómon. Nekem sem fájt.
  • extramagascsaj
    #1621
    úúúú
  • Littlepig13
    #1620
    nem egyáltalán nem meg is lepődtem rajta mert mindenki mondta h csuklónál majd így meg úgy.
  • SimaSuna #1619
    egész jó :)

    fájt? :)
  • Littlepig13
    #1618
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=lm1nocnd2qavrgrnr3j2.jpg
  • Littlepig13
    #1617
  • SimaSuna #1616
    no para. nekem 1 hét után már a varr lepergett magától, most olyan kékesfekete színű lett, igaz 2 éve van velem :)

    mit tetováltattál magadra? :)
  • Littlepig13
    #1615
    jaja azzal 4 óránként. meg fóliázva volt első két nap amit 4 óránként cserélni kellett a nagy meleg miatt
  • SimaSuna #1614
    értem. :)

    mivel kenegetted?
    bepanthennel?
  • Littlepig13
    #1613
    majdnem agyvérzést kaptam amikor megláttam reggel ahogy felkeltem. mert tod nem az az élénk fekete ami volt hanem ilyen kékes árnyalata lett vagy nem tom :D meg mintha még nem az a bőr lenne ahogy lejött mint ami más van a kezemen hanem fénylik csillog ugyan úgy. sztem érted mire gondolok :D
  • SimaSuna #1612
    nyugi, minden oké. kicsit halványabb lesz a tetkó, de minden stimmel.

    apropó. ha már az első, nekem most jön szerdán a 2. :)
  • Littlepig13
    #1611
    Helooo kérdezni szeretnék h múlthét csütörtökön készült el a tetoválásom. és most kezdett el hámlani. és h eddig erősen fénylett a felület és nagyon szép fekete volt. de napról napra a kontúrok gyengébbek lettek és néhol a minta olyan mintha elfolyna a széle meg ahogy jön le a var a nagyon szép erős feketém halványabb lenne. betartottam a fóliázást meg mindent ahogy a nagy könyvben meg volt írva. aggódok nagyon mert ez az első tetkóm. válaszokat előre is köszönöm. nyugtassatok meg h nem kell vissza mennem vele.
  • Klemice
    #1610
    slipknot logóra lett rávarrva?
  • lamase
    #1609
    Nem jó ötlet szerintem a márkajelzés és nem a jogdíjak miatt. :) De ez természetesen a te döntésed.
  • CUCLI
    #1608
    kész a jobb felkar végre. a kép sajnos nem az igazi, de íme:


  • Attila8805
    #1607
    Gsx-R
    A motorom márkája.
    Miért szerzői jogdíjak miatt? :D