1686
Tetoválás, testmódosítás
  • SimaSuna #1686
    Tudom, legalábbis sejtettem, hogy görbe tükröt szeretnél állítani a tetkósok elé.

    Hasonlóan látom a helyzetet.
    Amit talán kifelejtettél, a dátumok, szülők, testvérek, barinők és szerelmesek közt "menő" vagy a másik fél neve, amit majd később valamivel el kell fedni, mert hát szétmentek.
    llletve még a minőségről is eshetett volna szó.
    - gyere haver megcsinálja óccsóé.
    - most tanulja a srác, olcsón összerakja a tetkódat.

    Aztán amikor meglátod a helyet és kérsz egy "próba" mintát papírra és a vonalvezetés kb tök más...akkor rájössz, hogy inkább fizess rendesen érte, mert életed végéig rajtad marad..

    A ribancrendszám a kedvencem :D
  • Riddick21
    #1685
    Na igen, de remélem kiérezni a szövegből, hogy akkor ez nem is rátok vonatkozik! Érted, hogy bár nektek ezek jelentenek valamit, és ezáltal tökéletesen indokolt tetoválások, de közben tömegek jelennek meg a szalonokban, hogy "egy faszin láttam a múltkor egy csillagot, nagyon megtetszett, nekem is olyan kéne", és közben simán lehet, hogy te voltál. Most akkor az ő tetoválása is a te faterodat jelképezi? Igyekeztem ezt belefogalmazni, de akkora tömegeket érint a sima másolás, hogy annak az 1%-nak inkább elmagyarázom így külön, ha magára veszi! :) Szóval ez az írás nem rólatok szól, a világon semmi gond a tetkóitokkal!
  • SimaSuna #1684
    Észrevétel.

    Csillag tetoválás van a nyakamon.
    - Nálam fatert szimbolizálja, a csillagot az égen, aki mindig a helyes utat javasolta...az ő emlékére lett készítve.

    Asszonynak 3d-s tappancsa van, a volt kutyája miatt, aki gyerekkorától a társa volt és a kutya mancsa lett megörökítve.

    Nem hiszem, hogy a 2 tetoválás alávaló lenne, nyilván csak annak, aki sztereotípiákkal él...
    BMW-m van, indexelek, átengedem a gyalogost és nem gyorsulok a városban. Szóval abba az 1%-ba tartozom...

  • Riddick21
    #1683
    Na, megszületett a 10 legalávalóbb tetoválás c. posztom, ajánlom minden varratás előtt álló figyelmébe! :) Persze ez csak két ember véleménye, de abból az egyik maga a tetoválóművész!
  • Stockbauer33 #1682
  • Stockbauer33 #1681
  • agent007
    #1680
    http://i.imgur.com/0jh7Qkx.jpg

    [email protected]

    http://us21.chatzy.com/progicset
  • Stockbauer33 #1679
  • Stockbauer33 #1678
    http://blog.tattoodo.com/2015/08/nsfw-tiger-style-photography-haris-nukem/
  • Stockbauer33 #1677
    https://www.facebook.com/video.php?v=632548880209148&set=vb.217095358421171&type=2&theater
  • predator1982
    #1676
    jó:-)
  • AntiHero
    #1675
    Mai adag :)

  • slycoop
    #1674
    Üdv.
    Uv-s tetoválása van itt valakinek? Én most gondolkodok hogy bal kézfejre csináltatnék valamit.
    Próbáltam utánna olvasgatni, ha fehér festékkel csinálják arra azt írták hogy egyáltalán nemlátszik később, de egy haverom azt mondja hogy a heg később is látszik? Meg úgy általában mit érdemes róla tudni?
    Ilyesmi mintázaton gondolkodtam:
  • Stockbauer33 #1673
  • predator1982
    #1672
    fasza:-)
  • AntiHero
    #1671
    Új tetkóm első része :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.15. 12:26:21
  • Alyna
    #1670
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék. Budapesten milyen tetováló szalont tudnátok ajánlani, ahol jól dolgoznak, de nem kérnek el csillagászati összegeket. Sajnos az előző tetoválóm, aki nagyon jól dolgozott, már nem készít több tetoválást, és mivel nemrég költöztem fel Budapestre, így nem ismerem még az itteni szalonokat. Egy fekete, 5x8-as méretű lenne bokára, egyik helyen már mondták, hogy az 20.000. Szerintem az sok. Előre is köszi a válaszokat :)
  • GhostRider1 #1669
    nem gáz, meg ezzel nem is lenne semmi baj, csak nem ilyen a magyar mentalitás
  • SimaSuna #1668
    miért lenne gáz?
    szerintem érdekes :)
  • The Protector
    #1667
    jófejnek tűnik a csávó!bár én akkor sem fogok tetkót csináltatni,viszont nagyon szeretem a szép tetkókat.

    Paraszt mód amúgy szerintetek embereket pillanatra elkapni az utcán és megvizslatni a tetkóját?Megdícsérni stb....
    Nektek ez gáz lenne vagy örültök neki?
    Eddig csak pozitív tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban és mindenki szívesen megmutatta magát és örültek is a dícséretnek.
  • _Neo
    #1666
  • CUCLI
    #1665
    ki van száradva (gondolom én)
  • Soldiers
    #1664
    srácok az mitől van hogy a tetkom körül kivan száradva vagyis egy ici picit hámlik
  • Stockbauer33 #1663
    Jobb alkaromon csuklotól könyékig(alkar külső) felvarattam egy fasza szöveget ilyenből.Nekem nagyon bejön.Ugyan ezt a szöveget most nemrég a barátom mellkasra félkörívben

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.facebook.com/TomZoneTattoo
  • Narusco
    #1662
    +1 ezekből elég jót ki leeht hozni
  • SimaSuna #1661
    gondolkodom, egy újabb tetkón a 2 másik mellé...

    Apámra utalna, elsősorban, hogy belül kicsit összetörtem amikor elvesztettem...


    valamint ez a klipp is hatással volt, egy kicsit a döntésben, mert valamennyire hasonulok a kis sráchoz...


  • Stockbauer33 #1660
    Inkább ebből rakj össze vmi tökös szöveget jobbról balra
  • SimaSuna #1659
    én szemszögemből sztem nem, bár nem csinálnék La Familia tetkót...
    helyette a nevek kezdőbetűjét hoznám közös tetkó alá :)


    nézem ezeket a nyújork ink meg májámi ink..olyan szép tetkókat csinálnak, az itteni művészek meg csak úgy vagyogatnak...tisztelet a kivátelnek...
  • Soldiers
    #1658
    Srácok az alkarra tetovaltatom a La Familia szot az ciganyos??
  • predator1982
    #1657
    leírtam miért, bár már lehet nem vagyok tisztában az árakkal az enyémek már vannak vagy 9 évesek:-) de én akkor is drágállom...bár a közeljövőben szeretnék még:-)
  • Soldiers
    #1656
    Tudnatok olyan oldalt adni ahol alkar írásokat talalok??
    Koszonom a segitseget
  • AntiHero
    #1655
    Miért drága? :) Kereszt volt nekem 17 ezer. Egész alkar 80 ezer :D
  • Petka
    #1654
    Akkor nem nyert :D
  • SimaSuna #1653
    nemhiszem. Este 8ig dolgoztam. Miskolcon :D
  • Petka
    #1652
    te voltál tegnap a csömöri auchanban? :D
  • predator1982
    #1651
    nahát azért azok durva árak!!! még pesti viszonylatban is!
  • SimaSuna #1650
    mielőtt tetoválást csinálsz, nagyon jól gondold meg, hogy mit és hova. Mo-n elég gyár a lehetőség a tetoválás eltüntetésére.
    Keress fel minnél több szalont, ha tudsz keress ismerőst, haver havert, hogy hátha. :)
  • Soldiers
    #1649
    Hat en azt a szot akarom h La Familia ezt vmi jo kis fasza betutipussal
  • The Protector
    #1648
    Köszi a gyors választ!Nem tudtam,hogy van ilyen:)
  • SimaSuna #1647
    1-2 év után kopik a festék, a garancia pedig az újraüttetést jelenti.