17903
  • gviski
    #17823
    én ezt találtam ma estére. Aki tudd jobbat linkelje ;-)
  • robotnyk
    #17822
    ha más nem a polgári perben ez egy kemény ütőkártya lesz a Stewartnak
  • mcmoha
    #17821
  • gordon 24
    #17820
    Ennyi! És hidd, el ha nem lett volna betépve a csávó, akkor is ugyan ez az ítélet jött volna ki.

    Az autóversenyzés veszélyes üzem. Nem rohangálunk a pályán.. Ennyi.
  • Falcon83
    #17819
    Marhaság. Nem véletlen hogy hollandiában begandzsázva is lehet vezetni. Semmi olyan hatása nincs, ami az embert ön és közveszélyessé tenné.
  • dave9004
    #17818
    naigen...
    bemarihuánázva kb mindenki életét veszélyeztette ő maga is, nem csak a sajátját.
  • mcmoha
    #17817
    Lezárult a vizsgálat.
    ...Ward Jr. had been under the influence of marijuana at the time of the incident, enough to "impair his judgement".
  • gordon 24
    #17816
    Nem mentegeti senki. De ad 1 aki itt hülye volt az rohadtul nem Stewart. Sajna amiatt, hogy oval versenyzés van náluk az összetört romok a pályán maradnak, tehát mindig találkozik a mezőny a sérült egyénnel. Mivel a pálya rövid amíg a mezőny oda ér senki nem tud oda érni.

    Ez a srác egyszerűen hülye volt. Kb az a szitu, mintha te rohangálnál az m7 esen. Szóval ez van. Nem véletlen, hogy a sprint cupában ezekért a manőverekét 50 ezer dollár büntetés is járhat.

    Szóval ez nem mentegetés. Egyszerűen szarul jött ki, a srác hülyesége.. Értelmetlen dolog miatt meghalt. Erről legkevésbé Stewart tehet... Ha nem mutogat rohangál, hanem a pitbe pofán veri ma is él.. Ennyi.
  • Airbus A380
    #17814
    http://sportgeza.hu/sport/2014/08/11/tony_stewart/



    majd a sitten lenyugszik ez a barom.-..
  • Airbus A380
    #17813
    Érdekes hogy a magyar NASCAR fanok hogyan mentegetik és mosogatják Tonyt,,,, azért éppen kíváncsi lennék amerikába etéren mi a helyzet.

    Ha nem is csukják le, a lelkiismerete amég él követi....
  • Airbus A380
    #17812
    Európába a focival bármit ellehet adni, ez számomra nyilvánvaló, hogy 1 rétegsportot nem adnak élőbe akkor ha van foci ami többeket vonz :) Nekem jó a Sprintcup felvételről is.- Ami érdekes a mostani versenyt nem ismétlik meg egész héten.... a jövőheti már meglesz.
  • N o N a m e
    #17811
    Nem hiszem, hogy ez miatt véget érne a karrierje. Ez csak rajta fog múlni, a saját csapatánál mindig lesz hely számára, de szerintem már jövő hétvégén újra versenyezni fog. Itt most valamennyire Ken Schrader szerepébe képzelem aki Dale Sr-rel ütközött anno. De akár Dan Wheldon is lehetne a példa. Voltak halálos balesetek az autóversenyek történetében és ezután is lesznek valószínűleg. Nem kell ilyen okozásáért feltétlenül véget érjen egy karrier, főleg úgy hogy Tony az autóversenyzésnek él. Most nehéz időszaka lesz, a chase valszeg már elúszott, de biztos talpra fog állni és folytatja.
  • dave9004
    #17810
    szerintem nem volt szándékos. annyira közel ment a srác, meg elég sötét is a pálya, a srác meg feketében... Darwin díjas megmozdulás
  • robotnyk
    #17809
    indexen is írtam, itt is írom, bár a topik ugye elég döglött.

    az a nagy baj, hogy a videó alapján én nem tudom kizárni, hogy nem szándékosan akart ráijeszteni a gyerekre. ez akár a tulajdonosi és versenyzői karrierjének a végét is jelentheti. ha nem jogi akkor mentális következmények miatt.
  • Dietrich
    #17808
    Nyílvánvaló a DS fő profilja a foci. Amíg nem indulnak be a bajnokik addig nincs gond, de utána...
    Indycar augusztus végén befejezi a szezont ők megússzák egy szerencsétlen versenynaptárnak köszönhetően a kihajítást a foci idény miatt.
  • Dietrich
    #17807
    Tony Stewart bajban van miután elgázolta a versenyzőtársát aki belehelt a balesetbe.. De hogy mit kereset a másik versenyző a pályán?? Rendőrség vizsgálja az esetet.



    Tony Stewart will not race at Watkins Glen

    Yes, Tony Stewart did run over a fellow driver, who was killed. But know the whole story.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2014.08.10. 17:31:48
  • Airbus A380
    #17806
    Azt esetleg lehet tudni, hogy mennyi időre terveznrk? Mert ugye anno a sport tv kb félszezont adott aztán kész, és ha jol sejtem akkor a soportklub is... Vajon a digi adja jövőre? Mégha ismétlésbe is.
  • Airbus A380
    #17805
    Sajnos ebbe már két csatorna is megbukott... ez megmár szerintem nevetséges hogy félévre kb , előhozzák,,, aztán következő szezontol semmi
  • frango
    #17804
    Hello!
    Tudja valaki, hol lehet a Sprint kupás versenyeket megnézni? Ahol eddig néztem azt letiltották...
  • Dietrich
    #17803
    Ez igaz, de ha az is igaz a SK-ből DS3-at csinálnak kell a műsor is.
  • gviski
    #17802
    Uborka szezon lesz a fociba
  • dave9004
    #17801
    nincs digim, de dicséretes. Bár a foci persze lenyomja majd juli végétől, augtól a lehetséges éjfél előtti élő közvetítéseket. Viszont, belőlük kinézem azt, h hétfő-kedd főműsoridőben be tudják adni majd!
  • Dietrich
    #17800
    Tegnap Indycar közvetítés alatt a digisporton elhangzott, jön a Nascar a digisportra a nyártól!
  • gordon 24
    #17799
    Hehe! :-)
  • mcmoha
    #17798
  • Airbus A380
    #17797
    Azért 1 android telót ne akarj már 1 számítógéphez hasonlítani :)
  • bakkerman
    #17796
    hát ez olyan messze áll az igazi nascartól mint szerb háborús bűnös a nobel békedíjtól :)
  • N o N a m e
    #17795
    imádom a hangját. :)
  • Alexease
    #17794

  • Airbus A380
    #17793
    Nascat meg senki ne várjon szerintem, MO-n az F1 és társai a menők, ami komoly dolog az az NFL amit eltudtak fogadtattni a nézőkkel, de abban szerepet játszhat szerintem az is, hogy amerikai focit lehet játszani pl MO-n is elég 1 pálya felszerelés stb.... tehát amit az ember a tévébe néz azt át is élheti.


    NASCARnál ez azétt nehezebben kivitelezhető :) magyar hírek nincsenek róla a pilóták ISMERETLENEK satöbbi satöbbi......


    szerintem kb esélytelen, hogy bámeik sportcsatorna bevállalja.
  • Airbus A380
    #17792
    nascar játék androidra
  • frango
    #17791
    Azt mondták, hogy 95%-ban rajtuk kívülálló okok miatt nem lesznek közvetítések. Ők csinálnák szívesen. Szerintem is az lehet az ok, amit robotnyk is írt.
  • gordon 24
    #17790
    Hát nem tudom.. Igazából én ismerem (már így szimulátorokon keresztül, az egyik srácot személyesen) akik csinálják vannak annyira fanok, hogy nyomják, nem mi értünk magukért:-) Úgy is mindig minden futamot megnéznek élőben, ha ehhez jön még egy kis kommentár is tök mindegy. Ha a joggal nem lesz gondjuk menni fog az. Legalábbis remélem..:-)

    De majd kiderül.
  • robotnyk
    #17789
    nem hiszem, ilyenkor a jogtulaj nem szokott egyezkedni, csak lelövi a streamet és kész, nincs ilyen hogy szezon végéig még mehet. hogy miért, azt nem tudom pontosan, de inkább arra gondolnék hogy túl sok idő és munka elég kevés nézőért, vagy egyszerűen valahogy monetizálják az oldalt jövő évtől, és abba nem férnek bele az illegális élő közvetítések
  • gordon 24
    #17788
    Hogyhogy? Nascar megtalálta őket? :-) Én csodálkoztam azon, eddig is, hogy az egyébként elég szigorú Nascar hogy engedi, kb minden honnan töröltetnek mindent.
  • robotnyk
    #17787
    nem fog :|
  • N o N a m e
    #17786
    az ultimate-sport.hu-n úgy emlékszem egész évben volt magyar kommentáros közvetítés, legtöbbször élőben. minden bizonnyal ez jövőre is folytatódni fog. (a youtube-ra is feltöltötték a versenyeket)
  • dave9004
    #17785
    tavaly volt sport klubon indyvel együtt.
    de épp akkor ruháztak be francia és olasz focira végül a vasárnap esti olasz foci tönkrevágta a közvetítéeket amik épp nem lettek volna oly későn :)
  • frango
    #17784
    Tök jó lenne, ha a magyar sportcsatornákon is lehetne nézni több autósportot. Itt van 7db sportcsatorna és alig-alig van autóverseny. Mindenhol ez a focinak nevezett valamit közvetítik...
    Nascart nem vállalja be nálunk valamelyik sportcsatorna jövőre?
  • Airbus A380
    #17783
    köszi