17903
  • Totti5
    #17863
    Digi közvetíti?!
  • Airbus A380
    #17862
    Jövő vasárnap Daytona 500 :)
  • Airbus A380
    #17861
    Lángba borult a boxutca
    Két csapat három tagja sérült meg
  • Airbus A380
    #17860
    http://www.nascar.com/en_us/youtube-race-replay.html

    Kíváncsi vagyok meddig teszik fel a versenyeket, 1 szeri akció , vagy állandó lesz.


    Ebbe szerintetek mi a biznisz nekik, hogy utólag megtekinthető a verseny?
  • Airbus A380
    #17859
    nekem meg szerintem jó lesz "űrkitöltőnek" ha 20 versenyt ad a tv a maradékot ugyse keresgetem , ezt meg mindig felteszi a Nascar ahogy látom.
  • dave9004
    #17858
    nekem a közvetítés miatt is bejön, idén ugyanis eddig minden versenyen a 3 kommentátorból egy jelenlegi nascar menő. volt h harvick, volt h keselowski stb. Jó az ő elmondásukkal hallgatni a történéseket, átlátható mit érez és csinál a pilóta adott helyzetekben az autóban.
  • Airbus A380
    #17857
    köszi, majd belenézek.
  • dave9004
    #17856
    vannak jó versenyek, de többször van unalomba fulladó ha nascar menők uralják a versenyt.
    deolyan pályán mint bristol, daytona, talaldega, 1-2 road courseon. pl elég jó versenyek vannak
  • Airbus A380
    #17855
    bocsi lehet hülye kérdés, de van olyan jó mint a sprint cup? Mert látom a youtube.n hogy ez is hosszú, érdemes belenézni?
  • Airbus A380
    #17854
    Aha tehát az alsóbb kategória, köszi :)
  • gviski
    #17853
    régen a nationwide volt, de tavaly év végén lejárt a szerződés és a xfinity lett az új névadó szponzor a NASCAR (iRacingesen) "Class B" bajnokságnak
  • Airbus A380
    #17852
    helló erről az xfinity (vagy mi a neve) versenyről tudtok nekem valamiot mondani, mi ez? a youtube csatornáján vann fenn a nascarnak, köszi
  • Airbus A380
    #17851
    hello, nem tették fel a Nascar csatornára a legutobbi versenyt, és a race rewindet sem találom, legyen kedves valaki belinkelni a verseny összefoglalót, köszi :)
  • Airbus A380
    #17850
    üdv, nincs valami lista, hogy meik versenyeket fogja adni a tv? köszi
  • gviski
    #17849
    Ma estére tudtok valami jó streamet?
  • Airbus A380
    #17848
    helló, azt értem hogy csak az olyan versenyeket adja le élőbe a digi ami itteni időben még reális, de ismétlésben miért nem lehet leadni a többit?
  • gordon 24
    #17847
    :-(
  • Airbus A380
    #17846
    http://www.mcsatorna.hu/hirek/jeff-gordon-visszavonul-es-rakkutato-lesz


    jeff-gordon-visszavonul-es-rakkutato-lesz
  • Airbus A380
    #17845
    KÖSZI! erről nem tudtam, nekem ez teljesen megfelel, főleg így hogy a nagyrészét a tv.n is láthatom
  • N o N a m e
    #17844
    A NASCAR hivatalos youtube csatornájára idén is fel lesznek töltve a versenyek pár nap késéssel. Ha gyorsabban kell akkor TheLP2008 oldalát ajánlom.
  • Airbus A380
    #17843
    aki tud segíteni a maradék nascar versenyek megtekintésébe pls
    írjon mert így hogy a nagyrészét láthatom tv-n így már érdekelne az egész, köszi.
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2015.02.23. 16:48:20
  • Airbus A380
    #17842
    Az engem nem izgat, nekem tetszik amit csinálnak. Ti szakik vagytok a kérdésem ez a 20 verseny lefedi a különböző pályákat, úgy hogy minden pálya képernyőre kerül? Ugye sok pálya kétszer van.
  • frango
    #17841
    Igazából csak azért éri meg a digin nézni a versenyeket, mert élő, elfogadható minőségben. Ismétlésben inkább be kell szerezni valahonnan az eredeti HD felvételt. Ott bele se beszélnek a "Crank it up"-ba...
  • Airbus A380
    #17840
    jogos azért ez a 20 is valami , mennyi marad 16? Éjszakázni meg szerintem sokan nem szeretnek max a fanatikusok! Ebben egyetértek az illetékesekkel, pl én is mindig ismétlést néztem az éjszakaiakbol.
  • MoDaFiCe
    #17839
    A román részleg intézte a jogokat, ők meg úgy gondolták, hogy elég lesz 20 futam is. A románok annyiban hasonlítanak a franciákra, hogy nem szeretnek éjszakázni, így gondolom főleg az éjszakai versenyek maradnak ki, viszont mivel abból csak 10 lesz idén, még 10-et hozzá kell csapni valahonnan.
  • Airbus A380
    #17838
    Bár végülis lehet vele sakkozni, ugye sok pályán mennek kétszer, végülis ellehet osztani a 20 futamot ha ezt a tv maga döntheti el, hogy meiket adja.
  • Airbus A380
    #17837
    miért csak 20at?
  • Airbus A380
    #17836
    http://www.origo.hu/sport/20150222-sportkozvetitesek-02-22.html megsincs említve a nascar.
  • MoDaFiCe
    #17835
    Csak 20 futamot adnak, és nyilván majd inkább nyáron, meg a Chase-ben lövik el ezeket, mikor élőben tudják adni.
  • Airbus A380
    #17834
    Hát pedig 1 csomó ismétlés minden lesz simán belehetne tenni valameik hétköznapra legalább ismételni. Azt még értem hogy élőbe nem hoz annyi nézőt stb, viszont akkor miért adják a Daytona 500-at? Szerintem ebből következik hogy az emberek akik nézték várnák a többi versenyt is....
  • dave9004
    #17833
    vagy még nem döntötték el. elvileg elsején már 2. futam Atlanta
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2015.02.22. 12:55:20
  • Airbus A380
    #17832
    márpedig végig néztem a következő hét utáni műsort és nem írnak 1ik napra se NASCART se az 1-esen se a 2esen, most eleve nem is lesz verseny vagy csak a digi nem adja le?
  • Airbus A380
    #17831
    üdv ma a digisport leadja élőben a daytona500-at, viszont jövőhétre már nem találok NASCAR t vasásarnap, most akkor idén is adni fogják, vagy épp csak hébe hóba 1 futam, vagy hogyan? Nem tudjátok?

    Bár talán bíztató jel hogy a digi félév után nem dobta,,,, mint a másik két csatorna ami adta.
  • Dietrich
    #17830
    Busch családnak nem igazán megy jól.
    Kurt eltíltva, Kyle tegnap lábát törte a big one-ban.
  • mcmoha
    #17829
  • Daniel1
    #17828
    Köszönöm. Most már értem mi szerint van. Akkor ezek szerint ezért került be a Chase-be Kurt Busch, holott csak huszonvalahányadik volt a Richmondi verseny után, mert volt győzelme. És emiatt volt olyan, hogy nem került be olyan versenyző aki kb 15-ik volt (már nem tudom hogy hívták). :)
  • dave9004
    #17827
    az első 12 vagy 14 versenyző a pontszám alapján biztosan bekerül, viszont az utána következő maradk versenyző a győzelmek számával. tehát hiába előznék meg öten is az utolsó chase helyért, ha van mondjuk 2 győzelme, valszeg bekerül, ha akik előtte vannak még nem győztek vagy csak egyszer max :)
    az utolsó 10 verseny a chase, ott most új rendszer volt idén hogy izgalmasabb legyen mind a 10 verseny.
  • Daniel1
    #17826
    Sziasztok!

    Hozzáértőktől kérdezném. Valaki el tudná magyarázni, hogy hogy is van ez a Chase for the Sprint Cup? Azt értem mi a lényege, inkább az érdekelne, hogy mi szerint választják ki azt a 16 versenyzőt.
  • robotnyk
    #17825
    köszi. zeez.tv esetleg alternatíva
  • gviski
    #17824
    Jobb minőségben