17903
  • N o N a m e
    #17782
    A NASCAR hivatalos YouTube oldalán keresd az Extended Highlights videókat.
  • Airbus A380
    #17781
    lol




    Egyébként örülnék ha valaki írna a kérdésemre :)
  • Norbi1990
    #17780
    Harvick beugrott Martinsville-i futamra a Truckba. Nem kellett volna :D
  • Airbus A380
    #17779
    helló, légyszives linkeljétek be, hol lehet a hivatalos sprintcup összefoglalókat megnézni, a nascar weboldalon csak 2 versenyt találtam... de régebben tök korrektül volt minden versenyről video .. köszi
  • dave9004
    #17778
    mégegyszer sry
  • dave9004
    #17777
    http://www.nascar.com/en_us/news-media/articles/2013/09/09/nascar-ruling-on-richmond-clint-bowyer-martin-truex-jr.html?ProspectID=5C3569DE58A849DEA853D46C058D23B4
  • Airbus A380
    #17776
    ők is csak nem ennyit F1 ből kb 2-3 perces összefoglaló van, bársokszor a nascarbol is csak 8-10 .
  • Minstrel
    #17775
    de a NASCAR legalább tölt fel a hivatalos csatornára, Forma-1-nél ilyenre esély sincs
  • Airbus A380
    #17774
    Sokkal inkább attol tarttok hogy ők is tűzzel wassal üldözni fogják a warezt mint az FIA , FIA videók szósterint perceken belül 1 adott versehny utéán tiltva vannak.
  • dave9004
    #17773
    nekik se tetszett :D
  • Airbus A380
    #17772
    Dolgoznak a NASCAR fejesei is :) egy csomo daxtona 500 videóra azt írja a YT hogy a NASCR letiltatta,
  • Minstrel
    #17771
    Nagyokos, gondolta most milyen jól mondja, aztán szépen elpancserkodta
  • RatBaG #17770
    LOL

  • dave9004
    #17769
    egyszerűen a vezetők nem találják a "régi daytonát"
    vissza kell hozni a régi szar aszfaltot, mert csak hülye versenyeket rendeznek azóta :D
    (Phoenix is rosszabb uj aszfalt óta :D)
  • moonster
    #17768
    Nascar 2013 Daytona 500
  • Dietrich
    #17767
  • robotnyk
    #17766
    köszi, remélem holnai is lesz stream
  • morfeusss
    #17765
    http://ultimate-sport.hu/stream-1/ NASCAR NATIONWIDE SERIES DAYTONA ÉLŐ!
  • morfeusss
    #17764
    Sziasztok! Januárban indult az ultimate-sport.hu oldal, ami rengeteg autósportos hírrel foglalkozik, többek között NASCAR-ral is. Egy kattintást szerintem mindenkinek megér :) Jó böngészést :)
  • dave9004
    #17763
    talán így a legjobb. Nscar itthon tv-ben, amcsi kommentárral :)
  • atiwrc
    #17762
    A Sportklubbot nem zavarja hogy a hivatalos honlapjuk szerint minden nap 5kor kezdődik az adás, de más lapok szerint hamarabb is vannak műsorok, pl
    Kedd kora reggel:
    Sportklub: Motorsport Magazin 7.rész 04:30-05:00(ism.)

    Szerda kora reggel:
    Sportklub: Nascar Sprint UNLIMITED összefoglaló 04:30-05:00(ism.)

    Tavaly év vége felé volt már ilyen de utánna 2-3 hétig tényleg csak 5től írt műsort minden lap, így megint visszaszoktam a hivatalos lapjuk alapján való autosport a tv-ben listám összeállításához, erre most véletlen látom hogy megint nem írnak ki minden műsort a lapjukra.
  • Norbi1990
    #17761
    Szerintem Indy500-at fogják közvetíteni. Eddig mindig adták előben mióta van Indycar a Sportklubbon ha jól emlékszem.
  • Minstrel
    #17760
    viszont májusban vége az olasz és francia bajnokságnak is, ezután szabadok lesznek a hétvégék, ha csak nem találnak valami focit oda, mondjuk Indy500 is ugrik, mert pont akkor lesz az utolsó meccs
  • dave9004
    #17759
    és ez ilyen is lesz, hogy ninncs élő futam ha kb éjfélig kezdenének. (de sztem nem lesz full idény, ha az előző évi miatt is bajba voltak. van egy olyan érzésem, hogy a büntit megúszandóan adnak 1-2 versenyt aztán feledésbe merül :)
  • Minstrel
    #17758
    Na végül lesz sportklubon NASCAR, holnap éjjel a Sprint Unlimited at Daytona, de leadják az 500-at is, igaz csak felvételről, mert Inter-Milán meccs ellen nem győzhetett sajnos.
  • dave9004
    #17757
    Nekem am van egy Kyle Buscho-os eredeti nascaros pólóm, aztán koleszban annyit kérdeztek h milyen híresség vagyok h ennyi mindenki szponzorál? :D
    a "nascar versenyző" szavak után vége volt a beszélgetésnek :D
  • dave9004
    #17756
    szinte minden ruhagyártót "reklámozol" magadon :D
  • N o N a m e
    #17755
    SOHA nem mennék ki az utcára egy ilyenben, bármekkora NASCAR rajongó is vagyok. Nem vagyok én reklámfelület, amiért még én fizessek! :D
  • cartarsak
    #17754
    talán most

  • cartarsak
    #17753


  • cartarsak
    #17752
    igen tudom , nem hírdetési topic...de hol máshol ha nem itt :-)

    Új, ffi hímzett eredeti Chase Authentics NASCAR dzseki, bőven ár alatt : 9500 ft
    Méret : XL (kék/nascar) és L (narancs/fedex team)

    http://www.theoldcrab.com/187m6/nascar/nascar-jackets/chase-authentic-nascar-jackets.html

  • atiwrc
    #17751
    Jogi problémákra hivatkozva nem adták le tavaly az utolsó futamokat a sportklubbon.
    Erről semmi infot nem közöltek, csak a rengeteg kérdésre csak válaszolt már a sportklub nevű felhasználó a FB oldalukon, onnan tudjuk ezt. Ha jól sejtem nem teljesítette a sportklub valamilyen közvetítési szerződésbe foglalt feltételt.
    Kérdezték szintén FB-n, mivel e-mail címük van csak válaszolni nem képesek rá, szóval kérdezték lesz e februárban nascar, amire először "valószínűleg nem" majd későbbi ismételt kérdésre határozott nem érkezett.
  • Airbus A380
    #17750
    felvételről már nincs meg a hasngulat :( a nyelv engem se érdekel nyílván jobb a magyar de az abmoteurson is simán elnéztem franciául, úgy hogy angolul igen keveset franciául, meg semmit nem tudok.
  • Atticvs
    #17749
    Köszi. :) Erre még nem gondoltam, lehet, hogy megkeresem őket, ha lesz közvetítés.
  • dave9004
    #17748
    jol néznek ki az idei autók nagyon
  • Minstrel
    #17747
    Közben már megvolt az idei első autózúzás is

  • dave9004
    #17746
    nekem am megfelel az amerikai kommentáros letöltve. ált a hétfők nem olyan napok ami előtt kibírnék egy éjszakázást folyamatosan, plusz tényleg jobbszeretem az amcsi közvetítést :)
  • Airbus A380
    #17745
    mást is adnak, kimaradt :)
  • Airbus A380
    #17744
    Azért adnak a foci mellett is, de nyílván olyat ami széles kőrben nézett. Tudom évek óta lerágott csont, de sajna ez van, én se örülnék ha az olasz bajnoki helyett NASCAR menne. Pech, akkor a sportklub ugyanúgy belebukott mint a sport tv annó. Az indynek sztem van esélye, azt a sok , nem oválos futam miatt, úgy tudom az európai közönség is jobban befogadja.
  • dave9004
    #17743
    sajnos kétlem h a foci mellett bármit is leadjanak. többen nézik jelenkorban az olaszfocit v a franciát.
    Egyedül talán az indy 500-nak lenne esélye másnak csak éjjel éjfél körül lehetséges.