17903
  • gordon 24
    #17903
    Ez a Topik halott sajnos. Viszont a Facebookon csináltam egy Magyar Nascar Fanok nevű csoportot. Akinek van kedve, csatlakozzon. Sokan vagyunk, vannak versenyről linkek, kibeszélés, stb. A Magyar kommentátorok is tagok. Szóval ha van kedvetek:

    MNF
    Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2023.11.02. 21:04:48
  • dave9004
    #17902
    Nincs valakinek rfm meghívója?
  • mcmoha
    #17901
  • mcmoha
    #17900
  • mcmoha
    #17899
  • mcmoha
    #17898
  • dave9004
    #17897
    Nem tudom ki mennyire követi Nascar youtube oldalát, de itt egy friss 1987-es full verseny!
  • dave9004
    #17896
    Nascar saját youtube-jára kb 1 hét késéssel minden versenyt felrak. Indynél ugyanez.
  • unrealnoise
    #17895
    Én most kezdtem el újra a Nascar meg az Indycar felé érdeklődni. Szerintem pl nagyon jó, hogy mertek változtatni, ez a részekre osztott verseny tök jó ötlet szerintem. Reklámok még nem zavarnak, lévén yotubeon nézek most vissza pár futamot.

    De amúgy hogyan tudnám legálisan nézni itthonról is a futamokat? Úgy, hogy azokat akár utólag is meg tudjam nézni? Oké, hogy utólag ott a youtube, de az előbb berakott nekem egy 6 perces (!!!) reklámot, amit nem engedett átléptetni.

    Szóval fizetnék valamiért, csak legyen benne élő live, meg akár utólag is megtekinthető legyen, valami olyasmi kellene, mint az NBA-nek az előfizetős megoldása.
  • Airbus A380
    #17894
    Ahogynézem a NASCAR youtubeon az élőstream-et teszi később ingyenessé , nyílván napokkal a verseny után kb 5-6 nap de akkor is jó ötlet tőlük, tekintve,hogy az FIA még a nézői videókat is leszedeti..... bár nyilván pénz van a dologban, gondolom a NASCAR is kap a reklám bevételekből és mivel már a Monster Cupa illetve az XFINTY tavalyi versenyei is elérhetőek gondolom szép pénzt termelnek a NASCAR-nak innen is a reklámok miatt.
  • oneal1
    #17893
    https://www.itcshop.hu/nascar_281/2016_panini_prizm_racing_blaster_doboz_11133

    gyűjt valaki ilyesmit?
  • dave9004
    #17892
    Kezdik ezekkel a szegmensekre osztott versenyekkel tönkretenni az egészet.
  • Met
    #17891
    francba
  • dave9004
    #17890
    rfmen olyan van inkább h amíg reklám van, addig is a verseny megy a képernyőn minimál hanggal.
  • Met
    #17889
    A tavalyi Daytonát reklámosan néztem meg és nem éreztem kényszert hogy elkapcsoljak vagy léptessem mert érdekes módon a reklámok jók voltak, nem úgy mint amiket itthon adnak.
    És érdekes módon kb. a verseny felénél kezdtek ismétlődni, itthon mi van? Nagyjából ugyan azok a reklámok mennek le minden reklámblokkban.
    Túrom a külföldi oldalakat de vagy nincs fent a verseny, vagy fent van de reklámok nélkül :(
    Még reménykedek hogy a rfm--en találok reklámosat ha bejutok oda.
    Utoljára szerkesztette: Met, 2017.02.27. 17:48:07
  • Totti5
    #17888
    Bődületes mennyi reklám volt. FOX vezetősége hogy örülhetett amikor törtek az autók még 4szer annyi reklámot be tudtak tolni a sárga alatt.

    Nekem nem fáj, legyenek de ne 5 körön át tartó teljes képernyős hogy lemaradjunk egy csomó mindenről. Legyen ott kicsiben a futam kép a képben, amire volt is példa 2 alkalommal pl...
  • Met
    #17887
    Szünetek, reklámok ki vannak vágva!
  • Totti5
    #17886
    Váratlan volt a vége, kár hogy a mezőny java leamortizálta magát.
  • JonasSandor
    #17885
    Akkor sehol nem lehet nézni ezt se? pedig én néztem magyarul is.
  • Met
    #17884
    Nincs vkinek rfm meghívója? Vagy más oldal?
    Idén szeretném nézni a szezont eredeti hanggal reklámokkal, a magyar oldalakra meg általában reklámok nélkül kerül fel :(
  • dave9004
    #17883
    jó is az úgy.
  • Dietrich
    #17882
    Idén már nem adja a Digi.
    Ha a Spiler nem cuppan rá kénytelen leszel angolul megtanulni. :)
  • dave9004
    #17881
    nincs vkinek rfm meghívója? nem küldenek mailt jelszócseréről...
  • Airbus A380
    #17880
    Én nem tudok angolul, nekem jó a digis is, elég normálisan közvetítették, és mondtak olyat is amit nem tudtam, angolul ezt nem értettem volna.
  • dave9004
    #17879
    Én angolul nézem és azért megvan az a közvetítés színvonal, hogy végignézzem. Mondjuk amcsiban a sok reklámot nem tudnám megszokni
  • Airbus A380
    #17878
    Igen talán még mexikó meg canada ahol népszerű és nézik, úgy tudom mindkét országnak van is a Nascarhoz hasonló versenye, sajnos gyanítom az hogy európában is nézik az max nekik 1 harmadlagos dolog, ha éppen európai tv megveszi a jogokat meg, ha nem nekik úgy is jó,

    És igen nem sokan vágják a témát, sajnos ebben is vannak unalmas részek, most is volt a daytona500-ba.... (amikor tényleg csak körbe körbe) de a befutó izgalmas volt, és ilyet a forma1-ben és társain nem látni....
  • dave9004
    #17877
    sztem észak és d-amerika az ami egyáltalán érdekli is a nascart.
    Csak itthonból kiindulva, ismerőseim közül 1 vágja a témát :D
    közép és keleti parti nem esti versenyek lehetnének koraeste nálunk leadva mind.
  • Airbus A380
    #17876
    Ez van, a Nascar sajnos nem törődik azzal, hogy a világ más részein is időben legyen.... pedig szerintem európában is növelhetnék a népszerűséget, ha a versenyek 1 része itteni időbe nem az éjszaka közepén lenne.

    Igen tudom ez nem érdekli őket hisz a saját országukra koncentrálnak gondolom.

    Végülis nekem jó a Youtube-s nézés is.


    Tényleg, vajon milyen célból teszi fel maga a NASCAR utólag a versenyeket? Így akarnak még több nézőt? (meg gondolom a reklám bevétel is fontos)
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2016.02.25. 13:49:57
  • dave9004
    #17875
    tavaszról ami nekik érdekes az ucgye max a charlotte 600, meg talladega.
  • Airbus A380
    #17874
    Azt hiszem tavaly a daytona500 után valamikor nyár közepe felé kezdték el adni, de nézd meg, hogy melyik kezdődik európai időben még este, azt nagy valószínűség szerint adják pl mint a daytona 500 ami ugye fél8-kor indult magyar idő szerint.
  • Airbus A380
    #17873
    Nem az érdekesebb,hanem azok amik európai időben még nézhetőek, senki nem fog hajnalba felkelni azért, hogy nascart nézzen élőben max 1 igen csak szűk réteg.... az meg ugye semmi bevételt nem termel ha kb nem is mérhető az éjszakai nézettség. (az esti verseny elé azért még nyilván többen leülnek akár olyanok is akik csak kíváncsiságból megnézik, hogy mi ez)
  • dave9004
    #17872
    akkor a köv kb csak a charlotte lesz?
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2016.02.24. 09:37:50
  • leho94
    #17871
    Igen sajnos tavaly sem mind volt csak a szerintük érdekesebb futamok
  • Airbus A380
    #17870
    Viszont nem vették meg az összes versenyt. :)

    Most is úgy köszönt el a műsorvezető, hogy még rengeteg futamot fognak közvetíteni, és sajnos nem úgy, hogy a jövőhéten is lesz...
  • leho94
    #17869
    onlinetvkeresre.eu oldalon lehet kérni a digi3 streamet és mindig van közvetítve nascar ha a digi is közvetíti :D
  • Airbus A380
    #17868
    Szerintem kb mindig a 3-ason lesz de ezt persze nem tudom, de gyanítom hogy huszadrangú műsorként odateszik,.
  • Airbus A380
    #17867
    Hát akkor bajban leszel vagy jó lesz ismétlésként a nascar youtube csatornáján (aminek már szerintem eleve örülni kell, hogy egyáltalán ők maguk utólag kiteszik) , hogy legalább láthatod, vagy nem nézed, ami szerintem marhaság ha szereted magát a sportot de persze te tudod.... . Élőben biztos nem adják mindet mert az éjjelieket 1szerűen nem éri meg.... (úgy tudom az a nagy francia csatorna is ami régóta adja,az is csak azokat adja le élőben ami európai időben még nézhető)
  • Totti5
    #17866
    Élőben szeretem nézni a sporteseményeket. Ha nem lesz a Digi 1-2őn olykor olykor akkor nem sokat fogok látni belőle.
  • Airbus A380
    #17865
    Igen de szerintem nem mindet, tavaly is csak 20 versenyt adtak amik európai időben még nézhető időpontban voltak.

    Viszont a nascar felteszi utólag a youtube-ra , tavaly is így volt és talán most is így van a tegnapi sprint, már fenn van.

    Szóval szerintem így nem lesz rossz, amik időben vannak azt megnézem a tv-ben, amik meg itteni időben éjjel lennének azt én úgyis másnap nézném ismétlésben a tv-ben is.
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2016.02.22. 12:55:57
  • leho94
    #17864
    Igen digisport 3, de sehol se találok streamet :'(