17903
  • bardocz
    #17181
    Itt Nascar liga közvetítés.
  • gordon 24
    #17180
    Jahh:D Igaz is:D Jó ez a rész:D
  • Dietrich
    #17179
    ez így van..jót röhögtem én is :D
    Danica picsa...végül is igaz ;)
  • gordon 24
    #17178
    South Park miről szól különben?:D


    Ezért szeretjük! Engem nem zavar, pedig a kedvenc pilótámból csinál elsősorban hülyét.

    De nem kell ezzel foglalkozni.. Cartman úgyis a legjobb arc belőle.

    Mindenkit, és mindent fikáznak benne.. Erről szól ez..
  • dave9004
    #17177
    hát eléggé lehülyézik a nascart benne. Not like
  • ShaiHulud
    #17176
    http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s14e08-poor-and-stupid

    nascaros south park resz :)
  • dave9004
    #17175
    azért az a daytonai aszfalt híresebb az itthoninál. de a fanatikusok lehet vennének forma1 aszfaltot :D
    betegek
  • N o N a m e
    #17174
    Eszembe jutott Daytona, és kicsit utánakeresgéltem az újraaszfaltozás dolognak. Akit érdekel: itt van néhány kép a munkálatokról. Itt pedig videók is, és heti beszámolók.

    De hogy ezek az amerikaiak mennyire értenek a pénzcsináláshoz! Hihetetlen, hogy a pálya aszfaltjából lehet vásárolni darabokat. Kinek jutna eszébe itthon hogy aszfalt darabokat áruljon a Hungaroringből? De egyáltalán ki venné itt meg? Ott pedig szerintem fogy elég szépen :) link
  • dave9004
    #17173
    kár, pedig jó lenne néhány cucc.
  • gviski
    #17172
    Én is :-)
  • Airbus A380
    #17171
    Miért? Azt hittem $-ért mindenhova elvitetik...
  • gviski
    #17170
    Gondoltam rendelem magamnak egy Martinos sapkát magamnak, míg a Hendicknél van, hát a NASCAR.com-ról nem lehet Mo.-ra rendelni :-(
  • gviski
    #17169
  • gviski
    #17168
    szerintem is csak ancsiból lehet
  • Airbus A380
    #17167
    Szerintem csak amerikából...
  • dave9004
    #17166
    nasacros cuccokat magyarországon nem lehet beszerezni?
    ha lehet akkor honnan?
  • gviski
    #17165
    Yepyep, és most jó erős lesz a Hendrick csapat :-) Hát remélem találunk hozzáértő kommentártor-t/-okat, meg persze a mezőnyt is fel kéne duzzasztani, sajnos még kevesen ismerik hogy ez mekkora egy király dolog ;-) jelenleg olyan 14-15 fix ember van
  • Jeff Gordon
    #17164
    Ez szerintem nagyon jó ötlet.
    Mikor lesznek a futamok? Szerintem nézni fogom, sok ember ismerős névről :)

    Még a Hendrick #5-el vagy?
  • gviski
    #17163

    Virtual SimRacing
  • gviski
    #17162
  • Dietrich
    #17161
    Penske team hedging on Hornish return
  • robotnyk
    #17160
    túl nagy a különbség, marad ahogy van.
  • dave9004
    #17159
    kíváncsi vok ki jut be a hétvégén még a chasebe
    szerintetek?
  • N o N a m e
    #17158
    Hűha, Kasey Kahne 2011-ben a Red Bull Racing-nél fog versenyezni :) Remélem Scott Speedet nem rúgják ki miatta...
  • Jeff Gordon
    #17157
    Igen-igen, Isten éltesse a legnagyobb bajnokot, így utólag is.

    Más hír Gordonnal kapcsolatban: Februárban feleségével bejelentették, hogy várják második gyermeküket, márciusban kiderült, hogy Ella Sofiának kisöccse lesz. A babát erre a hónapra várják, augusztusra van kiírva Ingrid. Sok boldogságot Nekik!
  • N o N a m e
    #17156
    Ma 39 éves Jeff Gordon! Boldog születésnapot!
  • Dietrich
    #17155
    A Nationwide repül az Oreilly Raceway Parkból.
    Egyelőre még arról folyik a tárgyalás, hogy az ORP-ról a Nationwide verseny átmenne az IMS-be szombatra. Legalábbis az IMS részéről ez jó lenne, mert eléggé gyengélkedik a Brickyard 400 hétvége. Idén először 200 ezer alatt volt a verseny nézettsége, kb, 180 ezer..
  • N o N a m e
    #17154
    Gateway elég gyenge pálya, én nem vagyok oda érte. Helyette a Nationwide-nak lehetne egy road verseny, a Camping World-nek pedig egy Charlotte vagy valami más, ahol nem mennek.
  • Dietrich
    #17153
    lehet újabb pálya tűnik el a süllyesztőben....

    Itt a hivatalos sajtóközlemény:

    Press Release

    Dover Motorsports Declines 2011 NASCAR Events at Gateway International Raceway

    Release date: July 28, 2010
    Contact: Brandon W. Mudd
    618-482-2495
    [email protected]

    Dover Motorsports, Inc. (NYSE: DVD) announced today that its wholly owned subsidiary, Gateway International Raceway has notified NASCAR that it will not seek 2011 sanctions for its two Nationwide Series and one Camping World Truck Series races.

    Vice President and General Manager of Gateway, Terry Harmeson stated, “This was a difficult decision in light of the many years of earnest and continued efforts on everyone’s part to develop a viable market for these events in one of our nation’s greatest cities. We remain committed to fulfill the balance of our 2010 schedule including our October 23rd NASCAR Nationwide race which will provide our fans the opportunity to see Danica Patrick compete here for the first time. We also plan to explore various ways to change the economics at Gateway both from the revenue and expense side.”

    Denis McGlynn, President & CEO of Dover Motorsports, stated, “We have a group of extremely dedicated and talented employees who make Gateway a great destination and we deeply appreciate all the support we have had from the racing community over the years – from racing fans and drivers to sponsors, team owners and sanctioning bodies. However, economics dictate that we evaluate all of our options for this facility, including its possible sale.”

    Gateway International Raceway is owned by Dover Motorsports, Inc. (NYSE: DVD), a leading promoter of motorsports events in the United States. DVD subsidiaries operate three tracks in three states, and present several hundred motorsports events each year. This includes 14 major, national events which include races sanctioned by NASCAR and the NHRA. Dover Motorsports, Inc. also owns and operates Dover International Speedway in Dover, Del., and Nashville Superspeedway near Nashville, Tenn. For further information log on to www.DoverMotorsports.com. This release may contain forward-looking statements based on management’s beliefs and assumptions. Such statements are subject to various risks and uncertainties that could cause results to vary materially. Please refer to the SEC filings of DVD for a discussion of such factors.

    -----------

    Vagyis a gazdasági helyzetre hivatkozva lemondják a 2011-re tervezett két NASCAR Nationwide és egy Truck versenyüket, továbbá megfontolják a további lehetőséget, köztük a pálya eladását is.
  • pipeppers
    #17152
    Danica nő a férfiak között, a férfiak sportjában. Természetes, hogy sokat beszélnek róla, majd csak abbahagyják. Engem is zavar, de ha pasi lennék, nem biztos, hogy zavarna.
  • gviski
    #17151
    Californiai összefoglaló (vsr.hu)
  • Airbus A380
    #17150
    Erre kíváncsi leszek.
  • robotnyk
    #17149
    jól tudják
  • Norbi1990
    #17148
    Villeneuve a következő hétvégén a NASCAR Sprint Cup sorozatban állhat rajthoz Indianapolisban.
    Ez most igaz, vagy csak az oldal nem tudja jól? :D
  • Airbus A380
    #17147
    De hát ő modell

    Csodálkozol ha felkapják? Azért kimézetre se uccsó.
  • Airbus A380
    #17146
    És a Nascar-ba nem lesz bajod ha ott van ? :)(csak kérdem lévén ide ált. olyanok írnak kik szeretik a NASCAR.t ergó ezt rólad is feltételezem) Azt hiszem a nationwide-be megy , azt pedig a topikból is sokan nézik (én nem csípem az első versenyt néztem meg azt is kb csak még D.P ki nem esett)
  • Norbi1990
    #17145
    Nem. Simona De Silvestro megy a Indybe.
    Cyndie, a Ford GT-vel meg a GT1-be.
  • N o N a m e
    #17144
    Cyndie Allemann? Másik kedvencem :) Ő idén GT1 World Seriesben ment egy Ford GT-vel, de most Paul Ricard-tól kirakták úgy hallottam. Indult a Le Mans 24h versenyen is, de kigyúlt az autójuk és feladták a versenyt.
    De Cyndie az Indy Lightsban versenyzett, most a nagyokkal megy? Engem nem érdekel az Indy Car...
  • Dietrich
    #17143
    mert egy hülye hisztis picsa akit a média fújt fel..
    mint versenyző Legge 100x többet ért tőle (bizonyíték a 3 Atlantic győzelme Danicanak csak 1db 3. hely jutott ott)csak ő brit és nem olyan bombanő mint Danica az újságok címoldalán.
    az meg kifejezteten gusztustalan volt mikor 2005-ben indy500 győztest akartak belőle faragni a cél érdekében +50 lovat tettek alá a többiekhez képest és mindeközben a legkönnyebb versenyző is volt. A TV szinte csak őt mutatta a 4. helyen de hogy mi volt az élen szartak rá..csak Danica a lényeg meg az a egy kamionnyi cucc ami csak az ő dolgait hordta versenyekre mig egy másik kamion jutott az összes többi versenyzőnek. Az ő nevével akarták eladni a bajnokságot, hogy a figyelem így fog a szériára irányulni..már nincs szükség rá.
    a másik tény a versenyzők töke is tele van már vele (gyenge indy500 kvalija után is mindenki hibás volt csak ő nem) és a csapaton belül is azt várják már végre eldönti IC vagy Nascar mert jelenleg sehol sincs ezt az eredménytelenségei bizonyitják.

    Jelenleg van egy svájci csaj aki újonc és már többet mutatot az első évben mint anno danica..
    a video is bizonyitja csak Danica van a pályán a többiek levannak szarva..
  • Airbus A380
    #17142
    Miért ?