17903
  • gordon 24
    #17261
    És ilyen mikor fordult elő a Nascarban?
  • Airbus A380
    #17260
    Te azért ha 1 csapattag úgy dönt hogy elengedi nyíltan a társát a pályán és megteszi azért ölnek.
  • gordon 24
    #17259
    Az a baj, hogy nem tudsz az egészről semmit aztán vagdalózol.

    Gordon és JJ ős haveroknak tekinthetők. Mind2-en örökös tagok a kocsiba, és a csapatnál. Mind2-nek részesedése van a csapatban Gordonnak a 48-as autóhoz is nem kevés köze van.

    Egyszóval egy bajnoki cím, nem csak JJ-nek és csapatának hoz pénzt és örömöt. Hanem az egész teamnek..

    A Hendrick Motorsports egy család, és nem igazán egy csapat. Ezért kurvára mindegyik, hogy éppen ki szereli kinek az autóját.

    Gordon tuti nem haragszik érte, és hát a fanok sem..
  • Airbus A380
    #17258
    Mindegy úgyís megmagyarázzátok csak egymás idegeit rángatjuk. Nekem megvan a véleményem, szerintem ez nem tiszta főleg azután hogy jópáran szeretik felhozni azt hogy az F1-be ezt nyíltan megteszik és hogy a NASCAR milyen fasza mert ott csak az dönt ki van elől. De mondom parttalan.
  • dave9004
    #17257
    ja
    de ha nézted a ford 400-at akkor hallhattál olyan beszélgetést pl harvick és a csapatfőnök közt, hogy az akkor már kiesett burton gumijait adják neki, mert nyerhetne is de kellenek a friss gumik.
    Szal ez nem mutyizás és tényleg nem működött vmi jól a csapat a vversenyen
  • Jeff Gordon
    #17256
  • gviski
    #17255
    Mondjuk ez is igaz :D
  • robotnyk
    #17254
    lehet valamit kevernek a vízbe, és nem is a szerelők a hibásak
    (mondjuk phoenixben látszott a hátasa, ott ha jól emlékszem 5 pozíciót hoztak, a 48as crew Gordonnak meg rontott 3-4et)
  • gviski
    #17253
    Főleg úgy hogy az utolsó futamon két PIT kiállást is elrontottak JJnek
  • robotnyk
    #17252
    megcserélték a csapatot házon belül egy olyan csapattal, ahol a versenyzőnek már nem volt esélye a bajnoki címre (úgy, hogy Gordon beleegyezett a cserébe), ez nem trükközés, ne trollkodj össze-vissza.
  • Airbus A380
    #17251
    Az hogy bármilyen szinten ia de a csapatvezető belenyúlt az 1ik versenyző előnyére.
  • robotnyk
    #17250
    ebben mi a mutyizás?
  • Airbus A380
    #17249
    még jó hogy a NASCAR-ban nincs mutyizgatás meg trükközés.

    "NASCAR: Jimmie Johnson egymás után ötödször lett bajnok
    Egymás után ötödször lett a tengerentúli NASCAR autós sorozat bajnoka Jimmie Johnson. A 35 éves kaliforniai versenyző példátlan sorozatát idei nagy riválisa, Denny Hamlin veszélyeztette, az utolsó, Miamiban megrendezett verseny előtt Johnsont megelőzve az élen állt a pontversenyben. Csakhogy a futamon karambolozott, majd defektet is kapott, és csak a 14. lett, míg Johnson a második helyen célba érve bebiztosította elsőségét.

    A 400 mérföldes versenyen Carl Edwards mögött célba érő Johnson 6622 pontot szerzett, Hamlin 6583-mal zárt. Johnson idei megpróbáltatásait jellemzi, hogy a bajnoki cím reményében néhány futammal az idény vége előtt csapatfőnöke úgy döntött, cseréljen szerelőbrigádot csapattársával, a négyszeres bajnok Jeff Gordonnal, mert társa segítői jobban dolgoztak. " nso.hu
  • dave9004
    #17248
    Vége :(
  • gordon 24
    #17247
    Hát én Hendrickes vagyok, de tagnap nagyon szorítottam Hamlinért..

    Megmondom a frankot kicsit unom már JJ-t.. Mindegy jövőre..

    De azért hatalmas nagy Grat neki % bajnokság az nem kis pálya..

    Szóval Gratula!
  • MrSpock
    #17246
    Gratula Jimmie-nek,hihetetlen,hogy mindig odaér a végére.
    Egyébként Gordon a Burton elleni afférban adta fel végképp a küzdelmet. Ott még azért jó lehetett volna és azért abban a szituációban jogos volt a felháborodás,aztán ugye kiesett,és így elszállt minden reménye.
    Hamlin jó volt,gondoltam hátha,de éreztem ha tét van és egész éves versenyzést nézzük Johnsont nem lehet megállítani. Annyit hozott amit kellett itt a végső futamon is. Jól taktikáznak,és ugye a múltkorin Gordon csapata is segítette. Itt egyáltalán nem baj ha ő nyer,mint anno F1ben Schumi,mert mégis sokkal kiélezettebb. Most jön a téli kis pihenő.
  • robotnyk
    #17245
    azért ez az 5 sem volt olyan egyszerű egyenként, szóval nem lesz olyan egyszerű egy 6dik sem, nem hogy 7dik vagy 8dik. ha Edwards és Kyle nem bohóckodna a nationwideban, Busch meg a truckban is ráadásul, akkor még kiszámíthatatlanabb lehetne a bajnokság. a jövő év nagyon érdekes lehet, bár a Johnsonon kívül a többi Hendrickest én sem tartom esélyesnek már bajnoki címre.
  • Jeff Gordon
    #17244
    Hát igen, megvan az 5. sorban, már "csak" 3 kell, és ő lesz az abszolút csúcstartó. A pláne az egészben, hogy nem látok rá okot, hogy ez miért ne sikerülne 3 éven belül.

    2003-ban is majdnem bajnok lett, jó de 90pt-al lemaradt Kensethtől, mondjuk, hogy az sok. Ez volt az utolsó nem chase szezon.
    Utána következett 7 chase szezon a tegnapival bezárólag, és ebből egyetlen egyben nem volt esélye semmire, több mint 100 ponttal kapott ki Stewarttól 2005-ben, és 5. lett, de ebben meg vastagon benne van az utolsó, homsteadi 40. hely. Volt még egy, amikor Kurt Busch lett épphogy bajnok lett, szó szerint, 8 ponttal nyert csak Johnson előtt, de az is igaz, hogy egy is elég. 2006-óta megszakítás nélkül csinálja ezeket a bajnoki címeket, és az idei volt a legszorosabb. Úgyhogy panaszkodni se lehet okunk, bár én az idei bajnoki hajrában Hamlinnek szurkoltam, Gordon után ő a második kedvenc, de most nem jött össze ez az utolsó futam neki.. Egyébként a 2007-es szezon volt a kedvencem, apró szépséghibával a végén, de annak ellenére is. Gordon-Jonhson dominancia, az tényleg ott volt, de a tavalyi Hendrick 1-2-3 se volt rossz.

    Viszont csak az idei évet nézve, kicsit kifulladt a Hendrick team, persze Jimmiet kivéve. Martin be se jutott, Earnhardt jr (sajnos az ő esetében azt kell mondani, hogy nem is meglepő) se, Gordon bent volt, de ez a 9.hely bőven csalódás, ráadásul nekiesett Burtonnek is... Nem értem mi van a fickóval?! Az elmúlt három évben mióta a COT van teljes szezonban, azóta 1 versenyt nyert, azt is tavalyi szezon közepén Jr. és Martin se nyert idén, úgyhogy, az idei szezonban a csapat becsületét Jimmie mentette meg, grt az 5. címéhez.
  • Jeff Gordon
    #17243
    Ha meg nem nézel NASCAR-t, és nem is érdekel, akkor mi alapján osztod az észt itt nekünk?

    Én is szoktam F1-et nézni, de ha téged az érdekel, akkor menj abba a topicba, és ne hozd itt állandóan fel nekünk, hogy az f1 elérhetőbb, az f1 emberibb időpontban van stb... mert 1,ez nem nagyon érdekel, és 2,nem is vág a témába.
  • Jeff Gordon
    #17242
    Pontosan így van, egyetértek

    Másnap, ha bárki megnézi a futamot, még ugyanúgy be tud kapcsolódni a beszélgetésbe.
  • Airbus A380
    #17241
    indexen jó rég voltam ez nem jött be, ez meg a nyílvánvaló okok miatt nem izgat, az F1 sokkal elérhetőbb- viszont ha nem csak magadra gondolnál akkor belátnád hogy esetleg mást is zavar ha te hétfő reggel erődet fitogtatva beírod az eredményt.
  • robotnyk
    #17240
    tudom, hogy mennyire érdekel a téma, kb ezért tojok a véleményedre. itt vagy az indexen felbukkansz kb évente, fél évente, felteszed ugyanazokat a kérdéseket F1 vs NASCAR témakörben, aztán eltűnsz, ennyit teszel hozzá a topichoz. peace out, probléma megoldva.
  • Airbus A380
    #17239
    én nascar-t se nézek szóval nem velem cseszel ki, de erről a megállapodásról konkrétan tudok 1 időbe aktív voltam itt.... és igen ha van aki tényleg végig akarja izgulni az megállja hogy ne olvassa el.
  • robotnyk
    #17238
    ha spoilerbe írnánk, akkor is mi lennénk a hibásak, mert nem csak azt nem tudod megállni, hogy amíg nem láttad a futamot a topicot olvasd, de azt sem, hogy ne nézd meg a spoiler tagben lévő írást?
  • Airbus A380
    #17237
    nem de ált. nem is kezdőlapja az embernek a nascar.com ha csak felvételről látja, ahhoz meg gratulálok hogy ettől érzed magad tökösnek hogy bevágtad az eredményt mindenféle spoiler felhívás nélkül., azt hiszem ilyen megállapodás viszont volt az aktív tagok között hogy jól feltüntetett spoiler jelzés kerül a hsz -be.... a tiedbe nem látok semmi féle ilyet.
  • robotnyk
    #17236
    nem, ez nem meddő vita, hanem baromság. a nascar.com nekem bent van a kedvencek között. ha nem láttam a futamot, és másnap reggel ott kezdem a neten a nézelődést, akkor szidjam az oldalt, mert nem várták meg, amíg méltóztattam megnézni a versenyt? ugyanmár.

    Edwards nyert, Johnson a bajnok.
  • Airbus A380
    #17235
    szerintem meg nem, meddő vita... mindkét részről lehet igasságot találni, megállapodás lenne jó pl kedd reggelig senki nem írja be.
  • robotnyk
    #17234
    akkor a te bajod, ha spoilerbe futsz. mellesleg amúgy is döglött a topic, mióta a tippelgetés sem megy, de Peetnek igaza van.
  • Airbus A380
    #17233
    Mert sokaknak gondolom a kedvencekbe van és világít hány hsz van. és kíváncsi mit írtak. (magamról tudom, mint írtam már nem nézem de csak meg nézem mit írtatok ha már jelzi)
  • Airbus A380
    #17232
    Vgy itt vagy az indexen olvastam már ilyxet is hogy volt aki úgy ment másnap a dolgára hogy azt se tudta merre meddig mi hány óra...
  • robotnyk
    #17231
    és ki pék kényszeríti azokat, akik nem tudták megnézni, hogy rögtön a verseny másnapján a topicba bejöjjenek?
  • Norbi1990
    #17230
    Nem dolgozok(még).
    A Suli meg szerencsére hétfőn nem reggel 8kor kezdődik :D
    Amúgy a hajnali versenyeket nem szoktam én se élőben nézni :)
  • Airbus A380
    #17229
    Az hogy nálad nem akadt az 1 dolog..... de te mint tudjuk a vérfanok közül vagy aki ha kell úgy megy dolgozni hogy azt se tudja melyik bolygón van aí fáradságtól de nascar-t nézett :)


    Amúgy a legtöbb éjszaka van tehát áll rá az amit írtam. Bár én már nem is nézem csak épp ha eszembe jut, de azt is csak innen onnét másnap.
  • Norbi1990
    #17228
    Na de nem éjszaka volt a verseny, és nem akadozott a stream amin én néztem(viszont spanyolul hadováltak :D)
  • Airbus A380
    #17227
    Ez nem F1 amit mindenki élőbe láthat és aztán leülhet fórumozni hétfő reggel. a vérfan-okon kívül senki nem bámul akadozó stream-eket nem keresgeti előtte órákig, no és persze vasárnap itteni idő szerinti éjszaka alszik. Ergó marad az hogy megnézi leghamarabb másnap.
  • Jeff Gordon
    #17226
    I can't belive it....
    Mind1, nem írok többet, ha valaki még nem látta volna.. de mondjuk, ha futam után nem lehet a futamról beszélni, vagy akárcsak az eredményről, akkor semmi értelme a topicnak.
  • Dietrich
    #17225
    egyre nehezebb az autókat vezetni..ergo a pályákat igazítják hozzá mint a Tilke és bandája..
    szar ISC.
  • dave9004
    #17224
    faszkivan. elrontják a kedvenc pályámat
    pont a kis dőlésszög miatt jó. nemhiszem hogy nagyobb sebesség itt jót tehet a versenynek=>több sárga kinek kell majd? reklámok így is vannak dögivel
  • Dietrich
    #17223
    Átépítik Phoenix-et... mint Homestead-ben, emelik a kanyarok dőlésszögét, sőt, szélesítik a kanyarokat... amikor megváltoztatták a 2-es kanyart és kivették a "benyúló" falat, az is elég nagy hiba volt, most meg ez..... pusztuljon el az ISC :((((

    Phoenix International Raceway could undergo a dramatic renovation Read more: http://www.azcentral.com/sports/speed/articles/2010/11/13/20101113pir-undergo-dramtic-renovation.html#ixzz15IWNRgEA
  • dave9004
    #17222
    végre ismét phoenix imádom!