17903
  • Dietrich
    #17301
    http://en.justin.tv/specbrn6#/w/810592128
    vagy juró2
    megy a daytona24h..az elöbb JJ-ról volt szó ahogy vezette az autót..most meg JPM
  • Airbus A380
    #17300
  • N o N a m e
    #17299
    hmm..

  • gviski
    #17298
    igen, csak annyi különbséggel hogy a COT kaszni miatt magasabbak a kocsik, így a nagyobb pilótáknak kényelmesebb mint anno 2008 előtt. nekem a mostani kocsik mellet még a 90-es évek környékiek jöttek be forma világban, amik pl a Days of Thunder filmben is van

    A festéseken meg látszódik hogy már 2011e írunk :-)
  • N o N a m e
    #17297
    jaja, most olyanok lettek mint amilyen 2008 előtt voltak. Szerintem most néznek ki a legjobban mint formailag, mint festészetileg :)
    (azt sajnálom, hogy csak 2 Dodge van a mezőnyben :/)
  • gviski
    #17296
    Nagyon jó lett hogy a hátsó szárny lecserélése után az orr részt is átdolgozták, emlékszek amikor bejött a COT kaszni nagyon fura volt.
  • Airbus A380
    #17295
    hát nekem sose tűnik fel semmi új.
  • N o N a m e
    #17294
    vagy nem :P
  • Airbus A380
    #17293
    általában ugyanolyanok minden évben
  • N o N a m e
    #17292
    Szépek lettek az idei autók :)






  • Dietrich
    #17291
    Elég sokszinű lesz ismét a mezőny a daytona 24h-n.
    Volt F1-ek, jelenlegi Indycarosok, nascarosok különböző más bajnokságokból ismert versenyzők.
    január 29-30-án lesz a verseny.
    entry list
  • gviski
    #17290


    Virtual SimRacing
  • N o N a m e
    #17289
    a Nationwide vagy CWTruck szériában hátha kap egy ülést :)
  • Airbus A380
    #17288
    se az F1-be, hol van nekim még hely?
  • N o N a m e
    #17287
    Most olvastam utána, Scott Speeddel a Red Bull szépen kibaszott, Kirakták a csapatból, mert jön Kasey Kahne (4) és Brian Wickers (83). Közben egész évben azzal etették, hogy 2013-ig meghosszabbítják a szerződését. Ezért nem engedték hogy más csapattal tárgyaljon, így úgy néz ki, hogy a favoritom idén nem fog a Sprint Cupban versenyezni :S
  • gordon 24
    #17286
    Igen ezt jól összeszedték a srácok.. Indítunk egy NASCAR bajnokságot, aztán erre szedtük szedték össze ezt a történetet.

    Ha valkinek van kedve jöjjön ezen az oldalon megtaláljátok az infókat. Rfactorral megy majd egy bazi jó moddal a buli.
  • Airbus A380
    #17285
    Egy kis történelem.
  • Jeff Gordon
    #17284
    Így van :)
  • dave9004
    #17283
    Amerikában egyszerűbb megoldani az utazást a sporthoz(elég ha a nba-t vagy nhl-t nézed ahol sokszor van olyan hogy mecccs este van és utána már repülnek éjjel a köv városba hogy másnap este megint játszanak.
    Hozzászokik ott az ember de mondta más is hogy nem akkorák a távolságok.
    Szóval ezért nascarnak is sok versenye van egy évben... :)
    Amerikában minden könnyeb :)
  • Airbus A380
    #17282
    Azért az USA is elég nagy 3 időzónával....

    És még sokan sírósnak gondolják őket dehát ugye a néző minél többet akar de azt hiszem ezt a részt jegeljük mert láthatóan nem 1 véleményen vagyunk...

    ui: ez a dolguk ezért kapnak több millió dollárt
  • Jeff Gordon
    #17281
    Ez a sírós hasonlat.. Na mind1. A nagy különbség az, hogy USA csak egy ország, és csak ott vannak futamok, legrosszabb esetben is 3 óra alatt a házadból a versenypályára érsz, az F1 meg teljesen más, mert mint tudod te is (vagy ki tudja, lehet nem), hogy az világbajnokság. Ergó az egész világon vannak futamok, ami annyit tesz, hogy folyamatosan úton vagy. Ha neked is ennyit kéne utazni, szerintem olykor te is azt mondanád, hogy kicsit sok. Nyilvánvalóan borzasztó egyszerű átcuccolni Braziíából Abu Dhabiba mindössze egy hét alatt. Meg aztán az időeltolódás is egy nagy semmi nem igaz? És akkor mindezt csináld úgy, hogy a legjobb formádat hozod mindenhol.

    Ha már ennyire értesz az f1-hez, ne tegyél már fel hülye kérdést kérlek, vagy ha már ragaszkodsz hozzá, előbb gondold át, és ne beszélj lekicsinylően az egyébként kb. a világ legjobb versenyzőiről.
  • Airbus A380
    #17280
    köszi. Akkor Gordonnak tuti van pár dollárkája :D

    Jajj jut eszembe odaát hogy álnak a versenyzők az évi 36 verseny számhoz? Mert ugye az F1-esek már 20-tól sírnak . (ki is van kötve hogy több nem is lesz)

    odaát ehhez hogy állnak?
  • gviski
    #17279
    egy autó ára 100-125ezer dollár között mozog
  • Airbus A380
    #17278
    Mert nem az ő tulajdona ezért kérdeztem hogy Gordon benyújtja e a számlát :D

    Amúgy mennyit ér 1 Sprint autó?
  • gordon 24
    #17277
    JJ nek nem:D Miért kéne?

    Ez minden versenyben benne van.. Ha törik tört..

    Kap másikat.
  • Airbus A380
    #17276
    Európában az emberek 80%-a az F1-hez igazol minden más autósportot szerintem ez nem meglepő tekintve az F1 európai népszerűségét és azt hogy itt az is ért hozzá aki nem :D. Akkor mégis mihez kössék az emberek a más autóversenyt?
  • Airbus A380
    #17275
    Gordonéra más tulajt ír a nascar weboldal. És mi van ha J.J ripityára töri? Ki kell fizetni? (most komolyan kérdem)
  • Airbus A380
    #17274
    Meg is volt a véleménye a RíedBull-ról sok F1 fan-nak.

    Itt amúgy csapatoként változik az álláspoont vannak csapatvezetők akik azt mondják hogy ez 1 csapat sport a csapat az első és tessék ez előtt a pilótáknak fejet hajtani, és vannak csapatok mint a Redbull akik (úgylátszik) azt mondják győzzön a jobb mégha ezzel el is bukunk 1-2 vb címet vagy (nevetséges módon..) a pilótáink 1mást ütik ki.

    De én úgytudom az első verzió mellett miszerint a csapat a lényeg többen vannak köztük maga Bernie is.
  • Jeff Gordon
    #17273
    És nem is olyan egyszerűen érti meg. Mindig az van, hogy az F1-el igazolnak, áh, nem is értem. Én nem írok a Real Madrid topicba, mert nem érdekel, akkor a kérdésünk adott is lenne, de már többször feltettük, értékelhető válasz nem jött rá, csak ugyanaz, "engem ez nem érdekel".

    Bocs Petya, nem Neked címzem, csak az első mondatot :)
  • gordon 24
    #17272
    Ezt írtam! Ezért mondom, hogy tök8..

    Nem csak a 48 Gordoné.. Hanem a 24 is.. Tehát neki ily módon teljesen mindegy melyik nyeri a bajnokságot.. Ezért Adja a kölcsön a csapatot stb stb..

    Nem olyan egyszerű ez mint aminek látszik!
  • Redmer
    #17271
    Ez sem igaz, lásd idei F1. (Red Bull)
    Bocs az OFF miatt.
  • Airbus A380
    #17270
    Most néztem a hivatalos weboldalt és meglepett amit láttam, az hogy a pékbe van hogy J.J autójának Gordon a tulajdonosa? (akkor miért nem saját autóval megy?)
  • Airbus A380
    #17269
    Bocs lehet én tudom rosszul, de a múltkor hallottam hogy az F1-be is saját szerelői vannak a pilótáknak, furcsáltam is mert addig én is úgy tudtam 1 csapat szerelő van. (nem a saját mérnökökre gondolok!! szerelőre9)
  • Airbus A380
    #17268
    max a verseny utáni nyilatkozatba elmondja hogy így látta jónak.
  • Airbus A380
    #17267
    Szerintrem az sem normális hogy a társát nem engedheti el. Mert különben a közönség őrjöngeni kezd. Tetszik vagy nem az 1 csapat. Az F1 ebből a szempontból szimpibb mert ha ott kell meg is teszik ha x józan esze azt diktálja hogy Y-nak érdeke hogy eleressze az esetek nagy részében X meg is teszi.(tojva a közönségre)
  • gordon 24
    #17266
    De ne keverjük már a szezont a fazonnal kérlek..

    Az hogy oda adom a szerelő csapatom a másiknak, mert ezzel elönyt tudok adni neki az em az, mintha telibe lefékezek a pályán hogy megtudjon előzni.

    Nézd meg a futamot Gordon igaz nem volt nagyon pertiba, de amikor JJ közelébe volt nem nyomta a féket, hogy jaj el tudjon menni.

    Pályán nincs barátság, egymást is kiteszik ha nem úgy jön össze..

    Ez egy gesztus, hogy a csapat munka jobb legyen. Jövőre tiszta lappal indulnak.. Év végén kiderül ki lesz jobb, és akkor másik tesz ilyet.

    F1-et meg ne keved ide, mert F1 be ugyan az a team cseréli Alonsnak és Massanak is kereket.. Szóval az egy más tészta.. Nascarban minden pilótának külön brigádja van, de ettől függetlenül egy Team.
  • robotnyk
    #17265
    a szerelőcsapatát engedte át, nem a csapattársát a pályán, l2read.
  • Airbus A380
    #17264
    Milyen? Ezt ti magatok mondtátok plussz itt ott olvastam hogy ezt az elengedést amerikában a közönség nem tűri még akkor sem ha mondjuk te meg én versenyzők vagyunk és még jóba is vagyunk és pl én úgy döntök hogy ott a pályán lassítok és elengedlek. (ez ugye látványos) Szó szerint azt olvastam hogy ezután az adott versenyzőt széttépné a közönség. (ez természetesen képletesen értendő) , ezt én már akkor nevetségesnek tartottam mert X miért ne engedhetné el Y, ha ő bármiféle okokból úgy látja helyesnek hogy átadja a helyét.
  • Airbus A380
    #17263
    Scott Speed már nem tagja a Red Bull családnak


    Már nem azért... , de ott nem a Redbull autójában van ? Én tavaly mintha ott láttam volna.
  • gordon 24
    #17262
    Csak azért kérdezem mert vagy 10 éve nézem kb, és én nem emlékszem ilyenre..