13884
  • Daermon
    #13844
    +1 :D

    Amúgy pedig simán verhető. Erős stílussal.
  • IMYke2.0.0.0
    #13843
    Cheat nélkül is megölhető. Legfeljebb több próbálkozás szükséges hozzá.
    Ez a játék még nem a "press click to win" jegyében készült, mint a maiak...
  • JonasSandor
    #13842
    Nincsen valami chat hozzá?,ezt a bestiát kinyírhatatlan állat, teljesen lerombolja az egészet hogy ilyen kibaszottul kinyírhatatlan faszt raktak be már az elején.
  • Szerzetes89
    #13841
    Ne a weboldalon nézd, hanem a GoG Galaxy kliensben.És igen, ez a Director's Cut verzió, még ha nincs is kiírva.
  • steweee
    #13840
    sajnos már nem

    https://www.gog.com/game/the_witcher

    és nem is a direktoros verzió. az overhault arra kell telepíteni
  • Szerzetes89
    #13839
    Szerintem még mindig ingyenes. Csak regisztrálj a GoG-ra, keresd meg a Gwent c. játékot, majd iratkozz fel a GoG-os hírlevélre és ingyen a tiéd lehet.
  • steweee
    #13838
    én viszont lemaradtam róla. megvan vmelyik vinyómon, de nem akarom keresgetni mert sok van.

    vki tudna mondani egy linket ahonnét le tudom tölteni az EE Directors Cut verziót ?

    csak kamu reklámoldalasakat láttam meg egy jelszavasat amit nem lehet megszerezni

    már rég nem vagyok fent torrent és letöltőoldalakon, de a Rise of the White Wolf komplett overhaul moddal szivesen végigtolnám még 1x ezt a remek játékot
  • JonasSandor
    #13837
    Lecsaptam rá.
  • totya4
    #13836
    Kösz, az megvolt, Leuvarden, de jelvényt nem vesz át...

    Kösz a többi infót!
  • xFreex
    #13835
    A jelvényekért a fogadóban keresd este a hírnököt aki néhány sör után elárulja kinek dolgozik.

    A temetőbe akkor fogsz tudni bemenni, ha a nyomozás során bebizonyítod az őrök kapitánya Vincent, vagy az orgazda Thaler ártatlanságát.
    Ha Vincent ártatlan kapsz tőle egy engedélyt és a sírásó beenged, ha Thaler ártatlan akkor rendezheted nála a sírásó tartozását és hálából a sírásó beenged a temetőbe.
  • totya4
    #13834
    Egyelőre még nem találok senkit aki a szalamandra jelvényeket megvenné tőlem.. pedig benne vagyok a fejezetben igencsak... valami bug lehet... A temető is zárva van még...
  • Daermon
    #13833
    Aha. De mint olvastad késöbb még dönthetsz úgyis a Rend mellett. Lesz még pár döntés, amit meg kell hoznod :)
  • totya4
    #13832
    Szia, amiket felsoroltál ezek egyike se volt még, de értem a logikádat. Lehet az volt a gond, hogy Vivaldiért kifizettem az óvadékot?
  • Hiuuz #13831
    Valószínűleg a történet során olyan döntést hoztál ami nem tetszett a rendnek. Pontosan nem tudom mik lehetnek ezek, de pl a bankrablásnál vagy később a mocsárban is dönthetsz úgy hogy a scoiatelnek segítesz.
  • totya4
    #13830
    Sziasztok, ha hirtelen a rend árusa nem ismer már, és így vásárolni se lehet tőle, akkor mi is van?
  • grebber
    #13829
    Ez e
  • Atisz #13828
    Gondolom az 1. rész a 3. motorjával. A legjobb.
  • steweee
    #13827
    the witcher prologue remastered

    ezt tudja vki hogy micsoda csoda ?
  • Dante73
    #13826
    Igazság szerint, nekem a harcrendszere is bejött. Ha lenne a hármashoz egy olyan szerkesztő, mint az egyhez volt, az tuti, hogy már rég hegeszteném hozzá, az első "remake"-jét...
  • Anonymusxx
    #13825
    a 2. rész topicjába akartam volna írni...
  • Anonymusxx
    #13824
    a WindowedBorderlessGaming se működik...
  • Anonymusxx
    #13823
    azt meg lehet oldani ha lerakom a tálcára, akkor vissza tudjak lépi a játékba?
    ha ablakos módra váltok akkor vissza tudnék, de így látom a tálcát,
  • Atisz #13822
    Sztori szempontjából szerintem (/illetve sokak szerint is) a legjobb rész.
    Utoljára szerkesztette: Atisz, 2017.10.18. 18:05:03
  • Anonymusxx
    #13821
    mindegy megtaláltam a wikipedián, szerintem ez elég lesz...

    https://hu.wikipedia.org/wiki/The_Witcher
  • Anonymusxx
    #13820
    Van valami összefoglaló, vagy ilyesmi az 1. részhez? Illetve az első résznek mennyire van köze a 2.3-részhez?
    Ugyanis az a helyzet hogy az 1. részt nem nagyon van kedvem elkezdeni, mert igaz hogy kb 1-2 éve volt az utolsó végigjátszásom, de legalább 3-szor végigjátszottam, a 2. részt egyszer, a 3.-ba meg még nem kezdtem bele...

    Ja meg ha jól emlékszem az első rész mentéseit át lehet vinni a 2.-ba, ez se tudom hogy mennyibe változtatja a 2. illetve a 3 rész eseményeit...

  • Yoyo
    #13819
    Ezüstből nem a Aerondight a legerősebb, amit a Tó Úrnőjétől kaphatsz?
    Sebzés + 60%
    Attack + 10%

    Lehetséges kritikus hatás: Fájdalom + 50%
    Lehetséges kritikus hatás: Vakság + 50%
    Lehetséges kritikus hatás: Égés + 50%
    Lehetséges kritikus hatás: Precíz találat + 50%

    Még a holdpenge:
    Sebzés + 100%

    Acélból G'valchir:

    Sebzés + 100%

    Gwalhir:

    Sebzés + 50%

    Lehetséges kritikus hatás: Lefegyverzés + 40%
    Lehetséges kritikus hatás: Fájdalom + 40%
    Lehetséges kritikus hatás: Precíz találat + 40%
  • NiGhTM4R3
    #13818
    Köszönöm ez volt a kérdésem :DDDD kár, hogy meglévő kardot nem lehet fejleszteni

    DA-ben ezt piszok egyszerűen és jól megoldották a bűvöléssel, ott a slot, belerakod a rúnát és már látod is a hatását (pl. izzik a kard)
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.02.28. 20:36:34
  • xFreex
    #13817
    Ahogy írják. A kovácsnál megveszed a kardot és lényegében ezzel rakod rá a rúnát a kardra.
    Annyi a különbség, hogy míg acél kard kovácsolásnál az eredeti kardod megmarad és az új a készletedhez adódik, addig a rúnakard az ezüstkardot lecseréli és az eredeti amibe belekovácsolta a kovács a rúnát.
    A rúnákkal csak ezüstkard "fejleszthető".
  • genndy
    #13816
    Sehogy.
    Ha van még mellé két rúnád, akkor kapsz egy új kardot. Ennyit tud a kovács.
  • NiGhTM4R3
    #13815
    Ezt értem, és ezt már meg is beszéltük, hogy a kovács azokat a kardokat mutatja amiket tud készíteni a batyumban levő rúnákból.

    A kérdésem az, hogy pl. a naprúnámat (ami sebzést ad asszem) hogyan tudom a már MEGLÉVŐ kardomra varázsolni.
  • Pityu Mester
    #13814
    Rúnakardot és meteoritkardot is ugyanolyan módon tudsz készíteni. Először is, be kell szerezned 3 db meteoritkövet vagy rúnakövet. Ezután elmész a kovácshoz, beszélsz vele, és a kovácsolás opciót választod (ez a kalapácsos ikon lent). Ekkor megjelenik egy olyan felület, mint a kereskedőknél. A kovács oldalán lesznek azok a kardok, amik a meteoritjaidból/rúnáidból elkészíthetőek. Kiválasztod a számodra megfelelő kardot, és lényegében megveszed. Így a korábbi acél- vagy ezüstkardod lecserélődik a meteorit- vagy rúnakardra.
  • NiGhTM4R3
    #13813
    Na már kezdem hülyének érezni magam, de még mindig nem értem magát a folyamatot. Megfogom a naprúnát és ráhúzom a kardomra, akkor nem csinál semmit. Jobbklikk, 2x kattintás ugyancsak semmi.
    Hogy a fenébe kell ráraknom a rúnát a kardomra?
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.02.28. 17:21:47
  • xFreex
    #13812
    Ez is hasonlóan működik mint az acél kard, csak itt a készletedben található ezüstkardot elveszi a játék fejlesztés után és az kerül a készletedbe amit kovács a rúnák alapján elkészített neked és megvetted.
    Érdemes a kovácsot úgy meglátogatni, hogy a készletünkben a sima ezüstkard van és nem az Aerondight, mivel az Aerondight hatásai elvesznek kovácsoláskor és csak a rúnák hatásai lesznek meg.

    Egyébként a legerősebb fegyverek nem ezek a kovácsoltak. Acélblól a Gwalhir a legerősebb amit több féle módon be lehet szerezni az 5. fejezetben. Ezüstből pedig a Holdpenge. Na ezt csak 1 módon szerezheted be és ráadásul mind az 5 fejezeten átível a dolog.
  • NiGhTM4R3
    #13811
    mármint a lehetséges kardokat amiket ki tud hozni a rúnáimból
  • NiGhTM4R3
    #13810
    Köszi, a kérdésem már csak annyi, hogy hogyan működik ez a rúnázás? Van 5 naprúnám, ki is írja, hogy ezüstkardra lehet használni na de hogyan?
    Kovácsnál csak kardot tudok készíttetni, hiába húzom a naprúnát a meglévő kardomra nem reagál semmit, egyébként meg a saját kardjait látom.
  • xFreex
    #13809
    Acél kardot tartósan nem tudsz módosítani.

    Meteorit darabokkal csak új acél kardot tudsz készíttetni. Kovácshoz kell menni ha van minimum 3 meteoritköved és a kövektől függően kovácsol kardot. Ha 3 egyforma színű meteoritból csináltatsz kardot, akkor annak a hatása erősebb. A bevezetőben és az első fejezetben össze lehet szedni 3 vörös meteoritot ami elég hatásos fegyver lesz a továbbiakban.

    A hold, nap, és föd rúnákkal pedig egy meglévő ezüstkardot tudsz erősíteni. Itt is minimum 3 rúnakő kell, hogy a kovács fejleszthesse az adott ezüstkardot. Itt is igaz, hogy 3 egyforma rúna hatása erősebb.
  • NiGhTM4R3
    #13808
    Ha vannak rúnáim azokkal csak új kardot tudok készíttetni (rúnakard, meteoritkard pl.) vagy a meglévőket is tudom fejleszteni?

    Aerondight meg Gwalhir a 2 kardom, nem jöttem rá ezeket hogyan lehet tartósan befolyásolni (vannak rúnakövek azokat "felkeni rá" de ez csak ideiglenes)
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.02.27. 21:37:39
  • NiGhTM4R3
    #13807
    Act 3-ba visszaállt és újra span vagyok a Rendnek
  • xFreex
    #13806
    Ha sokat melózol a másfajúaknak akkor egy idő után semmibe vesz. Ott még nem tudsz végleges döntést hozni a frakciók között. Lesz még alkalmad melléjük állni.

    Tűznél meg lehet várni míg valamelyik NPC melegségre vágyik és meggyújtja a tábortüzet. (templomnegyed)
    Másik lehetőség, hogy bemész a fogadóba és szobát kérsz, de ez ha jól emlékszem pénzbe kerül.
  • NiGhTM4R3
    #13805
    Ótvar nagy bugnak tűnik ez a Sigfriedes dolog. Érthetetlen, hogy egyik percben még a rend spanja vagyok, a másikban meg bocsi veled nem üzletelünk, holott nincs is olyan küldetés ami miatt megszakadhatna a haverság egyelőre. Pedig EE-vel tolom.