13884
  • Madi92
    #13884
    Csinálják.
  • lonvard
    #13882
    Witcher 1-nek mocskos jót tenne egy ráncfelvarrás.
  • harras25
    #13882
    Köszi

    Az Aard jel szinte mindig használható, az Igni meg szinte soha. Ezért nem értem. A többi hiányát vágom, még nem is opció mert nem taperoltam megfelelő rúnát vagy mit.
    A templomnegyedet csinálom, a melléküldik lassan elfogynak. Shanit már láttam hálóingben de se szexelni se boncolni nem akar pedig olvastam az anatómia könyvet.
  • Szerzetes89
    #13881
    Szia!
    1. Az első részben az ételek nagyon keveset gyógyítanak. Ajánlom a Fecske vagy később Fehér Raffard főzetek használatát.
    2. Ha jól emlékszem, akkor a jeleket csak "veszélyes" helyeken; a városokban, falvakban pedig csak éjszaka használhatod (kivéve, ha nappal támadnak meg)
    3. Megint csak emlékezetből, de szerintem a tapasztalati pontot mutatja. Vidd rá az egeret és kiderül :)
  • harras25
    #13880
    Sziasztok !

    Elkezdtem az első részt, pár napja tolom,
    Három dolgot nem értek:
    1. A kajálástól bár odanyomja a farkasfej alá a jelet, de semmit nem nő a HP-m
    2. Már tudom kellene az Aard és az Igni jelek használatát, de utóbbi szinte soha nem választható opció. Pedig a sárga csíkom tele van.
    3. A farkasfej körüli kék ív milyen adatot vagy jellemzőt mutat ?
  • 0Fritz
    #13879
    A pontos konfigurációd alapján keress rá, de elvileg valahogyan így futna nálad:





  • xido
    #13878
    Ha a játék hivatalosan van meg,akkor mindenképpen,mert ha nagyon röcög,akkor a geforce now programon keresztül is tudod játszani..:)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2023.04.05. 22:02:29
  • mrhyper #13877
    Segítséget kérnék.
    Szerintetek érdemes az alábbi gépre felrakni a witcher 3-as játékot?
    Dell Precision m6800
    köszönöm előre is
  • zorrobomber
    #13876
    Én nemrég toltam végig és ha volt is bajom a harccal, az nem a ritmusjáték aspektus miatt volt, cserében a fel-alá rohangálás questek közben már kevésbé mókás, még ha a hangulatos környezet némileg kárpótolt is. A grafikáról annyit hogy a legvégső pár órát véletlenül Low-ra húzott graffal toltam le, és nem vettem észre... :D
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2022.10.28. 09:49:59
  • IMYke2.0.0.0
    #13875
    "The Witcher Remake officially announced, will be powered by Unreal Engine 5"
  • lwb
    #13874
    Nagyon rá is fér, az a játék nem öregedett szépen. És nem feltétlen a grafikára gondolok, hanem a technikai megoldásokra, a harcrendszer lényegében egy ritmusjáték.
  • caps lock
    #13873
    Hivatalos: készül a remake. Kedvencem a három közül, úgyhogy nagyon örülök neki. Az egyik első játékom volt, de nemcsak a nosztalgia miatt vagyok elfogult. Történetileg szerintem ez a legjobb, és ha felhúzzák grafikailag és játékmechanikailag mai szintre, akkor a siker garantált. Majdnem olyan mintha kapnánk egy új DLC-t a háromhoz.
  • steweee
    #13872
    Nalam vmi rossz a druidas resznel. Es az meg az eleje. Texturahibak. Csak RotWW mod telepitve. Wyvermeknel
  • caps lock
    #13871
    Ajánlom a "Rise of the White Wolf" nevű modot, szinte újjá varázsolja ezt a klasszikus mesterművet. Grafikai update, új környezet textúrák, a karakterek átdolgozása, új cutscenek, átláthatóbb inventory, letisztultabb kezelőfelület.

  • Emperors
    #13870
    Üdv,
    Nem tudom, hogy kellene keresnem, mert sehogy nem találtam rá normális leírást.
    Valaki tud olyan helyet, ahol le van írva, milyen dolgokat kellene hozzá teljesíteni, hogy a végén a befejezésbe el tudjam érni, hogy a varázslónők megerősödjenek? Milyen döntések kellenek hozzá?
    (Párszor már végigjátszottam a játékot, de ezt még nem sikerült elérni)

    Olvastam valahol régebben erről leírást, de sehol/sehogy nem találom. Vagy ha itt a fórumon valaha le lett ez írva?
  • jocika
    #13869
    Van pár mentésem Vizima külvárosából, pontosabban kéne, hogy melyik kell? Van olyan, ami a bemenetel előtt van közvetlen. Borzasztóan régen mentettem ezeket...vagy 11 éve.
  • rosti
    #13868
    Nincs valakinek mentése a Bestia utánról nem tudom legyakzi 50 bronzpontot elverterm minden italt megittam és mégse akarja az igazságot ez a rohdt bénítást nem tudom kivédeni

  • IMYke2.0.0.0
    #13867
    Csak ilyen van:

    https://www.nexusmods.com/witcher/mods/740: "The Witcher EE - Kaer Morhen HD REMASTER (textures from TW3)"
  • grebber
    #13866
    Nincs nem is volt és soha szó se volt róla ,hogy lesz ilyen
  • Daermon
    #13865
    Dehogy :D
  • steweee
    #13864
    a harmadik rész motorjával van már átirata az első résznek ?
  • atibacsi1977
    #13863
    Közben találtam linket...
  • atibacsi1977
    #13862
    Sziasztok!

    Megszereztem a The Witcher adventure game pc-s verzióját, és nagy örömömre találtam hozzá magyarítást is, de a link nem él, már magyaritasok.hu-n. Nem tudom így letölteni. Valaki tud más forrást, ahonnan leszedhetném?

    Előre is köszi!
  • lonvard
    #13861
    Pontosan, az első rész van legjobban kitalálva. Mindennek értéke van, egy ezüstkard az nem kiesik a fojtólidércből, hanem azért Vizima csatornáiban kell legyőzni egy szörnyet a szörnyolajjal bekent normál kardunkkal. Egy jó witcher-páncélra is rendesen kell gürizni, és napokig csinálja azt a kovács. Aztán az ahogy a szörny, állat és növény és alkímia anyagokat könyvekből szedjük össze, mert amnéziás a Geralt, az is zseniális. Mennyit bíbelődtem bizonyos virágokat keresve, hogy meg legyen az adott komponens. Nem ám úgy, hogy feltöltődik magától! A 3. részben a komplett alkímia agyon lett csapva, a lootrendszer botrányos. Ami azt a játékot messze kiemeli, az nem a gamer oldali játékelemek (kivéve a harcrendszer, ami a 3. részben szerintem sokkal jobb), hanem a világ amit összeraktak, a tengernyi érdekes küldetés, a sztorik. Csakhogy ezek az 1. részben is megvoltak, és a maga korában volt akkora durranás az is. Szóval a Witcher 1 a majdnem tökéletes fantasy játék nálam, a 3. rész az szinte nem is játék, hanem valami különleges univerzum, amiben az ember megmártózik, amikor kedve van.
  • Daermon
    #13860
    Én még a harcrendszert is szeretem mai napig itt az 1-ben :) És, ha olvastad a könyveket, akkor már van 1-2 utalás azokra. Apróságok, de egy plusz ez is.
  • caps lock
    #13859
    Hihetetlen hogy ennyi év után is mennyire jó ez a játék. Persze grafikailag már nagyon elavult, de a játékmenet, a küldetések, a történet mesteri. A harmadik részben több dolgot is lebutítottak hogy jobban megfeleljenek a mai igénytelenségnek, de itt még van értelme a jeleknek és főzeteknek. Jól meg kell gondolni hogy milyen felszereléssel vágsz neki a harcoknak és hogyan osztod el a képességpontjaidat. Bármennyire jó játék is a harmadik, ott mindenre elég egy erős kard és így kevésbé jön át a witcher-életérzés. Itt ez sokkal jobban érvényesül.
  • caps lock
    #13858
    Köszi szépen. Szeretném újrajátszani, de nincs már dvd meghajtó a gépemben, beaktiváltam GOG-on, letöltöm aztán majd meglátom.
  • Zóanagyvarázsló
    #13857
    Tartalmazza, de a magyar szinkron és felirat csonkább, mint a lengyel, az angol vagy a német (természetesen nemcsak a digitális változatban, a dobozosban is). A többit nem tudom, hogy kibővítették-e.

    A dobozos verziód kulcsát be tudod aktiválni GOG-on, ha nem markoltad volna fel eddig ingyen vagy pénzért.
  • caps lock
    #13856
    Kérdésem az lenne hogy a játék digitális változata tartalmazza-e a magyar nyelvet? Még régen dobozosan vettem meg, ott szinkronos volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #13855
    Ez a link az ajándék CD-kódok aktiválására jó.

    Ez a link viszont a Witcher 1-2 backuphoz, amivel gyakorlatilag a GOG fiókunkra is megkapjuk a dobozos verzióknak megfelelő játékokat:
    https://www.gog.com/witcher/backup

    Beír, és "REDEEM"-re klikk. Örül.
  • IMYke2.0.0.0
    #13854
    https://www.gog.com/redeem
    Beírod a dobozos verziód kódját, "Continue" és a több már menni fog :)
  • Daermon
    #13853
    GOG-on megtudod adni a régi dobozos verziód kulcsát és akkor GoG-ról már tölthető is. Nekem is így van.
  • csabika1982
    #13852
    ezt a gog-os aktiválást leírnád picit részletesebben :)
  • Atisz #13851
    Elvileg GOG-on tudod aktiválni a kóddal, amit a játék mellé adtak és az a verzió tuti, hogy működni fog.
  • csabika1982
    #13850
    Az szép (már a 12:) ) én lemezről, a cdgalaxisnál vettem annó a gyémánt kiadást
  • Daermon
    #13849
    Pont a napokban kezdtem el immár 12-szer :D Hihetetlen, hogy, hogy beszippant még most is, és milyen atmoszférája van.
    Win10-en semmi gondom, GoG-ról megy. Te honnan próbáltad?
  • csabika1982
    #13848
    Üdv!

    Újra elővettem ezt a szuper játékot, eredeti bővített kiadásom van, feltelepítettem 2-szer is,mind két esetben indításnál még látom a páncélos kesztyűt, majd játék működése leállt, windows keresi a hiba okát. Win 7 pro-m van. A 2. rész működik
  • Daermon
    #13847
    Zsír. Akkor hajrá tovább :)
  • steweee
    #13846
    K* konnyu megolni. Egyetlen aard ledonti a labarol es foldon leszurod. Csak az abigeles barlangba menetel elott menj a 2 fajta erosito kohoz
    Masik lehetoseg hogy van 3 piros meteorkobol uj kardod a fejezet vegere
  • JonasSandor
    #13845
    Már nem kell marha nagy szerencsével kinyírtam hogy leszúrtam egy csapással.