89
http://dosbox.sourceforge.net/
  • Hmuda
    #9
    :P
  • lck
    #8
    Vazze makkora láma vagyok! Mos nézem az egy külön progi !
  • Hmuda
    #7
    okés akkor azt megpróbálom.
  • switch
    #6
    Anno még az egyik haveromnak lőttem be vele az Imperium Galactica 1 -et Win XP -re és sokadik próbálkozásra sikerült összehangolni hogy az animáció szinkronban legyen a hanggal.Nála AMD 2500+ procival a Cpu Cycles érteke azthiszem 10000 volt.
  • PetruZ
    #5
    Nem biztos, hogy ez a gond, lehet, hogy egyszerűen az adott játék megy rosszul vele. Én így jártam pl. a Panzer General-lal. Bármit állítgattam, a játékon belül akkor is voltak gyors és lassú szakaszok, teljesen random módon.
  • Hmuda
    #4
    Csak annyi hogy sosem sikerül pontosan eltalálni az órajelet meg hasonlókat. Van valami trükk, hogy pl a procid kb hány százalékát érdemes rááldozni a dosboxra meg hasonlók.
  • switch
    #3
    A DosBox forumán nem találtál rá megoldást ?
    Vagy egészen pontosan mi a probléma ?
  • lck
    #2
    Az XP-ben már nem valódi a DOS hanem emulált.
    Ezért vannak benne kompatibilitási és sebesség beli gondok.Igazából tökéletes itt már sosem lesz.
    Ha "normális" DOS-t akarsz 2 lehetőség van:
    1. Win98 > kilépés DOS-módba.
    2. MS-dos 6.22 ( 3 Flopis )a C: particióra ( vigyázz csak FAT16-ra települ ). Persze kérdés hogy mit kezd az új hardware-ekkel.
  • Hmuda
    #1
    Az lenne a problémám, hogy sehogyan nem tudom rendesen beállítani, hogy a DOS-os progik megfelelően fussanak. Vannak erre trükkök? Valaki tud segíteni?