1152
Silent Hill
  • Fido4life
    #872
    az lenne az igazán komoly, ha lenne harmadik rész, ami Heather történetét dolgozná fel :) bár szerintem nem nagyon találnának hiteles szinészt a szerepre
  • Csibusz
    #871
    a happyend mikor megnyugszik a szellem és james visszatér máriával a városbol
  • Csibusz
    #870
    nem direkt irtam neked...bocsika:)
  • Csibe001
    #869
    #866 <---- Ezt felesleges volt írnod ezért ---> #864

    #867 - S ezt miért nekem írod? :))

    Egyébként neked melyik befejezés tetszik a legjobban az SH2 játékban?
    Az én favoritom amikor James fel akarja támasztani az asszonyt.Jó kis darkos vég. :)
  • Csibusz
    #868
    Na szal igen ez egy eléggé érdekes dolog:) Szal ugye csak a szellemük volt már..csak maguk sem tudnak róla ugyebár:) És lehet azthiszik hazamennek,de ez azért van mert Silent Hill elengedte a lelküket.(mert aki ott volt bent a 3/4 gonosz volt valami céljuk volt hogy jóvátegyék vagy örökké elvésznek) így őket elengedte mert beteljesitették a "bosszút" és igy kijuthattak a város gonosz oldaláról..de ugyanugy ott votlak csak már saját világukban:) ezért éreszte a férfi a nő parfümjét például, meg hogy ott van vele..mert ott volt csak már a másik világban:)
  • Csibusz
    #867
    Nem hiszem hogy meghal:) sztem a második rész a játékban a vége az mikor Megnyugszik a szelleme a feleségének...csak mivel a filmben ugye nem betegségben halt meg:D szal valamit csak kitalálnak akkor is:)Pl miért nem jött értük biztos elfeljtette őket meg ilyenek...ez lenne a jó szerintem:)
  • Csibusz
    #866
    A Silent Hill 2ben van:) hidd el nekem:) FAN vagyok..csak tudom:P
  • Prof William
    #865
    Sztem ő kezd utánnajárni így nem megy kárba ez a remek szinész. A vége meg sztem az lessz hogy ő is meghal de legalább együtt lesaznek. :)

    Aiszont Alessa bosszújával már nem oylan borzongató SH. amikormentek kifele a városból már a köd sem volt olyan sűrű. Inkább mint egy pára, ami eltakarja az élők világát.

    Bár a 2-re biztos megint bedémonosodik a város... :)
  • Csibe001
    #864
    A Silent Hill 2-ben van mikor a feleség levelet ír a férjnek, James Sunderlandnek.
  • Csaba007
    #863
    Szerintem ez tök király folytatás lenne!!!!:D
    De én nem vágtam, hogy végülis a film végén hova mentek vissza,????
    Segítsetek please:)
  • kirol
    #862
    Ez a 3. részben volt? Mármint a játékban. Csak ott ő tette el láb alól a nőt. :)
  • Fido4life
    #861
    szerintem is ez lenne a folytatás
  • Csibusz
    #860
    Pontosan:) Alap hogy az elején haltak meg;) okés megvan a 400.000.00Ft-os kérdés:) A második rész elméletileg arrol fog szolni hogy Christopher visszatér Silent Hillbe mert Rose ír egy levelet neki, kisebb átalakításokkal;) De szerintem ez nagyon jó folytatás lehetne:) és én ezt is olvastam a következő részről:)
    Szerintetek milyen folytatás illene legjobban bele a képbe? (mert szerintem alap hogy a férj amilyen önfejű maga kezd utánajárni megint a dolgoknak majd) Na várom a válaszokat:)
  • Prof William
    #859
    Szerintem is az elejémn. Jó erősen odacsapta aí fejét. + amikor a Rendörnővel találkozot annak is vérzett a feje, és monda is hogy leesett a motorról és beverte. Szóval már ő is halott volt.
  • hellnight
    #858
    Hmm nehéz megmondani. Silen Hill furcsa város :D
    De sztem már az elején meghaltak, amikor Rose a kocsival lefékezett és beleverte a fejét a kormányba. Lehet, hogy már itt nem éltek. De az is lehet, hogy csak a legvégén haltak meg O.o
  • Csibusz
    #857
    azé jól megnézted:P ha nemtudtad:) huhh azé jó lesz ha jön a 2dik rész..wáá várom:) menjünk eggyütt megnézni majdXD...
    Sztem aki nem játszitt a játékkal elsőnek semmit nem értett a filmből:)
    vitassuk meg:) szerintetek mikor halltak meg a filmben Sharon és Rose!!!???
  • Fido4life
    #856
    ööö..nem
  • Fido4life
    #855
    Heather Mason angol hangja, Heather Morris a Silent Hill 3-ban...
  • Seth
    #854
    jahogy te a szinkronszínésznőt ismered talán személyesen?? ^^
  • hellnight
    #853
    Hmmm nem tudom. Én ezt a Heather Morris-t a silenthill.hu-ról tudom. Meg ez a szinkronhang ez nem tudom mi akarna lenni O.o Most ezzel a magyar szinkronra gondoltál?
  • Fido4life
    #852
    nope, az csak a szinkron hangja..
  • hellnight
    #851
    Amúgy aládat elnézve. Nem Heather Morris-nak hívják?? :D
    Mivel tudtommal Cherly Mason volt hajdanán, de az SH-ban történtek után nevet változtattak. És Cheryl-ből így lett Heather Morris.
  • Fido4life
    #850
    jah végülis nem rossz, de Heather-höz sokkal, de sokkal mélyebb szálak kötnek, egy szimpla teccésnél.. ,-) (amugy nyugi, nem a poligon babába vagyok belezúgva..)
  • hellnight
    #849
    Számomra is ne aggódj, de nekem Radha is nagyon bejön :P
  • Fido4life
    #848
    nah azért, mert már majdnem megnéztem volna újra a filmet :D

    Más: Heather számomra 1 szent, szal ne hasonlítgassuk Radha Mitchellhez..plse
  • hellnight
    #847
    Akad benne :D
    Természetesen nem úgy, mint a játékban. Egy két jelenetnél láthatjuk a korházat amikor Alessa fekszik bennt. Meg ugye vannak benne nővérkék is :D
    Bár az igazi kórház az sajna nincs benne :(

    Nekem ettől függetlenül tetszett a film. Már maga a hangulat az ami nagyon ott van. Nem is mondom, hogy mikor néztük moziban már amikor megkezdődött az elején ahogy meghallottam a zenét. Beleborsódzott a hátam is. Nagyon jó volt hallani. Utána meg jöttek a meglepik sorra. A szörnyek detto mint a játékban, az SH-s világ is tiszta játékbéli hangulatot árasztott. Persze ezt csak azok tudják akik a játékkal játszottak. A történet meg hát ugye az első rész története kisebb módosításokkal amikre azért sztem volt szükség, hogy az átlag néző is megértse valamelyest. Ha sikerült akkor sikerült, ha nem akkor meg így járt. Bár sztem legtöbbjük azt sem tudta, hogy ilyen játék létezik :D

    Persze vannak a filmben logikátlan húzások, de sztem nem jelentősek. Rose ruhája meg nekem annyira bejött :D
    Kedvenc részem a 3. rész, és hát ugye Heather stílusba öltöztették fel Radha Mitchellt. Az a csizma, meg ruha rajta nagyon el lett találva :)
    A 2. részt én is várom, kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.
  • Fido4life
    #846
    volt benne korházas jelenet ?
  • Csibusz
    #845
    Sztem igaza van Csibének:) /mi csibék tartsunk már össze/
    Szal én is nagyon nagy Fan cok össz játékot végigvittem..és tökéletesen visszahozza a játkban a relytéstől a félelmetes zenékig, aztán az elemek...a suli, a kórház..Teljesen ugyanaz:) És ez nagyon jó és mikor belém a fénybe...arra nem gondoltál Ron hogy amíg benem lépett addig aki nem játszott a játékkal sokszot kukkot nem értett belőle:P
    Szal ott magyarázzák el hogy mi is a helyzett:)
    Sztem jó kis film és a 2. már naon megnéznémXD
  • Ron Ragm
    #844
    Mondom, amíg le nem mennek a lifttel addig teljesen korrekt. De ennél még az is jobb ha egyből benyomják hogy The End...
  • Csibe001
    #843
    Hát nem tudom, elég nagy SH fan vagyok, de szerintem ezt a filmet végre nem szúrták el egyáltalán, én nem sok kivetnivalót találtam benne.Gans teljesen visszaadta a játékot sőt aki nem játszott vele, még annak is tetszenie kéne.S az én baráti körömben tetszik is :P
  • Ron Ragm
    #842
    Berohan a fehér fénybe, és ledarálják a sztorit. Egyik ismerős annál már kiment a moziból mert azt hitte ez a vége.
  • Csibe001
    #841
    Ezt kifejtenéd nekem, hogy mivel?
  • Ron Ragm
    #840
    Elbaszták a végét, ezen nincs mit szépíteni.
  • Seth
    #839
  • kirol
    #838
    Nem mondod, hogy a Silent Hill játékból?
    Azta, még nem is hallottam erről. Biztos jó lehet.
  • Seth
    #837
    Igen, egy japán videójátékból merített aminek az a címe hogy Silent Hill

    Mellesleg az a Legend of the Overfiend egy hentai :D, ennyi erővel az összes csápos hentaiból meríthették az ötletet (Urotsukidoji japánul, így talán ismerősebb egyeseknek ^^)
  • Csibe001
    #836
    Az lehet, bár szerintem felért a film mind látványban mind operatőri munkában egy "japán horror" filmhez.Persze ez csak az én véleményem. :)
  • Prof William
    #835
    Lehet hogy a japók még mindig túl amcsinak találták a filmet...
  • kirol
    #834
    Hát ki tudja milyen hülye japán mesékből/filmekből merít a Silent Hill, és lehet nekik már unalmas volt.
  • berlinboy6329
    #833
    Én is csak lestem,mikor olvastam.