1152
Silent Hill
  • Csibe001
    #912
    Ejnye-bejnye, ekkkora fanok s nincs meg eredetiben?? :O
    Nekem a 4 kivételével az összes SH megvan plusz a film.Sajnálom hogy itthon csak ilyen gyatra verzióra futotta a DVD-ből...Láttam e-bayen egy fémdobozos 2 DVD-s verziót, na egy olyat biztosan be fogok szerezni.
    SH5 meg sajnos PS3 exkluzív...de remélem pc-re is lesz...
    Egyébként én akkora fanatikus vagyok, hogy a szakdolgozatomat is SH-ról készítettem.(Multimédiafejlesztés) ^^
  • Csibusz
    #911
    Semmi baj:) De legalább mások is így gondolják:) eggyel több Fantáziadús ember;)
  • Tower Guard
    #910
    Jah hoppá bocsi nem olvastam vissza:(
  • Csibusz
    #909
    De azért köszi:)
  • Csibusz
    #908
    Felesleges volt leírnod:) #860
  • Tower Guard
    #907
    Húh biztos nagyon jó lesz a 2-es rész alig várom, de valahogy úgy kéne csinálni a történetet hogy valahogy a csávó(Sean Bean) lekerül Silent hillbe és megkeresi a feleségét meg a lányát(mint mondjuk a játékban a 2-esben hogy kap egy levelet a halott feleségétől hogy sh-ban találkozzanak, ha jól emlékszem...)
  • Csibusz
    #906
    min haltál be? ja ok :D
  • zaki
    #905
    Ezen behaltam... :DDDDDDDDDD
  • hellnight
    #904
    Jobbulást
  • Csibusz
    #903
    :):D na midnegy én most megyek mert eléggé rosszul vagyok:S kcisit késöbb leszek:)
  • hellnight
    #902
    Hát ez kétségtelen így van. Az SH az egy nagy komplex Világ.
    Érdekes ötlet, nagyon eltalált zenék, remek és összetett történetek, mi kell még?? Én tudom a választ :D 5. rész :)Ami már készül...nyami :P
  • Csibusz
    #901
    nem az hogy nem tetszik:) Mert SAW a másik ami nekem nagyon tetszik:) csak épp ezaz más más téma:) a SAW inkább elgondolkodtatt, de az SH az egy VILÁG:D
  • hellnight
    #900
    2, részt én is várom nagyon SH-ból.
    SAW?? Háááát izéééé nekem tetszenek :D
    De végülis teljesen más műfaj a kettő sztem.
    Meg úgy egyébként is az én filmes ízlésem eléggé szerteágazó :D
  • Csibusz
    #899
    Okés:) Majd leszel:) remélem:D
    Várom már a második részét a filmnek pedig még cska most készül:(
    Különben szerintem SH sokkal értelmesebb pl mint a SAW sorozat:) És remélem egyetértesz:)
  • hellnight
    #898
    Ööööööö......ööööööööö.....ööööööööö
    Ennyire nem vagyok fanja a játékoknak még :D
  • Csibusz
    #897
    nah jaja én is megfofogm de most letölöttem:) jó az ugy:D Heather tényleg jó :) Ő Morrisék kislánya:) Nagyon LoL ahogy megvan cisnálva történet:) plus Sullivent is beadták a 4be aki már szerepelt a 2be Újságokban,A "liftes játékban" nem tudom tudod e mire gondolok:)
  • hellnight
    #896
    Hát nekem főként az amikor átváltozik a város. Az számomra csodaszép CGI.
    Rólam tudni kell, hogy CGI buzi vagyok :D Ami filmben van 3D, az nálam már egy nézést tuti megér. Bár SH-t nem ezért szeretem -_-
    SH, az SH. Bár számomra (sokakkal ellentétben) a 3. rész tetszik. Heather rulezz :D
    De amikor megjelenik először Piramisfej az huh. Az nagyon ott van. Ahogy vonzza magaután a kardot, huh
    Mondjuk nem emlékszem moziban a "kislányok" nála sikoltoztak-e, de amikor az elején megjelentek a Lying Creature-ok. Nah akkor pár csaj erősen elkezdett ilyen "júújj" hangokat hallatni :D
    Én meg tök beleborzongtam a látványukba, mert totál a játékbéli alakjukat csinálták meg. A film alatt meg többször is végigfutott hátamon a hideg. Annyira jól ellett találva a film hangulata, hogy valami hihetetlen. A helyszínek is eszméletlenek.
    Meg is kellene már vennem eredetiben. Sajna még nincs meg :(
  • Csibusz
    #895
    nem gond:) csak gondoltam én is érdekesen néznék ki mellbimbo nélkül:D akkor ő isXD Nekem a kedvenc rélsze ma legeleje és a legvége:)
  • hellnight
    #894
    Jól van nah, láma kérdés volt, de hát a mai világban ezt már nem lehet tudni, pláne nem egy avatarból :D Nah meg hát nem is gondoltam arra, hogy egy lány veszi észre ezt a hibát :D
    Mivel eddig ezt a kis "bakit" egy fiú sem említette O.o :D
    Nah mind1 :)
  • Csibusz
    #893
    De akkor is nagyon gyatrán lett megcsinálva a "bőre" sokkal ügyesebben meglehetett volna:)
  • Csibusz
    #892
    Már nem tudom:) Különben hogyne lennék csaj mit látsz a Logomon? Lány vagy Fiú arcot?:P
  • hellnight
    #891
    Pffff micsoda figyelmesség. Amúgy lány vagy vagy fiú?? :D
    Egyébként megnéztem és az egyik mellén kivehető a mellbimbó :D
    Újra megnéztem :D Mindkét mellbimbóját lehet látni O.o
    Vagy csak én vagyok vak? :O
  • Csibusz
    #890
    Az meg a másik tényleg :D
  • Csibusz
    #889
    Hát most nem akarok itt perverzkedni Dee nincs jol megcsinálva az a ruci nézd csak meg a mellét a csajnak eltüntek a mellbimbói
  • hellnight
    #888
    Jaaa talán mégis rájöttem :D
    Hát nincs nála a kardja. Amit tudjuk mindig magánál hord :D
    Ez szvsz fel sem tűnt O.o
  • hellnight
    #887
    Hát én most vagy 20x megnéztem azt a jelenetet amikor letépi a bőrét (szvsz enyhe hányinger befigyel xD :D) de nem igazán vettem észre azt a nagy hibát O.o
  • Csibusz
    #886
    Háátt őő eléggé mélybenyomást tett:) De akkora hiba van a filmben:( Amikor tudjátok Anna-t kinyirbákolja és letépi a bőrét...na ott a hiba:) Kiváncsi vagyok ti megtaláltátok-e:P szal még nem mondom el a válaszotokig:)
  • Csibe001
    #885
    Remélem közbeszólhatok. :)
    Szerintem a legjobb részek azok ahol feltűnik piramisfejű barátunk. :)
    Ezeknél a részeknél érdekes módon a moziba olyan csönd támadt, hogy el se akartam hinni..nagyon durva.
  • zaki
    #884
    Az egész film...
  • Csibusz
    #883
    XD jeee:) naja a nyelvtudás nem hátrny de nálam megvan:) és melyik a kedvenc részed?
  • zaki
    #882
    Vágom, csak tudtam, hogy nem lesz egyszerű történet, és nem volt kedvem +ba még olvasni... :c

    De most már (majdnem) perfekt vagyok, úgyhogy mehet eredeti nyelven... Meg úgy jobban is szól a házimozin, szomszédok nagy örömére, panel lakás rulez.
  • Csibusz
    #881
    Áhh a kettő a legjobb:):P szerintem:)
    Különben igen Angolul sokkal élvezetesebb..pl én mindent letudtam forditaniXD dehát az én vagyok:D A magyar az tényleg nagyon gázzos:S
    de a dvd változatban van nyelválasztási lehetőség:P
  • zaki
    #880
    Jah, bejövős volt nagyon, bár megmondom őszíntén, hogy nem volt minden tiszta... De aztán visszaolvasgattam a fórumban, és már kezd összeállni a kép... Majd vmelyik nap megnézem újból, most már nem szinkronnal (ami 1ébként elég gázos volt), hanem eredeti angol nyelven.

    A játékokkal nem nagyon játszottam, csak a 2-vel, de azt sem nyomtam végig, hanem csak 2-3 pályán toltam, de az eléggé parás volt... :o
  • Csibusz
    #879
    nah jaja:) Nekem meg alap:) mindegy letölöttem jó az ugy is:) majd disztokot szerzek hozzá:) Van hozzá ember:):D
    ÉS neked tetszik a film?
  • zaki
    #878
    Hooogyne, ráadásul digipakkos...

    Viccet féretéve: egy mezei kiadás, alig van rajta vmi extra.

    1-2 előzetes, meg egy nem túl hosszú werkfilm.

    De még 2k-t is simán megér szvsz. Főleg a rajongóknak.
  • Csibusz
    #877
    oké...hát ez meg szerintem nagykár hogy ilyen olcsó:( Szerintem:) És legalább díszdobozban van??
  • zaki
    #876
    Sztem max 2-3 hónap, és lejön az ára 1000 ft-ra. Mondjuk most is csak 2k, én meg 1200-ért vettem 1-2 hete...
  • Csibusz
    #875
    Na igy szilveszter másnapján vagy mi...Kezdjünk neki 2007ben is az SH-nak:)
    Na szóval most töltöm a DVD változatot sok-sok extrával:) Tök jó lenne ha lenne Alternatív befejezések rajta:P De majd megveszem eredetibe is szerintem majd EGYSZER:)
  • Fido4life
    #874
    VISZONT !
  • Csibusz
    #873
    Szerintem még maradjunk a 2. résznél:) Még az sincs kész:) Majd ha az meglesz és olyan lesz a vége hogy következtetni lehet arra, hogy lesz folytatás majd akkor reménykedjünk:) BOLDOG ÚJÉVET!