1152
Silent Hill
  • Csibusz
    #1072
    de hát nálam nem jelenitette meg hogy fent vagy:S
    Nem tom mibaja majd ujratelepitem:)
  • Fido4life
    #1071
    na felvettelek újra de egyenlőre semmi...:O
  • Csibusz
    #1070
    Én??:D Nem hiszem mostanába leálltam:) Marad a buli meg a Dance:P
    Itt a jó idő:) letettem a gépet meg a játékokat meg a filmeket:) Megyek megveszem korimat és megyek,ha mindenigaz leteszem majd a josit mocira és go speedel:):D
  • Fido4life
    #1069
    adhatnál linket..:)
  • Atisz #1068
    Csibusszal vigyázz...ő hardcore SH rajongó
  • Csibusz
    #1067
    Szija, elküldenéd nekem MSN címemet megadom:)
  • Gyurmix
    #1066
    Sziasztok...Én megcsináltam a The Movies játékkal a Silent Hill filmet...Elégjolett sokak szerint...Van benne para bőven...A haverom azt mondta a multkor finoman szolva..Bazdmeg te kész vagy :)))
    De majd lassan nekilátok a 2 dikrésznek is ami szintén ugy 85-90 perces lesz mint az első is volt...Szép napot sziasztok....
  • Csibusz
    #1065
    én nem töröltelek:S:S
    Miért töröltelek volna? hmm akor vegyél fel ujra mert én nem emlékszem hogy töröltelek volna...:S
  • Fido4life
    #1064
    Csibusz amugy te miért töröltél msn-ről ? Dx
  • Csibusz
    #1063
    ezt meg elírtam,ha visszatekintünk:)
  • Csibusz
    #1062
    De ha szeretnél MINDENT tudni akkor ajánlom neked a www.silenthill.hu-t azon belül a Még... nevezetű menüt és azon belül a Lost Memoriest:)
    Mondjuk én nem innen tudtam meg mindent hanem végigjátszottam 1-től 4-ig és a végére ha többször végigviszed teljesen tiszta kép (bár valakinek elsőre is)De azért innen is meglehet tudni néhány csalafintaságot.
  • Csibusz
    #1061
    Ez nagyon hosszú dolog:)
    És a gond hogy azért a Film és játék story ha visszatontünk eltér ám:P Mert Alessa anyja a Filmben nem gonosz viszont a játékban annál inkáb:P
  • Fido4life
    #1060
    lol nem
  • espio
    #1059
    Igazatok van, de a nyomasztó hangulatot hagyjuk a harmadik világhávorúra. Én belekóstoltam az SH-ba és ha hús-vérként éltem volna meg nem csak a bokámat fostam volna le. Nagyon dúrva. Hamár itt vagyunk mi a storyja?
    Máig se jöttem rá. Valami sátánista szekta tagjai ölik meg a kiscsajt, aki bosszút áll?
  • Prof William
    #1058
    Szerintem is a nyomasztó hangulat a lényeg. Az ilyen (és akkor hirtelen hátulról a nyakadba ugrik üvöltve a szörny) dolgokon meg lehe ilyledni, de ott csak a hirtelenség mitt. Az a lassú ideghúzás sokkal izgalmasabb.
  • Csibusz
    #1057
    Hát igen és is ezt mondm hogy nem az a lényeg hogy lefossad a bokád,hanem hogy nyomaszon a dolog...de mindegy szal nem én állitom azt hogy az a lényeg hogy kihulljon a hajad a végére + megőszülsz.De hagyom Espionak az igazat...
  • Csibe001
    #1056
    Hogy lefossad a bokád?? :O
    Nem rossz felfogás :D
    De én inkább maradok annál, hogy SH-ban a lényeg a nyomasztó érzés s a bármelyik pillanatban történhet valami s ezért majdnem csak lefosod a bokád érzés van.Hm? :)
  • Csibusz
    #1055
    Ahogy vesszük:) De különben a smiley a kérdésem végén például arra vonatkoztatt hogy viccelek de mindegy.OK legyen igazad...ennyi
  • espio
    #1054
    te úgy érzed?
  • Csibusz
    #1053
    Most vitatkozol??:P
  • espio
    #1052
    őőőő. de...
  • Csibusz
    #1051
    figyelj oké annak is benne kell lennie:) de szerintem nem az a főőmotívum az SH-ban hogy lefossad a bokád:D
  • Prof William
    #1050
    Monjuk amikor előszö fordul át a város és jönnek azok a kis égő izék... Ott eléggé markoltam a karfát...

    Nem tudom miért, nem vagyok illyedős de az ott akkor Dolbyban nagyon hatott. Azóta a DVD-n megnézve már nem de akkor eléggé megilyesztett. Át bírtam érezni a szerencsétlen nő heylzetét. + Most láttam először olyat (nem vicces filmben) hogy valaki félelmében elájuljon... :)
  • espio
    #1049
    lennie...
  • espio
    #1048
    is...
  • espio
    #1047
    De pont hogy annak kéne...
  • Csibusz
    #1046
    Hát nem is a beszaratás a lényege;)
  • espio
    #1045
    Ez jó játék és jó film, de nem lehet tőle beszarni. Sajna... De az a tipikus nyomasztó SH hangulat mindenért kárpótol... :D
  • Atisz #1044
    Háát ja én szívesen vettem volna ha van benne pl. Alternatív befejezés(ek) menüpont... :)
  • Atisz #1043
    Mondjuk a Resident Evil sztem pont nem jó hasonlat, mert az is elég jó volt...már amit egy ilyen zombis-vírusos-kommandós filmből ki lehet hozni

    Én sokkal inkább a Street Fighter-re, Mortal Kombat-re és a Tomb Raider-re gondoltam, a többi B-C-D-...-ZS kategoriás szemétről már nem is beszélve...
  • Csibusz
    #1042
    jajaaa,és másik 10x sz@rabb filmekért meg sokkal többet elkérnek ez az ami igazán vicces
  • Csibe001
    #1041
    Én nyitóáron vettem 2000-ért, de kiadtam volna érte 4000-et is.Csak szar hogy egy werkfilmen, előzetesen kivül semmi extra nincs...
  • Csibusz
    #1040
    Hmm.Nemtudom,szerintem többet ér mint 990 Ft,dehát mindeki gondolj amit csak akar:) PL eléggé gusztustalan az hogy nekem is megvan DVD verzió,kintvan az a fül a menüben hogy Extrák és semmi se történik...magyarán nincs is Extra benne...Lehetne kimaradt jelenetek, vagy őő több befejezés,dehát MAGYARORSZÁG:P
  • Csibe001
    #1039
    Ja, milyen gusztustalan hogy itthon csak ez a silány kiadás van...felháborító..
  • JonDavis
    #1038
    Mert pont 990Ft-ot ér. Legalább a csóró is megveheti.
  • Csibusz
    #1037
    Miért is??
  • JonDavis
    #1036
    Nem is ér többet:P
  • Csibusz
    #1035
    MICSODA??? Az igen...FelháborítóXD
  • skristof
    #1034
    most jövök a CBA-ból és 990-ért van a SH dvd-n. beszarás... :c
  • Csibusz
    #1033
    pontosan:)