1152
Silent Hill
  • Fido4life
    #1112
    -.-
  • Csibe001
    #1111
    Nem mondtam hogy nem tudsz angolul, de örülök hogy az esetek 90%-ban egyetértesz velem :)
    Meg a film lényegét megérteni az kevés, akkor lemaradsz a "halálos egysorosokról" :P
  • Csibusz
    #1110
    oké,igen a vigjátékokat tényleg jobb meg még egy két kivétel ami szinkronosan jó nézni de igenis igazam van:D:P és angol tudásom megdöbenésetekre is van olyan jó hogy felirat nélkül is értem a film lényewgétXDXd Na pusz:)
  • Csibe001
    #1109
    Vagy csak nagyon ritka.. :(
    Halálos fegyverből egyébként mind a 4 jó szinkronnal szerintem, meg még rengeteg filmet fel lehetne sorolni.Persze leginkább a régi filmek..nem hiába régen minőségi volt a magyar szinkron.
  • Prof William
    #1108
    Én is jobban szuretem a feliratot de, van pár film ami szinkronosan hihetetlenül jó. Főleg a régi filmek.

    Forest Gump
    Űrgolyhók
    Múmia
    Halálos fegyver 3
    Utolsó csekész
    stb.

    Ezek szinkronosan a legjobbak. Mnapság már nem készülnek oylan jó szinkronok...
  • hellnight
    #1107
    A lelkembe gázoltál :(
    Imádom a feliratos filmeket. Amit máig szívesen nézek szinkronban:
    Ace Ventura 1-2, Űrgolyhók
    Asszem ennyi xD
    Minden mást feliratosan, eredeti nyelven. Az az igazi élmény :)

    De akkoris a lelkembe gázoltál xD
  • Csibe001
    #1106
    Ez azért erős volt.. :D
    Ráadásul tudok kontrázni..aki tud angolul nem igazán van szüksége a feliratokra. :P
    Szinkron kérdése meg szubjektív, egy akció vagy vígjáték film soxor jó szinkronosan.De pl thriller, horror ezeknél nem szeretem a szinkront.
  • Csibusz
    #1105
    Alap hogy a feliratos filmek a jók:) Mert:
    1.sokkal jobak a sikolyok,nyögések,hanghatások ha külföldi szinészeknek a hangját halljuk..
    2.Jó olvasni közbe (bár csak annak aki több fele is tud figyelni) Pasik hátrányba:D:D :P
  • Fido4life
    #1104
    Én tegnap a Szellemlovast néztem meg, de csak azért mert az volt abban az időben szinkronos, és a srácok ki nem állhatják a feliratos filmeket... Ehh ez a mai fiatalság, nem tudja mi a jó :D
  • hellnight
    #1103
    Ehh átkozott protekció xD
  • Csibe001
    #1102
    Az lehet, de ha van ismerős akkor nem annyira vészes ám. ;)
  • hellnight
    #1101
    Nézd meg a 300-at 300-szor :D
    Kicsit sok pénze menne el rá :D
  • Csibe001
    #1100
    Nálam nem volt kérdéses hogy minimum 2X-er megyek megnézni moziba.Aztán meglátjuk hogy eléri e a bűvös 3-as számot, ahányszor SH-t néztem moziba csakhogy ne legyen teljesen off :P
  • hellnight
    #1099
    300-at nézd meg moziban mindeképp. Én ajánlom igen erősen :D
    Legalábbis nekem tetszik a film. Jövőhéten megyek én is moziba :D
  • Csibe001
    #1098
    Fenntartások?Ugyan miért?IMDB-n 8.3/10 (37,824 votes) azért ez jelent valamit, plusz a trailerek ill a 300 másodperces filmrészlet azért eléggé meggyőző számomra.De mondjuk ízlések és pofonok. :)

    Igen azt elfelejtettem mondani hogy a messengers az letöltős kategória. :)


    Zodiac ezt meg lesd meg hátha megnyeri a tetszésed.David Fincher film szóval túl rossz nem lehet.
  • Atisz #1097
    Ja hogy a 300 jó? Háát nem tudom...fenntartásokkal kezelem.
    A The Messengers alég átlagos horrornak tűnik, elegem van hogy abból hogy a pár éves kisgyerek komoran néz a kamerába és ettől a nézőnek félnie kell).
    A Zodiac-ról még nem hallottam.
  • hellnight
    #1096
    Most olvasom itt, hogy lesz TV-ben SH?? O.o
    Mondjuk úgysem fogom megnézni xD
    Holmi gagyi szinkronos verzióval nem fogom rontani az élményt -_-
    Inkább majd megnézem aviban. Sajnos még nem vettem meg a DVD-t. Ne tagadjatok ki :(

    Egyébként sztem nem lesz megvágva. TV2 annyira nem szokott cenzúrázni. RTL Klub szokott, de mostanában már ők sem nagyon O.o
    Viszont reklámk úgyis lesznek benne ><
  • Csibe001
    #1095
    Nemtom miért csinálta ezt az sg, még 25 vagyok :)


  • Csibusz
    #1094
    Hát nem nem szemétség:) igaz!!!:P neked van igazad Csibe:) hallod még a multkor nem 18-25 volt az életkorod?? vagy szülinapod volt?
  • Csibe001
    #1093
    Ez nem szemétség , hanem kereskedelmi tv...Ha nem akarsz reklámokat akkor nézz HBO-t :)

    Atisz: Pont hogy most jön végre néhány jó film moziba, legalábbis szerintem érdemes lesz megnézni a 300-at, a Zodiac-ot meg jön valami horrorszerűség is, Messengers azt hiszem az a címe. :)
  • Csibusz
    #1092
    hát ezaz nem érdemli meg!!!XDXDXD
  • Mincsi
    #1091
    áh, ezt TV-ben nem lehet megnézni! nem érdemli meg ez a film..
  • Atisz #1090
    Emlékszem amikor USA-ban láttam az Elemi Ösztönt egy kereskedelmi csatornán...nem volt sok értelme leadni, mert a film hossza az 5-6 reklámmal is kevesebb volt mint az eredeti filmmé...
  • Atisz #1089

    Nem igazán lesz most a moziban jó film. A Véres Gyémántot láttam utoljára, na az nagyon jó volt. A Grudge 2-ről pedig ki kellett volna jönni... -.-
  • Csibusz
    #1088
    kb:D mert mikor anuymmal megakartam nézni:D hogy megmutassam neki mi is az a SH XD hát sajnos csak addig tudutnk eljutni hogy mögélopózik valaki mert ahogy meglátta a "kis diákokat" :D hát reakció:

    KAPCSOLD KI!!! NEM HALLOD KAPCSOLD KI!!!
    :D:D
  • Prof William
    #1087
    Rose megy...

    Búg a sziréna elsötétedik a kép... Mewgtalálja a csávót a keritésen valaki mögélopakodik Rose megfordul... és a következő képen magához tér a tekepályán. :)

    Meg a végső leszámolás vágásáraleszek kíváncsi... Én nem nézem eg dse majd írjátok meg milyen lett :)
  • Csibusz
    #1086
    hát ezaz...De ez akkora szemétség hogy reklámnak kell idő:S gusztustalannak találom ezt...
  • Csibe001
    #1085
    Sztem nagyon, kell az idő a reklámnak..undorító.S van olyan tuti aki még csak most fogja látni ezt a remekművet csak sajnos így nem hiszem hogy nagyon megéri... :S
  • Csibusz
    #1084
    hát ezaz:)
    Áhh nincsen vaalkinek kedve moziba menni???:D
  • Prof William
    #1083
    Nem baj már úgyis itt figyel a polcon DVD. :)
  • Csibusz
    #1082
    hát biztos vágni fogják,mert ugye a műsoridő:) sbstb:) szal jól meglesz vága:) nagyon megse éri megnézni:) TV-ben...
  • Prof William
    #1081
    Vajon menyire vágják meg?
  • Darkoo
    #1080
    2 hét múlva csütörtökön este 10-től a TV 2-n Silent Hill-t adják majd!
    Nem kellett sokat várni,hogy leadják a tv-ben:)
  • Csibusz
    #1079
    naaugye:) nem feledem de fontos ha jön a jóidő mi is kimozduljunk,meg különben is nmem avgyok egy kocka féle:D
  • Csibe001
    #1078
    Silentet ne feledd.
    De a többiben igazad van, én is hasonlóképpen vagyok. :)
  • Gyurmix
    #1077
    NA hali...MSN cimem [email protected] aki szeretné a filmet.....csocsika....
  • Fido4life
    #1076
    de a Moci az kevésbé van időhöz kötve :D
  • Csibusz
    #1075
    ezt hogy érted??:D Most vezsem a korimat meg:) Gyűjtöttem rá:) meg volt most gondolkozás hogy moci vagy görkori de inkább kori mert az egészségesebb:) nemde?
  • Atisz #1074
    Korit? Ilyenkor? Ha eddig nem volt tél, most sem lesz
  • Fido4life
    #1073
    akkor próbálj meg te is újra felvenni :)