1152
Silent Hill
  • Alien1024
    #510
    silenthill.xvid.rustlers én eszt szetem le sztem jó minöségü igy már érdemes megnézni moziba nálunk (Kaposváron meg nem játszoták pedig elmentem volna) de ehez kéne egy időzitet felirat
  • Herr Lehrer
    #509
    honnan lehet letölteni?
  • Solid Snake GH
    #508
    A DVD megjelenése augusztus elejére várható (habár felröppentek olyan hírek, hogy esetleg hamarabb, mivel a Best Hollywood forgalmazza a filmet, azok meg általában 2-3 hónapos időköz után dobják ki a DVD-ket a piacra).
  • Prof William
    #507
    Thx. :( Akkor inkább várok egy jobbra. DVD mikor jön? Remélem nem a kislányos lessz a borítója, hanem valami jó ködös.
  • Seth
    #506
    legszarabb...jó választás:D
  • Prof William
    #505
    Silent Hill iNTERNAL CAM-HYdRO Ez jó? Milyen minőségű?
  • grebber
    #504
    Használd a neted.

    Beirod a keresőbe azt válogatsz melyik kell!
  • bauer15
    #503
    honnan töltöttétek le a filmek linket adjatok
  • NZiM
    #502
    Hali. A SAGA Cam-es Silent Hill verzióhoz merre találok hun feliratot?
  • Csibe001
    #501
    Szerintem azért próbáld ki a játékot. ;)
  • SaintSavin
    #500
    Nem vagyok játékos, nem is ismerem a progit.
    Csak szeretem a misztikus horrorokat.
    A sztori meg, hogy össze lett kavarva, nem úgy értettem, hogy nem lehetett követni, vagy megérteni, hanem, hogy úgy próbáltak meg misztikát teremteni, hogy a múlt eseményeiből öncélúan adagolgattak. Sajnos nálam nem jött be, nem éreztem a vágyat, hogy rájöjjek a megoldásra, sőt a rejtélyt sem éreztem annyira érdekesnek, hogy érdekeljen mi miért.
    Lehet, hogy bennem van a hiba. Lehet, hogy a játék rajongójának kéne lennem ahoz, hogy értékeljem. De mivel csak egy filmrajongó vagyok, a saját mércém szerint erősen feledhető alkotás.
  • Atisz #499
    Gagyi sztori? Hát pont nem volt az. Szerencsére nem vették át egyik rész sztoriját sem, hanem írtak egyet (igaz sok apró motívumot összekaparva). Egyébként ha ez össze volt neked kavarva, akkor kezdj el játszani vmelyik résszel...

    A befejezésért egy picit kár, talán a DVD-n lesz alternatív befejezés (mondjuk illene is mert pl. a második részben 6 (!) is volt..
  • grebber
    #498
    Silent Hill *AC3* TELECINE *INTERNAL* *NEW* -TCRO erről meg sehol semmi info és tölteni sem lehet ez érdekes!
  • grebber
    #497
    Ebből a verzióból csupán 28 perc hiányzik :D
  • Prof William
    #496
    A kinyisszantás miért van?
  • Seth
    #495
    azt láttam én is, ki van belőle nyisszantva 1-2 jelenet sajna, de minősége jó
  • wesker24
    #494
    Én is találtam egy ilyen verziót ! Silent Hill Ts Xvid-Rustle
    Látta valaki ezt a verziót ?? hogy milyen a minősége ??
  • Prof William
    #493
    Ezen a néven nem talált semmit...
  • grebber
    #492
    Ez szerintem jó #485.
    Keress képet vagy sample-t róla azt kiderül!
  • vg
    #491
    Mondom, lehet fényességet állítani a jobb lejátszó programokban!
  • Prof William
    #490
    Na akkor van jó verzió?
  • SaintSavin
    #489
    Lehetséges, csak arra gondoltam ez talán feldobta volna a filmet.
    Amúgy két jelenet miatt jutott eszembe, amik szerintem mulatságosak voltak, vagy lehettek volna. Mikor a csaj átrohant egy ugrálópálya felett (biztos a csupasz pisztolyos filmek miatt, vagy mert unatkoztam :) ), a másik pedig a fura mozgású nővérkék. :)
  • Prof William
    #488
    Poénok kelettek volna? Hát ebbbe nem nagyon illeszkedett volna szerintem....
  • grebber
    #487
    Akkor neked elég jó a szemed gratula a subatom verzió nézhetetlen volt!
  • vg
    #486
    Az másik sem volt sötét szar... tudod lehet fényességet állítani a jobb lejátszó programokban!
  • grebber
    #485
    Silent Hill *AC3* TELECINE *INTERNAL* *NEW* -TCRO
    Na remélem ez már normális és nem sötét szar!
  • Seth
    #484
    valóban, ezt észre se vettem ( a bilincset igen, de azt hittem a rendőrcsaj még a kocsiban megbilincselte amikor eszméletlen volt(mondjuk vissza nem néztem,mert annyira nem izgatott a dolog)
  • vg
    #483
    A TC verzióban amikor a csaj megérkezik a városba, fut a kislány után, lemegy a lépcsön, jön a sötétség... következő képen már bilincs van a kezén...
  • Csibe001
    #482
    Mi se tudjuk te miről beszélsz.. :(
  • Loál János #481
    Kell is a dc, ugyanis az eredeti vágás több, mint 3 óra.
  • Seth
    #480
    hogyaza, ezt nem is tudtam. Mondjuk volt 1-2 hirtelen vágás( zene nem szépen lassan elhalkult,hanem átváltott másikba:D), ettől függetlenül nézhető volt
    No mindegy, majd bepótolom , ha lesz normális nézhető változat. Mondjuk van egy olyan sejtésem hogy ebből is lesz director's cut verzió előbb utóbb
  • SaintSavin
    #479
    Hát srácok nem tudom milyen filmről beszéltek...
    Nekem nem tetszett. Lassú, vontatott, hosszú.
    Gagyi történet, amit próbálnak kissé összekavarni, de igazából nincs mit.
    Gyenge párbeszédek, és még azzal se vígasztalhatom magam, hogy látványos volt. Valahogy meg kellett szokni, hogy a látvány azt jelenti, mintha valami jobbfajta pc-s játékot néznél.
    Pár poénnal fel lehetett volna dobni, talán. De az mindenképp hiányzik.
    Továbbá zavaró még, némely jelenetek után hosszú sötétség. Nem éreztem magam annyira felkavartnak a jelenetek után, hogy szükséges legyen. Inkább olyannak tünt, hogy a játék végzett egy szinttel, menti a jelenlegi állást és tölti a következő jelenetet. :)
    Szóval, lehet, hogy bő 10 évvel ezelött tudtam volna lelesedni érte, de most nyugodtan kihagyhattam volna.
  • vg
    #478
    Ez azért történt, mert a TC verzióból közel 20 perc hiányzik...
  • Prof William
    #477
    Remek volt moziban de szívesen élvezném még 1-2 ször gépen is. Van már belőlle jó verzió? És ha igen miylen néven?
  • Seth
    #476
    Na végre én is megnéztem ( asszem ezt a legújabb jobb minőségű verziót)
    Kicsit összevisszának tűnt, mondjuk akárcsak a játék, de nagyjából érthető(majd még meglesem 1x). Most nem tudom, de mintha 1-2 jelenet nem maradt volna benne,ami az előzetesben megvolt. Pölö azok a zombiszerű,kényszerzubbonyos alakok,amikor le megy egy létrán egy terembe és ott csoszog mögötte,meg később amikor több is van belőle
  • bauer15
    #475
    nem tértek vissza én csak annyit tudok
    sz.tem lesz még része
  • zerok
    #474
    Marha jó film szerintem. Sok jelenetnél rápraáztam, mert tényleg ijesztő. :-)
    Már alig várom hogy normális minőségben is meglegyen tuti érdemes belefektetni egy kis pénzt.
    Jaa és nem csak "ütöm-vágom-amputálom" jellegű a film hanem gondolkodni is kell ..hehe. A film végét sajna még nem fogtam igazán fel, ha vki tudja hogy mi történt az igazán leírhatná mert nem világos hogy a nő és a lánya visszatértek-e a normális életbe.
    Köszi!
  • SötétBarom
    #473
    Láttam torrentet, minden SH zenével. Keresgélj..
  • Atisz #472
    Így van, különösen a 2. és a 4. rész zenéje nagyon jó. Azt sajna nem tudom honnan lehet megszerezni őket :(
    Arra emlékszem hogy akik előrendelték, azok kaptak zene CD-t is. Aztán hogy a magyar forgalmazó betartotta-e ezt, az már más kérdés...
  • spongya
    #471
    Én úgy tudom hogy a filmnek a zenéje mind benne van a játékzenékben is. Elvileg ami a filmben van zene az a SH1, SH2, SH3, SH4 -ból van. Csak azt akartam hogy nincs-e összefoglalva vhol.