1152
Silent Hill
  • Noninnyó
    #590
    Nézd meg angollal, később lesz majd biztos magyar is.
  • grebber
    #589
    Nekem se sikerült :(
    Remélem napokon belül lesz hozzá normális!
  • kirol
    #588
    Én is azzal kezdtem, de nem lett jó.

  • grebber
    #587
    Én a Camerás verzió 2 cd-s feliratát probálom időziteni most probálom ki jó lett-e!
  • Noninnyó
    #586
    Silent.Hill.DVDRip.XviD-DiAMOND angol felirat jól időzítve
  • kirol
    #585
    Ja most látom csak van DVD is 5.1-el.
    Én inkább ezt választom. Bár 5.1-es AVI-nak jobban örülnék.
  • kirol
    #584
    Na meg a mellékelt felirat időzítése nem is jó.
    De van már: Silent.Hill.DVDRip.XviD.SUBFIX-NEPTUNE (NEW)
  • Noninnyó
    #583
    Na, megnéztem a diamondos dvdrip-et. Most láttam először a filmet, és szerintem marha jó volt. Minőségre is jó volt. Angol nyelvű felirat van hozzá, de amit le lehet szedni a feliratok.hu-ról, az rossz időzítésű, ezért kijavítottam. Azért dvd-n térhangzással biztos nagyot szól.
  • kirol
    #582
    Nálam meg:
    924
    01:56:03,222 --> 01:56:05,816
    Yeah. We're coming home.

    Ami nem 127.

    Bár a vizuális anyag az 125,5.
    Te melyikre gondolsz?
    Mert én is próbáltam összebuherálni másokból ehhez feliratot, nem túl nagy sikerrel. Nem tudom, honnan hiányzik az a 30 perc.
  • grebber
    #581
    Na nem birok várni 22.-ei dvd-re megnézem bár a feliratot nembiztos hogy megfelelően tudom idöziteni mert kamoshoz van és az 127 perces ez meg csak 125.
  • kirol
    #580
    Kicsit telhetetlen vagyok, de ha már ott volt a dvd, csinálhattak volna belőle AC3 5.1 hangot!
  • Loál János #579
    Például PB-ről.
  • Herr Lehrer
    #578
    honnan lehet leszedni?
  • skristof
    #577
    diamond-os, úgyh rossz nem lehet
  • Noninnyó
    #576
    Én most fogom megnézni :)
  • kirol
    #575
    A DVD rip -et látta már valaki?
  • wesker24
    #574
    én tegnap néztem meg a moziban a filmet !!!!
    és szerintem is nagyon jó film volt szerintem !!!!

    Ugyebár a rossz minőségű verziók nézhetetlenek a rustlers verziót meg azért nem néztem mert abból hiányzik 28 perc !!!! Igy tehát a moziban megnéztem a 2 órás verziót !!!!

    a zene tökéletes volt a hangeffektek jók voltak és a film hangulata is jó volt !!! habár amilyen hangerővel szoktak menni a filmek a moziban volt egy két olyan rész a hangeffektek miatt hogy azt hittem kiugrok a székből !!!! Volt benne egy pár olyan zene is ami az 1.részből a 3.részből és a 4.részből is ismerős volt !!!! Egyébként pedig a filmben piramisfej volt a kedvencem!!!
  • Loál János #573
    Ezt már nem hiszem el. -.-
  • Kmarha
    #572
    persze.. vagy félmilliót. De abból meg ugy 1,5 óra kivehetetlen sötétség van.
  • bauer15
    #571
    csá tudtok olyan verziót mondani amiből nincs kivágva 30 perc mert ez elég trééé igy
  • feketeribizli
    #570
    Karcolt a lemez!
  • kirol
    #569
    Hú, ilyet akarok. Ha megveszem adnak hozzá lejátszót ajándékba?
  • Iori
    #568
    sőt még így is megjelenik:)
  • Csibe001
    #567
    No ez az,de amióta jön a rengeteg 0 ft-os dvd fokozatosan szorulnak ki a piacról a kicsit drágább viszont minőségi DVD gyártók..S nehogy a Silent is így járjon, hogy az alacsony kategóriába kerüljön, nagyon nem örülnék.
  • Loál János #566
    Gondolom (remélem) lesz extra verzió is, mivel az első vágás 3 órás lett, a mozis meg 2 órás.
  • wesker24
    #565
    a fene tudja miért hiáynzik abból a verzióból 28 perc lehet hogy igazad van !!!!

  • Csibe001
    #564
    Azt nem lehet még tudni, hogy a DVD-n bővített verzió is lesz vagy semmi extra max a trailer meg a film??
  • Prof William
    #563
    De miért hiányzik 28 perc mindig? Talán ez Silent Hill átka miatt van?
  • wesker24
    #562
    te grebber igenis van nagyon jó minőségű verzió mondhatni szinte majdnem tökéletes a képminősége de ezzel meg az a baj hogy hiányzik a filmből 28 perc
    de azért én leszedtem mert ez az eddig legjobb verzió amit kiadtak !!!!

    ez az xvid féle rustlers verzió !!!!
  • Loál János #561
    Ha augusztus 22-én jelenik meg a dvd, akkor milyen "normális verziót" vársz?
  • grebber
    #560
    Na ez jó hír.És továbbra is azt vallom ilyen nem volt még hogy nincs semmi normális verzió még :(
  • wesker24
    #559
    igaz egy picit messze van de juhéééééééééééé !!!!!

  • Solid Snake GH
    #558
    Pirosbetűs ünnep.
  • Prof William
    #557
    Lehetne hamarabb is de jeeeeee!
  • Loál János #556
    [marquee][brutalnagy]A DVD HIVATALOS MEGJELENÉSE AUGUSZTUS 22.!
  • davos80
    #555
    Hihetetlen,hogy még mindig nincs normális verzió.
  • wesker24
    #554
    hello darth981 látogass el a hosszupuska.sytes.net nevű oldalra a keresőbe beirod hogy Silent Hill és kapásból kapsz 6 magyar feliratot a filmhez !!!!
    külön-külön mindegyik verzióhoz van már magyar felirat már egy-két hete !!!!!!
  • Prof William
    #553
    DVD mikor jön?
  • Darth981
    #552
    Hella Olyan kurva jo hogy egy kibaszott Feliratot sehova sem tudnak felrakni a silent hillbol mert en leszedtem most és angol feliratot sehol nem lehet hozzá találni végülis nem számit hogy már áprilisban ment a moziba és még mindig nincs felirat .... Ez kemény!!!
  • Kmarha
    #551
    aztán megoldották ugy hogy azt a 28 percet belevágták egy rosszabb minőségből (persze semmi sem látszodik). egyébbként a hiányzó rész csak pár pici szörny mászkálása, szóval nyugodtan szedd le a hiányos részt és nézd meg. Szerintem.