37054
  • Tuvok #34424
    Kb. 45 fokban érkezett a vízbe, emiatt maradt "nagyjából" egyben a roncs, a szemtanúk szerint próbálta "felhúzni", de már későn. Ex-Lufthansás gyakorlott pilótának számított, talán egy pár plusz másodperc megmenthette volna... persze utólag már nincs ha.. A test egyben volt, de súlyos arcsérüléseket találtak rajta, ami valószínű, hogy a becsapódáskor azonnal végzett vele.

  • Tinman #34423
    Világosan látszik, hogy a zuhanás sebessége nem éppen elenyésző. Sac/kb. 140-170km/h alsó hangon. Nem síkban, hanem merőlegesen érkezik, iszonyú nagyot csattanhatott odabent, hiába volt bekötve. 90%, hogy nem megfulladt, hanem egyszerűen a becsapódás ereje ölte meg.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.17. 09:02:45
  • ximix #34422

    forrás
    A fene tudja, itt szerintem a meder alja is túl közel volt.
    Úgy vízre érkezni repcsivel nem egyszerű, hogy életbe is maradjon az ember.
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.06.17. 01:28:32
  • Tuvok #34421
    Megnéztem mégjobban.
  • nordan
    #34420
    akkor nézd meg mégjobban
  • Tuvok #34419
    Igen.
  • nordan
    #34418
    őőő láttad a roncsot?
  • Tuvok #34417
    A vízbe bele is lehet esni, nem csak rá.
  • nordan
    #34416
    viz=beton
  • Tuvok #34415
    Ehh, pedig vízbe esett, egy esélyt adhattak volna az égiek neki. :/
  • RatBaG #34414
  • kamionosjoe
    #34413
  • FrezeR
    #34412
    Két autó rohant egymásba Székesfehérvárnál, a felismerhetetlenségig összeroncsolódtak

  • Alexease
    #34411
    Azt en sem ertem, hihetetlen.
    Hang nelkul neztem csak, nem tudom ki mit mondot vagy dudalt kozben, de en tuti ele alltam volna, masszivan dudalva es integetve.
  • Tuvok #34410
    Azt a Fiesta-st ki kellene tüntetni...ilyen türelmesen és előzékenyen végigvárni, hogy valaki egy körforgóba balra bekanyarodjon mindeképp dícséretet érdemel ! :D
  • Alexease
    #34409
    Ez igy vicces..., de a gond az, ha egy korforgalom ilyen jol megy neki, akkor lenyegeben barmikor barkit kinyirhat az utakon:/
  • sorler
    #34408
    Balaton baleset

  • nordan
    #34406
    ilyenkor mi a történés?

    ha rajtam múlna drasztikusan átreformálnám azokat a helyeket ahol nézők állhatnak
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.06.10. 10:17:19
  • Benel
    #34405
    https://index.hu/belfold/2019/06/10/totkomlos_rally_baleset_nezok_koze_csapodott_auto/
  • nordan
    #34404
    úú baszki a te eseted is durva ,de ez a garázskihajtós is no comment :(
  • Tinman #34403
    Nekem volt egy esetem lassan 20 éve. Elütöttem egy biciklist a zebrához közel. 55 km/h-t állapítottak meg, én meg tudom, hogy 50 alatt mentem, de mindegy, mert én nem kaptam elsőbbséget! Védett útvonalon haladtam. Az öreg nagy lendülettel jött a cajgával, a zebra közeli kereszteződésben vágott ki elém, elvileg át akarta tolni. A vicc az, hogy a szemtanú szerint már akkor tolta én meg tudom, hogy nem.
    A rendőrök és úgy kb. mindenki azonnal azt mondták, hogy én vagyok a hibás, az öreg életjáradékot követelt tőlem + pár millát (amikor kerestem nettó 33.000 Ft-ot). Az egyik rendőr még meg is zsarolt azzal, hogy írhat ő mást is itt a baleset helyszínen, ha már úgyis informatikában dolgozom, amúgy is kéne neki egy PC...

    Aztán felfogadtam a város legjobb ügyvédjét. Darabokra szedte a bagázst. Az ügy vége az lett, hogy minden károm az öregnek kéne megtéríteni, de ezt elengedtem. Elég volt bőven az, hogy bebizonyítottuk játszi könnyedséggel, hogy nem vagyok aljas gyilkos...

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az alábbi esetben, ahol az autós kvázi megölt egy embert, még szó sincs arról, hogy ő lenne a hibás. A gyalogos védett volt a járda miatt, de fokozott óvatossággal kellett volna megközelítenie az egyértelműen autókijárattal jelzett kapualjat. Nem tette, a szűk kijáraton az ürge meg nem látta, hogy pont akkor grasszál át valaki mögötte... a sebesség nem volt mérhető, elég volt, hogy fellökte a tagot, akinek koccant a járdán a feje, később a kórházban meghalt.

    És most mit csinál a jog? Szét akarja szedni az autóst, hiszen meghalt a gyalogos. Egyelőre még szemtanúkat keresnek az ügyben, de már most úgy kezelik az ürgét, mint valami bűnözőt. Vicces egy ország ez.
  • nordan
    #34402
    szabad a gazda!

    ui: hugom mélygarázsából óriási dudaszóval jelzem,hogy álljatok meg b+,mert kijövök a kocsival......legalább 30 fokos lejtő és van olyan paraszt gyalogos akinek leesne a karikagyűrű az újjáról,hogy meg kell állnia 4,5 másodpercre
  • Tinman #34401
    Táblával jelzett autókijárat. Járda. Gyalogos. Óvatosan tolatsz. Mégis odakeveredik egy gyalog. Fellököd. Meghal.

    Ki a hibás?

    /környéken történt. Most úgy eléggé pellengérre állították a sofőrt.
  • SimaSuna #34400
    Mondanám, hogy a BMW-s a Sprinter miatt nem látta a mentőt (vagy milyen járgány ez?)...
  • Tuvok #34399
  • desigo
    #34398
    sok volt a kanyarban
    RIP
  • ximix #34397
    Tragédia Esztergom és Tát között
    link
  • ximix #34396
    Itt egy másik videó, nem sokat mutatnak, inkább csak szöveg van 2:16-tól
    link
  • Tuvok #34395
    Ez annyira oroszos :D
  • desigo
    #34394
    Kiemelésről nincs videó?
  • ximix #34392
  • PetruZ
    #34391
    Még mindig ott lóg. Az első két daru nem volt elég erős, hogy kiemelje, most a harmadikat várják... (És közben két bámészkodó is összekoccant a másik oldalon.)
  • nordan
    #34390
    atyaúristen ez a legeslegdurvább baleset amit láttam! csórinak szó szerint szétrobbant a kocsija az ütközéstől.....csávó ott fekszik a roncsban :( látszik,hogy mennének segítzeni,de egyből látszik,hogy annak szegénynek lőttek :(
    Aki kisétál a fűre az a Platós sofőrje? ő is nagyot kaphatott szerintem csak az adrenalin vitte el odáig amíg összesik
  • SimaSuna #34389
    M30-M3. A sofőr még a kabinban..

  • Alien69
    #34388
    Ilyenkor kellene oda menni a chevrolet sofőrjéhez, életben tartani, de kezét lábát szétverni, hogy a büdös életbe ne állhasson lábra. Ja, és persze oda vinni a többi autóhoz is, megnézhesse, mit sikerült csinálnia.
    Nem, nem érdekel semmi kamu duma.
  • RatBaG #34387
  • PetruZ
    #34385
    200-zal száguldozók Téglásnál
    Amúgy az a Volvo (?) kombi tényleg tud menni 208-at?...
  • Nohab
    #34384
    Közutasra lefordítva:

    A 4-es úton lévő baleseteknél vannak közvetlen okozók, akiket a hírekben látsz. Viszont hova sorolnád azokat, akik nem hajlandóak időben kiszélesíteni/helyettesíteni az ország halálútját? Pedig megjósolható, hogy hamarosan ismét lesz ott egy nagy csatt.

    Vagy vegyük a "tescós" autópályák engedélyeztetését és építését. Szerinted ki lesz a felelős abban az esetben, ha egy műszaki hibás járműnek nekimennek a forgalmi sávban? Ugyebár nincs leállósáv folyamatosan az út hosszában.
  • nordan
    #34383
    várom a kommentszekcióban a DK-s nagymamákat rantolni OV ellen.................
  • nordan
    #34382
    ha jól láttam ketten eléestek :((