Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Múlt héten banolták a csatornát ezért csinált egy újat, de pár nap múlva visszakapta a régit és oda töltögetett fel. Most viszont nem értem miért megint az újra töltöget, hisz a régi is működik.
#33856
Új youtube csatornán az AP. Én nem értek oroszul, úgyhogy nem tudom mi történt. Mindenesetre a videóra kattintva fel lehet iratkozni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
★★★★★
#33855
tehát nem a sofőr hanem a BMW a hibás, értem
#33853
Bocsi ha már volt.
Dashcam Europe: 117, Van benne magyar is.
Dashcam Europe: 117, Van benne magyar is.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
★★★★★
Megint Kína: elszabadult kamion tarolt le 31 kocsit az autópályán, legalább 15 halott, 44 sérült (videó nincs, csak kép).
Elég gyenge korlát volt azon a hídon. Amerikai hidakon általában vaskos betontömb van, ami egy kamiont is meg tud fogni.
#33850
AP 1044 Ebbe is bent van a buszos tragédia. Közvetlenül utána egy havas jelenet.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
★★★★★
hát... így.
látod.
megfordult és ment vissza 😄
látod.
megfordult és ment vissza 😄
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
#33847
Bazd...ez nagyon durva. :\
#33846
hmm többször megnéztem az lófing volt nem fejbevágás.....érthetetlen,hogy miért kormányozta el a buszt
Telefonnal fejbe vágni a sofőrt....
15-en meghaltak egy buszbalesetben...
15-en meghaltak egy buszbalesetben...
#33841
Blablablabla. Egy suttyó vagy és még büszke is vagy rá. Legyél nyugodtan. Remélem a te családodban nem fog senki értelmetlenül meghalni a saját hibája miatt, mert akkor te ott leszel hogy megmondd mindenkinek, hogy MEGÉRDEMELTE!
Az, hogy lebunkózol, még rendben, me az vagyok. A többi viszont merő baromság. Sértett nem vagyok, egyszerűen útálom, hogy az a menő, ha valaki gyökér az utakon, és ha megdeglik, akkor még sajnáljam. Hát, NEM! Az előző baleset, az igen, az szomorú (FrezeR 33837). De, egy szabálytalanul közlekedő, ráadásul SZÁNDÉKOSAN, azt miért kellene sajnálnom? Ha elfogadjuk követendő példának a Te logikádat, akkor totál olyanok leszünk, mint az oroszok. Tehát, nem nem örülök, ha valaki meghal. Annak igen, hogy ilyen esetben CSAK Ő. Aki ezért lebunkóz, vállalom, de számomra mások a normák. Számomra az irányjelzés normális dolog, valaki meg bele szarik. Mint ahogyan qvadozni se megyek, de ha mennék, akkor kifejezetten ott, ahol ezt lehet, pl vannak erre kifejezetten pályák. Nem, NEM közútra való, ha nincsen rajta forgalmi engedély, és NEM "szörnyű tragédia", mert az meg csak média hajhászás. Persze, nem örülök, meg kárörvendek, de nem, nem fogom sajnálni.
Azaz, nem nekem kellene beugatnotok, mert erre nem adtam semmi okot. Normálisan lehetne, de ha nem tudtok, akkor ne ugassatok le. Mindegy, mi az előzménye, hogy meghalt! Ha valamit ki akarsz próbálni, pl quad, akkor erre vannak megfelelő helyek, megfelelő SZAKEMBEREK, akik ebben segítenek (és ott is meghalhatsz még így is). Ja, az pénzbe kerül.
Azaz, nem nekem kellene beugatnotok, mert erre nem adtam semmi okot. Normálisan lehetne, de ha nem tudtok, akkor ne ugassatok le. Mindegy, mi az előzménye, hogy meghalt! Ha valamit ki akarsz próbálni, pl quad, akkor erre vannak megfelelő helyek, megfelelő SZAKEMBEREK, akik ebben segítenek (és ott is meghalhatsz még így is). Ja, az pénzbe kerül.
#33837
Nem kell sajnálni. De nem kell suttyó parasztnak se lenni, aki tort ül a mások halálán. Egy valamilyen okból sértett bunkó vagy aki boldog ha valakinek rossz. Szánalmas.
Igen, qrvára nem vagyunk egyformák. te pl magasan kulthúrált személyeskedő vagy, a semmire. És sajnos, IGEN. Bennem van a hiba, hogy érzéketlenebb vagyok, ha olyanokat látok, akik nem NORMÁLIS úton hallnak meg. Persze, fél információk alapján is ítélkezem, ez nem helyes, de egy ostobát védeni, az se jobb (lásd Te). Asszem pl nem látok rendszámot azon a járművön. Onnan kezdve miért is kellene sajnálnom??? Nemá wazze. Akkor az összes bmw-st is sajnáljam, amikor gyorshajtás miatt kinyírnak valakit? Ne legyünk már barmok... <#idiota>#idiota>
na ez aztán egy intelligens komment. "nem kár érte, elbaszta, pusztuljon a férgese"
ha a te ismerősöd/rokonod elrontana egy manővert, vagy ne adj isten műszaki hiba miatt nekiütközne egy parkoló autónak, akkor is ezt mondanád gondolom. hülyegyerek.
ha a te ismerősöd/rokonod elrontana egy manővert, vagy ne adj isten műszaki hiba miatt nekiütközne egy parkoló autónak, akkor is ezt mondanád gondolom. hülyegyerek.
respect to the man in the ice cream van
Igen utólag már rájöttem, hogy rossz linket raktam be a másik helyett (amit utána linkeltek is) és sajnos már nem tudtam szerkeszteni. Bocsi a hibás infóért.
#33831
Ez a csornai baleset 3 éve történt, de amúgy a cikk is 2015-ös.
★★★★★
AP-1040: Az idiótája 4:25-től...
No igen. Szegény Suzuki... Me a quadost nem bizti, hogy tudnám sajnálni... <#whatever>#whatever> Végtére is, egy parkoló autónak volt képes annyira neki hajtani, hogy még bele is halt...<#wilting>#wilting>
#33823
grats
Tegnap Csongrádban is 4-en haltak meg, köztük két 18 éves srác, szintén vonat által, szintén piros sorompónál..
Cikk
Cikk
#33821
Nyugodjatok meg, nálam 2x fordult elő hogy ismerőseim piros lámpánál simán átmentek nem forgalmas vasútjárón... 😊 (nem voltak ezeken a pontokon sorompók, és nem is 90 km/h-val közlekedő vonat ment ezeken a pontokon hanem a legócskább vonatok)
Aztán jöttek higgadt szavaim e cselekedet után..."amúgy átmentél a piros jelzésen de már mind1..."
Egyik válasz: tényleg?
Másik válasz: Biztos piros volt?
..............
Még élek. :-)
Aztán jöttek higgadt szavaim e cselekedet után..."amúgy átmentél a piros jelzésen de már mind1..."
Egyik válasz: tényleg?
Másik válasz: Biztos piros volt?
..............
Még élek. :-)
#33820
pirosnál.........bazdmeg
Kamion + 5 személyautó ma délután az M0 újpesti részén. A roncsok alapján eléggé úgy tűnik, hogy a kamion tarolta végig a lassú/álló sort és csúnyán összetolt pár kocsit. A hírek szerint nem volt halálos áldozat.


