Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#33905
<#wow2>#wow2><#wow1>#wow1>
#33904
😄
#33901
tied?
#33899
aztasúlyos!
Nem ingyenes a "mulatság", a pénzért cserébe ott a mentő, autómentő..ect, inkább itt élje ki vágyait valaki mint a közutakon, lehet egy "zúzás" után a "sárga csekk" kézhezvételével helyreáll a lelki békéje is.
"Ja igen, kockázat, ez az egyik kulcsszó. Szállásadónk mesélte, hogy volt egy visszajáró kuncsaftjuk, mindig jó autóval jött, tudott is vezetni. Egyszer elkottázta: 15 ezer eurós számlát kapott a pályaüzemeltetőtől. Többször nem jött. Az autóra a németek állítólag tudnak pályára is érvényes biztosítást kötni, de olyanról még nem hallottam, amely a Nordschleifében tett károkat is fedezné. Már az is ezer eurós nagyságrendű tétel, ha miattunk zárják le a pályát, a mentés, a szalagkorlát-javítás és társai meg szépen összeadódnak. Mi ennek tudatában mentünk úgy, ahogy mentünk."
A Nürburgring mindenkié
Stump András
2015.09.26.
"Ja igen, kockázat, ez az egyik kulcsszó. Szállásadónk mesélte, hogy volt egy visszajáró kuncsaftjuk, mindig jó autóval jött, tudott is vezetni. Egyszer elkottázta: 15 ezer eurós számlát kapott a pályaüzemeltetőtől. Többször nem jött. Az autóra a németek állítólag tudnak pályára is érvényes biztosítást kötni, de olyanról még nem hallottam, amely a Nordschleifében tett károkat is fedezné. Már az is ezer eurós nagyságrendű tétel, ha miattunk zárják le a pályát, a mentés, a szalagkorlát-javítás és társai meg szépen összeadódnak. Mi ennek tudatában mentünk úgy, ahogy mentünk."
A Nürburgring mindenkié
Stump András
2015.09.26.
#33897
sajnálom őket 😞
A Nordschleife-re mindig is fel lehetett menni bárkinek. Hagyomány.
Már nem tudom hányszor el lett itt mondva.
Aki felmegy, ennek tudatában teszi, vállalja is a felelősséget. Ennyi.
Téged ez miért zavar amugy ? 😄
Utoljára szerkesztette: bertino, 2018.11.15. 20:35:08
Már nem tudom hányszor el lett itt mondva.
Aki felmegy, ennek tudatában teszi, vállalja is a felelősséget. Ennyi.
Téged ez miért zavar amugy ? 😄
Utoljára szerkesztette: bertino, 2018.11.15. 20:35:08
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
#33895
ezt amúgy miért engedik még?? a Nurbungring egy halálgyár
fáj nézni hogy milyen amatőr módon mennek bele a kanyarokba hatalmas sebességgel
Utoljára szerkesztette: nordan, 2018.11.15. 20:20:23
fáj nézni hogy milyen amatőr módon mennek bele a kanyarokba hatalmas sebességgel
Utoljára szerkesztette: nordan, 2018.11.15. 20:20:23
#33891
alkohol
#33889
Ennek a szerencsétlennek ép csontja se nagyon maradhatott.
★★★★★
jobb vagy bal oldalt, ha már olyan kevés eszem van, hogy ellenkező irányból felmegyek.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Autópályán vajh hol van a "félre"? <#idiota>#idiota> Igaziból max leálló sáv, kocsit elhagyni a francba, rendőrséget felvívni, és majd azok intézkednek. <#ijedt>#ijedt> Sűrű imádkozás, hogy a faszság miatt ne haljon meg senkise....<#wow2>#wow2>
hogy mi a fene zajlik le egy ilyen marhának a fejében... faszért nem lehet egyből félreállni a forgalomból.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
#33880
bármibe fogadom,hogy cigányok voltak
Vadat ütött el a terepjárójával egy férfi hétfő este Kőszegen, amikor pedig emiatt kiszállt a járművéből, egy autó halálra gázolta – tette közzé honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A rendőrség közölte: a baleset a Horvátzsidányra vezető úton történt. A helyszínelés idejére az alsórendű utat lezárták, a forgalmat mindkét irányból Csepreg felé terelik
A rendőrség közölte: a baleset a Horvátzsidányra vezető úton történt. A helyszínelés idejére az alsórendű utat lezárták, a forgalmat mindkét irányból Csepreg felé terelik
#33875
erre nem lehet mondani semmit
A cikkben nem szerepel, de azóta kiderült, hogy a személyautó vezetője ittas volt és drogot is találtak a szervezetében. Az idős bácsi akit elütött miközben 150-el száguldozott azonnal meghalt, a szemtanúk elmondása szerint darabokra szakadt a teste :/
Állóltag nagyon gyorsan ment, talán 150 körül és éppen előzésben volt, amikor kifordult elé ez a másik vétlen autós a benzinkútról.
Hogy a fenébe jött ez össze? <#ijedt>#ijedt> A fekete autó nem a sávjában van éppen, de ha előzött, azt már ott be kellett volna fejeznie... <#wilting>#wilting>
nem baleset.
de ez igy reggelre jólesett <#taps>#taps>
de ez igy reggelre jólesett <#taps>#taps>
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
Ma mesélték ugyanezt nekem Aszódon.
Kapaszkodósávon robbantak le ami mellett már nem volt leállósáv.
Ketten az autóban vagy mellette maradtak a harmadik meg elment a leállósáv mögé pisilni.Ő élte egyedül túl.
Kapaszkodósávon robbantak le ami mellett már nem volt leállósáv.
Ketten az autóban vagy mellette maradtak a harmadik meg elment a leállósáv mögé pisilni.Ő élte egyedül túl.
Emelkedőn álltak meg...hogyan gondoltad, hogy feltolják? A harmadik úgy élte túl, hogy a szalagkorláton kívül végezte a dolgát. Ha tolják mindhárman ott maradnak.
Nem volt leállósáv sem.
Nem volt leállósáv sem.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
A sárga autót fényes nappal nem látta a kamionos? Lehet mobilozott.
Ez se látott semmit:
Halálra gázoltak az éjjel egy gyalogost Kecskeméten – rendőrségi fotók
Ez se látott semmit:
Halálra gázoltak az éjjel egy gyalogost Kecskeméten – rendőrségi fotók
Az út közepén álltak neki szerelni?
Legalább letolhatták volna a szélére gyorsan. 50 méterre ott volt a biztonságosabb hely.
Legalább letolhatták volna a szélére gyorsan. 50 méterre ott volt a biztonságosabb hely.
Ezt a sok kamu hírt.. Ez az autó vagy 3 éve nem taxi. Persze az áldozatok és a baleset szempontjából tök mindegy, de ők még azt is tudják, hogy szabadnapos volt a taxis. Egy lacettivel amit már legalább 3 éve nem használhatnak taxinak és se a kockák nincsenek rajta, se semmilyen kötelező logó.. No mindegy. Részvétem Nekik. A kamionost meg remélem megkérdezték, hogy egyébként mi a faszomra figyelt? Hogy nem lehet észre venni egy álló autót?
Downhill!!
Pont láttuk a helikoptert pest felé repülni.
RIP 😞
Utoljára szerkesztette: desigo, 2018.11.06. 21:13:15




