Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FrezeR
#33907

#33905
<#wow2><#wow1>
#33904
😄
desigo
#33903
Az lenne még törötten is benne ülnék egész nap...
Alexease
#33902
A maffia kirandulni ment?! 😊))
#33901
tied?
desigo
#33900
#33899
aztasúlyos!
ximix
#33898
Nem ingyenes a "mulatság", a pénzért cserébe ott a mentő, autómentő..ect, inkább itt élje ki vágyait valaki mint a közutakon, lehet egy "zúzás" után a "sárga csekk" kézhezvételével helyreáll a lelki békéje is.

"Ja igen, kockázat, ez az egyik kulcsszó. Szállásadónk mesélte, hogy volt egy visszajáró kuncsaftjuk, mindig jó autóval jött, tudott is vezetni. Egyszer elkottázta: 15 ezer eurós számlát kapott a pályaüzemeltetőtől. Többször nem jött. Az autóra a németek állítólag tudnak pályára is érvényes biztosítást kötni, de olyanról még nem hallottam, amely a Nordschleifében tett károkat is fedezné. Már az is ezer eurós nagyságrendű tétel, ha miattunk zárják le a pályát, a mentés, a szalagkorlát-javítás és társai meg szépen összeadódnak. Mi ennek tudatában mentünk úgy, ahogy mentünk."

A Nürburgring mindenkié
Stump András
2015.09.26.
#33897
sajnálom őket 😞
bertino
#33896
A Nordschleife-re mindig is fel lehetett menni bárkinek. Hagyomány.
Már nem tudom hányszor el lett itt mondva.

Aki felmegy, ennek tudatában teszi, vállalja is a felelősséget. Ennyi.



Téged ez miért zavar amugy ? 😄
Utoljára szerkesztette: bertino, 2018.11.15. 20:35:08

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#33895
ezt amúgy miért engedik még?? a Nurbungring egy halálgyár
fáj nézni hogy milyen amatőr módon mennek bele a kanyarokba hatalmas sebességgel

Utoljára szerkesztette: nordan, 2018.11.15. 20:20:23
RatBaG
#33893

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#33892

Per Aspera Ad Inferi.

#33891
alkohol
Tuvok
#33890
A legutolsó jelenetet valaki magyarázza már el légyszi 😄

#33889
Ennek a szerencsétlennek ép csontja se nagyon maradhatott.

★★★★★

z0ty4
#33888
kína?

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

bertino
#33885
jobb vagy bal oldalt, ha már olyan kevés eszem van, hogy ellenkező irányból felmegyek.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Alien69
#33884
Autópályán vajh hol van a "félre"? <#idiota> Igaziból max leálló sáv, kocsit elhagyni a francba, rendőrséget felvívni, és majd azok intézkednek. <#ijedt> Sűrű imádkozás, hogy a faszság miatt ne haljon meg senkise....<#wow2>

bertino
#33883
hogy mi a fene zajlik le egy ilyen marhának a fejében... faszért nem lehet egyből félreállni a forgalomból.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#33880
bármibe fogadom,hogy cigányok voltak
Sippie
#33879
az ilyen gyökereket nyugodtan le lehetne lőni a helyszínen...
desigo
#33878
Nem lehet egyszerű helyszínelni.
RIP
sorler
#33877
Vadat ütött el a terepjárójával egy férfi hétfő este Kőszegen, amikor pedig emiatt kiszállt a járművéből, egy autó halálra gázolta – tette közzé honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A rendőrség közölte: a baleset a Horvátzsidányra vezető úton történt. A helyszínelés idejére az alsórendű utat lezárták, a forgalmat mindkét irányból Csepreg felé terelik
sorler
#33876
dózsa úti gázoló 2
#33875
erre nem lehet mondani semmit

FrezeR
#33874
A cikkben nem szerepel, de azóta kiderült, hogy a személyautó vezetője ittas volt és drogot is találtak a szervezetében. Az idős bácsi akit elütött miközben 150-el száguldozott azonnal meghalt, a szemtanúk elmondása szerint darabokra szakadt a teste :/

FrezeR
#33873
Igen, bár erről nem tettek említést.

sorler
#33871
Az oldala már horzsolt volt, ami arra utal, hogy előtte már valaminek nekiment.
FrezeR
#33870
Állóltag nagyon gyorsan ment, talán 150 körül és éppen előzésben volt, amikor kifordult elé ez a másik vétlen autós a benzinkútról.

Alien69
#33869
Hogy a fenébe jött ez össze? <#ijedt> A fekete autó nem a sávjában van éppen, de ha előzött, azt már ott be kellett volna fejeznie... <#wilting>

FrezeR
#33868
z0ty4
#33867
nem baleset.
de ez igy reggelre jólesett <#taps>

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

RatBaG
#33866

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#33865

Per Aspera Ad Inferi.

desigo
#33864
Ma mesélték ugyanezt nekem Aszódon.
Kapaszkodósávon robbantak le ami mellett már nem volt leállósáv.
Ketten az autóban vagy mellette maradtak a harmadik meg elment a leállósáv mögé pisilni.Ő élte egyedül túl.
whiskeyman
#33863
Emelkedőn álltak meg...hogyan gondoltad, hogy feltolják? A harmadik úgy élte túl, hogy a szalagkorláton kívül végezte a dolgát. Ha tolják mindhárman ott maradnak.
Nem volt leállósáv sem.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

sorler
#33862
A sárga autót fényes nappal nem látta a kamionos? Lehet mobilozott.

Ez se látott semmit:
Halálra gázoltak az éjjel egy gyalogost Kecskeméten – rendőrségi fotók
sorler
#33861
Az út közepén álltak neki szerelni?
Legalább letolhatták volna a szélére gyorsan. 50 méterre ott volt a biztonságosabb hely.
gordon 24
#33860
Ezt a sok kamu hírt.. Ez az autó vagy 3 éve nem taxi. Persze az áldozatok és a baleset szempontjából tök mindegy, de ők még azt is tudják, hogy szabadnapos volt a taxis. Egy lacettivel amit már legalább 3 éve nem használhatnak taxinak és se a kockák nincsenek rajta, se semmilyen kötelező logó.. No mindegy. Részvétem Nekik. A kamionost meg remélem megkérdezték, hogy egyébként mi a faszomra figyelt? Hogy nem lehet észre venni egy álló autót?

Downhill!!

desigo
#33859

Pont láttuk a helikoptert pest felé repülni.
RIP 😞



Utoljára szerkesztette: desigo, 2018.11.06. 21:13:15