Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#33807

Per Aspera Ad Inferi.

#33806
"2018.07.01-től azokat a számlákat kell jelenteni elektronikusan a NAV felé, aminek az áfatartalma eléri vagy meghaladja a 100 ezer forintot, és ezt a számlát belföldi adóalany részére állítod ki (azaz magánszemély részére kiállított számlát nem kell jelenteni)."
Pluskast
#33805
Én értem, hogy bántja az igazságérzetedet, ez mind ok. De a két dolgot, hogy akarod összehozni? X elüti Y-t amiért megvádolják mondjuk közúti veszélyeztetésért. A bíró úgy ítéli meg, hogy nem áll fenn a szökés vagy elrejtőzés veszélye és kiszab egy összeget, amit X kifizet. Na most ilyenkor milyen jogcímen kezdjék el vizsgálni, hogy miből fizette ki? Nem gazdasági bűncselekményt követett el, ráadásul még le sem folyt az eljárás ellene, ergo azt sem mondták ki, hogy bűnös vagy ártatlan. Nem tudod a két dolgot össze egyeztetni.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

RatBaG
#33803

Per Aspera Ad Inferi.

Alien69
#33802
Ööö, miért is? Nem az övé a bentley sem! <#idiota> A pénzt is kölcsön kapta az otptöl vissza nem térítendő hitel formájában! <#vigyor1>

#33801
a media marktban vagy az OTP-ben le kell jelenteni ha veszel valamit 100ezer FT felett....de ez a kopasz gengszter meg kiszáll a 100 milliós Bentley-ből és kicsengeti a 7 millás óvadékot azt senki nem vizsgálja? elmennek a picsába
Pluskast
#33800
Azért nem egészen. Egyrészt a terhelt az eljárásnak ebben a szakaszában még nem tolvaj, gyilkos stb, mert ugye az eljárás még nem zárult le, hovatovább ilyenkor még csak nyomozati szakaszban jár legtöbbször az ügy. Másrészt a BTK nem állapít meg soha konkrét összeget, annak mértékét a bíróra bízza. Óvadék ellenében azért helyezhető valaki szabadlábra, mert nem áll fenn a szökés vagy elrejtőzés veszélye. Nem azt mondom, hogy ez mindig így is van, de a legtöbbször igen.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#33798
jó ,hát ha láttad az apát meg az anyát akkor gondolom észrevetted,hogy kettejüknek nincs meg a 8 osztály....
Alien69
#33797
Biztos, nem ilyen 1xű. Meg kellene kérdezni egyet, miért nem visznek ki minden csomagot. <#idiota>

RatBaG
#33796
ja, azért fizetik, hogy kézbesítsen. akkor szálljon ki szépen a kocsiból, és végezze a munkáját.

Per Aspera Ad Inferi.

Alien69
#33795
Gondolom, nem azért fizetik, hogy várjon az Ügyféllre, ennyi. Van egy kvótája, ki kell vinni egy nap 20 csomagot, persze, hogy rohanni fog...

RatBaG
#33794
mondjuk ettől az esettől függetlenül megjegyezném, hogy nekem már a bicska egyből nyílik a zsebemben, mikor újra és újra összefutok ezekkel a postásokkal.
a gyalogos postás megnyomja a csengőt, de már egyből ordít, "jóó napot! hellóóó!". bazmeg, várd már meg, hogy odaérjek. arról nem is beszélve, mikor aludnék, faszért óbégat. dobjon be értesítőt, ha nem ment ki senki, aztán húzzon a picsába.
a posta futár meg fékcsíkot húzva áll meg a ház előtt, de neki már kiszállni is derogál. még állóra sem fékezett, már ráfeküdt a dudára, és várja, hogy elé járulj.
én nem tudom honnan szedik ezeket, csak okj-s parasztképző után lehet csak postás ma már valaki?

Per Aspera Ad Inferi.

Sippie
#33793
nyilatkozott az apa, előző hét pénteken láttam a tévében... azt mondta, hogy felelőtlen volt a POSTÁS!
nem ő bazdmeg, aki nyitva hagyta a kaput, hanem a postás, mert hogy nem szállt ki a kocsijából...
Sippie
#33792
ez az óvadék nekem mindig is kicsit furcsa volt. Az állam egy kis pénzért cserébe bevállalja, hogy adott esetben szabadon ereszt egy gyilkost, dílert, erőszakolót, stb?
#33791
egy hét alatt keres ennyit

ééééés ilyenkor jön a kérdés,hogy ha kifizeti miért nem néznek utána honnan volt a pénz....ugye-ugye
Utoljára szerkesztette: nordan, 2018.10.16. 15:40:19
#33789
a képeket elnézve 2 db 60 IQ-s 50+ éves szülő akinek annyi esze nem volt,hogy a kaput becsukják...........nagyon sajnálom azt a kisgyermeket,de ez szülői mulasztás ,de durván
Alien69
#33788
Igazán rá gyújthatott volna egy stanglira... <#crazya>

RatBaG
#33787

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#33786

Per Aspera Ad Inferi.

#33784
Ez van, amikor az idióták azt hiszik, hogy tudnak vezetni és sérthetetlenek.

SimaSuna
#33783
Nem kell tipp ehhez :/
#33782
mielőtt elolvasnám a cikket tippelnék: Cigányok voltak
#33779
Ovónénik sara ,de durván
RatBaG
#33777

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#33776

Per Aspera Ad Inferi.

#33775
AP 1026
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

★★★★★

RatBaG
#33774

Per Aspera Ad Inferi.

#33773
hasznaltautón 4 darabot hirdetnek most is, abból 3 valósnak is tűnik. 😊

★★★★★

#33772
AP 1025
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

★★★★★

#33771
A rohadó küszöb/sárvédő ívek gyári extrák 😊

Alexease
#33770
Az mar milyen hulladek volt😄 Foleg a "videki csajozos": fekete folias uvegek, kek folias fenyszorok, kivagott rovidebb rugok *ultetes😄), nagyobb felnik, kalyhacso a kipufogo vegen, no-fear matrica😄
#33769
Még van/volt Ritmo forgalomban <#conf>

Tuvok
#33767
Lassan jelzés van, de arra nemigen fog reagálni senki, tolatás közben szokás többnyire használni.
Ha valahol bablevessel vársz, nyugodtan adhatod a megállj! jelzést <#alien>

Alien69
#33766
Na, eztetet megjegyzem! Esetleg olyan, hogy lassíts?
Illetve, a harmadik meg:
kész a bableves, gyere, kóstold meg! <#idiota>

Tuvok
#33765
Nota bene. Fogj egy tárgyat, rongyot, a sapkád, akár csak a kezeddel, és körözzél. Erre a vezér úr csinál egy satuféket (hacsak nem szivatták meg vele túl sokszor, sajnos pár hülyegyerek visszaél ezzel néha).


Alien69
#33764
Akkor van egy QRVA fontos kérdés! Hogy a rákba kellene jeleznem a mozdony vezetőnek, hogy veszély van? <#idiota> Tegyük fel, nincs piros lámpám, se piros hajam. <#vigyor1>

Tuvok
#33763
Nem tudok neked saccolni, mert nyilván 40-ről egy motorvonat megáll 50 méteren, míg egy szedett-vedett, roncs kocsikból összerakott 80-as tehervonatnak kell 600-700 méter is, ugyanakkor egy újfajta, nagy féksúlyú kocsikból álló gyorsteher megáll 100-ról akár 300 méter alatt, míg a csíkos inga 80-ról is alig akar sokszor 500 méterről megállni.
Nagyon relatív, sok körülménytől függ.
Az az 1 perc amit mondtak a videóban értesítésre nyilván nem elég, megállásra igen, de CSAK akkor, ha időben látja és észreveszi, de ha jól rémlik az a megálló ívben van Pest felől, úgyhogy esélytelen volt. 😞

#33762
sacc/kb
Tuvok
#33761
Az vonat-, és sebességfüggő.

#33760
mennyi idő és hány méter kell 100 ról 15-re fékezned?
#33759
a 90-es évek utáni generáció totál agyhalott
Tuvok
#33758
Mint minden balesetnél, minden megközelítést vizsgálni kell, és bár itt nem tudom konkrétan mi történt (ezért volt a feltételes mód), de ha egy mozdonyvezetőt értesítenek útátjáró használhatatlanságáról, ennek ellenére ő 100-al elcsap valakit, aki életét veszti, akkor ő bizony börtönben fog megrohadni.
Azért találták ki a szigorú vasúti szabályzást útátjárókra, hogy HA egy figyelmetlen sofőr a vonat elé hajt, KRESZ ide vagy oda (márpedig MINDIG vannak akik figyelmetlenül, sőt tiloson mennek át), akkor 15 km/h-val haladva nem fog semmi komoly történni, veszély esetén azonnal meg lehet állni.
Őszintén szólva soha nem hallottam olyan balesetről pályafutásom alatt (nem jelenti azt, hogy nem is volt persze), ami a technika meghibásodása és a vonat értesítése közötti rövid holt időben történt volna, olyan viszont sokszor előfordult, hogy én reagáltam hamarabb egy általam észlelt rossz sorompóra, mint ahogy értesítést kaptam volna róla. Itt nyilván minden attól függ, hogy mennyivel hamarabb lehet észrevenni a dolgot.
Szerencsére olyan esetre, mint ami a videó van nagyon minimális az esély, és tényleg szerencse, hogy nem lett belőle tragédia. Az autó sofőrjének felelősségét eszem ágában nincs vitatni, de olyan eset, hogy rossz sorompónál a vonat 15 helyett 100-al zúgjon el szerencsére többnyire csak a Blikk-ben fordul elő, ezért nagyon furcsa és szomorú ilyet látni.

Alien69
#33757
De ugye aki ész nélkül behajt a vasút elé, hogy elgázolhassák, annak ugye mindegy, mennyivel megy a vonat. Itt is, az Í dióda, behajt, és MEGÁLL??? Mé! A sínek elé állok, benézek, ha nem jön senkise, akkor is ugye minél hamarabb áthajtok a picsába, nemhogy megállok a sínen... Ja, és természetesen, utána megkérem a mellettem ülőt, vagy félre állok, és hívom akár a 112-t.<#nemtudom> A többi érsze, hogy a mozdony vezető miről tehet, leszarom, má megbocsáss. Ha nincs fényjelzés, se semmi, ott a józan paraszti ész, az állati ösztön szükséges, nem bonyolult. <#idiota>