Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Balesetet szenvedett egy Backfire
A videón az látható, hogy a Tu-22M3 főfutói túlságosan keményen érnek földet, ennek következtében a repülőgép elpattan a futópályától, miközben a szárnytő előtt a törzs kettétörik, majd a repülőgép kigyullad. A repülőgép orr-része ezt követően a futópályának ütközik, majd teljesen leválik a törzs többi részétől, a darabok irányítatlanul sodródnak tovább, majd egy robbanás is történik.
A repülőgép fedélzetén négy fős személyzet tartózkodott, közülük az első információk szerint ketten, későbbiek alapján hárman életüket veszítették, a negyedik társuk súlyos, életveszélyes sérülésekkel került kórházba.
Utoljára szerkesztette: sorler, 2019.01.30. 18:41:01
A videón az látható, hogy a Tu-22M3 főfutói túlságosan keményen érnek földet, ennek következtében a repülőgép elpattan a futópályától, miközben a szárnytő előtt a törzs kettétörik, majd a repülőgép kigyullad. A repülőgép orr-része ezt követően a futópályának ütközik, majd teljesen leválik a törzs többi részétől, a darabok irányítatlanul sodródnak tovább, majd egy robbanás is történik.
A repülőgép fedélzetén négy fős személyzet tartózkodott, közülük az első információk szerint ketten, későbbiek alapján hárman életüket veszítették, a negyedik társuk súlyos, életveszélyes sérülésekkel került kórházba.
Utoljára szerkesztette: sorler, 2019.01.30. 18:41:01
AP-1108: Megint egy rakétasebességgel elszálló és becsapódó őrült 8:17-től (és a további jelenetek is).
#34100
micsoda klikbait cím.....mind a kettő faszfej
Egy picit off. Egy kis friss, taxis vs buszvezető idehaza.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
#34097
megérzés???eléggé egyértelmű volt.....szerintem még így is túl közel állt meg hozzá! egy ilyet látsz tiplizz azonnal
AP-1104: 2:38-tól az a megérzés...
#34094
ezer százalék hogy Orkok! melóba mentek szar kocsival nulla műszaki állapotúval és 4 embernek több gyereke van mint 12 magyar házaspárnak
Valszeg orkok voltak...
Ezeknek altalaban jogositvanya sincs, vagy ha van, csak feketen, sose jartak suliba. Az onveszelyessel meg nem lenne gond, csak hogy sokszor masokat is kinyirnak. Naluk 2-3-szoros a szaporulat, mig egyeb embereknel mar az 1 gyerek is csoda.
Ezeknek altalaban jogositvanya sincs, vagy ha van, csak feketen, sose jartak suliba. Az onveszelyessel meg nem lenne gond, csak hogy sokszor masokat is kinyirnak. Naluk 2-3-szoros a szaporulat, mig egyeb embereknel mar az 1 gyerek is csoda.
"Az út jeges és csúszós volt, a Tények értesülései szerint az autón nyári gumi volt."
A környezetemben folyamatosan látom,hogy kisgyerekes szülők sem rakatnak az autójukra téli gumikat.
Engem és a családomat ne veszélyeztesse már ilyen felelőtlen szemétláda.
Nem a közlekedési viszonyoknak megfelelően vezetnek ezért azonnal jogosítvány elvételre lenne szükség pár százezer büntetéssel megtoldva!
A környezetemben folyamatosan látom,hogy kisgyerekes szülők sem rakatnak az autójukra téli gumikat.
Engem és a családomat ne veszélyeztesse már ilyen felelőtlen szemétláda.
Nem a közlekedési viszonyoknak megfelelően vezetnek ezért azonnal jogosítvány elvételre lenne szükség pár százezer büntetéssel megtoldva!
#34090
követési távolság.............
#34088
Nagyon sok a bénázó meg pánikoló sofőr azt se tudják hová menjenek, ilyen rettungsgassét Magyarországon még egyáltalán nem is láttam, de a sógoroknál én is meglepődve figyeltem, hogy ezt így megcsinálják. A leginkább azokon szoktam nevetni, amikor simán megyünk sziréna meg fényjelzés nélkül, aztán még akkor is van aki beijed és lehúzódik...
★★★★★
azon tűnődtem el, hogy ez vajon miben jobb, mintha a leállósávot hagynák szabadon?
ha veszteglő autó van a leállósávban akkor ott természetesen kicsit bentebb kell a mellette lévő autósnak húzódnia de amúgy elvileg simán elfér rendőr/mentő/tűzoltó. Ennek inkább olyan útszakaszon van létjogosultsága, ahol nincs leállósáv.
ha veszteglő autó van a leállósávban akkor ott természetesen kicsit bentebb kell a mellette lévő autósnak húzódnia de amúgy elvileg simán elfér rendőr/mentő/tűzoltó. Ennek inkább olyan útszakaszon van létjogosultsága, ahol nincs leállósáv.
respect to the man in the ice cream van
#34086
mindenki erről álmodik,mert bárki a mentőbe kerülhet! Szerintem MO-n nagyon korrekten adnak utat az autósok a mentőknek
Mentősofőrök kb. ilyenről álmodnak esténként
gif
Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.01.19. 00:22:54
gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.01.19. 00:22:54
#34084
annyira bicskanyitogató ez az egész story....az ügyészt is megvették amúgy.......
#34082
Gondolom azt hogy ne büntesse meg így is elég büntetés az hogy hogyan baszta el az arcát azzal a rengeteg ocsmány műtéttel.
Mivel verseny, A-bol B-be kell menni, a legrovidebb/leggyorsabb uton, igy konnyen elofordulhat😊
#34079
ezt hogyan lehet összehozni egy 86000négyzetkm-es sivatagban ?
#34077
dettó 😞 ennyire hogyan lehetnek hülyék?
#34076
Egyszerűen képtelen vagyok megérteni ezt a 3 méterről eléfordulok a szembejövőnek dolgot.
AP-1098: Szerencsés kínai 8:05-től. Az utolsónál a BMW-s nő mit magyaráz a rendőröknek?
a kamionos balhét láttuk vagyis amikor mentették, durván be volt állva gyakorlatilag onnantól az M5ig állt a sor
Utoljára szerkesztette: Benel, 2019.01.09. 21:03:08
Utoljára szerkesztette: Benel, 2019.01.09. 21:03:08
-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?
Nemtökmindegy, ha 1 ember van, oda kell mennie, ahol a legesélyesebb, hogy mind két irányból TALÁN észre veszik. Itt elég messziről látható még így is. Persze, aki állat módján közlekedik, annak mindegy. Illetve, persze, még ez se szerencsés, de legalább egy ember "biztosít"...<#idiota>#idiota> Van, ahol ugye egy se, azért az nagyobb gond.
Gondolom azt a táblát a traktor elé kellett volna kirakni legalább 30 méterrel az úton. Nem pedig a traktor mögé takarásban, hogy ne lehessen belőle látni semmit. Engem biztos meglepett volna.
Többszörös Darwin-díj:
https://index.hu/belfold/2019/01/02/osszeveszett_baratjaval_ezert_setalt_az_m3-as_autopalyan_az_elgazolt_no/
https://index.hu/belfold/2019/01/02/osszeveszett_baratjaval_ezert_setalt_az_m3-as_autopalyan_az_elgazolt_no/
Per Aspera Ad Inferi.
#34063
az összes megmondo YT videómotoros több szabálysértést követ el egyetlen videójában mint az összes videóban az összes autós amit feltöltött 😛
Azért volt szokatlan, mert volt, aki biztosítsa a helyszínt? Igaz, csak 1 ember, de ez is már több, mint a nagy átlag, a semmi! <#idiota>#idiota>
Mi ebben az érdekes? Az egész videó egy öncélú magamutogató semmi, és pont olyan szabálytalan mint a legtöbb motoros (tisztelet a nagyon kevés kivételnek).
http://epica.nl
vajon miért vannak letiltva a hozzászólások... mindenesetre nem a 19. században élünk, ha ennyi holttere van akkor ideje kamerákkal felszerelni őket, ma már filléres tétel lenne kb.




