Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ő esetében 5-től 10 évig terjedő szabadságvesztés szabható ki. Ebből 9 évet kapott amiből 6 évet ült.Jó magaviselete miatt szabadulhatott előbb.Rezesova 2026-ig nem ülhet volán mögé.Nem tudja visszacsinálni a balesetet,legalább bűnhődött érte.
Ehhez képest M. Richárd egy bűnöző aki kényelmesen jön-megy a börtönbe,közben mindenkinek a képébe röhög.
Botrány...
Utoljára szerkesztette: desigo, 2019.03.15. 18:01:37
Ehhez képest M. Richárd egy bűnöző aki kényelmesen jön-megy a börtönbe,közben mindenkinek a képébe röhög.
Botrány...
Utoljára szerkesztette: desigo, 2019.03.15. 18:01:37
#34156
ezek mennyivel mentek baszki
#34154
tegnap pont arra mentem el, nem is esett le, csak amikor láttam a szétégett füves részt meg az aszfaltra ráolvadt műanyagokat... Tisztán lehetett látni hol égtek porrá..Meg a sok virágot. Ha jól emlékszem pont egy viszonylag nagy tört kanyar előtt/után történt.
-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?
#34152
tudom az no comment......és ugye Molnár Ricsi is olajfestményeket készít
Az a szlovak milliomos csaj, reszegen, bekokozva, batar BMW-vel hasonloan nyirt ki 4 embert, ok is halalra egtek:/ Mar kiengedtek...
#34150
ez borzalmas baleset, remélem ájult volt mind legalább 😞
Ez egy használaton kívüli gázüzemű busz volt a svédeknél. A sofőrön kívül senki nem utazott rajta és ő sem sérült meg súlyosan. A baleset egyszerű emberi figyelmetlenség volt: az alagúton át akarta levágni a telephelyre vezető utat, csakhogy magasabb volt annál és a busz tetején lévő gáztartályok megsérültek az előjelző táblának ütközéskor.
Miért gyulladt ki az Opel és az Audi Mezőörsnél?
-A Központi Statisztikai Hivatal kimutatása szerint 2018-ban összesen 16757 közúti közlekedési baleset történt Magyarországon.
- Az összes esetből ilyesmi mindössze negyvenkilenc alkalommal fordult elő egy év alatt, vagyis mindössze az összes baleset 0,29%-ában.
Szerencsétlenek legalább ki tudtak volna vergődni pár méterre az autótól.
RIP 😞
-A Központi Statisztikai Hivatal kimutatása szerint 2018-ban összesen 16757 közúti közlekedési baleset történt Magyarországon.
- Az összes esetből ilyesmi mindössze negyvenkilenc alkalommal fordult elő egy év alatt, vagyis mindössze az összes baleset 0,29%-ában.
Szerencsétlenek legalább ki tudtak volna vergődni pár méterre az autótól.
RIP 😞
#34147
★★★★★
#34146
Nagyban nézve én sem látok vázat, lehet pont az volt a baj, hogy a melós nem figyelte csak megszokásból, gondolta kiüt egy vázkitöltő falat, a két oszlop közül . . .
#34144
és elbutult :p
#34141
értdekes módon az a 2000+ éves templom,kastály,fal még a mai napig áll....ezek a házak meg 10 évesek sincsenek
2-3000 eve csak a lakossag nehany szazalekanak epitkeztek, a tobbiek kunyhokban laktak (meg szazad ennyien voltunk). Ma mar "mindenkinek kell epiteni" valamit.
#34139
vasbeton szerkezetű, vázkitöltő falazatos építési technológia leginkább a közelkeleten terjedt el napjainkban
és nem felejtettek el építkezni csak változtak az igények a térségben: gyorsan felépíthető és viszonylag egyszerűen bővíthető-átalakítható építési módot választottak arrafelé. Jordániában (amikor ott voltam) nagyon sok épületet lehetett látni, hogy a felső födémből álltak ki a vasak és ez azért volt így, mert ha szükséges (pl bővül a család) csak simán felhúznak még egy szintet és mindenki bódog volt. / Másik ok az meg a helyi szabályozás, hogy az elkészült épületek után adót kell(ene) fizetni így az épület kvázi soha nem készült el /
ximix #34137: mindkét technológiának meg van az előnye is és a hátránya is a másikkal szemben, egyik sem "jobb" vagy "rosszabb" a másiknál
ami a videóban van épület az meg szerintem nem vb+vázkitöltő falazatos épület hanem sima tégla (de a tévedés jogát fenntartom<#awink>#awink>)
és nem felejtettek el építkezni csak változtak az igények a térségben: gyorsan felépíthető és viszonylag egyszerűen bővíthető-átalakítható építési módot választottak arrafelé. Jordániában (amikor ott voltam) nagyon sok épületet lehetett látni, hogy a felső födémből álltak ki a vasak és ez azért volt így, mert ha szükséges (pl bővül a család) csak simán felhúznak még egy szintet és mindenki bódog volt. / Másik ok az meg a helyi szabályozás, hogy az elkészült épületek után adót kell(ene) fizetni így az épület kvázi soha nem készült el /
ximix #34137: mindkét technológiának meg van az előnye is és a hátránya is a másikkal szemben, egyik sem "jobb" vagy "rosszabb" a másiknál
ami a videóban van épület az meg szerintem nem vb+vázkitöltő falazatos épület hanem sima tégla (de a tévedés jogát fenntartom<#awink>#awink>)
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
#34138
és ebben az a legérdekesebb,hogy 2-3000 évvel ezelőtt tudtak építkezni,de az elmúlt 2-300 évben meg elfelejtettek............
Ez a "keleti" építkezési stílussal görögben majd később romániában találkoztam, ahol még templomot is így csinálták.
Görögben amit láttam, csinálnak egy vasalt alapot és a fő pontokon vasalt oszlopok állnak felfelé, amikor az alap meghúzott, bezsaluzzák az oszlopokat és kiöntik, majd erre egy vasbeton födém és így tovább.
Az oszlopok közét meg utólag téglával befalazzák és csók.
Míg nálunk a fal teherhordó addig náluk csak az oszlop, ha megsérül akkor, mint a kártyavár dől össze az egész.
Görögben amit láttam, csinálnak egy vasalt alapot és a fő pontokon vasalt oszlopok állnak felfelé, amikor az alap meghúzott, bezsaluzzák az oszlopokat és kiöntik, majd erre egy vasbeton födém és így tovább.
Az oszlopok közét meg utólag téglával befalazzák és csók.
Míg nálunk a fal teherhordó addig náluk csak az oszlop, ha megsérül akkor, mint a kártyavár dől össze az egész.
5:10: Ember vs Kamion = 1:0 (bar nem sok eselye volt;DDD)
Utoljára szerkesztette: Alexease, 2019.02.19. 21:11:14
Utoljára szerkesztette: Alexease, 2019.02.19. 21:11:14
Én a buszvezető helyében letoltam volna a francba. Komolyan az ilyen embernek mi jár az agyában amikor ilyet csinál? A jogosítványát egy életre elvenném.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Szörnyethalt egy 13 éves fiú, miután nekicsapódott a magasságkorlátozó kapunak
Utoljára szerkesztette: sorler, 2019.02.18. 20:26:03
Utoljára szerkesztette: sorler, 2019.02.18. 20:26:03
#34125
Ilyen is van: Best of Europe 2018
★★★★★
#34124
Az ilyennek csak egy dolognak kéne, hogy eszébe legyen! ÓLOM!!!
Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro
Tévedsz, de erősen! Ott, azon a szakaszon igenis JOGOS abban a sávban is menni, normális embereknek. <#idiota>#idiota> Ha jobban megnézed, ezek szerint, SZERINTED akkor a középső sávban kell mindenkinek menni (hiszen a szélsőből ott kanyarodni lehet), hogy a külsőben mehessenek a köcsögök 200-l. <#idiota>#idiota> Hid el, azért rossz a lógikád, mert ezek a nyomingereknek épp az tetszik, hogy cikázhatnak, abban semmi kaland, hogy mennek egy sávban 300-l. <#vigyor1>#vigyor1>
Utoljára szerkesztette: Alien69, 2019.02.13. 19:28:36
Utoljára szerkesztette: Alien69, 2019.02.13. 19:28:36
Teljesen felesleges tultargyalni, egyszeru versenyzes, gyorshajtas, maffia, bunozok, a tarsadalom alja.
M3 kivezető tehát (jól láthatóan) lakott terület. Idézném neked a KRESZ 36. §-át amely a párhuzamos közlekedésre vonatkozik.A dőltbetűs rész ez esetben nem irányadó, a Cayenne a 70-es táblánál kb. 120-al jött így ránézésre, még ha figyelte is a C-HR sofőrje a tükröt, akkor sem tudott volna időben félrehúzódni. Jobb is, hogy nem tette, mert az A8 szépen belecsapódott volna a Mazda 6 kombi kikerülése közben.
(4) Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza. Az ilyen módon haladó jármű mellett - a (6) bekezdés c) pontjában foglaltak megtartásával - fokozott figyelemmel jobbról el szabad haladni, a forgalmi sávokat azonban - a gyorsabb előrehaladás érdekében - kis távolságon belül ismételten változtatni, és ezzel a közlekedés résztvevőit zavarni tilos.
(5) Ha a forgalom sűrűsége folytán a forgalmi sávokban összefüggő járműoszlopok alakultak ki, forgalmi sávot változtatni csak abban az esetben szabad, ha a vezető bekanyarodásra vagy megállásra kíván felkészülni.
(6) A párhuzamos közlekedésre alkalmas úttesten tilos
a) járművel az úttest felezővonalát - a balra bekanyarodás, illetőleg a megfordulás esetét kivéve - átlépni;
b) két járműnek - az egy nyomon haladó jármű melletti elhaladást kivéve - ugyanabban a forgalmi sávban egymás mellett haladni;
c) kijelölt gyalogosátkelőhelyen és közvetlenül a kijelölt gyalogosátkelőhely előtt másik jármű mellett elhaladni.
(7) Ahol valamelyik forgalmi sáv megszűnik, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik terelővonal átlépése nélkül haladhat tovább. Ha a forgalmi sávok útburkolati jellel jelölve nincsenek, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik irányváltoztatás nélkül tud továbbhaladni; ha pedig mindkét jármű csak irányváltoztatással tud továbbhaladni, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik addig a jobbra eső forgalmi sávban haladt.
(4) Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza. Az ilyen módon haladó jármű mellett - a (6) bekezdés c) pontjában foglaltak megtartásával - fokozott figyelemmel jobbról el szabad haladni, a forgalmi sávokat azonban - a gyorsabb előrehaladás érdekében - kis távolságon belül ismételten változtatni, és ezzel a közlekedés résztvevőit zavarni tilos.
(5) Ha a forgalom sűrűsége folytán a forgalmi sávokban összefüggő járműoszlopok alakultak ki, forgalmi sávot változtatni csak abban az esetben szabad, ha a vezető bekanyarodásra vagy megállásra kíván felkészülni.
(6) A párhuzamos közlekedésre alkalmas úttesten tilos
a) járművel az úttest felezővonalát - a balra bekanyarodás, illetőleg a megfordulás esetét kivéve - átlépni;
b) két járműnek - az egy nyomon haladó jármű melletti elhaladást kivéve - ugyanabban a forgalmi sávban egymás mellett haladni;
c) kijelölt gyalogosátkelőhelyen és közvetlenül a kijelölt gyalogosátkelőhely előtt másik jármű mellett elhaladni.
(7) Ahol valamelyik forgalmi sáv megszűnik, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik terelővonal átlépése nélkül haladhat tovább. Ha a forgalmi sávok útburkolati jellel jelölve nincsenek, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik irányváltoztatás nélkül tud továbbhaladni; ha pedig mindkét jármű csak irányváltoztatással tud továbbhaladni, annak a járműnek van elsőbbsége, amelyik addig a jobbra eső forgalmi sávban haladt.
respect to the man in the ice cream van
Nenem mvicceltek,betolták mindketten.
Botrány,hogy be kell állni a belső sávba folyton a népeknek.
Botrány,hogy be kell állni a belső sávba folyton a népeknek.
Gratulálok neki. De ezen a piros csodán is szép a nyári gumi...
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2019.02.07. 09:05:19
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2019.02.07. 09:05:19
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Szembe ment a forgalommal az M5-ös autópályán, Kiskunfélegyháza közelében a kedd délután halálos balesetet okozó sofőr - közölte a rendőrség. A balesetet okozó Suzuki SX4-et egy 85 éves tatai férfi vezette, aki autójával a sztráda Röszke felé vezető szakaszán, a 114-es kilométernél karambolozott egy autóval.


#34112
Nem autó-motor, de tanulságos. Munkavédelem és elsősegélynyújtás orosz módszerei. <#taps>#taps>
★★★★★
"Egy hatalmas, négyfejes ekét húzó traktornak ütközött neki egy kisteherautó a 13-as főút 12-es kilométerszelvényénél, Nagyigmánd és Kisigmánd között."
Senki nem sérült meg <#guluszem1>#guluszem1>

Senki nem sérült meg <#guluszem1>#guluszem1>

#34108
2017........ben is legalább 1 éves story volt,de jó hogy te megtaláltad 46x-ra
