Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#34363

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#34362
Csak reménykedem, hogy a belsejében kevesen voltak, mert onnan kimászni az süllyedés közben az áradó Duna sodrásában, szinte esélytelen.
index link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.05.29. 23:04:40
ximix
#34361
Rendőrt ütöttek el

police.hu


"Az ellenőrzés alatt felfedték továbbá, hogy a személygépkocsin lévő rendszámtábla az utánfutóról lett áthelyezve."

police.hu



index link
desigo
#34360
Húha <#ijedt>

34 fővel a fedélzeten felborult egy hajó a Dunán a Parlamentnél
"34 fő volt a fedélzeten a legénységgel együtt, jelenleg rendkívüli erőkkel zajlik a mentési munka"
#34359
bármire megfogadtam volna............félreértés ne essék nem a halálukon nevetek hanem sírok azon,hogy 600 év integráció is kevés volt
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.28. 22:22:05
RatBaG
#34358
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#34357
dzsipók?
Alien69
#34356
Vájámmá! A kettő qrvára NEM ugyan az! Az egyik, hogy megelőznek, ok. Illetve, nem ok, de benne van a pakliban. De az már KRESZ-be is ütközik, hogy kocsi SORT előz valaki! Tehát, hogy értsed, KAMIONOK (és itt szintén fontos a többes szám) előzésébe kezdett... <#merges2> Ja, hogy annyira kecseg volt, hogy nem mert bele menni kamionba, vagy árokba hajtani, inkább letarolt egy családot. <#whatever>

PetruZ
#34355
Pluskast
#34354
Szegény fickó......

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

sorler
#34353
Tuvok
#34352
És MEGINT a 4-es...

sorler
#34351
Lehet jogsijuk se volt, meg műszaki, meg biztosítás
FrezeR
#34350
Sajnos a mai napra is jutott egy súlyos eset :/

Tinman
#34348
"nem tudta befejezni az előzést"
"szabálytalan előzés"

Akkor mint minden nap az úton vezető, 1m km-t levezetett autós elárulom, hogy Magyarországon NAGY divatja van annak, hogy NEM segítik az előzést, de ami még durvább, hogy kb. minden 10. autós, nem, hogy nem segíti, de padlógázt ad. Csak, hogy ezt nem egyszerű bizonyítani. Jellemzően az ember megússza... ha nem, akkor meg "híres lesz" 2 percre az ATV-n.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#34347
aztamocskosqrvaélet
ximix
#34346
Szerintünk aktuális egy feliratcsere: ittasan ütközött oszlopnak egy nő Mosonmagyaróvár mellett.




Police hu twitter

ximix
#34345
cement
#34344
senkinek nem volt annyi esze a hatóságok közül, hogy áramtalanítsa a cbr600-ast? a képeken látszik, hogy világít a hátsó lámpája. mákjuk van hogy nem gyulladt ki az egész roncs a helyszínelés közepén.

respect to the man in the ice cream van

RatBaG
#34343
A vétlen kocsiban be se voltak kötve. Itt van a két roncs az udvarunkon... 😞

Per Aspera Ad Inferi.

desigo
#34342
Ez is sokkoló : motoros vs autó



desigo
#34341
szerencsétlenek
RIP
Tuvok
#34340
Megint a 4-es <#shakehead>

FrezeR
#34339
😞

Alexease
#34338
"egy héten belül"😄DD Egy ilyen modositashoz kellene x-szaz ember, ket talicska papir, verre meno vitak, beadvanyok, ombucman (vagy mi a szar😄) meg honapok😄
Amig nem gyilkolnak le egy iskola buszt vagy egy "fontos" ember teljes csaladjat, addig marad a bulvar hir es egy-ket rendorsegi foto a valszeg sovanyka szabalysertesi csekkel...
#34337
na pont erre kellene egy parlamenti döntést hozni mondjuk egy héten belül és törvényt/szabálytmódósítani! Mire van akkor a parlament?
mellesleg a 4-es főúton utaztatnám a közlekedésügyi minisztert napi 12 órában és észhez térne pikk pakk........én csak Szolnokig szoktam menni,de átlag 2 satufék egy oda-vissza út a románok miatt
Alexease
#34336
A rendor nem vegzalhat, nem igy mukodik😉 Neha pedig jo lenne, hogy a sok vadparaszot hulyere szivassak, de mivel emberek vagyunk, ez atcsapna a masik oldalra is, ami mar nem lenne vicces. Igy erosen meg van kotve a kezuk.
A vontatasnak vannak pontos szabalyai: hol, mennyivel, hogyan stb. De valszeg a kulonbozo idiota vontatasokra nem ternek ki😊 Igy marad az alap szabalysertes vagy kulon eljarassal piszkalodnak (ido, penz).

Ez magasan a rendorok felett van, torvenyhozas szinten. Papirozni kellene, hogy az "idiota vontatas" nem csak szabalysertes, mivel kozveszelyes, igy buncselekmeny. Ez mar felhatalmazast adna az azonnali lefoglalasra, papirok bevonasara, elkobzasra stb. Amit olcso es gyorsitott eljarassal akar 100-szorosara lehetne buntetni. Ha a vadparaszttol hetekre elszednek a vontatmanyat es papirjait (jogositvany), nagyon meggondolna hogy mit csinal. Foleg ha otthon megbicskazza a vajda, mert nem ert oda idoben a mar elore kicsengetett szep, alig hasznalt, olajkalyha BMW-je😄DD

Es ha mar a hatarnal megallitananak mindenkit aki trelerezik, kezebe nyomnanak egy szep rajzos papirlapot (az olvasni nem tudoknak is jo legyen😄), sok-sok nullaval es euro-jellele a vegen, talan egy ido utan kikerulnenek vagy normalizalodna a helyzet.
#34335
azért a rendőrség most is töketlen,mert kurvára odakéne baszni,mert ez momentán elég durva társadalmi felháborodást kelt! szégyentelenül kellene vegzálni az összes ilyen románt,hogy itt se csinálják
Alexease
#34334
Valszeg ott onerobol mennek kulon-kulon, csak nalunk es az "egyszerubb" helyeken sporolnak.
#34333
de ezzel kb csak egyenesen tudsz menni,nem? kanyarodni ezzel hogy?

az pedig duplán felbasz,hogy csak magyarországon csinálják, Németeknél,Osztrákoknál nem látsz ilyet,pedig ugye onnan jönnek
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.25. 13:19:34
Alexease
#34332
Valszeg bejelentes alapjan kaptak el oket (#34326). A media foleg a bulvar reszt latja benne, de ez kivetelesen most hasznos, ha az emberek megertik, hogy ezektol az eletuk es csaladjuk fugghet. Vagyis nem csak levideozza es kiteszi poennak, hanem azonnal hivja akit kell.
#34331
ezt nem hiszem el b+!

ha én látom elé állok és hívom a zsarukat pedig nem vagyok egy spicli típus, de ezt neeeeeee
#34329
Nincs elérhető tartalom.

★★★★★

#34328
ahogy látom egy Svéd nő volt az elkövető
ximix
#34327

A sztori DailyMail link

Ott a helyszínen, se a sofőr nem látta indulásnál, se az utasok nem szóltak...
ximix
#34326
"Vonatnak hihette magát. ..."
twitter link
Szabi
#34325
<#taps>

"Nulla tenaci invia est via"

RatBaG
#34324

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#34323
Baleseti térkép 30 napos késleltetéssel.
http://www.police.hu/balesetiterkep
z0ty4
#34321

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

RatBaG
#34320

Per Aspera Ad Inferi.

desigo
#34319
Okos Sherif

RatBaG
#34318

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#34317
Itt enyhítő körülmény szerintem max az lehet ha nem helyi lakos csak átutazó, így nincs ismerete az útszakaszról és az előzés után későn realizálta a helyzetet, ekkor úgy döntött befejezi az előzést, mivel a fékezés és visszasorolás veszélyesebb manőver. Mindezzel csak az a baj , hogy előzés után nem fékez, lassít, mintegy jelezve, hogy láttam 70.
De valószínűleg itt nem történt megállítás, így kamera felvétele alapján egyből, ment a határozat.
Alexease
#34316
Mar csak az a kerdes, mennyivel mentek? Ranezesre nem lassu, talan meg gyorshajtas is volt.
SimaSuna
#34315
"...A tábláig a megkezdett (de még be nem fejezett) előzést meg kell szakítani." - na már most, én vagyok a tök hülye, vagy mos direkt ment a szopatás azon a 10-20m-en, az amúgy is ÜRES úton?

De itt egy hasonló eset...
#34314
én megelőzőm mindig mikor járőröznek, senki nem várhatja el,hogy amíg ő 35-40-el nézegeti a környéket az összes autós mögötte ugyanezt tegye.....én úgy suhanok el a rendőrautó mellett 55-60-al mint a huzat
Alien69
#34313
Igen, de a tábláig azt be kellett volna fejeznie! Ráadásul, rendőr autót kifejezetten speciálisan előzünk! Csak akkor, ha a feje tetején áll! <#idiota> Városban, ha megy 40-l, ugye előzhetetlen, KRESZ szerint minimum 20km/h különbség kellene ehhez. <#vigyor1> Igaz, ebben az esetben nem ez áll fent, de a tábláig akkor is vissza kellett volna érnie. <#nemtudom>