Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak reménykedem, hogy a belsejében kevesen voltak, mert onnan kimászni az süllyedés közben az áradó Duna sodrásában, szinte esélytelen.
index link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.05.29. 23:04:40
index link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.05.29. 23:04:40
Rendőrt ütöttek el
police.hu
"Az ellenőrzés alatt felfedték továbbá, hogy a személygépkocsin lévő rendszámtábla az utánfutóról lett áthelyezve."
police.hu
index link
police.hu
"Az ellenőrzés alatt felfedték továbbá, hogy a személygépkocsin lévő rendszámtábla az utánfutóról lett áthelyezve."
police.hu
index link
Húha <#ijedt>#ijedt>
34 fővel a fedélzeten felborult egy hajó a Dunán a Parlamentnél
"34 fő volt a fedélzeten a legénységgel együtt, jelenleg rendkívüli erőkkel zajlik a mentési munka"
34 fővel a fedélzeten felborult egy hajó a Dunán a Parlamentnél
"34 fő volt a fedélzeten a legénységgel együtt, jelenleg rendkívüli erőkkel zajlik a mentési munka"
#34359
bármire megfogadtam volna............félreértés ne essék nem a halálukon nevetek hanem sírok azon,hogy 600 év integráció is kevés volt
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.28. 22:22:05
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.28. 22:22:05
#34357
dzsipók?
Vájámmá! A kettő qrvára NEM ugyan az! Az egyik, hogy megelőznek, ok. Illetve, nem ok, de benne van a pakliban. De az már KRESZ-be is ütközik, hogy kocsi SORT előz valaki! Tehát, hogy értsed, KAMIONOK (és itt szintén fontos a többes szám) előzésébe kezdett... <#merges2>#merges2> Ja, hogy annyira kecseg volt, hogy nem mert bele menni kamionba, vagy árokba hajtani, inkább letarolt egy családot. <#whatever>#whatever>
"nem tudta befejezni az előzést"
"szabálytalan előzés"
Akkor mint minden nap az úton vezető, 1m km-t levezetett autós elárulom, hogy Magyarországon NAGY divatja van annak, hogy NEM segítik az előzést, de ami még durvább, hogy kb. minden 10. autós, nem, hogy nem segíti, de padlógázt ad. Csak, hogy ezt nem egyszerű bizonyítani. Jellemzően az ember megússza... ha nem, akkor meg "híres lesz" 2 percre az ATV-n.
"szabálytalan előzés"
Akkor mint minden nap az úton vezető, 1m km-t levezetett autós elárulom, hogy Magyarországon NAGY divatja van annak, hogy NEM segítik az előzést, de ami még durvább, hogy kb. minden 10. autós, nem, hogy nem segíti, de padlógázt ad. Csak, hogy ezt nem egyszerű bizonyítani. Jellemzően az ember megússza... ha nem, akkor meg "híres lesz" 2 percre az ATV-n.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
#34347
aztamocskosqrvaélet
Szerintünk aktuális egy feliratcsere: ittasan ütközött oszlopnak egy nő Mosonmagyaróvár mellett.
Police hu twitter
Police hu twitter
senkinek nem volt annyi esze a hatóságok közül, hogy áramtalanítsa a cbr600-ast? a képeken látszik, hogy világít a hátsó lámpája. mákjuk van hogy nem gyulladt ki az egész roncs a helyszínelés közepén.
respect to the man in the ice cream van
A vétlen kocsiban be se voltak kötve. Itt van a két roncs az udvarunkon... 😞
Per Aspera Ad Inferi.
"egy héten belül"😄DD Egy ilyen modositashoz kellene x-szaz ember, ket talicska papir, verre meno vitak, beadvanyok, ombucman (vagy mi a szar😄) meg honapok😄
Amig nem gyilkolnak le egy iskola buszt vagy egy "fontos" ember teljes csaladjat, addig marad a bulvar hir es egy-ket rendorsegi foto a valszeg sovanyka szabalysertesi csekkel...
Amig nem gyilkolnak le egy iskola buszt vagy egy "fontos" ember teljes csaladjat, addig marad a bulvar hir es egy-ket rendorsegi foto a valszeg sovanyka szabalysertesi csekkel...
#34337
na pont erre kellene egy parlamenti döntést hozni mondjuk egy héten belül és törvényt/szabálytmódósítani! Mire van akkor a parlament?
mellesleg a 4-es főúton utaztatnám a közlekedésügyi minisztert napi 12 órában és észhez térne pikk pakk........én csak Szolnokig szoktam menni,de átlag 2 satufék egy oda-vissza út a románok miatt
mellesleg a 4-es főúton utaztatnám a közlekedésügyi minisztert napi 12 órában és észhez térne pikk pakk........én csak Szolnokig szoktam menni,de átlag 2 satufék egy oda-vissza út a románok miatt
A rendor nem vegzalhat, nem igy mukodik😉 Neha pedig jo lenne, hogy a sok vadparaszot hulyere szivassak, de mivel emberek vagyunk, ez atcsapna a masik oldalra is, ami mar nem lenne vicces. Igy erosen meg van kotve a kezuk.
A vontatasnak vannak pontos szabalyai: hol, mennyivel, hogyan stb. De valszeg a kulonbozo idiota vontatasokra nem ternek ki😊 Igy marad az alap szabalysertes vagy kulon eljarassal piszkalodnak (ido, penz).
Ez magasan a rendorok felett van, torvenyhozas szinten. Papirozni kellene, hogy az "idiota vontatas" nem csak szabalysertes, mivel kozveszelyes, igy buncselekmeny. Ez mar felhatalmazast adna az azonnali lefoglalasra, papirok bevonasara, elkobzasra stb. Amit olcso es gyorsitott eljarassal akar 100-szorosara lehetne buntetni. Ha a vadparaszttol hetekre elszednek a vontatmanyat es papirjait (jogositvany), nagyon meggondolna hogy mit csinal. Foleg ha otthon megbicskazza a vajda, mert nem ert oda idoben a mar elore kicsengetett szep, alig hasznalt, olajkalyha BMW-je😄DD
Es ha mar a hatarnal megallitananak mindenkit aki trelerezik, kezebe nyomnanak egy szep rajzos papirlapot (az olvasni nem tudoknak is jo legyen😄), sok-sok nullaval es euro-jellele a vegen, talan egy ido utan kikerulnenek vagy normalizalodna a helyzet.
A vontatasnak vannak pontos szabalyai: hol, mennyivel, hogyan stb. De valszeg a kulonbozo idiota vontatasokra nem ternek ki😊 Igy marad az alap szabalysertes vagy kulon eljarassal piszkalodnak (ido, penz).
Ez magasan a rendorok felett van, torvenyhozas szinten. Papirozni kellene, hogy az "idiota vontatas" nem csak szabalysertes, mivel kozveszelyes, igy buncselekmeny. Ez mar felhatalmazast adna az azonnali lefoglalasra, papirok bevonasara, elkobzasra stb. Amit olcso es gyorsitott eljarassal akar 100-szorosara lehetne buntetni. Ha a vadparaszttol hetekre elszednek a vontatmanyat es papirjait (jogositvany), nagyon meggondolna hogy mit csinal. Foleg ha otthon megbicskazza a vajda, mert nem ert oda idoben a mar elore kicsengetett szep, alig hasznalt, olajkalyha BMW-je😄DD
Es ha mar a hatarnal megallitananak mindenkit aki trelerezik, kezebe nyomnanak egy szep rajzos papirlapot (az olvasni nem tudoknak is jo legyen😄), sok-sok nullaval es euro-jellele a vegen, talan egy ido utan kikerulnenek vagy normalizalodna a helyzet.
#34335
azért a rendőrség most is töketlen,mert kurvára odakéne baszni,mert ez momentán elég durva társadalmi felháborodást kelt! szégyentelenül kellene vegzálni az összes ilyen románt,hogy itt se csinálják
#34333
de ezzel kb csak egyenesen tudsz menni,nem? kanyarodni ezzel hogy?
az pedig duplán felbasz,hogy csak magyarországon csinálják, Németeknél,Osztrákoknál nem látsz ilyet,pedig ugye onnan jönnek
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.25. 13:19:34
az pedig duplán felbasz,hogy csak magyarországon csinálják, Németeknél,Osztrákoknál nem látsz ilyet,pedig ugye onnan jönnek
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.05.25. 13:19:34
Valszeg bejelentes alapjan kaptak el oket (#34326). A media foleg a bulvar reszt latja benne, de ez kivetelesen most hasznos, ha az emberek megertik, hogy ezektol az eletuk es csaladjuk fugghet. Vagyis nem csak levideozza es kiteszi poennak, hanem azonnal hivja akit kell.
#34331
ezt nem hiszem el b+!
ha én látom elé állok és hívom a zsarukat pedig nem vagyok egy spicli típus, de ezt neeeeeee
ha én látom elé állok és hívom a zsarukat pedig nem vagyok egy spicli típus, de ezt neeeeeee
#34329
Nincs elérhető tartalom.
★★★★★
#34328
ahogy látom egy Svéd nő volt az elkövető
A sztori DailyMail link
Ott a helyszínen, se a sofőr nem látta indulásnál, se az utasok nem szóltak...
"Vonatnak hihette magát. ..."
twitter link
twitter link
Baleseti térkép 30 napos késleltetéssel.
http://www.police.hu/balesetiterkep
http://www.police.hu/balesetiterkep
Keményen kiosztotta a német rendőr a magyar sofőrt, aki nekállt fotózni egy halálos balesetet
a végén a rendőr mit nyilatkozik?
a végén a rendőr mit nyilatkozik?
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
Itt enyhítő körülmény szerintem max az lehet ha nem helyi lakos csak átutazó, így nincs ismerete az útszakaszról és az előzés után későn realizálta a helyzetet, ekkor úgy döntött befejezi az előzést, mivel a fékezés és visszasorolás veszélyesebb manőver. Mindezzel csak az a baj , hogy előzés után nem fékez, lassít, mintegy jelezve, hogy láttam 70.
De valószínűleg itt nem történt megállítás, így kamera felvétele alapján egyből, ment a határozat.
De valószínűleg itt nem történt megállítás, így kamera felvétele alapján egyből, ment a határozat.
"...A tábláig a megkezdett (de még be nem fejezett) előzést meg kell szakítani." - na már most, én vagyok a tök hülye, vagy mos direkt ment a szopatás azon a 10-20m-en, az amúgy is ÜRES úton?
De itt egy hasonló eset...
De itt egy hasonló eset...
#34314
én megelőzőm mindig mikor járőröznek, senki nem várhatja el,hogy amíg ő 35-40-el nézegeti a környéket az összes autós mögötte ugyanezt tegye.....én úgy suhanok el a rendőrautó mellett 55-60-al mint a huzat
Igen, de a tábláig azt be kellett volna fejeznie! Ráadásul, rendőr autót kifejezetten speciálisan előzünk! Csak akkor, ha a feje tetején áll! <#idiota>#idiota> Városban, ha megy 40-l, ugye előzhetetlen, KRESZ szerint minimum 20km/h különbség kellene ehhez. <#vigyor1>#vigyor1> Igaz, ebben az esetben nem ez áll fent, de a tábláig akkor is vissza kellett volna érnie. <#nemtudom>#nemtudom>

