Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34617
Kíváncsi lennék hány tükre bánta eddig! Azt nem reklámozza persze! 😄
Egyébként simán bevezetném az ilyen emberekre a szándékos emberölési kísérlet bűntettét!

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

Alexease
#34616
Ezt azert nem reklamoznam: versenyzes, massziv gyorshajtas, veszelyeztetes😊 Ezzel csak hatvanyozottan rontasz a helyzeyen. Egyszerubb elengedni, ha hulye hagy menjen, nem ratenni egy lapattal. Persze ha BMW-d van, speci betetlappal, abban kulon oldallal, ami a buntetlenul kinyirhato emberek reszere van fentartva, akkor nincs gond😄DDD
Tinman
#34615
Bevallom, én a motorosokat ilyen esetben mindig kegyetlenül szívatni szoktam. Amikor látom, hogy mindenen át, teljesen szabálytalanul előzni akar, akkor padlógáz.

Még a régi verdámmal esett meg - és nem vagyok rá büszke, ellenben k. jól esett -, hogy az egyik ilyennel 190-ig húzattuk ki a vasakat (nálam szgk, nála motor), amikor is kénytelen volt feladni, mert 220 volt nálam a vége, így aztán még intett is lemondóan, hogy ő akkor így ennyit bírt. Vicces volt. Azt hiszik ezek a hülyék, hogy egy szgk azért megy lassan, mert nem bír gyorsabban menni? A mostani autómnak meg valahol 250 a vége... igaz azzal soha nincs ilyen helyzetem, mert a motoros is tudja, hogy felesleges erőlködnie, kevés motoros tud a magyar(!) utakon ennyivel tépni. (Lerázza a nyeregből az út, mint a rongyot.)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

whiskeyman
#34614
Büdös nyomorult. A sisakot is lerúgtam volna fejéről <#violent>

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#34613
Azt a kerékvetőt nagyon szarul építették ott meg.

★★★★★

ximix
#34612
FrezeR
#34611

lac coo
#34610

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

sorler
#34609
FrezeR
#34608
Egy ember meghalt, négy pedig megsérült a miskolci buszbalesetben




Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2019.09.06. 17:55:53

RatBaG
#34607

Per Aspera Ad Inferi.

#34605
még jóhogy! nem gondolod,hogy a Hungérián nézek balra 30 méterre a 6 sávon meg a villamoson keresztül,hogy Vica és Juci mikor szándékozik fejhallgatóval telefonon sms-t írva átkelni sziveskedni
Alien69
#34604
Sőt! Ha ezt nézzük, és tényleg ennyire buták az emberek, hogy nem veszik figyelembe, hogy külön kell kezelni a lámpákat, akkor én anno, emlékeim szerint 38 évvel ezelőtt, az Újpesti Állami Áruháznál már kaptam zőldet, azóta az vonatkozik rám, hogy akkor zöldet kaptam. <#ijedt> Tér-, és idő meg nem számít...<#pardon1>

Alien69
#34603
Teljesen igazad van! Sőt! Még meg is lehet fejelni, akár 3 (!!!) részre is lehet tagolva! Tehát, első szakasz úttest közepéig, ahol meg van szakítva egy járda szigettel, majd ismét egy külön szakasz, és ott is egy járda sziget, majd villamos, amit szinén lámpásra csináltak! Ez MIND külön kezelendő! <#hawaii>

PetruZ
#34602
A járdasziget önálló forgalmi egységeket választ el. Mint ahogy pl. kereszteződésben, ha sziget választja le a jobbra kisívű kanyarodást, akkor a kereszteződésben lévő lámpákat, jelzéseket nem kell figyelni - hacsak nincs külön a kanyarodást szabályozó is (és persze ettől még nincs elsőbbséged sem, nézni kell balra 😊 ). Ennélfogva ha két gyalogos lámpa van az átkelőhelyen, az bizony két külön zebra. Itt, Óbudán is rengeteg ilyen van, főleg az 1-es és a fonódó vonalán (végállomás, Körte, Vihar, Váradi, Flórián, stb.), meg végig kifelé a Szentendrein (Kaszásdűlő, Auchan, Aquincum HÉV, stb.). Ezeken ritkán lehet átérni egy zölddel, a két oldal külön van vezérelve.
#34601
elvileg nem kell megállni amíg nem éri el a te járdaszgeted..........
desigo
#34600
Aa 76 éves bácsi korrektül azonnal írt részvét levelet.

"a kisfiú az édesanyjával egy olyan gyalogátkelőhelyen ment át, amely egy járdaszigettel és két lámpával van elválasztva, a teljes szakaszon viszont sokszor nem lehet egy zöld alatt átjutni. "

Itt helyben komoly téma volt a város fb csoportjában,hogy a járdasziget miatt az két külön zebra vagy egy.
sorler
#34599
Tuvok
#34598
Anthoine Hubert, 22 éves volt.
RIP
Utoljára szerkesztette: Tuvok, 2019.08.31. 20:24:33

FrezeR
#34597
A mai F2-es versenyen történt halálos baleset 😞 Borzasztó.




Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2019.08.31. 20:18:31

#34596
Ez a videó privát...

★★★★★

RatBaG
#34595

Per Aspera Ad Inferi.

PetruZ
#34594
Inkább a lassan lerohadó, de még mindig erős gépek és az olcsójánosok az ilyenek, ahogy látom. Mint pl. ez az audis ma. A ruszki videókon is legtöbbször azok okozzák a galibát, akiknek nincs pénzük jobb autóra és többnyire Ladákat törnek rommá, a másik véglet meg a jó minőségű, de már kezdődő leharcoltságú, idősödő autóké, márkától függetlenül. Itt, ahol lakom, Óbudán, egy régi, spoileres Subaru ilyen: soha, egyetlen kanyarvételt, vagy elindulást nem tud gumicsikorgatás nélkül megcsinálni, de elég lesz majd, ha egyszer beleszáll valamibe és megöl valakit. (Az pedig, hogy jó időben éjjelente mi megy a Bécsin, vagy a Vörösvárin, már nem is említem.)
desigo
#34593
Ezt élőben látni brutális vol :

"Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó az M3-as autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalán, a 25-ös kilométernél, Szada közelében."



gordon 24
#34592
Én itt lakom Sorin. A Soroksári egy versenypálya. Budapest Park és Soroksár Hősök tere a szakasz. Konkrétan itt ha 90 el jössz ki is kevés, ha 110-el is kevés. ha 130 al akkor már pariba vagy, de inkább több kéne. Itt nem csak kék fiesta van van itt minden. Nagyon durva ami megy rajta. Naponta szerintem 10 ilyen, vagy hasonló videót lehetne csinálni.

Downhill!!

Alien69
#34591
Ok, nem neki van elsőbbsége, ez egyértelmű, hanem, ugye MINDIG kell erre számítani, mert ma ilyen a világ. no türelem. Persze, elém is bejön a kecseg, rám húzza, me be akar jönni, majd amikor zöld a lámpa, nem indul. <#idiota>
De, mint látható, AZ a fiestás egy merő köcsög, ergo, semmi értelme nem volt, hogy "megszólalt". inkább lőtte volna főbe magát. <#idiota> De nem, azt nem fogja. inkább hibáztat másokat, és tovább száguldozik, és szabálytalankodik.... A rendőrség meg ugye asszisztál, mert ennyit tud. <#vigyor3>

Tinman
#34590
Tökre értelek. Viszont velem is rendszeresen meglépik, hogy hirtelen fékezésre kényszerítenek. A buszos indexe egyet jelent: Át szeretne sorolni. SZERETNE. Jelzi, hogy szeretne. Az elsőbbség NEM az övé. Ez nem buszöböl volt. A buszos ott és akkor egy tök egyenrangú szereplője volt a forgalomnak. Valószínűleg várt volna 2 mp-et és mehet be a Fiesta mögé.

Eleve... ezerszer tapasztalom: Kivágnak elém az életük árán is, satuzok. Majd 30-40. A büdös k. anyád! Tudod milyen irritáló a 10.000. ilyen paraszt? És ezt megteszik simán mellékútról, miközben én 90-el tépek felé, majd amikor instant kerülöm villogtat. Érted? Villogtat. Ő. Mert szerinte én vagyok a fasz. WTF?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#34589
+1, de elég sok kegyetlenül füstöl közülük. Nekem kínos, hogy emberek ilyen romokkal járnak.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

petee
#34588
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én napi szinten közlekedem autópályán, országúton és azt vettem észre az utóbbi pár évben, hogy a skodás-ok főleg az octáviások és superb-sek nagyon de nagyon el vannak szállva maguktól, egytől egyig ámokfutó módon előznek és nyomulnak mindenki seggébe, elhiszem, hogy rohadt jó motor ez a TDI, de miért nem lehet ésszel?
Itt a következő példa:
😞

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

PetruZ
#34587
Alien69
#34586
Igaziból hülyeség. Busszal nem kekeckedünk, beengedjük, és kész. Irányjelzőzött, és amúgy is, ilyen helyzetben számítani kell, hogy valaki berántja elénk a verdáját. A személy autó vezetője is így cselekszik, lassít. Ha egy sor autó áll előttem, akkor meg ráadásul messzebb kezdek lassítani, és nem a végén kezdem el nyomni a satut. Igen, ezzel elő segítem, hogy valaki "bepofátlankodjon" elém.<#idiota>
De, utána nem kezdek el totál idiótába átmenni, szembejövő sávba át ugrani, és azon filózni, hogy hívjam a rendőrséget, mert valaki bejött elém. Ugyan már, mit is tudna kezdeni a helyzettel egy rendőr? Ki se küldik, hiszen mire oda ér, mit is fog látni? Áll egy autós feltartva egy egész sávot, és pityereg, hogy erősen fékeznem kellett, mert egy sárga buszos behajtott elém? Egy dolgot tudna tenni, ha együtt sír az "áldozattal".<#vigyor1><#rinya>

z0ty4
#34585
Ahogy Győzike mondaná:
mert magyarázkodni azt nagyon tudól XDDDDD

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

Tinman
#34584
Persze, ez nem is kérdés, hogy túltolta a dolgot, de a buszost is meg kell büntetni az elsőbbségadás elmulasztása miatt. Az ürgét meg közúti veszélyeztetés miatt. Így az igazságos.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Szabi
#34583
eddig csak bunkónak tünt, de most már kiderült hogy buta is szegény.. -.-"

"Nulla tenaci invia est via"

RatBaG
#34582
PetruZ
#34581
AP-1199: 8:53-tól... És van megint néhány atomjaira hulló idióta.
#34580
atyaég
RatBaG
#34579

Per Aspera Ad Inferi.

Alexease
#34578
Csak nem egy BMW....
Nem szep dolog: de mar ez sem ol meg senkit.
PetruZ
#34576
Meghalt egy katona az M7-esen a délutáni balesetben, teljes útzár van még mindig.
ximix
#34575
Amikor a 8bar elfújja a lökőst
RatBaG
#34574

Per Aspera Ad Inferi.

#34573
de miéééééééééért?!?!?!?!?!
#34571
Albánia

★★★★★

Alexease
#34570
Ranezesre ez a tipikus regebbi "cigany BMW", valszeg mart nem olyan draga, foleg ha nyugaton dolgozott. De teljesen mindegy, 180-nal ment; onnantol agysebesz is lehetne, azonnal az alja kategoriaba sorolando, potencialis gyilkos, vagyis ez volt a jo megoldas. Nem hinnem, hogy beragadt a gazpedal😄
Alien69
#34569
Pedig, azért megrendültem kicsit. Igaz, BMW-s, de mi van, ha tényleg megdolgozott az óttóért... <#rinya><#ijedt>

#34568
Én már csak annyit mondok egy hülyével kevesebb, had hulljon a férgese. Legalább mást nem vitt a halálba.

★★★★★