Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A fekete autóban is ketten ültek, a sofőr feltartóztatta a fehér autót az utasa meg hívta a mentőket.
gif
gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#34714
az első! ATYÚRISTENBAZDMEG
#34713
★★★★★
Baszki kit érdekel, hogy gyönyörű vagy ronda volt??? Elütötték az a lényeg...
Est Sularus oth Mithas!
#34710
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.
Jogsi nélkül vezetett a sofőr, aki miatt két ember halt meg Bajna és Szomor között
Kemma
Még nem láttam arrafelé semmilyen mocorgást az útjavítással kapcsolatban, remélem nem a novemberi fagyokban fognak utat javítani, bár kitelik tőlük.
Előzmények a válasz kommentben.
Kemma
Még nem láttam arrafelé semmilyen mocorgást az útjavítással kapcsolatban, remélem nem a novemberi fagyokban fognak utat javítani, bár kitelik tőlük.
Előzmények a válasz kommentben.
#34708
CÉK jogsi,műszaki, forgalmi nélkül lenne a tippem
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.10.06. 09:53:03
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.10.06. 09:53:03
Egy 21 éves srác vezetett, aki a 15 éves lány vőlegénye volt, illetve ült még az autóban hátul egy 11 éves gyerek is.
A hianyzo loeroket az optimizmus es a remeny potolta, de keves volt. De mivel anya es lanya volt, talan nagyon nyomkodtak valamit, es nem figyeltek. Vagy teljesen szabalytalan volt (kanyarban).
"Az elsődleges adatok alapján a személyautó kamionsort előzött, akkor történt a baleset. "
Altóval? menjmááááá
Altóval? menjmááááá
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
"A járművezetővel szemben kétmillió forintot meghaladó összegű pénzbírságot szabtak ki. "
"nem volt menetíró készülékkel felszerelve,. . . megengedett legnagyobb össztömeget meghaladva, . . .a sofőr nem rendelkezik a tehergépkocsi és a nehéz pótkocsi vezetéséhez, illetve vontatásához szükséges járműkategóriákkal. "
forrás
"nem volt menetíró készülékkel felszerelve,. . . megengedett legnagyobb össztömeget meghaladva, . . .a sofőr nem rendelkezik a tehergépkocsi és a nehéz pótkocsi vezetéséhez, illetve vontatásához szükséges járműkategóriákkal. "
forrás
#34699
ez mennyivel mehetett?
Per Aspera Ad Inferi.
#34695
románok?
#34690
én is nyertem egy ilyet már lendületből érkeztem a zöldbe a pesti úton,de egy csuklós!!!!! még kikanyarodott az Atheneum nyomda felől.....pofám leszakadt
#34689
aztaqrva
Sajnos a sofőr hiány egyre aljadékabb sofőröket termel ki. 2 hete az Andrássy úton nekem teli zöld volt, a trolibusz sofőrje meg teli pirosban áthajtott előttem, csikorgó gumival, full satufékkel tudtam csak megállni.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Meg azt, aki a gyereket megtanította "közlekedni"... Ha jön a busz, még ha lassít, akkor se mászunk elé, csak akkor, ha már megállt! Nem bízunk semmiben, és senkiben! Feleségemet is nehezen szoktattam hozzá, hogy gyalog átkelőn hiába zöld a lámpa, attól még halálra gázolhatnak!<#szomoru2>#szomoru2>
A balesetek autó roncsai bontóba dobandók és kész viszont az emberi roncsok,nyomorékok lehetnek az elrettentő példák.
Elképesztően sokan mobiloznak,figyelmetlenek.
A rendőri intézkedés meg kb nulla.
Ilyen videókat kellene kötelezővé tenni a középiskolákban.
Elképesztően sokan mobiloznak,figyelmetlenek.
A rendőri intézkedés meg kb nulla.
Ilyen videókat kellene kötelezővé tenni a középiskolákban.
Anyját teherbe vágja a bkv sőfor a 6 osztályával ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#34681
öngyi?
Tiszteletre méltó, amit csinál (megelőzés)! De, ettől még (ahogy mondja) a VALÓS problémával nem tud mit kezdeni. Pedig, pár nyilvános kivégzés sokat segíthetne...<#idiota>#idiota>
Ha sokkal nagyobb lenne a közúti ellenőrzés, annak lehetne csak eredménye! De, nem úgy, hogy kizavarnak két rendőrt, hátha át gázolnak rajtuk is a kecsegek... Nem régen (múlt héten) zebra, iskola miatt rendőr is van ott (16 ker, Ida utcánál) kecseg autós kielőzte a buszt (ráadásul, két autós volt ilyen). Az első nagy gázzal elhajtott a rendőr elől, de, később utol érték, ha jól olvastuk a fészen... A rendőr leadta a rendszámot, és megtalálták. A másodikat meg tudta állítani, de persze még a köcsögnek állt feljebb ugatni rendőrrel... Pedig, tábla jelzi a gyalog átkelő helyet, mind két oldalon, és természetesen, még záróvonal is van...
Ha sokkal nagyobb lenne a közúti ellenőrzés, annak lehetne csak eredménye! De, nem úgy, hogy kizavarnak két rendőrt, hátha át gázolnak rajtuk is a kecsegek... Nem régen (múlt héten) zebra, iskola miatt rendőr is van ott (16 ker, Ida utcánál) kecseg autós kielőzte a buszt (ráadásul, két autós volt ilyen). Az első nagy gázzal elhajtott a rendőr elől, de, később utol érték, ha jól olvastuk a fészen... A rendőr leadta a rendszámot, és megtalálták. A másodikat meg tudta állítani, de persze még a köcsögnek állt feljebb ugatni rendőrrel... Pedig, tábla jelzi a gyalog átkelő helyet, mind két oldalon, és természetesen, még záróvonal is van...
Egy veszprémi rendőr helyszínelő másfél órás előadása a balesetekről, okaikról, az általa helyszínelt példákkal.
esti hiradóban a tv2ben már kis is volt takarva 😄 kitakarták az arcát meg az óráját,semmi mást,jól nézett ki 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
#34673
Anyagi háttere bizony van, a képen egy Hublot óra van a csuklóján ami 8 milliótól kezdődik. <#banplz>#banplz>
Nem mintha szamitana a tanitas, tanulas, tudas es vizsga, de: bar nem tudom mi tortenik a mai oktatasban, szerintem logikus es kivitelezheto lenne, hogy egyszer also es egyszer felso (foutvonalas biciklizes hatara) tagozatban (alltalanos iskola) beleferne 1-1 evben 5-10 oranyi oktatas (osztalyfonoki helyett, ha meg letezik😊 es vizsgaztatas (dolgozat, tesztsor stb.), es utana jelkepes papir.
Ha mast nem is, azt talan megjegyeznek (es papirozva lenne), hogy a kozlekedeshez szabalyok tartoznak, es szabalytalankodas (es balesetokozas eseten) felelosegrevonassal jar (18 alatt szulok; penzugyi).
Mert most, ha valaki elcsap egy szabalytalankodo biciklist/rollerest (foleg ha fiatalkoru), honapokig mehet a huzavona, es az anyagikat es a kiesett munka idot, sose teriti meg senki.
Ha mast nem is, azt talan megjegyeznek (es papirozva lenne), hogy a kozlekedeshez szabalyok tartoznak, es szabalytalankodas (es balesetokozas eseten) felelosegrevonassal jar (18 alatt szulok; penzugyi).
Mert most, ha valaki elcsap egy szabalytalankodo biciklist/rollerest (foleg ha fiatalkoru), honapokig mehet a huzavona, es az anyagikat es a kiesett munka idot, sose teriti meg senki.

