Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ximix
#34720
A fekete autóban is ketten ültek, a sofőr feltartóztatta a fehér autót az utasa meg hívta a mentőket.
gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ximix
#34719
Tuvok
#34717

sorler
#34716
Tuvok
#34715
A végén a Matiz igazi komédia

#34714
az első! ATYÚRISTENBAZDMEG
#34713

★★★★★

Tuvok
#34712
A múltkori Taxi vs. Elektromos roller videóhoz kapcsolódva egy cikk.

Módosítják a KRESZ-t

Sceleton
#34711
Baszki kit érdekel, hogy gyönyörű vagy ronda volt??? Elütötték az a lényeg...

Est Sularus oth Mithas!

#34710

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

ximix
#34709
Jogsi nélkül vezetett a sofőr, aki miatt két ember halt meg Bajna és Szomor között
Kemma
Még nem láttam arrafelé semmilyen mocorgást az útjavítással kapcsolatban, remélem nem a novemberi fagyokban fognak utat javítani, bár kitelik tőlük.

Előzmények a válasz kommentben.
#34708
CÉK jogsi,műszaki, forgalmi nélkül lenne a tippem
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.10.06. 09:53:03
FrezeR
#34707
Egy 21 éves srác vezetett, aki a 15 éves lány vőlegénye volt, illetve ült még az autóban hátul egy 11 éves gyerek is.

Alexease
#34706
A hianyzo loeroket az optimizmus es a remeny potolta, de keves volt. De mivel anya es lanya volt, talan nagyon nyomkodtak valamit, es nem figyeltek. Vagy teljesen szabalytalan volt (kanyarban).
Tuvok
#34705
Megoldható, ha elég türelmes vagy, és 10-15 percig nem jön szembe semmi.
Most jött...

z0ty4
#34704
"Az elsődleges adatok alapján a személyautó kamionsort előzött, akkor történt a baleset. "

Altóval? menjmááááá

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

FrezeR
#34703
Igen

z0ty4
#34702
Alto?

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

FrezeR
#34701
ximix
#34700
"A járművezetővel szemben kétmillió forintot meghaladó összegű pénzbírságot szabtak ki. "
"nem volt menetíró készülékkel felszerelve,. . . megengedett legnagyobb össztömeget meghaladva, . . .a sofőr nem rendelkezik a tehergépkocsi és a nehéz pótkocsi vezetéséhez, illetve vontatásához szükséges járműkategóriákkal. "

forrás


#34699
ez mennyivel mehetett?
RatBaG
#34698

Per Aspera Ad Inferi.

desigo
#34697
Erre annyira nem számítasz amikor rágurulsz
RatBaG
#34696
#34695
románok?
Tuvok
#34694
Aztakutya <#csodalk>

sorler
#34692
sorler
#34691
#34690
én is nyertem egy ilyet már lendületből érkeztem a zöldbe a pesti úton,de egy csuklós!!!!! még kikanyarodott az Atheneum nyomda felől.....pofám leszakadt
#34689
aztaqrva
RatBaG
#34688

Per Aspera Ad Inferi.

Pluskast
#34687
Sajnos a sofőr hiány egyre aljadékabb sofőröket termel ki. 2 hete az Andrássy úton nekem teli zöld volt, a trolibusz sofőrje meg teli pirosban áthajtott előttem, csikorgó gumival, full satufékkel tudtam csak megállni.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

sorler
#34686
sorler
#34685
Alien69
#34684
Meg azt, aki a gyereket megtanította "közlekedni"... Ha jön a busz, még ha lassít, akkor se mászunk elé, csak akkor, ha már megállt! Nem bízunk semmiben, és senkiben! Feleségemet is nehezen szoktattam hozzá, hogy gyalog átkelőn hiába zöld a lámpa, attól még halálra gázolhatnak!<#szomoru2>

desigo
#34683
A balesetek autó roncsai bontóba dobandók és kész viszont az emberi roncsok,nyomorékok lehetnek az elrettentő példák.
Elképesztően sokan mobiloznak,figyelmetlenek.
A rendőri intézkedés meg kb nulla.

Ilyen videókat kellene kötelezővé tenni a középiskolákban.
lac coo
#34682
Anyját teherbe vágja a bkv sőfor a 6 osztályával ....


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#34681
öngyi?
desigo
#34680
25 éves nő fának hajtott


Utoljára szerkesztette: desigo, 2019.09.25. 16:26:30
Alien69
#34679
Tiszteletre méltó, amit csinál (megelőzés)! De, ettől még (ahogy mondja) a VALÓS problémával nem tud mit kezdeni. Pedig, pár nyilvános kivégzés sokat segíthetne...<#idiota>
Ha sokkal nagyobb lenne a közúti ellenőrzés, annak lehetne csak eredménye! De, nem úgy, hogy kizavarnak két rendőrt, hátha át gázolnak rajtuk is a kecsegek... Nem régen (múlt héten) zebra, iskola miatt rendőr is van ott (16 ker, Ida utcánál) kecseg autós kielőzte a buszt (ráadásul, két autós volt ilyen). Az első nagy gázzal elhajtott a rendőr elől, de, később utol érték, ha jól olvastuk a fészen... A rendőr leadta a rendszámot, és megtalálták. A másodikat meg tudta állítani, de persze még a köcsögnek állt feljebb ugatni rendőrrel... Pedig, tábla jelzi a gyalog átkelő helyet, mind két oldalon, és természetesen, még záróvonal is van...

sorler
#34678
sorler
#34677
Monster truck

Crazy

Utoljára szerkesztette: sorler, 2019.09.23. 21:00:35
PetruZ
#34676
Egy veszprémi rendőr helyszínelő másfél órás előadása a balesetekről, okaikról, az általa helyszínelt példákkal.
desigo
#34675
Nem láttam Rogán Antalt nagyon reklamálni mint Rezesova esetében...
Caliph
#34674
esti hiradóban a tv2ben már kis is volt takarva 😄 kitakarták az arcát meg az óráját,semmi mást,jól nézett ki 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#34673
Anyagi háttere bizony van, a képen egy Hublot óra van a csuklóján ami 8 milliótól kezdődik. <#banplz>
Alexease
#34671
Nem mintha szamitana a tanitas, tanulas, tudas es vizsga, de: bar nem tudom mi tortenik a mai oktatasban, szerintem logikus es kivitelezheto lenne, hogy egyszer also es egyszer felso (foutvonalas biciklizes hatara) tagozatban (alltalanos iskola) beleferne 1-1 evben 5-10 oranyi oktatas (osztalyfonoki helyett, ha meg letezik😊 es vizsgaztatas (dolgozat, tesztsor stb.), es utana jelkepes papir.

Ha mast nem is, azt talan megjegyeznek (es papirozva lenne), hogy a kozlekedeshez szabalyok tartoznak, es szabalytalankodas (es balesetokozas eseten) felelosegrevonassal jar (18 alatt szulok; penzugyi).
Mert most, ha valaki elcsap egy szabalytalankodo biciklist/rollerest (foleg ha fiatalkoru), honapokig mehet a huzavona, es az anyagikat es a kiesett munka idot, sose teriti meg senki.