Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alien69
#34770
Ez nem olyan 1xű. De, erősen megelőzhetőek lennének a közúti balesetek. De, a rendőrséget jelenleg be kellene olvasztani (példul a Budapestit) a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt-be, mint takarítók, mert kb ennyire hatékonyak. A megelőzés lenne a feladat. Igaz, a konkrét esetben többet segített volna egy vezetés technikai tréning...<#szomoru1>

Tinman
#34769
Én csak azt mondom, hogy rettenetesek a törvényeink. Ezek nem szándékos emberölések, meg aljas bűncselekmények.

Ezt az L.L. Junior-féle gázolós ürgét is majdnem végighúzták a rakparton, mert elütött egy gyereket. Az volt az iszonyat nagy mákja, hogy szakértő szerint is 50 alatt ment. De ha 55-el megy és nem 45-el, leültetik? Esélyes, holott büntetlen előéletű és kb. lelki beteg a történtek miatt. És akkor annak úgy mégis milyen haszna lenne, ha akár csak 1 napra is bezárják? Ezek az emberek nem bűnözők, hanem kibaxott szerencsétlen balesetek résztvevői, ahol a szakértő majd megállapítja, hogy börtönbe valók, vagy sem.

Ahol a szándékosság teljesen kizárható, ott, az a bűn, ha valaki letöltendőt emleget egy ilyen szerencsétlen balesetben.

Erre szokták az okosok a képembe vágni, hogy majd ha a te gyereked üti el akkor, majd nem így pofázol. Hát pedig de. Attól, hogy egy baleset másik résztvevőjét/okozóját (aki max hibázott/figyelmetlen volt, de nem szándékosan tette), leültetik attól nekem feltámad a gyerekem? Nem. Akkor milyen kielégülést okoz az, a hozzátartozóknak, hogy egy egyszerű embert, aki életében nem bűnözött ilyen miatt lecsuknak?

A börtönök arra jöttek létre, hogy JAVÍTSANAK az elítélt rossz hajlamain és nem azért, hogy átlagpolgárokat megfosszanak az életüktől és jövőjüktől.

Amúgy ez a baleset sem következett be önvezető autókkal...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Caliph
#34768
sztem simán megússza 1-2vel,nagyon szerencsétlenül jött össze a dolog,de nyilván a csúszással kezdődött.. persze a gumi minősége állapota itt lökhet a dolgon még
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.11.14. 15:29:40

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Tinman
#34767
"a 41 éves elkövetőt nyolc év börtön fenyegeti"

Legyen 10.000.000 év inkább. Majd ha már a Nap szupernóvává vált, majd megtanulja a rohadék, hogy csúszós úton megcsúszhat!

Ja nem... 8 év börtön, mert megcsúsztál. Értelmes mondhatom. Majd a börtönben biztosan jobb ember lesz, hiszen látszik, hogy szándékosan lökte le a kamiont a mélybe. Egy aljas gyilkos. Ja nem. -.-

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#34766
hülye kérdés,de nem kellett volna lepattannia a kamionról?
Alien69
#34765
Totálpech... Bodycheck, egyszerűen kilökte. <#ijedt>

FrezeR
#34764
Itt ahogy látom pont elég volt egy pici lökés a legrosszabb helyen mert, közel volt a korlát, onnan meg már meg is billent és elindult a hátulja a súly meg lerántotta. Hihetetlenül szerencsétlen helyen találkoztak.

#34763
és ez? anyukának 2 pofon, nagyot tanított a kicsihülyegyerekének

#34762
aztmeghogyazistenbe??????? az a corsa nincs 1 tonna vagy max 1100
RatBaG
#34760

Per Aspera Ad Inferi.

Alexease
#34759
Tipikus, amire ratesz egy lapattal az auto technika (bar nem ismerem, de kinai😊), az ut minoseg, es persze a hideg/ho.
Erdemes megnezni a Kinai Lifan marka tipusait😄 Ki milyen "eredeti" autora ismer ra? Hogy ezek most egyszeru lopott formak vagy valoban licenceltek valamit, azt nem tudom, de vicces😄

https://en.wikipedia.org/wiki/Lifan_Group
Utoljára szerkesztette: Alexease, 2019.11.11. 10:09:18
z0ty4
#34758
a 2:30as videónak csúnya vége lett 😞

Így lesz egy önérzetes visszaelőzésből halálos baleset

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

z0ty4
#34757

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

z0ty4
#34756
2:30nál full záróvonal meg kanyar előtt is van. Árokban pont jó helyen van

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

Tuvok
#34755
Most egész vad lett.

Alien69
#34754
Főleg, hogy a taxit, meg hasonlókat is el tudja számolni költségként... <#idiota>

ximix
#34753
Új szülinap (a csókának mintha fent volna a keze, lehet telefonálva sétált majdnem a halálba?)
ximix
#34752
kamionosjoe #34749
Belesem merek gondolni mi lesz akkor, majd ha leesik a 2-3 cm hó.

Alien69 #34750
Ha másra nem is volt jó ez a régebbi nyilatkozata, mit hogy most majd számonkérhetik rajta a szavát, amiből ezek szerint nem sok mindent sikerült betartania.
Nem tudom egy éterem lánc tulajdonosnak mekkora jövedelme, de taxit, sofőrszolgálatot, magánsofőrt, jobb híján tömegközlekedés közül valamelyiket csak elbírná a büdzsé, ha már ilyen káros szenvedély rabja.
Most már nem lesz ilyen gondja, jogsinak heló ha jól olvastam.
Alien69
#34751
Ez meg ugye azt igazolja, hogy a rendőrség csak, és kizárólag takarítási feladatra alkalmas...<#nemtudom>

Alien69
#34750
Ráadásul le is írja a barom, hogy amúgy többszörösen szabálytalan volt. Bár nem emléxem 100%-ra, de a Füredi úton nincsen 60-s tábla. Ergo, az 55 az gyorshajtás. Másik, hogy a KRESZ oktatásokon külön tananyag, hogy busz mellett, amelyik megállóban áll igenis, LASSíTANI KELL! Számítani kell arra, hogy eléd lépnek. Ha tehát 45-re lelassít, akkor is bekövetkezik a baleset előre láthatólag, csak már jobban hangzik, hogy lassított.<#gonosz3>

#34749
127 ember halt meg két hónap alatt, szeptemberben 56-an, októberben 71-en vesztették életüket.

https://www.gyorplusz.hu/gyor/ket-honap-alatt-127-en-haltak-meg/

★★★★★

desigo
#34748
Katolikus iskolába járt, tehetségesen csellózott aztán a drog rossz útra vitte.
Ekkor siklott félre az élete és az étteremlánc,fitneszkarrier elvette az eszét.
Hitelt hitelre halmozott de szerencsére egy arab hapsi megszánta. 😞

Egy esetben lenne más a szemlélet : ha a bíró vagy az ügyész családtagján autózna keresztül többé nem kerülne szabadlábra.
ximix
#34747
Lokál link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.11.06. 00:12:06
Alexease
#34746
Annyi meglepo van benne, hogy ez valami egyszeru szutyok cigany ribanc (elvileg). Vagyis nem valakinek a valakije, politikus csemete vagy giga ceg orokose stb.
Alien69
#34745
Mi a meglepő? Ma a demokráciákban a bűnözőknek több joga van, mint az áldozatoknak. Ha másért nem, azért, mert több pénzük van (ergo, megveszik a jogot is). Csak akkor lehet gondjuk, ha ugye politikust gázolnának, de gyalogoló politikus meg egyszerűen, NINCS (meg bkv-ző se). <#idiota>

Alexease
#34744
Gratulalok minden illetekesnek, birosagnak, hartosagnak stb. Tudom, az en " az ilyet tarkon loni es utana felakasztani tablaval a nyakaban" megoldasom nem valami modern, de ugy nez ki, a jogallam csak taptalaj az ilyen hulladekok szamara.

https://index.hu/belfold/2019/11/05/megint_bedrogozva_vezetett_a_zugloi_kokainos_gazolo/
ximix
#34743
ximix
#34742
Humoros-aranyos képek/videók topikban linkelték . . .

Benel
#34741
Tiszta GTA V.

-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?

Alexease
#34740
A kormanya alapjan valami szpider lehett. De megint az halt meg, akinek nem kellene. Vagy az nem halt meg, akinek megkellene. Bar a no sem lehett szazas, ha beul egy ittas melle (bar valszeg o is ivott) es engedi szaguldozni.
Alexease
#34738
RatBaG
#34737

Per Aspera Ad Inferi.

#34736
Három kamion szenvedett ráfutásos balesetet kedden délután az M0-ás úton Gyál térségében.


Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.10.30. 10:27:49
#34735
#34734
desigo
#34733
Brutál ütközés.
RIP 😞
ximix
#34732
Ez a régi típusú szalagkorlát ismét leszerepelt, egy normál személyautónál nagyobb tárgyat nem tud megállítani.
ximix
#34730
Csak főcímekben forrás
2019-10-24 Újabb, a motorosok figyelmét felkeltő, balesetmegelőző táblákat avattak fel október 24-én, csütörtökön az 1119-es út Bajna és Héreg közötti szakaszán.


2019-10-27 Az 1119-es úton, a Bajna és a Héreg közötti szerpentinen a 17-es kilométerszelvénynél egy motoros lesodródott az úttestről, majd felborult. A balesethez a rendőrök és a mentők mellett mentőhelikopter is érkezik . . .

2019-10-25 Felborult egy személygépkocsi a Táti úton
2019-10-26 Halálos baleset történt a Táti úton
--------------------------------------------------------------------------------------------------
A ködben nappali menetfénnyel közlekedők egy külön posztot megérnének, eleve aki kitalálta, hogy csak elől világítson . . . annak rálépnék és hanyatt lökném . . .
A hátsó helyzetjelzők fogyasztása már sok vizet nem zavart volna, ha együtt működnek a nappali menetfénnyel.
A lényege anno az volt, hogy az első 100-110 wattnyi izzóterhelést kiváltsák egy kisebb fogyasztóra, így kicsi fogyasztást, hosszabb helyzetjelző élettartam ..ect nyernének vele, csak hát az emberi faktor beleszól, mert valaki simán halad vele ködben vagy alkonyatkor is . . .



desigo
#34729
Sokáig,brutál nagy füsttel égett az M3-ason Gödöllőnél egy autó






Tuvok
#34728
Csúnya :/

Alexease
#34727
Jol lattam, hogy baloldalt elsunnyugott az (elvileg) Audis?!
PetruZ
#34726
AP-1217: 2:24-től... 😮
#34725
Elég tragikus, de ezen a fordításon most nevettem. 😊

★★★★★

ximix
#34724
Angarski baleset

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

https://www.irk.kp.ru/daily/27044/4110370/

Az Angarsk 6. kerületében bekövetkezett baleset szörnyű felvételei megjelentek a "Accident 38RUS" csoportban.
Egy pillanat eljött az udvarra felszerelt megfigyelő kamera felé, amikor a bejárathoz közeledő Suzuki Swift autó hirtelen felhajt a járdára, és lepattan egy 64 éves nyugdíjasra.
Leesik, de az autó nem áll meg, hanem többször megüt a hölgynél, aki már a földön fekszik, és szó szerint lóg rajta.

A következő esemény meghaladta az összes közömbösséget. Egy férfi kiszáll a kocsiból (látszólag az utas), és anélkül, hogy az autó alá szorított férfira pillantott volna, és valamit a vezetőnek mondott volna, egyszerűen megfordul, és mintha semmi sem történt volna, távozik.

Ebben a pillanatban a sofőr is, anélkül, hogy kilépett volna az autóból, feladja, megfordítja a kormánykereket és elrejtőzni próbálva ismét áthajtja a szerencsétlen nőt. A fájdalomtól összehúzódva továbbra is a járdán fekszik.

Egyébként ennek a szörnyű képnek a tanúi voltak a közelben parkoló crossover sofőrének és utasának. A keretek azt mutatják, hogy egyikük kiugrott a kocsiból, de azonnal visszatért. És amikor a betolakodó elmenekült, kihajtott a parkolózsebből és utána rohant. Megpróbálta utolérni a gyászvezetőt, vagy sem, egészen a rejtélyig.

„A nő súlyosan megsérült, kórházba került” - kommentálta a „KP-Irkutszk” az irkutszki térség közlekedési rendőrségének propaganda részlege. - Alsó lába, medence és fej sérülése van.

Ami a betolakodót illeti, autóját ugyanazon a napon találták meg. A baleset után elhagyta és eltűnt. Keresése folytatódik. Ha bárki tud valamit a Suzuki Swift tulajdonosáról, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a legközelebbi rendőrséggel.


https://www.irk.kp.ru/online/news/3647742/
Azokat a sofőröket, akik lelöktek egy nyugdíjasot és átmentek rajta, Angarskban tartották fogva
Az elkövető 15 napig őrizetben van

A rendőrségnek sikerült visszatartania a Suzuki Swift vezetőt, aki október 21-én kora reggel lelőtt egy 64 éves nyugdíjasat az Angarski 6. mikrokerület 4. számú házának udvarán, és rejtőzött, és újra áthajtott rajta. Emlékezzünk vissza, hogy a baleset szörnyű felvételei a megfigyelő kamerákra estek. A betolakodó, miután a nőt a járdán hagyta, elhagyta és elhagyta az autót, elmenekült. A szemtanúk beszámolóinak köszönhetően találták meg.

„Kiderült, hogy egy 34 éves helyi lakos, aki sehol sem dolgozik” - mondta az oroszországi Belügyminisztérium Irkutszk-i Régió Főigazgatóságának sajtószolgálata. - Most adminisztratív őrizetbe veszik 15 napra. A bűncselekmény megindításának kérdését akkor veszik fontolóra, amikor a nőnek okozott károkat megismerik. A betolakodó autóját a parkolóba helyezik.

Hozzátesszük, hogy a sérült nyugdíjas most a kórházban van. Előzetes információk szerint olyan sérülései vannak, mint az alsó lába, a medence és a fej sérülése.

Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.10.24. 19:46:34
ximix
#34723
RatBaG
#34722

Per Aspera Ad Inferi.

#34721
miéééééééért?????????