Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: csabush, 2019.12.04. 15:34:01
de akkor,sakk matt, sorry

Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.12.04. 13:16:44
Szerk: ja látom, a személyeskedés azért megy. Oké főnököm, akkor az buszmegálló.
Utoljára szerkesztette: csabush, 2019.12.04. 12:53:59
abban van igaza a mercisnek,hogy ha már ott áll ,nem etikus módon, a teherautónak akkor sincs joga lezúzni.....
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.12.04. 12:52:45
Ott a busz is ugy fordul ki, ahogy a teherautos, mashogy nem megy (derekszogben a kulso savba). De ahogy a videoban minden benne volt, a teherautos tapasztalatlan volt (nem volt jogsija sem, elvettek). Az autos annyira nem reklamozta, de o meg elol akart lenni, gyorsan elkanyarodni, a szokasos hozza allas. Nem figyelt, nem vette eszre, nem erdekelte stb. Atlag ember, atlag autoval, ha oda all elore (1 autoak belefer), akkor eszreveszi es elengedi a teherautost, mert tudja, szamit ra, hogy ugy fog )csak ugy tud) kanyarodni.
De a video lenyege inkabb az, hogy meglepoen "normalisan" lerendeztek. nem csaptak szet egymast, a Mercis nem hivta a keses cimborakat, nem maffia/politikus/fontos ember (max gazdasagi bunozo😄), aki bedaralja a teherautos ceget. Es ezt publikusan vdeoban.
Ha latja egy masik tapasztalatlan teherautos, talan tanul belole, keresztbe all oda; vagy egy atlag autos, aki eddig nem gondolt ra (bar a KRESZ-ben is benne van a nagymeretuek segitese), majd most jobban korbenez. A premium autos mindegy, ok leszarjak (tisztelet a minimal kivetelnek), meg oket mi is leszarjuk😄
amúgy pont a google mapen látszik,hogy mi az alapfelállás, persze ha a pofátlankodó audist /milyen érdekes mindkét esetben csak a három prémium márka tulajok tolakodnak 😄/
Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.12.04. 10:10:22

Per Aspera Ad Inferi.
-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?
★★★★★
A Junioros eset egész más egyébként, mert ott az első felindulásban volt mindennek kikiáltva a fószer. De aztán maga Junior is kiált és elmondta, hogy az öreg lassan, jött és zöld volt neki. Az Ő kisfia tépte ki a kezét az anyuka kezéből és rohant ki piros jelzésen az útra. Szóval Ő sem okolta az autóst.
Szerintem sem jók így ezek a törvények. De még egyszer, ha valaki abszolút beleszarik a szabályokba és úgy okoz balesetet az egész más dolog, ott én is lecsuknám őket. De a szándékos beleszarom, vagy a megcsúsztam (pedig nem is mentem gyorsan) az nem teljesen ugyan az.
Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2019.11.18. 17:37:46
Downhill!!
a kocsi is sárgán indult.
valszeg kihozzák döntetlenre 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Bár az autós is pirosban indult, a villamos is hibásnak tűnik (ha ezen az oldalon már sárga-zöld, akkor neki rég "-" van).
Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.11.16. 18:45:43
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ahogy a helyszínelő rendőr is mondta, hogy egy ember képes felhúzni másikat és akkor már két feszült ember van a forgalomba, jelen esetben itt pont ennek a feszültségnek a kioltását láthatjuk.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ezeket semmi más nem fogja megoldani csak az önvezetők.
Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.11.14. 17:40:32
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

