Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.
Per Aspera Ad Inferi.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Per Aspera Ad Inferi.
Per Aspera Ad Inferi.
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.01.18. 12:27:28
A masik gond, hogy egy ilyen targyalasa, kivizsgalasa milliokat emeszt fel a kozpenzbol, aztan ugy sem kapnak semmit. Legalabbis, nem aranyosan. Alap lenne mindharomnak a letoltendo, a sofor sose kapjon jogositvanyt, es az osszes koltseget es karteritest kokemenyen be kellene hajtani rajtuk (ha van mibol elszedni, ha nincs, akkor a leult buntetesen felul, annyi evnyi koz/kenyszer-munka (minimalberrel, minusz a sitt koltsege), amig ki nem fizeti.
Nem bortonoket kellene epiteni, hanem kokemeny munkataborokat.
A biro lazan el tudna donteni, kit hova kuld (borton vagy tabor): ha nincs sulija, vegzettsege, szakmaja, sose dolgozott, buntetett eloeletu stb, akkor tabor. Az ilyen, amugy is csak eloskodik egesz eletebena tarsadalmon, sose lesz belole semmi. Kasztralni is kellene😄
„... a zebrán elütöttek egy gyalogost, a gázoló BMW pedig a szélvédőbe szorult sérülttel együtt elhagyta a helyszínt.”
http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/serult-a-szelvedoben
Holland rendszámos Mazda ittas sofőrrel, 2 ezreléket mértek.
Átsodródik a szembe sávba, egy Polo-t meglök viszont a Fiatot telibe kapja, a 2 sérült van, a Fiat sofőr sérülése kritikus.
Az ittas sofőr előzetes letáróztatásban van és 8 évről indul az "alkudozás".
Twitter link
Twitter link
face link
-----------------------------------------------------------
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.01.17. 15:44:47
Elvileg a sofőr a napra hivatkozott, hogy későn vette észre a pirosat.
(saját vélemény, ha nem fékez csak átrobog is pont elfért volna, de mintha vészfékkel is megtudott volna állni legalábbis a képek szerint majdnem állóra fékezett és innen toszta el, mert gázt adott, de tippre nem jó fokozatban volt a kamion vagy nem tudom, de elég lassan indult el)
A kamionsofőrnek nem esett baja.
A vonaton 158-an utaztak, de szerencsére csak 4-en sérültek meg, közülük 2 masiniszta.
A vonat nem fékezett, állítólag (saját vélemény, nem is volt rá ideje)
400 méterrel odébb állt csak meg és részlegesen kisiklott (tippre a 4 tengelyből csak az első), közben kicsit összekócolta a vezetékeket és pár oszlop is kapott egy két pofont.
Ajándék kerék
A dal sem semmi, de darus "mutatvány" se
coub link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.01.13. 15:57:02
Saját kocsim én se kaparózom, pont azért mert karcol. De ha nincs más és ilyen ócska régi romról van szó, mint az a Renault, akkor simán... ezerszer inkább, mint vakon vezetni, akár csak 2 métert is. Céges verdát kaparózom évek óta, nem mondom, hogy erős napsütésben bizonyos szögből nem látszanak karcok, de semmi vészes... de mondom, a sajátom nyilván én is védem, azt klímával seperc alatt lenyomatom és kész.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ilyenkor index és lehúzódsz az útszélére és vársz amíg a motor melege leolvasztja, lehet útba leszel vagy nem szabályos, de jobb mint balesetet okozni, ebből tanulsz és legközelebb addig nem indulsz el.
A másik, hogy én vízzel szoktak jégmentesíteni, mert nem tartom jónak a jégkaparót, ha véletlen koszos részen tolod végig az ablaknak sanyi, ha műanyagba belenyomódik valami keményebb porszem akkor végig karcolod az egész szélvédőt.
Az autó nálunk kint állt, a szélvédőt max fóliával szoktam letakarni ha esik a hó, mert ha megolvad az üvegen és odafagy akkor sok a meló, de több vízzel az is lejön.
Ha csak a pára fagy rá esténként, ahhoz kevés a fólia, mert úgy járok, mint a hölgy ha belülről nem fagyott rá esetleg akkor ha leszedem a fóliát a hideg üvegre szépen elkezd ráfagyni a pára, mire a motor lefújná az több perc alapjárat.
Ekkor jött kényszermegoldásként a langyos víz, autó elindít fűtés maxon, ventilátor minimumon, egy 2 literes flakonból rácsorgattam az üvegre, ekkor már látni, hogy ha belülről is ráfagyott a pára akkor addig locsolgatom kintről míg az is felolvad, közben elindítom az ablaktörlőt, a maradékot meg ott folyatom le ahol a levegőt beszívja.
A víz max 65°C -os (ennyire van a bojler beállítva), de ezt csak -10°C, -15 környékén használom, amikor ilyen kicsi mínuszok vannak akkor elég a langyos víz is.
Több mint 15éve így oldom meg 3 kisteher és 1 személyautó volt a teszt alany, a szélvédő egyiknél sem repedt meg.
Ha sajátok lettek volna a kisteherek akkor szerintem egy elektromos motor olaj és vízfűtést szereltem volna beléjük, az sokat segített volna a téli üzemben.
Mert: Nem látok ki szélvédőn. Kb. 1 perc letakarítani, de nem takarítom le, nem baj, hogy nem látok semmit, majd talán nem ütök el senkit, nem megyek neki semminek, ha igen... akkor? És eddig már nem jut el. Ez egyértelműen egy mentálisan sérült ember gondolatmenete.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
A feje eléggé elhajlott oldalra a ráeső hátsókeréktől.


