Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#35025

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#35024
Az átlagsofőrök tükör használata szerintem erősen hagy kivetnivalót az évek múlásával, fölég ha csak helyben autóznak.
A tolatásról meg ne is beszéljünk.
"A tekintet körbejár"-t kb 1év után elfelejtik, ha valaki mellettük ül, akkor megy trécs és még annyira sem figyelnek.
Felénk itt magyarban a dudálás az "főbenjáró bűn", pedig lakot területen kívül az előzés megkezdésénél lehet dudával figyelmeztetni az előttünk haladót, valószínűleg pont a hasonló helyzet elkerülése miatt.
Caliph
#35023
sztem észre se vette a passat hogy előzni akarják,egyszerűen kiértek a faluból megszűnt az 50es korlát és gyorsított mindenki 90 felé,a kéknek meg elfogyott az erő úgy hogy az előzött autó is gyorsított...számítani kell rá,hogy ha megszűnik egy sebesség korlátozás,az előtted lévő autó biza gyorsítani fog és nem biztos hogy azért hogy megszivasson
sőt a videó elején 40es korlát van a táblán,a kereszteződés feloldotta a kanyarban meg falu vége tábla oldotta az 50et

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.02.18. 10:40:06

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Tinman
#35021
Nehéz egyértelműen megállapítani a videó rossz minősége miatt, hogy az előzött ezüst színű autó fékezett-e, vagyis segítette-e az előzést. Nekem erős a gyanúm, hogy NEM, sőt jött a szokásos "megszívatlak köcsög" effekt, amiből nekem is kijut hetente egy, nevezetesen nem, hogy fékez, hanem gázt ad, ergo nem segíti kicsit sem az előzést, helyette durván betart.

Szerintem már csak azért se fékezett a rohadék, mert a kék autós amikor majdnem nekimegy a szembejövőnek, akkor az fékez és nála jól látszik a féklámpa felvillanása! Közben az ezüst színű autósnak akkor se és előtte se!

Utána még 1x majdnem befigyel a frontális, a sofőr egyértelműen pánikba eshetett már, amikor jobbra visszasorolt, kissé túlhúzta a kormányt.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#35020

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Caliph
#35019
tesómék passatja 4xre van összetörve: 1 kutya,a többi három nem az ő hibájuk. most jött vissza a karosszériástól múlt héten,ma este jött a kutya...lökhárító tört,a dög meg elszaladt kitudjamerre

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Alien69
#35018
De amúgy, van, amikor verik is... <#guluszem1><#idiota>

Utoljára szerkesztette: Alien69, 2020.02.17. 17:55:44

Alien69
#35017
Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, kivéve, hogy Ő se vezet rendesen, mindig szabályosan... Ez a baj... De, ilyet itthon is lehetne csinálni, csak, egy idő után egy biztosító társaság se kötne szerződést velem. <#idiota> Hetente legalább 2x lenne kocc, és 2 hetente nagyobb csatt, úgy, hogy én tuti vétlennek mondhatnám magamat, hiszen, a kresz nem kötelez, hogy köcsögöket kellene beengedjek magam elé... <#idiota>

Alien69
#35016
Itt is, sajnálom az oszlopot... Mert, hogy az se 50-l ment az oszlopnak, az is igaz. Most, hogy 160-t mutat az óra, az még ha felezzük, akkor is kiba... sokkk. Főleg, hogy kanyarodni akart, vagy, kiegyenesíteni a kanyart, mindegy. De, hihető az óra, csak mégis hihetetlen. Ha túl élte, kár érte, már, hogy az, hogy túlélte. Nem kéne...<#kuss>

Sippie
#35015
durva a csávó, de így idő után nem veszik őt elő, hogy meg se próbálja elkerülni a balesetet? Már ahol tehetné persze.
#35014
hát bazdmeg 😞(((((((((
desigo
#35013
Szerencsétlen kicsi lányok 😞
RIP
ximix
#35012
Vonat és autó ütközött Kecskemétnél
hirado.hu link
A személykocsiban hárman utaztak, a járműben egy 62 éves asszony és unokái, egy 8 és egy 11 éves kislány is tartózkodott, ők olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy azonnal életüket vesztették.
desigo
#35010
Éjszaka Váci úton















Utoljára szerkesztette: desigo, 2020.02.16. 09:41:48
#35009
úúúú nagyon király vagy, köszönöm szépen! 😄 nagyon örülök, hogy meglett 😊

Tinman
#35008
#35002

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#35006
Az az, és itt is van az említett körforgalmas videója : https://www.youtube.com/watch?v=bz0gxGgfvmw
#35005

Sziasztok! Keresek egy orosz dashcam-es youtube csatornát, de sajnos nem találom. A fickó többnyire saját videókat rakott fel és egy SUV-ja, vagy pickupja volt, illetve, ha jól emlékszem, akkor sötét színű (talán zöld). A kép valamelyik sarkában ott volt vízjellel a neve is azt hiszem. ... Olyan videói voltak, amiken ő szabályosan közlekedik és ha valaki pl. be akart pofátlankodni szabálytalanul elé, annak szándékosan, lassítás nélkül nekiment.


Ez tuti a Санитар Леса lesz 😊

Utoljára szerkesztette: veszettróka, 2020.02.14. 02:14:56
#35004
első.............nemár basszameg!!!!!! 😞((((7
ximix
#35003
ximix
#35002
#35001
Sziasztok! Keresek egy orosz dashcam-es youtube csatornát, de sajnos nem találom.
A fickó többnyire saját videókat rakott fel és egy SUV-ja, vagy pickupja volt, illetve, ha jól emlékszem, akkor sötét színű (talán zöld). A kép valamelyik sarkában ott volt vízjellel a neve is azt hiszem.
Olyan videói voltak, amiken ő szabályosan közlekedik és ha valaki pl. be akart pofátlankodni szabálytalanul elé, annak szándékosan, lassítás nélkül nekiment. Aki büntetőfékezett, annak szintén nekiment. Volt egy olyan is, hogy egy körforgalomból szabálytalanul ki akart hajtani egy (talán fehér) Dacia (talán Logan), és úgy belement ez a fickó, hogy fel is borította a Daciat.
Ha esetleg valaki ráismer erre, akkor meg tudna osztani velem egy linket? Az is lehet, hogy itt láttam először, de ennek már vagy két éve.

Tuvok
#35000
"Naberezsnye Chelny (város). Részeg társaság próbált elmenekülni a rendőrség elől. A letartóztatás után a rendőrség a kamera flash-kártyát lefoglalta rajta a felvétellel."
Ennyi.

Caliph
#34999
a végén mi történt? valaki fordít? 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Tuvok
#34998
Aztamocskoseget, rögtön az első <#csodalk><#csodalk>

SimaSuna
#34996
Mad Max-nek rendben volt a kocsija. Ha a stílusra gondol sincs köze hozzá 😄
Tuvok
#34995
Kolompár Leonszió a Cinka Panna utcából ?

Alien69
#34993
Nem tudom, hogy az adott fénykép-e a mérv adó, de ha igen, a Golf nem adta meg a jobb kezet. Ennek ellenére. Egy oktató kórház területe, elvileg valszeg (https://www.google.hu/maps/@47.9513169,21.7334155,3a,79.3y,287.56h,87.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1sRumWq9fwvV1Cd2DJ7UWi_Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu) korlátozva is van a sebesség. Látszólag 5-s tábla van, azaz, egy gyalogos sebessége kb. Elvileg, ekkora sebességnél még erős fékezésnél sem történhetne komolyabb baj, ha mindenki rögzítve van... De ettől függetlenül, a Golf okozta a problémát, alap helyzetben. Mint ismeretes, egy gyorshajtónak ha elsőbbsége van, attól, hogy gyorsan hajt, még elsőbbsége van.

RatBaG
#34992
Tuvok
#34991

Alexease
#34990
"Elhalado" jarmuvet irt, valszeg keresztezodes volt, macisajttal, amit nem adott meg az autos.
Tinman
#34989
https://index.hu/belfold/2020/02/03/betegszallito_halalos_baleset_nyiregyhaza/

Ezt értelmezze már nekem valaki pls!

Kezdjük azzal, hogy betegszállító kutya kötelessége úgy szállítani a beteget, hogy az rögzítve legyen rendesen biztonsági övvel, vagy hordágyon adott esetben, beszíjazva.

Folytassuk azzal, hogy a forgalom már csak olyan, hogy az előttünk levő miatt gyakran kell fékeznünk. Aki nem tart megfelelő követési távot, annak NAGYOT kell fékeznie. Na nehogymá' az legyen a hibás, aki miatt fékezni kellett? A cikkben szó nincs arról, hogy szívatta volna a betegszállítót, büntetőzött volna, stb. A KRESZ teljesen világosan fogalmaz arról, hogy az előttünk haladó jármű mögött olyan távolságra kell haladunk, hogy annak fékezése esetén, mi is biztonsággal megtudjunk állni. Ez konkrétan a KRESZ egyik alappillére, a STOP tábla szintjén... faék és vitathatatlan.

Remélem ez valami áprilisi tréfa csak előbb ellőtték.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#34988
https://index.hu/mindekozben/poszt/2020/02/03/egy_kutatas_szerint_tenyleg_idiotak_a_bmw-sek_es_az_audi-tulajok/

2 durva dolgot láttam az elmúlt 2-3 napban. Az egyik egy Audista volt, aki büntetővel játszott + 150 alá nem adta, a másik egy Betanított Munkás a WV-nél aki meg kanyarban, forgalomtól elzárt területen agyon záróvonalazott részen előzött egy tehergépkocsit, szemből meg jöttek, integettek, félrehúzódtak majdnem az árokba. Szeretnék annyi 20 ezrest most ide, amennyit ezekből az elmúlt 20+ éve láttam mióta van jogsim. Nyilván vannak kivételek, de az extrém szabályszegésnél túl gyakran kerülnek elő ezek...
Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.02.03. 18:09:29

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Sippie
#34987
úgy tudom oktatásnál elmondják, hogy kanyarodásra várakozásnál egyenesbe hagyjuk a kormányt, pont emiatt. Vagy legalábbis nekünk anno elmondták.
RatBaG
#34986

Per Aspera Ad Inferi.

Tinman
#34985
Egy nyomorult 1000 Ft-os kötelet kellett volna a derekára kötni, a másik végét meg hozzá a kosárhoz. Ha a munkáltató nem biztosítja, akkor megveszem saját pénzből. Ez így Darwin-díjas.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#34984
Igen, 28 éves volt, a holttestét megtalálták később a romok között.

★★★★★

desigo
#34983
#34982
bazzeg de hülye 😞((( gondolom meghalt csórikám
Alexease
#34981
Az otlet jo volt, csak nem kellett volna kimaszni a kosarbol:/
RatBaG
#34980

Per Aspera Ad Inferi.

0ppika
#34978
#34977
nekem első muzdulatom amint indulok

a végén mekkora hülyeséget mond......mégis ki a fakk lenne a hibás ha nem a sofőr?!
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.01.31. 08:55:05
desigo
#34976
Biztonsági öv <#ijedt>

desigo
#34975
Meghalt Kobe Bryant, legendás kosaras
A Los Angeles Lakers klasszis játékosa helikopter-balesetet szenvedett - jelentette a Russia Today a TMZ Sport értesülésére hivatkozva.

#34974
az ilyen nagy cégeknél ez bevett szokás sajnos..."fárasztják" a pereskedőket,hogy vagy teljesen leálljanak vagy drasztikusan csökkentsék a követelésüket...hiszen egy magánszemély nem teheti meg,hogy évekig járkál a bíróságra, kikészíti sajnos
desigo
#34973
Torstein Hagennek filléres dolog lenne kifizetni a pénzt amit kérnek.Nem inkább pereskednek majd 5 évig.

"A Viking Sigyn úgy gondolja ugyanis, hogy ezt a dél-koreai, magyar és svájci hivatkozású ügyet egyedül Londonban lehet elbírálni"