37094
  • nordan
    #35440
    hmm olyan mintha kiment volna jobbra,de valahogy mégis visszajött volna az útra a Skoda elé??.......mindenestre rohadt pech,hogy pont jött szembe az autó,de nincs padka, nagyon nem értem,hogy tudott a Skoda elé kerülni....A Skoda sérülése alapján full keresztbe volt előtte mikor nekiment....az út is elég széles simán elfértek volna egymás mellett is akár hárman is...nagyon nem értem,hogyan sikerült összemenniük egy ilyen szakaszon, jó látási viszonyok alatt
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.19. 14:18:56
  • n003
    #35439
    szerintem meg nem .. jobbra rántotta és a padkáról már jobbra elfordulva ment vissza a szembe sávba hisz a suzuki jobb oldala törött

    talán ez lehetett a helyszín?
  • nordan
    #35438
    ne engem hibáztass a suzukis nagyon szarul döntött
  • nordan
    #35436
    tehát a Suzuki a szembe haladó sávba ránotta el a kormányt....azosztigenbölcsvolt
  • desigo
    #35435
    "A szemtanúk szerint egy Skoda Csávoly felől Baja felé haladt, amikor megelőzte egy BMW és a szemből érkező Suzuki (melyet a bajai tűzoltó vezetett), hogy elkerülje a BMW-vel való ütközést, félrerántotta a kormányt. A Suzuki a Skoda elé fordult, ezért a Skoda oldalról belerohant az autóba.

    A BMW elhagyta a helyszínt.

    A Suzukit vezető tűzoltó a helyszínen életét vesztette, a Skodát vezető hölgyet a mentőhelikopter a szegedi klinikára szállította."

    BMWs egy 20 év börtönt elbírna...

    RIP


  • lac coo
    #35434
    Videóm nincs de ma történt meg velem. M3-ason mentem pestre Fót után a shell kútnál egy 5-ös bmw satut nyomott előttem a belső sávban ,győztem lassítani, majd keresztül men a 3 sávon a kútról kivezető sávig, ott megállt, majd a tükörből láttam, hogy visszatolat a kútra a kihajtón !! El se hiszem ha nem látom ... :)
  • FrezeR
    #35433
    Halálos baleset: két autó ütközött össze az 55-ösön Csávolynál



  • RatBaG #35432
    https://streamable.com/6o3iur
  • kamionosjoe
    #35431
    Nem baleset, de ide illik.
  • z0ty4
    #35430

    Úúúú bazmeg! Ebbe bele kellett volna ülni valakinek!
  • ximix #35429






    Baleseti helyszínelő (rendőrségi)



    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.07.15. 12:04:53
  • desigo
    #35428
    Miből állhat az a lista amin végig kell menni kötelezően a helyszínelőknek?
  • FrezeR
    #35427
    Két személy életét vesztette egy frontális balesetben Törökszentmiklósnál

  • FrezeR
    #35426
    Durva baleset történt Kispesten







  • Alien69
    #35425
    Főleg úgy, hogy ugye fizikailag nem sérült, ép elméjű, stb, Azaz, képes akár a saját erejéből kimenteni önmagát, ha kap egy kötelet. Feltételezhetően, mivel ugye folyamatosan azt kommunikálta, hogy ez lenne számára is a megfelelő, ezért arra lehet következtetni, hogy nem a nyaka köré akarná tekerni a mentő kötelet.
  • Caliph
    #35424
    van erre speckó mentőcsapat,ipari alpinista.aki fel tudna menni érte,és felvinni egy kötelet. másra nincs szükség,az ejtőernyősön ugye koplett beülő van amúgyis rajta,az kompatibilis az ipari alpinista cuccokkal,szal utánn csak simán leereszkedik a kötélen mint egy hegymászó
  • nordan
    #35423
    húú ez nagyon el lett balfaszkodva....

    a ruszki helikopteres videón meg azt nem értem,hogy egy pöcsömnyi műanyag pányva ennyire betudja reonáltatni azt a hatalmas rotort? ha jól tudom azért ezek a rotorok még lövéseket is kibírnak meg ha hiányzik belőlük akkor is le lehet tenni a helikoptert
  • ximix #35422
    A helikopteres résznél eszembe jutott a nem oly rég nálunk történt mentés közbeni baleset.

    Átgondolatlanul akarták megmenteni, életveszélyes sérülés lett a vége
    index link

    Videón, ahogy 20 méter magasból lezuhant a siklóernyős, akit éppen menteni akartak
    index link

    Elég bénán álltak hozzá, sajnos, igen bosszantó.
    A siklóernyős nem tart magánál egy x méter kötelet pár karabinert esetleg valami könnyű alkukampót . . .
    A tűzoltók meg nem tudnak feljuttatni valami kötelet, egy üveg-, szénszálas bottal . . .

    Falusiként azt már meg sem említem, hogy az ágak hiánya lefele jövetelnél nem szokót gondot okozni, mert lábbal és kézzel lehet szabályozni a lejövetelt, max hámsérülés fordul elő.
  • n003
    #35421
    hmm?!
  • nordan
    #35420
    svéd cserediákok
  • nordan
    #35419
    ez kurvakemény volt :((( ezeknek az Oroszoknak sztem nem is kell vizsgázni a jogsiért......olyanokat megcsinálnak,hogy eszem megáll
  • PetruZ
    #35418
    AP-1296: 2:00, 3:30, 9:00, ilyenek még nem voltak... A második érdekes, az az egy kerék hogy meg tudta dobni.
  • RatBaG #35417
  • nordan
    #35416
    ezelőtt is átszaladt egy kecske

  • nordan
    #35415
    világ szégyene,hogy benyögöd,hogy "átszaladt elődted valami" és kész mehetsz haza, mindenféle felelősségrevonás és büntetés nélkül....miközben még videófelvétel is van amin látszik, a "hatóság félrevezetése" és kajak leszarja a bíróság a felvételed,meg se nézik......erre azért mindenki zsebében kinyílik a bicska, az "igazságszolgáltatás" a hazugok oldalán áll
  • Alien69
    #35414
    Pontosabban, nem megúszta, mert fele-fele. De, legalább dupla tahó tudott lenni. nem bevállalta a felelősséget, hanem, rá terhelte egy ártatlanra. Hiszen, ha bevállalja, még a helyszínen, szerintem megúszhatta volna, ha megegyezik a furgonossal. Ha utólag ismeri el, amikor már a rendőrségi vizsgálat folyik, akkor már trippla büntit kapna. De így, van esélye megúszni a büntető fékezésért járó felelősségre vonást. Ez ugye az "igazság szolgáltatás", és a rendőrség "bűne" (sara). igaz, elvi síkon a pofátlanítással mintha elkezdődött volna valami, de, hogy mikor lesz látható eredménye, az kétséges...
  • FrezeR
    #35413
    Információk szerint a lengyel kisteherautó hátulról az autónak ütközött, amitől az a kamion elé pördült.

    Halálos baleset történt Berettyóújfalu külterületén





  • cement
    #35412
    mi nem fekete-fehér? előz egy elég necceset, majd fékez kettőt teljesen feleslegesen, láthatóan minden ok nélkül. semmilyen állat nem szaladt át előtte. ez is csak egy pofátlan senkiházi aki hazudik és tetteti a hülyét a bíróságon, és megússza.
  • nordan
    #35411
    az amúgy egy nagyon jó szabály, kár,hogy nálunk nem vezették még be
  • PetruZ
    #35410
    Van ez a videó. Általában nincs bajom a rendőri ellenőrzéssel és jó látni, hogy egyre több helyen jelennek meg, nem csak a "bejáratott" placcokon állítják fel a sebességmérőket, de... azt a robogóst tényleg muszáj volt megfingatni? A pirosnál jobbra kisívben kanyarodást több országban is engedélyezik, nálunk is be lehetne vezetni.
  • whiskeyman
    #35409
    Ostoba vagy
  • nordan
    #35408
    UramIsten.......
  • eksy
    #35407
    Istentelen nagy seggfej vagy, de nem kívánok mögéd fényszórózó, csak kicsit megkoccantó autóst.
  • nordan
    #35406
    kívánok eléd sok ilyen autóst a jövőben........
  • eksy
    #35405
    Mert ez az eset nem fekete-fehér, hogy precedenst teremtsen.Szerintem jogos ítélet született, a videó alapján.
  • nordan
    #35404
    persze,mert?
  • eksy
    #35403
    A videót láttad?
  • Benel
    #35402
    értem én hogy nem ő a vétkes, de még 1x elmondja hogy he hit my car on the highway and he's trying to leeeeeave akkor lecsapom :D :D
  • nordan
    #35401
    bazdmeg na neeeeeeeeeeeeee

    ezt hagyják???? baszki az ilyen esetekben precedens értékű ítéleteket kellene hozni,hogy aki legközelebb hasonlóan cselekedne az 6x gondolja át !!! Ezzel azt érik el,hogy legközelebb majd bárki bemondhatja,hogy egy UFÓ suhant át előtte az úttesten megijedt és lefékezett.......szégyen és gyalázat
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.05. 10:17:17
  • nordan
    #35400