Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#35176
teljes agybetegség
Ott is ugyan az a baj, mint itt. Rendőr hol van? Sehol... Takarító személyzet, semmi több a rendőrség...<#nemtudom>#nemtudom><#rinya>#rinya>
#35174
ez ugye főleg lengyel....ezek is olyan hülyék mint az oroszok, esküszöm ránk mondják,hogy bunkók a magyarok,de akkor azok még nem láttak ilyen szláv népeket a volán mögött....ez valami katasztrofális vezetési morál és vezetői tudás ami ott van
#35173
szerencséje a szerencsétlenségben,hogy lerepült és nem a ház falának csapódott
#35171
aztakurva 😄 itt naponta mennyi frontális kocc van?
Ja, a francokat wazze! Oktató filmet, hogyan kell tajparéjnak lenni? Szerintem, ezek a lentebb linkelt orosz videók is mind-mind oktató videók. Ilyeneket kezdek látni itt is. Tegnap pl kisfurgon húzta rám a kormányt, ma egy másik nyominger vágott be elém irányjelző nélkül, illetve, reggel jobbra kis ívben fordultam be egy utcába. Szemből egy szintén nyomingegyökkkér ballra, nagy ívben, de húzta rám. Ugye, ezzel az a baj, hogy ha megállok, tuti lekoccol. Pedig, gyalogos is volt a közelbe, ha a zebrára lép, meg kell álljak. Utána felgyorsítottam 50-re (kicsit fölé mentem). Ez meg kielőz, persze, kereszteződés is volt közben, rá dudálok (tudom, mi a francnak, ugyebár), és még értetlenkedik. <#idiota>#idiota> Ja, bocsi, én vagyok a suttyó, mi a francnak próbálom a KRESZ-t nagyjából betartani. <#nemtudom>#nemtudom><#ravasz1>#ravasz1>
#35165
Nehézgépszállító utánfutóval fennakadt a magasabb vasúti átjárón.
Nem tudom kinek telefonált, de lehet kevés volt az idő, hogy szóljanak a masinisztának, mindenesetre egy sárga mellényel elindulhattak volna mindkét irányba lobogtatni, hátha.
Kicsit magas lesz az önrész.
Nem tudom kinek telefonált, de lehet kevés volt az idő, hogy szóljanak a masinisztának, mindenesetre egy sárga mellényel elindulhattak volna mindkét irányba lobogtatni, hátha.
Kicsit magas lesz az önrész.
Csak tippölök, de valószínűleg mint a vidinyóban is látszódik amit egy krumplival vettek fel vagy csak a renderelést szúrták el
A kutyás ember úgymond biztosítani akarta biztonságos átkelést.
4 -en keltek át a zebrán, elöl ment valami e rolleres emberke vagy mifene és utána a másik kettő, ott hibázott hogy nem egyszerre haladtak át hanem szakaszosan, de a helyi viszonyokat nem ismerjük.

Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.05.02. 12:46:10
A kutyás ember úgymond biztosítani akarta biztonságos átkelést.
4 -en keltek át a zebrán, elöl ment valami e rolleres emberke vagy mifene és utána a másik kettő, ott hibázott hogy nem egyszerre haladtak át hanem szakaszosan, de a helyi viszonyokat nem ismerjük.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.05.02. 12:46:10
#35158
ez mi a fasz volt?
kurva drága lesz a biztosítás az tuti
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.05.01. 19:34:49
kurva drága lesz a biztosítás az tuti
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.05.01. 19:34:49
Az a Kosztolanyi, naponta jarok arra.
A balra kanyarodobol altalaban minimum 2, de neha 3-4 auto is keresztul megy a teli piroson. A mellette levo kotelezo egyenesen menobol is szoktak balra kanyarodni, foleg ha all a sor a kanyarodoban (bekanyarodik, aztan a keresztezodes kozepen megall es megvarja hogy a szembejovok is pirosat kapjanak).
Itt mindketto jobb eleje tunik torottnek, nem tudom hogyan sikerult nekik😄
De volt mar torott auto ott is, ahonnan a kep keszult, a jardan (pontosabban hatrebb, mar a fuvon).
A balra kanyarodobol altalaban minimum 2, de neha 3-4 auto is keresztul megy a teli piroson. A mellette levo kotelezo egyenesen menobol is szoktak balra kanyarodni, foleg ha all a sor a kanyarodoban (bekanyarodik, aztan a keresztezodes kozepen megall es megvarja hogy a szembejovok is pirosat kapjanak).
Itt mindketto jobb eleje tunik torottnek, nem tudom hogyan sikerult nekik😄
De volt mar torott auto ott is, ahonnan a kep keszult, a jardan (pontosabban hatrebb, mar a fuvon).
Nem állt meg a kocsi a zebránál, gondolta rárúg az ajtóra...hát a rúgás annyira jól sikerült a mozgó járműnél, hogy saját magát rántotta a földre...
#35152
4:22 nél a sportmercis 😄 😄 😄 😄
Az AP-1275-ben benne van a rendőri belső kamera felvétele is.
Csodás veterán BMW karambolozott Csepregen, az utastérben állt meg a kereke
Veterán BMW és Renault futárautó ütközött Csepregen

Utoljára szerkesztette: sorler, 2020.05.01. 10:17:52
Veterán BMW és Renault futárautó ütközött Csepregen

Utoljára szerkesztette: sorler, 2020.05.01. 10:17:52
Nem semmi ~175km/h-nál ezt megcsinálni, szerencsére a "jard" jól van.
A pickup-oknál eddig is éltem a gyanúval, hogy a kb 2 tonnás alapsúlyukhoz karcsú az a bódémerevítés és esetleges fejreállásnál nem sokat ér.
"Rendőr" járgány viszonylag elég jól megúszta.
A pickup-oknál eddig is éltem a gyanúval, hogy a kb 2 tonnás alapsúlyukhoz karcsú az a bódémerevítés és esetleges fejreállásnál nem sokat ér.
"Rendőr" járgány viszonylag elég jól megúszta.
De itthoni példát említve, és ha már többsávos körforgó, pontosan ebben a körforgalomban jöttek majdnem belém két alkalommal is, mert egyszerűen leszarja, hogy a külső sávból a második kijáratnál köteles kimenni, helyette jön tovább, átlépi a záróvonalat és oldalba döfi azt, aki a belső sávból hajt ki a második kijáraton. Mivel 150m-re van a hely az ablakomtól, nyitott ablaknál naponta több alkalommal hallom a dudálást. Szóval van baj itthon is a fejekben bőven.
Ezt szokták meg, de szokszor biztosítási dolog is van a háttérben. Régen, amíg nem voltak kamerák az autókban sokan visszaéltek azzal, hogy nem mindig volt egyértelmű ki a vétkes, mivel az ottani közlekedési szabályokat elég lazán értelmezték, és a rendőrség se volt igazán segítőkész, főleg némi rubelért... Maguk a szabályok sem alkalmazhatók túl jól, lásd több sávos körforgalmak, amikbe csak a bátrak mennek be nyitott szemmel, és kérdéses a túlélés amíg bent tartózkodsz. Sokat változtattak az évek alatt, pl. hatalmas lámpamodernizációt csináltak, sok helyen már jól látható LED-es, számlálós lámpa van, a zebrákat is jelzik lámpával, festéssel, táblával, és nem véletlen került az autók nagy részébe kamera is. Régen ütött-kopott, fűzfavesszőre szögelt rozsdás táblák voltak sok helyen, lámpa, zebra sehol. Csak a beton, semmi más, az orosz közlekedés egy mentális állapot, nem egy betartandó szabályköteg. Legalább is így volt.
Az is egy hülye szabály, hogy csak és kizárólag a helyszínen maradva fizet a biztosító, ezért nem mennek a vétkes után, és durrannak bele sokszor az autópálya vagy út közepén veszteglő autóba. Viszont emiatt van az a hozzáállás, hogy "leszarom, beledurranok, úgyis fizet a biztosító, a felvétel megvan", sokuknál eleve ki sem alakult az a reflex, hogy elkerüljék a balesetet, nincs miért, az autó csak egy eszköz, nem érték, fillérekért vesznek másikat. Az egy főre jutó Ladák száma ott jelentősen meghaladja az itthon egy főre jutó Suzukik számát, tehát a biztosítási pénz nem egy karcolásra elég, hanem egy új Ladára is.
Bár nem általános, de a fejekben még mindig gondok vannak, főleg amikor egy faluból beszabadul egy olyan tróger Ladás barom aki a saját nevét nem tudja leírni. Egyszerűen ilyen a mentalitás, a szokások, de nem kell messzire menni, pár éve ugyanez ment a balkánon, meg még most is megy sok helyen, elég elugrani egy albán nyaralásra, ott tényleg a Dácsia tetején viszik a szamarat.
Az is egy hülye szabály, hogy csak és kizárólag a helyszínen maradva fizet a biztosító, ezért nem mennek a vétkes után, és durrannak bele sokszor az autópálya vagy út közepén veszteglő autóba. Viszont emiatt van az a hozzáállás, hogy "leszarom, beledurranok, úgyis fizet a biztosító, a felvétel megvan", sokuknál eleve ki sem alakult az a reflex, hogy elkerüljék a balesetet, nincs miért, az autó csak egy eszköz, nem érték, fillérekért vesznek másikat. Az egy főre jutó Ladák száma ott jelentősen meghaladja az itthon egy főre jutó Suzukik számát, tehát a biztosítási pénz nem egy karcolásra elég, hanem egy új Ladára is.
Bár nem általános, de a fejekben még mindig gondok vannak, főleg amikor egy faluból beszabadul egy olyan tróger Ladás barom aki a saját nevét nem tudja leírni. Egyszerűen ilyen a mentalitás, a szokások, de nem kell messzire menni, pár éve ugyanez ment a balkánon, meg még most is megy sok helyen, elég elugrani egy albán nyaralásra, ott tényleg a Dácsia tetején viszik a szamarat.
#35143
a körforgalomnál a kamion ellen az zsenlisan szellemi fogyatékos
#35141
ugyanezt akartam beírni én is....érthetetlen,hogy a legtöbb balesetet simán elkerülhették volna egy fékezéssel, vagy hogy előre nézel, vagy eltekered a kormányt...olyan mintha csakazértis összemennének
A tegnapi 1274-est valamiért törölték, a link már nem elérhető, de ma újból felkerült.
#35138
merénylet gyanús....2 G mercivel mentek a maffiózók?
AP-1274: 8:14-nél akna?
#35135
jó szar helyen van az a ház.......ilyen kanyarba házat venni......ki lehetett a sofőr?
#35131
ő a kiválasztott vagy WTF? ilyen nincs bammeg 😞
Notórius gyorshajtó, más ügyek miatt is ismert porschés figurát igazoltattak ausztrál rendőrök Melbourne körzetében, amikor egy teherautó négyüket halálra gázolta. A gyorshajtónak kutya baja sem lett, körbefotózta az esetet (!), majd lelépett (!!), és az egészet felrakta egy közösségi oldalra (!!!). Később persze elkapták és letartóztatták. A teherautó sofőrje sokkot kapott és elájult, nem tudni még, mi történt.
A kis csitri <#hehe>#hehe> süti törlés lehet segít
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.04.22. 23:22:26
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.04.22. 23:22:26
#35128
Én rákattintottam, hogy még nem múltam el 18 éves és ezért nem engedi megnézni a linket. 😞
★★★★★
#35126
ilyen oldalról ne linkeljünk már! full adathalász,bitdefender megfogta


