37094
  • ximix #35564
  • nordan
    #35563
    gyerekek ilyen cégnél nem szabad melózni! Az első után hogy szólsz és nem cseréli el kell jönni!
  • nordan
    #35562
    hú baszki ez nagyon kemény és nem igazán tudsz tenni ellene......az új gumi is robbanhat
  • ximix #35561
    Érdekes, én is írtam csak kitöröltem, de hasonló a tartalma.
    Ismertem ilyen "halogatós" főnököt az első kerekeim már lekoptak és elérték a jelző szintjét, hiába szóltam többször majd a hétvégén, majd a jövőhetén...ect., aztán jött pár hét amikor sok távolsági fuvarom volt és oldatták az üzemanyag pénzt előre, amiből sebesség csökkentéssel, amúgy is szar a gumi hova száguldozzak és tojáspedál technológiával megspóroltam az egyik gumi árát, majd a másikat meg saját zsebből én kifizettem és be a gumishoz.
    A főnök aztán később kifizette, persze egy 3,5-es más tészta, mint egy kamion.
  • cement
    #35560
    egyik jóbarátom apja kamionozott nagyon sokáig, és rengeteget mesélt
    nem a nagy, ismert logisztikai cégeknek dolgozott, hanem kisebb fuvarozó vállalkozásoknak, akiknek 5-10 kamionja volt. mivel a kamiont a cég adja, a sofőr alkalmazott, a cégnek kötelessége műszakilag kifogástalan, biztonságos járműveket biztosítania, de ez kurvára nem történik meg.
    a főnök (tulaj) mindenen spórol, részben kapzsiságból, de részben azért mert muszáj is neki hiszen másképp nem tud versenyképes áron szállítani és senki nem fogja felbérelni. ez ahhoz vezet, hogy a kamionok öregek, okosban vannak leműszakiztatva, és lóg a belük.
    azért mondott fel az egyik helyen, mert a főnököt nem érdekelte, hogy az első féktárcsákból az egyik konkrétan el volt repedve. amikor jelezte, hogy ezzel ő nem hajlandó útnak indulni NÉMETORSZÁGBA és vissza, kilépett mert nem voltak hajlandóak neki javítani, vagy egy másik, jó teherautót adni.
  • ximix #35559
    Ha valamire érdemes költeni egy teherautón az az első kerék gumija, érdemes akár idő előtt lecserélni ha elér egy bizonyos életkort még ha a recéje jó is.
    Persze ha rászalad valami tárgyra vagy valahol máshol megsértette a gumit az ellen nincs orvosság, de jobb az ember lelkiismerete, ha nem azért okozol balesetet, mert öreg volt az első kerék.

  • desigo
    #35558
    Szerencsétlenek mennének dolgozni erre ezt kapják.A kamion gumija nem lehetett túl jó állapotban.
    Nem lehet ilyet kivédeni :(
  • FrezeR
    #35557
    Halálos baleset: Kamion és kisteherautó ütközött frontálisan az 53-as főúton

  • FrezeR
    #35556
    A tegnapi balesethez:

  • nordan
    #35555
    81 éves sofőr............a jókurva anyját a házi orosának is! MEG KELLENE BASZNI AZ ÖSSZES HÁZIORVOST AKI ILYENEKNEK JOGSIT AD!!!
  • sorler
    #35554
    Felesége halálát okozta a hatalmas butaságot elkövető idős sofőr

    Forró vízzel teli gödörbe zuhant egy Lada, a kocsi utasai élve megfőttek

    Horrorbaleset az autópályán: miszlikbe szakadt egy Mercedes, a sofőr szörnyethalt

  • FrezeR
    #35553
    Halálos baleset történt Zalaegerszeg és Egervár között

  • ximix #35552
  • RatBaG #35551
  • ximix #35550
    Kanada
    Már másodszor vágja el valaki a gondola kábelét


    New Westminster Pier Fire


    Közel 60 káliumot szállító vonatszerelvény siklott ki.


    -----------------------------------





  • ximix #35549
    Valószínűleg meg is történik, a pick up megy a bontóba, a jogsi minimum egy évre bevonják, xxxxxx bírság, és újra kell vizsgáznia valószínűleg egy év után.
    De még ott van az emberi tényező is pl egy idős ismerősöm akit hátulról telibe találtak, vagy 10 éve végleg lerakta az autót, azóta tömeg közlekedik vagy ha szállítani kell fizet a fuvarosnak, városban ez könnyebb az igaz.

    Nagyon megbűnhődsz, ha ittasan vezetsz
    totalcar cikk 2015
    "Van, akit a sokadik útja után kapnak el, másnak egy alkalom is elég ittasan a kormány mögött, hogy egy csoportbeszélgetésen találja magát. Jogosítvány nélkül, néhány százezer forinttal szegényebben. "
  • ximix #35548
    Igen ilyen "utolsó másodpercben került elém"-re nincs orvosság.
    A videón nem látszódik, de a tgk már így is félig az "árokban" volt az ütközéspillanatában, mire megállt meg már teljesen
  • gordon 24
    #35547
    Mondjuk azért annak az autónak a vezetője aki neki ment a Pick-upnak érdemelne egy kurva nagy tapsot, sőt talán még egy kitüntetést is. Ha nem oda húzza ahova, a Pick Up utasainak, de kb nekik is végük. Itt jön ki az, hogy ki ügyes ki nem. Baromi jól lereagálta és igazán ügyes volt. A Pick-upos meg egy fasz...
  • nordan
    #35546
    jogosítványt azonnal örökre elvenni!
  • desigo
    #35545
    Itt elég egy pillanatra lenézni a telefonra vagy bárhova és már a másik sávba kerül az autós.
    Szegény lány :(
    A teherautó sofőrnek se lehet egyszerű ma elaludnia...
  • Alexease
    #35544
    Az autoban (allitolag) 2 felnot es 4(!) gyerek utazott, nem lett bajuk.
    Mennyit kap a pickup-os? 10E Ft szabalysertesert?!? Lenyegeben "gyilkossagi kiserlet", ami majdnem osszejottt.
  • FrezeR
    #35543
    Halálos baleset Sajtoskálnál
  • RatBaG #35542
  • nordan
    #35541
    arab............az nem fehér cigány
  • nordan
    #35540
    "fiatalember" meg "kábítószer hatása alatt állt" cikkírókat 2 hétre száműzném egy cigánytelepre vagy egy feka gettóba párizs legdurvább kerületébe..........rohadtul idegesítő,hogy ezekekkel csökkentik a felelősségét a bűnözőknek!
  • Alexease
    #35539
    A szokasos: az ottani feher cigany.
  • z0ty4
    #35538
    Hatalmas üldözés lett a vége a látszólag egyszerű ügynek, a 17 éves sofőr nem véletlenül akart meglépni a rendőrök elől.
  • desigo
    #35537
    13 parkoló autónak ütközött egy Audi R8, ami végül kettészakadt

  • desigo
    #35536
    Milyen sokat pattogott még a kerék...
  • RatBaG #35535
  • desigo
    #35534
    szerencsétlenek :(
    RIP
  • sorler
    #35533
  • sorler
    #35532
    Buszmegállóba csapódott egy kisbusz Nyársapátnál, meghalt egy gyerek és egy nő

  • ximix #35531
    Nézegetve a csatorna többi videóját, szegény Kronbacher sofőrökre rájárt a rúd.





    A kamion kigyulladt, az eltakarítás után még újra is aszfaltoztak, nem semmi.



    Volt egy nagy tartály ami az év elején szállítás közben felborult,
    itt a videó a talpra állításáról.


  • RatBaG #35530
  • desigo
    #35529
  • Palinko
    #35528
    Azért a "védtelen" nagypapába is volt egy komoly suicid hajlam, vagy nem tudom csak én vagyok úgy hogy kihajolok ilyenkor a kocsi mögül aki takarja az utat hogy lássam mi van? Ha pedig mégis kilépnék inkább hátrafele ugrok mert akkor a teherautó védene az ütközéstől már eleve és nagyon nagy eséllyel senki nem kormányozná a járművét a teherautóba ha csak nem vesztette el az eszméletét vagy valami? Szerintem is hibás volt a motoros de hát nah, a gyalogosoknak sem kéne úgy használni a zebrát mintha az valami védelmező aurát adna nekik mert bár a kresszben nincs benne de közhely hogy annak van elsőbbsége akinek megadják.

    Nekem is volt hasonló helyzetem, két sávos út, én külsőben, belsőben egy autó megállt nem is vettem figyelembe hogy ott van zebra nem voltam jártas az adott területen meg egyébként is friss jogsis voltam még annyiszor csináltuk ezeket a félkörös megfordulásokat hogy biztos voltam benne hogy azért áll a belső sávban mert majd most csinál egy félkörös megfordulást a kocsi bár még nem indexelt. Mint kiderült egy tized másodperc és vészfékezés múlva azért állt meg hogy elengedje a kisiskolás lányokat akik a zebrán szabályosan keltek át és ugye annyira alacsonyak voltak kitakarta őket az autó, szerencsére így is 3-4 méterre megálltam a zebrától de a lányok is megijedtek és visszaléptek a másik autó elé meg én is nyilván befostam. Utána szépen átmentek és mindenki ment a dolgára. Namármost ha a kisiskolás lányok meg tudták ezt csinálni a bácsinak is sikerült volna.
  • Alexease
    #35527
    Megprobalta kimagyarazni a motoros, de nem jott osssze. Reflexbol dontott, nem jott ossze. Ezert kellene mindenkinek a fejebe verni: zebranal vagy nem belathato teruleten a megallas-tervezes az elsodleges.

    Engem mar mentett meg ketszer-haromszor, motorral a Rakoczi uton (2×3 sav, busz savval), nem zebranal vagy keresztezodesnel, hogy az allo vagy araszolo sorok mellett, nem belathato "valami" elott mar jocskan lassitottam, es eppen akkor jottek-futottak ki elottem a gyalogosok.
    Eleve szar hely: egymasal szembe forgalmas busz megallo, mindket oldalon boltok, Urania-Kazinczy, atkelok elotte-mogotte "messze vannak", sok a turista es bulizo.
    Es ezt elore kell tervezni, mert mogottem busz/taxi, satut nem nyomhatok (hiaba igazam van, akkor is szivok):D A vagany kikerules sem jatszik, mert ha nem jon ossze, nem csak elcsapom, becsuszas lesz a tomott buszmegalloba.
  • sorler
    #35526
    Lassítás helyett gázt adott, halálra gázolta a gyalogost
  • desigo
    #35525
    Autóval csapódtak a Mályi-tóba a vagánykodni próbáló fiatalok