37062
  • cement
    #35695
    0:41-kor megállítva látszik, hogy a bicajos a belső sávban van amikor a motoros a külsőben, és ekkor a bicajos mindenféle jelzés nélkül egyszer csak bevág jobbra, elég egyértelmű.
    én biciklizek és nagymotorozok is, mondjuk nem versenybringával de ilyet geci, hogy a piroson vagy 50-nel átrongyol... a motoros helyében meg messzire lemaradtam/elkerültem volna a bringást mert látszott hogy totál leszar mindent és öntörvényűleg közlekedik, ehelyett utánagyorsít és jobbról megelőzi, és persze h a baromja nekimegy. reméljük tanultak az esetből
  • desigo
    #35694
    Nem ugatni kellene hanem megnézni egymást,hogy minden rendben és örülni,hogy nem a kocsik elé estek...
  • nordan
    #35693
    ez a bicós hülye bazdmeg
  • Caliph
    #35692
    motorosnak
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.11.14. 17:54:07
  • RealCián
    #35691
    Na itt kinek van igaza?

  • nordan
    #35690
    vazzzz


  • PetruZ
    #35689
    AP-1371: 2:35-től az őrangyala valakinek nagyon figyelt...
  • nordan
    #35688
    akit végül megműtöttek hányszor született élve?? :)
  • ximix #35687
    Ez kemény lehetett, de a műtét sikerült.
  • Alexease
    #35686
    Ha idoben "kiszallsz", nem halsz meg! Vagy nem...:)

  • desigo
    #35685
    Kép nélkül is teljesen jó,,,

  • Caliph
    #35684
    kösd be vagy kiesel a kocsiból és meghalsz
  • Cziras
    #35683
    Sziasztok :) Tudnátok írni Biztonsági öv használatára buzdító szövegeket? Köszönöm :)
  • desigo
    #35682
    Kamion vs kisteher.
    Itt a kisteher motorja úgy van kitalálva,hogy ne az utastérbe jöjjön be hanem bukjon le alulra.



  • Alexease
    #35681
    1 ev foghaz:
    – "zebrán elgázolt egy anyát és a négyéves fiát";
    – "SEGÍTSÉGNYÚJTÁS NÉLKÜL ELHAJTOTT A HELYSZÍNRŐL";
    – "A gépkocsi a biztonságos közlekedésre többszörösen alkalmatlan volt: hiányzott a jármű belső visszapillantó tükre, a hátsó gumik kopottak voltak, a hátsó kerekek pedig nem voltak fékezhetők.";
    – "A GYERMEKNÉL A BALESET KÖVETKEZTÉBEN MARADANDÓ TESTI FOGYATÉKOSSÁG, KÖZPONTI IDEGRENDSZERI MŰKÖDÉSZAVAR ÉS VÉGTAGI BÉNULÁS ALAKULT KI, ÉDESANYJA TÖBBSZÖRÖS VÉGTAG- ÉS KOPONYATÖRÉST SZENVEDETT."

    https://index.hu/belfold/2020/11/05/cserbenhagyas_anya_gyerek/
  • ximix #35680
    Szerintem is valami egyszerű malőrről van szó, mint inkább hamisításról.
    Ha találgathatok akkor, valószínűleg a gyorshajtást intéző kolléga lehet csak kitakarva küldheti tovább a képet (személyiségi jogok és ect) a sajtós kollégának, aki utólag írta rá a sebességet és az valamiért tévesen sikerült.
  • Alexease
    #35679
    A weboldalon (elvileg) mar egy elmaszatolt, es utolag feliratozott kep szerepel. Lazan elofordulhatott, hogy egyszeruen elgepelte a joember, aki a kepet csinalta a net-re (erosen ketlem, hogy poenbol tobbet irt oda, szandekosan meg tuti nem). Reflexbol irta, tudat alatt keves volt a 136km/h:D
    Ez a "szandekos csalas/hamisitas, minden szar es meghalunk", inkabb csak a szokasos bulvarszar felkapasa.
    Majd kap egy tockost az ember aki csinalta, aztan maskor odafigyel;)
  • PetruZ
    #35678
    A rendőrség levette a hírt és vizsgálatot indított az ügyben.

    Érdekes ez azért, mert egy - elvileg - hiteles és nem hamisítható képet manipulált valaki, szóval a szerveren tárolt, biztonsági bélyeges kép másolata lett manipulálva és kirakva. Mivel a fickó az eredeti képet látta (és fizette be a büntetést), a szerveren jó kép van, csak utána, akiknek a kezén átment a másolat, lesznek elővéve. De a hírhamisítás itthon már megszokott, köztévés híradóban is manipuláltak már felvételeket...
  • PetruZ
    #35677
    Na, ez érdekes: a police.hu-n (és onnan átvéve mindenhol máshol is) olyan fotó jelenhetett meg a 236-tal repesztő Ford Mustangról, ami lehet, hogy nem valós.
  • Caliph
    #35676
    nekünk kettes golfunk volt,amikor 17 évesen behúztam a jogsit. fater fél évig nem engedett egyedül sehova,még városon belül sem,és az első dolga volt,hogy a felnire felmenő legszélesebb gumit megvette..mondanom se kell,hogy szegény 1.6 szívódízelnek mennyire jól esett a széles gumi.
  • desigo
    #35675
    Ez a fiú vezette az autót

  • n003
    #35674
    és szegény tűzoltók bányászhatták ki a jóembert
  • desigo
    #35673
    Brutális videó.Azt az oszlopot akár egy törésteszthez is használhatnák annyira masszív.
    Szerencse,hogy nem sérült meg más.Nem érdemelt ilyen halált az a 17 éves fiú.
    Én is azonnal megszereztem a jogsit 17 évesen.Szüleim autójával én is gyorsan,bátran mentem de nem ész nélkül.
    Most 1 millió kilométer után már csak nevetek az idiótákon és azonnal elveszem a gázt még ha nagy teljesítményű autóban is ülök.Inkább a fékre lépek de ne legyen senkinek se baja...
  • Alexease
    #35672
    Talan ez a legjobb, ami ezzel a nyomoronccal tortenhetett, jobb, mintha kesobb embereket ol meg.
  • cement
    #35671
    bazmeg.... hát erre nem lehet mit mondani.
  • Caliph
    #35670
    szar műszaki állapot,tükörsíma gumi,gyorshatjtás,piros lámpa,no jogsi,ide már kevés lehet a szerencse,és pont az oszlopot. tarolhatott volna a villamosmegállóban vagy a járdán is. szerencsére sehol senki


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.11.03. 13:19:04
  • ximix #35669
    Rotterdami metró végállomáson túlszaladt egy szerelvény, szerencse a szerencsétlenségben,
    hogy az pilléreken álló pályaszakasz végén a bálafarok szobron megtámaszkodott a szerelvény, és nem zuhan le.
  • Alexease
    #35668


    "Egy órán belül kétszer szűrték ki a rendőrök a forgalomból az ittas sofőrt." ?!

    Ezert sem artana megreformalni (szigoritani) az egesz rendszert. Ilyen esetben minnel kevesebb dontest engedni az idiotakak. Mert addig OK, hogy a rendszer mindenben arra alapoz, hogy az egyen torvenytisztelo, jogkoveto stb.; de ez ma mar nagyon nem mukodik.
    Ilyen esetben azonnal jogositvany kuka, auto lefoglal es elvontat. A buntetes es egyeb koltsegek kifizetese utan a csalad/rokon/ararki visszakapja.
  • cement
    #35667
    így van. tinédzserként az emberben dolgoznak a hormonok, a bizonyítási vágy, és a félelemérzete teljes más, ha van egyáltalán. vagyok elég önkritikus, hogy tudjam és bevalljam, hogy egy fasz voltam. szerintem senki sem tökéletes, mindenki követ el hibákat az élete során, amiket azonnal megbán és visszacsinálna, de ha van elég szerencséje ahhoz -mint nekem-, hogy tanulhasson belőle, akkor az egy életre szóló lecke kell, hogy legyen.
    a vezetéstechnikai tréning és egyéb plusz képzések hozzáadását a jogsiszerzéshez én is támogatom, nagyon kevés felkészültséggel engednek ki az utcára mindenkit, és ha ehhez hozzáadjuk azt, hogy nincs semmilyen szabályozáshoz kötve, hogy 80 lóerős autót veszel, vagy 600 lóerőset, akkor könnyen látható, hogy az ilyenek bele vannak kódolva a rendszerbe. most ez épp egy 1.5 vagy 1.6 szívóbenzin lancer lehetett a képek alapján, de láttunk már sok képet és videót az évek során ahol amg mercik, porschék és hasonlók jutottak ugyanilyen sorsra a vezető tapasztalatlansága miatt
  • cement
    #35666
    nyilván nem 50-nel ment, de ez önmagában nem biztos, hogy balesetet okoz. szerintem ne helyszínelősködjünk egy rövid videó alapján a monitor előtt, mert nem nekünk kell megírni a jegyzőkönyvet.
  • kamionosjoe
    #35665
    Jó masszív az az oszlop.
  • Alien69
    #35664
    De, már megbocsáss, ezek szerint Te is hasonló voltál, mint a balesetet szenvedő! Érdekes, nekem nem jutott eszembe friss jogsival száguldozni! Az igaz, hogy nem is taknyos kölökként raktam le. (már senki meg ne bántódjon ezért a szóhasználatért)
    De, akkor se vágytam a száguldozás ilyen formályára. Vonzott a veszély, a határ feszegetése, pl szerettem felgyorsulni az autóval 50-55-ig. Feljebb sose mertem igaziból, mert nem hiányzott a következményei (az esetleges következményei). Szerencsére, nem oly régen elmehettem vezetéstechnikai tréningre, ahol megtapasztalhattam a saját, és (céges) autóm határait! Valszeg, ez hiányzik a fiataloknak is, pedig, azért ez ma már naggyon is elérhető! 21 év alatt kötelező is lenne, felette meg elkerülhetetlennek kellene lennie. :-)
  • nordan
    #35662
    "nem tudjuk mi volt a baleset oka".....akkor nézd meg a képet az autóról
  • cement
    #35661
    nem tudjuk még, hogy mi volt a baleset oka és milyen ember volt a sofőr, ki fia borja, felesleges találgatni. igen, lehet, hogy a szülei is hibásak, valószínű, hogy a szar gumik sem segítettek. de az is lehet, hogy csak a haverja nem volt éppen a legmegfontoltabb srác és uszította, hogy menjen gyorsabban, ő meg hallgatott rá és nem adta ki.
    én is voltam suhanc 17 éves, és törtem össze autót. nem voltam részeg, nem jöttem szar családból és még csak a kocsi sem volt rossz állapotú, én voltam hülye. tapasztalatlan voltam, túlvállaltam magam, de nagyon sokat tanultam belőle. máig hálás vagyok a sorsnak, hogy csak anyagi kár lett belőle, és senki nem sérült meg. srácnak nem volt ilyen szerencséje.
    Utoljára szerkesztette: cement, 2020.11.01. 16:21:23
  • nordan
    #35660
    na végre valaki látja a lényeget! Igen itt súlyos problémák voltak a nevelés alatt, nem véletlen,hogy én vagy te vagy ez a kötekedő srác nem száguldozik egy szar műszaki állapotos autóval a belvárosban vagy akárhol
  • Alexease
    #35659
    Ja, valszeg "jo helyen" szocializalodott. Nem csodalkoznek, ha nem lett volna jogsija es nem lenne muszaki az auton. Elnezve a kepeken az agyon kopott gumikat, egy romhalmaz az auto. Valszeg valami videki/ork suttyo volt, esetleg meg reszeg is.
    A lenyeg, nem olt meg senkit.

    Es ez nem "baleset". Ilyen torest 40-50-nel nem lehet eloadni. Minden ilyen szintu gyorshajtas buncselekmenykent vizsgalnek, foleg lakott teruleteken, es legfokepp varosban.
  • gotchaaa
    #35657
    Szar lehet várni a tűzoltókat, hogy vágjanak ki, miközben a halott haverod ott fekszik rajtad.
    Utoljára szerkesztette: gotchaaa, 2020.11.01. 14:58:45
  • nordan
    #35656
    ez a neveltetés felelőssége
  • nordan
    #35654
    szülőknek pofon
  • desigo
    #35653
    gyorshajtás - oszlop - 17 éves fiú RIP