Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#35431
Nem baleset, de ide illik.

★★★★★

z0ty4
#35430

Úúúú bazmeg! Ebbe bele kellett volna ülni valakinek! <#taps>

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

ximix
#35429






Baleseti helyszínelő (rendőrségi)



Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.07.15. 12:04:53
desigo
#35428
Miből állhat az a lista amin végig kell menni kötelezően a helyszínelőknek?
FrezeR
#35426
Alien69
#35425
Főleg úgy, hogy ugye fizikailag nem sérült, ép elméjű, stb, Azaz, képes akár a saját erejéből kimenteni önmagát, ha kap egy kötelet. Feltételezhetően, mivel ugye folyamatosan azt kommunikálta, hogy ez lenne számára is a megfelelő, ezért arra lehet következtetni, hogy nem a nyaka köré akarná tekerni a mentő kötelet.<#idiota><#idiota><#idiota>

Caliph
#35424
van erre speckó mentőcsapat,ipari alpinista.aki fel tudna menni érte,és felvinni egy kötelet. másra nincs szükség,az ejtőernyősön ugye koplett beülő van amúgyis rajta,az kompatibilis az ipari alpinista cuccokkal,szal utánn csak simán leereszkedik a kötélen mint egy hegymászó

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#35423
húú ez nagyon el lett balfaszkodva....

a ruszki helikopteres videón meg azt nem értem,hogy egy pöcsömnyi műanyag pányva ennyire betudja reonáltatni azt a hatalmas rotort? ha jól tudom azért ezek a rotorok még lövéseket is kibírnak meg ha hiányzik belőlük akkor is le lehet tenni a helikoptert
ximix
#35422
A helikopteres résznél eszembe jutott a nem oly rég nálunk történt mentés közbeni baleset.

Átgondolatlanul akarták megmenteni, életveszélyes sérülés lett a vége
index link

Videón, ahogy 20 méter magasból lezuhant a siklóernyős, akit éppen menteni akartak
index link

Elég bénán álltak hozzá, sajnos, igen bosszantó.
A siklóernyős nem tart magánál egy x méter kötelet pár karabinert esetleg valami könnyű alkukampót . . .
A tűzoltók meg nem tudnak feljuttatni valami kötelet, egy üveg-, szénszálas bottal . . .

Falusiként azt már meg sem említem, hogy az ágak hiánya lefele jövetelnél nem szokót gondot okozni, mert lábbal és kézzel lehet szabályozni a lejövetelt, max hámsérülés fordul elő.
#35421

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#35420
svéd cserediákok
#35419
ez kurvakemény volt 😞(( ezeknek az Oroszoknak sztem nem is kell vizsgázni a jogsiért......olyanokat megcsinálnak,hogy eszem megáll
PetruZ
#35418
AP-1296: 2:00, 3:30, 9:00, ilyenek még nem voltak... A második érdekes, az az egy kerék hogy meg tudta dobni.
RatBaG
#35417

Per Aspera Ad Inferi.

#35416
ezelőtt is átszaladt egy kecske

#35415
világ szégyene,hogy benyögöd,hogy "átszaladt elődted valami" és kész mehetsz haza, mindenféle felelősségrevonás és büntetés nélkül....miközben még videófelvétel is van amin látszik, a "hatóság félrevezetése" és kajak leszarja a bíróság a felvételed,meg se nézik......erre azért mindenki zsebében kinyílik a bicska, az "igazságszolgáltatás" a hazugok oldalán áll
Alien69
#35414
Pontosabban, nem megúszta, mert fele-fele. De, legalább dupla tahó tudott lenni. nem bevállalta a felelősséget, hanem, rá terhelte egy ártatlanra. Hiszen, ha bevállalja, még a helyszínen, szerintem megúszhatta volna, ha megegyezik a furgonossal. Ha utólag ismeri el, amikor már a rendőrségi vizsgálat folyik, akkor már trippla büntit kapna. De így, van esélye megúszni a büntető fékezésért járó felelősségre vonást. Ez ugye az "igazság szolgáltatás", és a rendőrség "bűne" (sara). igaz, elvi síkon a pofátlanítással mintha elkezdődött volna valami, de, hogy mikor lesz látható eredménye, az kétséges...

FrezeR
#35413
Információk szerint a lengyel kisteherautó hátulról az autónak ütközött, amitől az a kamion elé pördült.

Halálos baleset történt Berettyóújfalu külterületén





cement
#35412
mi nem fekete-fehér? előz egy elég necceset, majd fékez kettőt teljesen feleslegesen, láthatóan minden ok nélkül. semmilyen állat nem szaladt át előtte. ez is csak egy pofátlan senkiházi aki hazudik és tetteti a hülyét a bíróságon, és megússza.

respect to the man in the ice cream van

#35411
az amúgy egy nagyon jó szabály, kár,hogy nálunk nem vezették még be
PetruZ
#35410
Van ez a videó. Általában nincs bajom a rendőri ellenőrzéssel és jó látni, hogy egyre több helyen jelennek meg, nem csak a "bejáratott" placcokon állítják fel a sebességmérőket, de... azt a robogóst tényleg muszáj volt megfingatni? A pirosnál jobbra kisívben kanyarodást több országban is engedélyezik, nálunk is be lehetne vezetni.
whiskeyman
#35409
Ostoba vagy

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#35408
UramIsten.......
eksy
#35407
Istentelen nagy seggfej vagy, de nem kívánok mögéd fényszórózó, csak kicsit megkoccantó autóst.

"...és...szerintem...bizony."

#35406
kívánok eléd sok ilyen autóst a jövőben........
eksy
#35405
Mert ez az eset nem fekete-fehér, hogy precedenst teremtsen.Szerintem jogos ítélet született, a videó alapján.

"...és...szerintem...bizony."

#35404
persze,mert?
eksy
#35403
A videót láttad?

"...és...szerintem...bizony."

Benel
#35402
értem én hogy nem ő a vétkes, de még 1x elmondja hogy he hit my car on the highway and he's trying to leeeeeave akkor lecsapom 😄 😄

-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?

#35401
bazdmeg na neeeeeeeeeeeeee

ezt hagyják???? baszki az ilyen esetekben precedens értékű ítéleteket kellene hozni,hogy aki legközelebb hasonlóan cselekedne az 6x gondolja át !!! Ezzel azt érik el,hogy legközelebb majd bárki bemondhatja,hogy egy UFÓ suhant át előtte az úttesten megijedt és lefékezett.......szégyen és gyalázat
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.05. 10:17:17
#35400
z0ty4
#35399
desigo
#35398
Nem szeretnék ilyet látni élőben 😞
RIP
#35397
bármibe lefogadom,hogy megint a kissebbségiek állatkodtak az Audival
#35396
miért b+ miért?
Szabi
#35393
aha, volt már a Gallardóban is
Spoiler (katt a megjelenítéshez)





Spoiler (katt a megjelenítéshez)





Utoljára szerkesztette: Szabi, 2020.07.04. 16:34:40

"Nulla tenaci invia est via"

#35392
#35391
borulásvédelem?
desigo
#35390
Mi az a két felfele álló fémrúd?
#35389
"de nem számoltak az érkező kisteherautóva" mégis mi a fakkal számoltak egy autópályán? jobb is hogy szarrá törték a Lambót ezek a mintasofőrök
desigo
#35388
Műszaki hiba miatt álltak volna félre, de nem számoltak az érkező kisteherautóval, így 20 percig élvezhették az új Lamborghinit.



#35386
Az igen
RatBaG
#35385

Per Aspera Ad Inferi.

#35384

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

cement
#35383
amit leírtál mind igaz és sok motoros az autósoktól várja a megváltást, ez itt a baj. mindig az autós figyeljen, mindig ő legyen előzékeny és vegye észre... még akkor is, amikor megérkezik a semmiből 180-nal és szegény autósnak esélye se volt, hogy észrevegye.

én motorozok (1000 köbcentis sporttúra gép) és autózok is elég sokat mindkettőt így látom mindkét oldalt. szeretek gyorsan menni mint mindenki, aki motorozik. de mindig úgy közlekedek, mintha nem látnának az autósok engem addig, amíg nem bizonyosodok meg róla, hogy tényleg észrevettek és számolnak velem. persze óhatatlanul becsúszik egy-két necces szitu de ezekből lehet tanulni. kurvára észnél kell lenni és tény, hogy a magyar utak állapota csak ront a helyzeten. vészhelyzetben nem elég gyorsan reagálni és berántani a féket hanem még fürkészni is kell az utat, hogy hol van szennyeződés vagy kátyú

respect to the man in the ice cream van

Sippie
#35382
Az anyuka egye meg amit főzött úgymond. Talán apuka is odafigyelne, ha emiatt szívna a családja. Amúgy én nem értek egyet, a kocsit ha el is kobozzák, abból vehet másikat ha tehetős, vagy bérelhet. A megoldás a sitt, 1 hét, 1 hónap, attól függ hányszoros visszaeső, mindjárt jó útra térne a sok szabálytalan köcsög.