Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
igen a fenti villogó mintha csak a csatt után indulna be egy ideig. Hát már mindegy.. Én azon pislogtam hogy centire pont ott csapódik a szalagkorlátnak ahol a faszi bemászik mögé 😄
-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?
2020.06.29. 16:40 körül személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt az M1-es autópálya 156-os kilométerében, Hegyeshalom felé. Egy szerb felségjelzésű MAN nyergesvonatató ütközött egy magyar DAF nyergesvontató hátuljának.
Helyszínre a mosonmagyaróvári és a lébényi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik feszítő-vágó berendezés segítségével kivágták a szerb sofőrt és átadták a mentőknek. A helyszínre három mentő gépkocsi is érkezett. A 142-es kilométerben a lébényi kihajtónál leterelik a forgalmat. A helyszínen teljes útzár van.
Infó: MóvárPress
Helyszínre a mosonmagyaróvári és a lébényi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik feszítő-vágó berendezés segítségével kivágták a szerb sofőrt és átadták a mentőknek. A helyszínre három mentő gépkocsi is érkezett. A 142-es kilométerben a lébényi kihajtónál leterelik a forgalmat. A helyszínen teljes útzár van.
Infó: MóvárPress
Érdekes, a kamera kép frissítse miatt nem látszódik jól a tűzoltók villogója vagy ép elromlott ?
A fényhíd meg egyáltalán nem megy?
A háromszöget meg a rossz oldalra tették ki, nem ?
Szembefordultak volna a forgalommal és felkapcsolják a refit lehet hamarább észreveszik őket, de mindenesetre az autó hátuljára sem ártana olyan villogó, mint elöl a lökősön, csak nem lerakni lökősre hanem a doboz két sarkára
A fényhíd meg egyáltalán nem megy?
A háromszöget meg a rossz oldalra tették ki, nem ?
Szembefordultak volna a forgalommal és felkapcsolják a refit lehet hamarább észreveszik őket, de mindenesetre az autó hátuljára sem ártana olyan villogó, mint elöl a lökősön, csak nem lerakni lökősre hanem a doboz két sarkára
"Baleset a cseh autópályán. Egy baleset miatt megálltak a tűzoltók, mire egy másik autó beléjük csapódott"
-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?
erre hallottam a közelmúltban valahol egy kezdeményezést,miszerint ha dúrva a szabálysértés a kocsit is el kéne kobozni egy őrzött rendőrségi telepre mondjuk fél - egy évre...persze akkor nem tudom mi lenne ha pl az egy kocsi a családban és ezzel az idióta apuka miatt a mondjuk többgyerekes anyuka is kocsi nélkül maradna
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Agyam eldobom <#wow3>#wow3>
Felborult a Mazda a repceföldön, idős asszony sérült meg Csepreg közelében
112.press.hu
"padkára futott, majd az autó áttért a szemközti sávba, lehaladt az úttestről és az árkon áthajtva felborult. Az eset idején intenzíven zuhogott az eső."
Eddig egy "szokványos" baleset, majd jön a csavar
"helyszín mellett elhajtó autó vezetője "kedvesen rámosolygott" a járőrökre, akik felismerték a vezetéstől eltiltott sofőrt, de hiába próbálták megállítani, elhajtott a helyszínről. A járőrautó azonnal a nyomába eredt, de egy közeli városból is indult járőrautó a szabálysértő sofőrrel szembe és sikeresen megállították a férfit. Természetesen még mindig nem volt vezetői engedélye, így újabb eljárás indult ellene a bírság mellé. Információnk szerint a férfi ezt már többször eljátszotta, nem áll meg a rendőri felszólításra, de hiába intézkednek vele szemben a rendőrök, ez nem hatja meg a sofőrt."
"Több járművet is megállítottak a járőrök. Volt olyan, amelyikben a sofőr begipszelt kézzel vezetett, illetve olyan is, ahol a szülők a gyermek mögött kapcsolták be a biztonsági övet, mert a kicsi nem szereti a kötöttséget..."
Felborult a Mazda a repceföldön, idős asszony sérült meg Csepreg közelében
112.press.hu
"padkára futott, majd az autó áttért a szemközti sávba, lehaladt az úttestről és az árkon áthajtva felborult. Az eset idején intenzíven zuhogott az eső."
Eddig egy "szokványos" baleset, majd jön a csavar
"helyszín mellett elhajtó autó vezetője "kedvesen rámosolygott" a járőrökre, akik felismerték a vezetéstől eltiltott sofőrt, de hiába próbálták megállítani, elhajtott a helyszínről. A járőrautó azonnal a nyomába eredt, de egy közeli városból is indult járőrautó a szabálysértő sofőrrel szembe és sikeresen megállították a férfit. Természetesen még mindig nem volt vezetői engedélye, így újabb eljárás indult ellene a bírság mellé. Információnk szerint a férfi ezt már többször eljátszotta, nem áll meg a rendőri felszólításra, de hiába intézkednek vele szemben a rendőrök, ez nem hatja meg a sofőrt."
"Több járművet is megállítottak a járőrök. Volt olyan, amelyikben a sofőr begipszelt kézzel vezetett, illetve olyan is, ahol a szülők a gyermek mögött kapcsolták be a biztonsági övet, mert a kicsi nem szereti a kötöttséget..."
Tényleg szépen hárított, de a gyagya csak elhajtott és otthagyta a már elműködött szerkezetet, ha lett volna még egy páciens azt már lehet nem védi meg.
Amúgy valami többször használatos megoldás volna az igazi, mert ha pl valaki felkenődik rá akkor a munkának aznapra vége hacsak nincs másik.
Tanulságos videó: Renault csapódik a Magyar Közút ütközési energia-elnyelő szerkezetébe az M0-s autóúton
112.press.hu
A "jóember" rövid idő alatt sikeresen összehalmozott egy pár tételt amiért nem fogják megdicsérni, így utólag.
"A személyautóra a rendszám alapján nemzetközi körözés van érvényben.."
"A felvételen egyébként jól látszik, hogy a kihelyezett 60 kilométer/órás sebességkorlátozást szinte egy jármű sem tartja be, 80-110 kilométer/órás sebességgel haladnak el közvetlenül a közutas dolgozók mellett. A Magyar Közút, munkatársainak védelme érdekében tesztjelleggel már elkezdte felszerelni a munkaterületeket védő ütközési energia elnyelő szerkezeteket olyan kamerákkal, ami ezt a balesetet is rögzítette és amely méri az elhaladó járművek sebességét. "
Amúgy valami többször használatos megoldás volna az igazi, mert ha pl valaki felkenődik rá akkor a munkának aznapra vége hacsak nincs másik.
Tanulságos videó: Renault csapódik a Magyar Közút ütközési energia-elnyelő szerkezetébe az M0-s autóúton
112.press.hu
A "jóember" rövid idő alatt sikeresen összehalmozott egy pár tételt amiért nem fogják megdicsérni, így utólag.
"A személyautóra a rendszám alapján nemzetközi körözés van érvényben.."
"A felvételen egyébként jól látszik, hogy a kihelyezett 60 kilométer/órás sebességkorlátozást szinte egy jármű sem tartja be, 80-110 kilométer/órás sebességgel haladnak el közvetlenül a közutas dolgozók mellett. A Magyar Közút, munkatársainak védelme érdekében tesztjelleggel már elkezdte felszerelni a munkaterületeket védő ütközési energia elnyelő szerkezeteket olyan kamerákkal, ami ezt a balesetet is rögzítette és amely méri az elhaladó járművek sebességét. "
Frontálisan ütközött BMW Suzukival - öten sérültek meg Szentgotthárd határában
Áttért a szemközti sávba és frontálisan ütközött a szemből érkező Suzukival egy BMW személygépkocsi Szentgotthárdon, a Kethelyi úton.
112.press.hu

Áttért a szemközti sávba és frontálisan ütközött a szemből érkező Suzukival egy BMW személygépkocsi Szentgotthárdon, a Kethelyi úton.
112.press.hu

#35367
én már elvetettem a motorjogsit.......
annyira túl erősek a motorok már,hogy képtelenség velük normálisan menni....szarok az utak is, szerintem sokkal több tapasztalat kell hozzájuk mint egy autóhoz, ennek ellenére valaki 3-4 hónapot használja max egy évben pár ezer km-t megy és akkor még arról nem is beszéltünk,hogy kurva szar észvrevenni őket,konstans életveszély a motorozás
annyira túl erősek a motorok már,hogy képtelenség velük normálisan menni....szarok az utak is, szerintem sokkal több tapasztalat kell hozzájuk mint egy autóhoz, ennek ellenére valaki 3-4 hónapot használja max egy évben pár ezer km-t megy és akkor még arról nem is beszéltünk,hogy kurva szar észvrevenni őket,konstans életveszély a motorozás
Igen, biztos amikor megkezdte a manővert még nem látta a motorost jönni, az meg pillanatok alatt ott volt nagy sebességgel.
#35364
kikanyarodott elé a pótos? 😞((( ahogy nézem traktor...ergó a mocis is döngethetett rendesen ha nem vették észre egymást, ezer százalék,hogy nem 90-el ment
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.28. 17:14:19
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.28. 17:14:19
Ma két motoros halt meg az utakon. <#szomoru1>#szomoru1>
Halálos motorbaleset történt a 6-os főúton Dunaföldváron
A második eset:
Mindszentkálla külterületén halálos kimenetelű motorbaleset történt
Halálos motorbaleset történt a 6-os főúton Dunaföldváron
A második eset:
Mindszentkálla külterületén halálos kimenetelű motorbaleset történt
Igazad van...le van szarva, hogy 2 vétlen ember meghalt. Sokkal fontosabb, hogy mikori volt a Merci... <#kocsog>#kocsog>
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2020.06.28. 08:47:38
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2020.06.28. 08:47:38
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Reggel hármas karambol volt az M1-esen 2 ember meghalt

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.27. 14:48:59

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.27. 14:48:59
"Amfetamin hatása alatt volt a lengyel fővárosban karambolozó buszvezető, akit ezért közlekedési katasztrófa okozásával gyanúsítottak meg"


#35355
kerékpáros hétköznapok
a lehajtott fejjel lelépni az úttestre is nagyon Darwin díjas
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.26. 14:48:53
a lehajtott fejjel lelépni az úttestre is nagyon Darwin díjas
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.26. 14:48:53
<#wow1>#wow1>
Napjaink legkeményebb balesetét rögzítette egy fedélzeti kamera
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.26. 13:06:18
Napjaink legkeményebb balesetét rögzítette egy fedélzeti kamera
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.26. 13:06:18
Hmm, szabályos egyáltalán ilyen felépítményben lisztet szállítani ?
Ha nem ütközik csak vészfékezést vagy intenzív lassítást csinál akkor is telibe szór mindent.
-------------------------------------------------------------------------
"Szeleteltt" BMW-ről videó
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.26. 09:35:08
Ha nem ütközik csak vészfékezést vagy intenzív lassítást csinál akkor is telibe szór mindent.
-------------------------------------------------------------------------
"Szeleteltt" BMW-ről videó
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.26. 09:35:08
"Három kamion ütközött az M0-s autóúton Érdnél csütörtök délután, a balesetben nagy mennyiségű liszt szóródott az útra "


AP-1290.: Az idiótát jól leápolják az utolsóban, megérdemli
Cikk az esetről (a fickót elkapták, a motoros jól van)
Egy vékony cérna-szálal talán több esély lett volna túlélésre, ha nem részlegesen átfedéssel ütköznek hanem teljes fedéssel, vagy ha Mercis balra rántsa a kormányt és a másik felét gyalulja végig a kamion.
A Mercinél pont elkerülte az ütközés a baloldali váznyúlványt, ha azt sikerül bevonni az ütközésbe lehet kifordította volna a Mercit és nem beretválja le az oldalát a kamion.
Amerikai Pickup-oknál láttam olyan ferdén beépített fém elemet, ami pont ezt a ütközés fajtát próbálta kivédeni, és a tűzfal előtt eldobta az autót félre, sajna már nem tudom melyik videóban láttam.
De elgondolkoztam egy olyan vázkialakításon, hogy a fél vagy kevesebb átfedéses ütközéseknél egy ék alakban kialakított váz rész félredobná a két résztvevő felet, tehát nem gyűrődnének fel egymásra.
A Mercinél pont elkerülte az ütközés a baloldali váznyúlványt, ha azt sikerül bevonni az ütközésbe lehet kifordította volna a Mercit és nem beretválja le az oldalát a kamion.
Amerikai Pickup-oknál láttam olyan ferdén beépített fém elemet, ami pont ezt a ütközés fajtát próbálta kivédeni, és a tűzfal előtt eldobta az autót félre, sajna már nem tudom melyik videóban láttam.
De elgondolkoztam egy olyan vázkialakításon, hogy a fél vagy kevesebb átfedéses ütközéseknél egy ék alakban kialakított váz rész félredobná a két résztvevő felet, tehát nem gyűrődnének fel egymásra.
Halálos baleset történt tegnap kora délután Székelynél a négyes főúton
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.23. 15:03:00
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.23. 15:03:00
A Miszter Racsing Men
twitter link
Szerencsére csak magát törte össze az idiótája, aki akkora májár, hogy a saját sávjában sem fér el.
twitter link
twitter link
Szerencsére csak magát törte össze az idiótája, aki akkora májár, hogy a saját sávjában sem fér el.
twitter link
Teljesen egyértelmü az autók pozíciójából laikusként látva....khm khm versenyeztek netántán?
"...és...szerintem...bizony."
Sajna ennyire nem egyszerű a dolog, amit én is linkeltem az extrém példa, látványos, hogy könnyebben megértsék, megmaradjon az ember emlékezetében.
Itt egy példa a 2005-ös Fiat Panda 1.3 Multijet
TC link
A négyből két szár van elgörbülve, az egyik látványos a másik szinte észre sem vehető szabad szemmel.

Itt egy példa a 2005-ös Fiat Panda 1.3 Multijet
TC link
A négyből két szár van elgörbülve, az egyik látványos a másik szinte észre sem vehető szabad szemmel.

Elhajlat es torest "meguszta" (😄), de minden mas kuka, valszeg alkatresznek sem lesz jo😄D
https://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2020/06/19/ez_lett_a_kecskemeti_aluljaroban_megusztatott_audival/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
https://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2020/06/19/ez_lett_a_kecskemeti_aluljaroban_megusztatott_audival/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Közben kiderült, hogy nem volt jogsija és másik autóval versenyzett a baleset előtt a sofőr. Nem nagyon lepődtem meg.
<#confused>#confused>
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A vízzel csak óvatosan, mert összenyomhatatlan és ha az égésérbe jut akkor Hydrolock
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.18. 21:40:47
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.18. 21:40:47
#35335
az összes barom aki belement mind darwin díjas
#35334
Suzuki átment 😄
Itt is, masik videoval is: https://index.hu/belfold/2020/06/18/belehajtott_egy_lezart_aluljaroba_egy_audi_elsullyedt/
"Majdnem" keteltu Audi😊 A masik, aki elakadt, (termeszetesen) egy BMW volt😄
https://www.facebook.com/KecskemetiTV/videos/1142449389461654/
https://www.facebook.com/KecskemetiTV/videos/1142449389461654/
#35331


