37062
  • Szabi #35652
    off ? :D

  • cement
    #35651
    ricsikével egy vonalba kéne állítani, hogy egy lövedékkel meglegyen mindkettő mert még az is kár beléjük
  • PetruZ
    #35650
    Még egy büntetőfékes, most Kaposvárnál, és baleset is lett belőle.
  • n003
    #35649
    részeg autós két motorost :(
  • Caliph
    #35648
    a toyotás kimeríti a segítségnyújtás elmulasztását
  • FrezeR
    #35647
  • Alien69
    #35646
    Me a köcsögöknek is van személyiségi jogaik, pedig nem kellene...
  • vizes
    #35645
    Miért is kell kitakarni a rendszámot és az arcot?
  • ximix #35644

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ” Pátyról haladtam Biatorbágy felé a 81106-os úton. Sebességhatár 90 km/h, előzést nem tiltja tábla.

    Egy kényelmesen haladó autó mögött mentem, mely többször érintette a felezővonalat, bal oldali kerekeivel néha át is tért a szembejövő sávba.
    Gyermekekért siettem, az adott szakaszon biztonságosnak tartottam megkezdeni az előzést. 60-65 helyett 80 km/h sebességgel terveztem továbbhaladni, ismerem az útszakaszt.

    Indult az előzés, de hirtelen rámhúzta a kormányt a Ford sofőrje, miáltal hangjelzést adtam és fékeztem, mert veszélyesnek találtam a szituációt.
    Sikerült visszamennem mögé, mert jelentősen vesztettem a sebességemből és messzebb szemből is feltűntek.

    Talán a videón nem tűnik annyira hiretelennek – némi gyorsítás után, mellyel a dudálás hatására próbálta gátolni az előzésemet – intenzíven fékezett és megállt.

    ABS is rázott, de sikerült nekem is megállnom mögötte.

    Ekkor belém szaladt a mögöttem jövő személyautó. Jól látszik a felvételen a döccenés.
    Kiszállt a gépjárműből a Ford sofőrje, néhány keresetlen szóval illetett és jelezte, hogy véleménye szerint tilos volt az előzés az adott útszakaszon (ezzel nem értek egyet).

    A mögöttem érkező gépjármű vezetője is kiszállt és

    kérte a “büntetőfékező” vezetőt, hogy ne hagyja el a helyszínt, mert balesetet okozott. Hősünk továbbhajtott.
    Pátyról nagyon gyorsan kiért a rendőr és kérte tőlem a felvételt, miáltal információim szerint a Budaörsi Rendőrkapitányságon büntetőeljárás indult a főszereplő ellen.”


    US
    face link
  • PetruZ
    #35643
    Rendőrautó vs Prius a Ferenciek terénél
  • desigo
    #35642
    Urus vs Rolls Royce Ghost




    Utoljára szerkesztette: desigo, 2020.10.22. 19:18:10
  • Benel
    #35641
    Itt meg 5:25-nél...

    https://youtu.be/-2bxdqnuUPc
  • cement
    #35640
    uhh. régen sokat jártunk erre, elég nehéz kikanyarodni kerekegyháza felől... de ha ez megállás nélkül át akart menni egyenesen izsák felé akkor nem tudom mit nézett be, elég nagy tábla jelzi, hogy kereszteződés van, sőt 50 méterrel fentebb van egy tábla ami jelzi, hogy elsőbbségadás kötelező lesz 50 méter múlva.
    lehet, hogy rosszul lett, vagy öngyilkos akart lenni..
  • desigo
    #35639
    Kamion lapította ki az elé hajtó autót Kecskemétnél

  • PetruZ
    #35638
    AP-1351: Az utolsó... :O
  • TomBond
    #35637
    A 4-es főúton a szajoli kereszteződésnél szoktak olyat csinálni, hogy kiáll a civil rendőrautó, és figyeli a piroson áthajtókat!
  • n003
    #35636
    hmm végülis igazad van de én egyetértek Alex-l csak kiraknék egy kamerát azt az összes piroson áthaladót halálba büntetném


    Utoljára szerkesztette: n003, 2020.10.17. 09:38:41
  • Alexease
    #35635
    Igen, tudom, es emiatt sem lesznek minden autoban (gyarilag) kamerak, ami minden adatot rogzit. Pedig a balesetekor sokkal egyszerubb lenne az elet, nem kellene kretaval rajzolgatni es utana honapokig pereskedni.
  • Alien69
    #35634
    Ilyet TILOS!!! Ugyanis, a sok-sok szabálytalankodó jelentős része ugye politikus, vagy csemetéje, rendőr, vagy csemetéje, vagy maffiózó, és csemetéje... :-) A maradékért meg nem éri meg...még akkor se, ha bele deglik....
  • FrezeR
    #35633
    Van videó is...


    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.10.16. 17:19:29
  • FrezeR
    #35632
    Egy személygépkocsi és egy kamion ütközött, az autó sofőrje életét vesztette.





  • cement
    #35631
    részben igen, mert túl gyorsan vált zöldre a keresztutca lámpája. a vácin az utazótempó sokaknál 70, és a sárgára nem az a reakciójuk, hogy fékeznek, hanem belelépnek a gázba. így előáll az, amit a videón is látunk, hogy a zöldre elindulók kihajtanak a piroson áthajtók elé.
    természetesen az lenne a legjobb, ha nem mennének át a piroson, de ha az megelőzi a balesetet, hogy a lámpát áthangoljuk, és 2 másodperccel később adunk zöldet, akkor azt igen is meg kell lépni
  • Alexease
    #35630
    En meg azt, miert nem lehet elkezdeni lecserelni a jelzolampakat olyanokra, amiben van kamera es trafipax. Egy "izgalmasabb" keresztezodesben gyorsan visszahozna az arat, aztan a kovetkezoet, es igy tovabb.
    Persze nem pirosra festeni, kitablazni elotte es hasonlo agyrem. Szep csendben, kitelepiteni ide-oda.
  • Alexease
    #35629
    Ilyen gyakran elofordul, mindenhol van szutyok cigany vagy narkos hajlektalan. Mar tobbszor volt hir az is, hogy a helyszinre erkezo mentobol loptak el a cuccokat.
  • Nyiri
    #35628
    Mindig van lejjebb
  • sorler
    #35627
    Én azt nem értem ezekbe a jelzőlámpákba miért nincs beépítve segélyhívó az ilyen esetekre?
  • sorler
    #35626
    szégyen
  • n003
    #35625
    "átmennek a piroson" biztos hogy a lámpákkal van a baj?
  • cement
    #35624
    én innen nem messze dolgozok, elég sokat járok erre kocsival, motorral meg biciklivel is. heti-havi rendszerességgel vannak itt kurva nagy balesetek, pont ugyanebből az okból. általában a város felől érkezők nyomják neki h átérjenek, átmennek a piroson, a lehel csarnok mellől kihajtókat meg elkaszálják. nem értem miért nem tesznek semmit a hatóságok, át kéne hangolni a lámpát, meg ellenőrizni és büntetni
    Utoljára szerkesztette: cement, 2020.10.14. 12:10:59
  • Alexease
    #35623
    A robogos meguszta.
  • RatBaG #35622
  • nordan
    #35621
    én is úgy tudom,hogy vamzer a ricsike meg rogán elintéző embere
  • KaBuTo666
    #35620
    Rendőr ismerősökkel volt beszélve ez az egész R. ügy és annyit fűztek hozzá, hogy "strici". Sok embert beköpött, és beköp. Alkuk halmaza...ez is hosszabbítja az ítéletet, stb. A sok kis halakra mennek, egyelőre.
  • desigo
    #35619
    Itt sajnos a rendőröket fogják elővenni amiért nem engedték azonnal tovább.
    Soha nem fogják bántani mert olyan terhelő dolgokat tud a kedves felső vezetésről ami miatt nem lehet komoly büntetést adni neki,
  • Alien69
    #35618
    Dehát ezt írtam nem régen! Adjanak neki egy biankó jogsit! Mi a fenének szarakodnak? Amíg nem öl meg vagy 20 közembert, addig békén hagyják.
  • cement
    #35617
    kiváncsi vagyok ezek után mi lesz a következő magyarázat, "a beteg nagyanyjához ment a kórházba szerdán fél 11kor és nem volt szabad taxi" vagy "a szíve hevesebben vert a szokásosnál és mivel köztudottan szívbeteg, úgy döntött nem vár a mentőre hanem kocsival gyorsabban beér az ügyeletre". ilyesmikre számítok
  • nordan
    #35616
    ELMEGY A JÓÉDES KURVA ANYJÁBA! MEG AZ ÜGYÉSZ MEG AZ ÜGYVÉDJE IS!!!!!!!!!

    és nem,nem a bagatell vezetése zavar hanem az,hogy totálisan minden törvényen felül áll ez a senkiházi!
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.10.12. 13:02:02
  • cement
    #35615
    http://www.borsonline.hu/aktualis/ez-mar-tenyleg-arcatlansag-orokre-eltiltottak-de-jogsi-nelkul-is-vezet-m-richard-foto/212350

    LŐJJÉK MÁR LE BAZMEG
  • Alien69
    #35614
    Pedig lógikus! A kamionos élete olcsóbb, mint megoldani ezt a problemát... Csőrös kamion kellene, több anyag, nagyobb költség, sorolhatnám...
  • nordan
    #35613
    itt mentem el tegnap...durva sor volt....szerencsére én Fehérvárra mentem

    miért nincs a kamionokban valami komolyabb ütközésvédelem ilyen ráfutásokra?? oké,hogy személyautóval szemben védettek,de baszki egy ilyen...olyan mintha falnak mennnek
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.10.09. 14:18:38