Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FrezeR
#35380
Videó az előbbi esethez:

Benel
#35377
igen a fenti villogó mintha csak a csatt után indulna be egy ideig. Hát már mindegy.. Én azon pislogtam hogy centire pont ott csapódik a szalagkorlátnak ahol a faszi bemászik mögé 😄

-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?

FrezeR
#35376
2020.06.29. 16:40 körül személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt az M1-es autópálya 156-os kilométerében, Hegyeshalom felé. Egy szerb felségjelzésű MAN nyergesvonatató ütközött egy magyar DAF nyergesvontató hátuljának.
Helyszínre a mosonmagyaróvári és a lébényi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik feszítő-vágó berendezés segítségével kivágták a szerb sofőrt és átadták a mentőknek. A helyszínre három mentő gépkocsi is érkezett. A 142-es kilométerben a lébényi kihajtónál leterelik a forgalmat. A helyszínen teljes útzár van.

Infó: MóvárPress






ximix
#35375
Érdekes, a kamera kép frissítse miatt nem látszódik jól a tűzoltók villogója vagy ép elromlott ?
A fényhíd meg egyáltalán nem megy?
A háromszöget meg a rossz oldalra tették ki, nem ?
Szembefordultak volna a forgalommal és felkapcsolják a refit lehet hamarább észreveszik őket, de mindenesetre az autó hátuljára sem ártana olyan villogó, mint elöl a lökősön, csak nem lerakni lökősre hanem a doboz két sarkára
Benel
#35374
"Baleset a cseh autópályán. Egy baleset miatt megálltak a tűzoltók, mire egy másik autó beléjük csapódott"

-Kérek egy sört! -Alkoholmentes jó lesz? -Játékpénz jó lesz?

Caliph
#35373
erre hallottam a közelmúltban valahol egy kezdeményezést,miszerint ha dúrva a szabálysértés a kocsit is el kéne kobozni egy őrzött rendőrségi telepre mondjuk fél - egy évre...persze akkor nem tudom mi lenne ha pl az egy kocsi a családban és ezzel az idióta apuka miatt a mondjuk többgyerekes anyuka is kocsi nélkül maradna

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ximix
#35372
Agyam eldobom <#wow3>

Felborult a Mazda a repceföldön, idős asszony sérült meg Csepreg közelében
112.press.hu

"padkára futott, majd az autó áttért a szemközti sávba, lehaladt az úttestről és az árkon áthajtva felborult. Az eset idején intenzíven zuhogott az eső."

Eddig egy "szokványos" baleset, majd jön a csavar

"helyszín mellett elhajtó autó vezetője "kedvesen rámosolygott" a járőrökre, akik felismerték a vezetéstől eltiltott sofőrt, de hiába próbálták megállítani, elhajtott a helyszínről. A járőrautó azonnal a nyomába eredt, de egy közeli városból is indult járőrautó a szabálysértő sofőrrel szembe és sikeresen megállították a férfit. Természetesen még mindig nem volt vezetői engedélye, így újabb eljárás indult ellene a bírság mellé. Információnk szerint a férfi ezt már többször eljátszotta, nem áll meg a rendőri felszólításra, de hiába intézkednek vele szemben a rendőrök, ez nem hatja meg a sofőrt."

"Több járművet is megállítottak a járőrök. Volt olyan, amelyikben a sofőr begipszelt kézzel vezetett, illetve olyan is, ahol a szülők a gyermek mögött kapcsolták be a biztonsági övet, mert a kicsi nem szereti a kötöttséget..."
ximix
#35371
Tényleg szépen hárított, de a gyagya csak elhajtott és otthagyta a már elműködött szerkezetet, ha lett volna még egy páciens azt már lehet nem védi meg.
Amúgy valami többször használatos megoldás volna az igazi, mert ha pl valaki felkenődik rá akkor a munkának aznapra vége hacsak nincs másik.

Tanulságos videó: Renault csapódik a Magyar Közút ütközési energia-elnyelő szerkezetébe az M0-s autóúton
112.press.hu



A "jóember" rövid idő alatt sikeresen összehalmozott egy pár tételt amiért nem fogják megdicsérni, így utólag.

"A személyautóra a rendszám alapján nemzetközi körözés van érvényben.."

"A felvételen egyébként jól látszik, hogy a kihelyezett 60 kilométer/órás sebességkorlátozást szinte egy jármű sem tartja be, 80-110 kilométer/órás sebességgel haladnak el közvetlenül a közutas dolgozók mellett. A Magyar Közút, munkatársainak védelme érdekében tesztjelleggel már elkezdte felszerelni a munkaterületeket védő ütközési energia elnyelő szerkezeteket olyan kamerákkal, ami ezt a balesetet is rögzítette és amely méri az elhaladó járművek sebességét. "
ximix
#35370
Frontálisan ütközött BMW Suzukival - öten sérültek meg Szentgotthárd határában
Áttért a szemközti sávba és frontálisan ütközött a szemből érkező Suzukival egy BMW személygépkocsi Szentgotthárdon, a Kethelyi úton.
112.press.hu
Szabi
#35369
de legalább jól vizsgázott a kütyüjük, megmentett egy idiótát 😄

"Nulla tenaci invia est via"

RatBaG
#35368

Per Aspera Ad Inferi.

#35367
én már elvetettem a motorjogsit.......

annyira túl erősek a motorok már,hogy képtelenség velük normálisan menni....szarok az utak is, szerintem sokkal több tapasztalat kell hozzájuk mint egy autóhoz, ennek ellenére valaki 3-4 hónapot használja max egy évben pár ezer km-t megy és akkor még arról nem is beszéltünk,hogy kurva szar észvrevenni őket,konstans életveszély a motorozás
desigo
#35366
Nem mernék motorra ülni max versenypályán...
RIP <#szomoru1>
FrezeR
#35365
Igen, biztos amikor megkezdte a manővert még nem látta a motorost jönni, az meg pillanatok alatt ott volt nagy sebességgel.

#35364
kikanyarodott elé a pótos? 😞((( ahogy nézem traktor...ergó a mocis is döngethetett rendesen ha nem vették észre egymást, ezer százalék,hogy nem 90-el ment
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.28. 17:14:19
whiskeyman
#35362
Igazad van...le van szarva, hogy 2 vétlen ember meghalt. Sokkal fontosabb, hogy mikori volt a Merci... <#kocsog>
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2020.06.28. 08:47:38

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

sorler
#35361
Már megint egy Oldtimer veszett oda <#rinya>
FrezeR
#35360
Reggel hármas karambol volt az M1-esen 2 ember meghalt




Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.27. 14:48:59

#35359
Ezerből 1
Utoljára szerkesztette: Nyiri, 2020.06.27. 13:56:37

sorler
#35358
Ilyen derék emberekre lenne szükség.
desigo
#35357
"Amfetamin hatása alatt volt a lengyel fővárosban karambolozó buszvezető, akit ezért közlekedési katasztrófa okozásával gyanúsítottak meg"



RatBaG
#35356

Per Aspera Ad Inferi.

#35355
kerékpáros hétköznapok

a lehajtott fejjel lelépni az úttestre is nagyon Darwin díjas
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.26. 14:48:53
FrezeR
#35354
<#wow1>

Napjaink legkeményebb balesetét rögzítette egy fedélzeti kamera
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.26. 13:06:18

RatBaG
#35353

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#35352
Hmm, szabályos egyáltalán ilyen felépítményben lisztet szállítani ?
Ha nem ütközik csak vészfékezést vagy intenzív lassítást csinál akkor is telibe szór mindent.




-------------------------------------------------------------------------


"Szeleteltt" BMW-ről videó






Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.26. 09:35:08
desigo
#35351
"Három kamion ütközött az M0-s autóúton Érdnél csütörtök délután, a balesetben nagy mennyiségű liszt szóródott az útra "

PetruZ
#35350
AP-1290.: Az idiótát jól leápolják az utolsóban, megérdemli
PetruZ
#35349
Cikk az esetről (a fickót elkapták, a motoros jól van)
ximix
#35348
Egy vékony cérna-szálal talán több esély lett volna túlélésre, ha nem részlegesen átfedéssel ütköznek hanem teljes fedéssel, vagy ha Mercis balra rántsa a kormányt és a másik felét gyalulja végig a kamion.
A Mercinél pont elkerülte az ütközés a baloldali váznyúlványt, ha azt sikerül bevonni az ütközésbe lehet kifordította volna a Mercit és nem beretválja le az oldalát a kamion.

Amerikai Pickup-oknál láttam olyan ferdén beépített fém elemet, ami pont ezt a ütközés fajtát próbálta kivédeni, és a tűzfal előtt eldobta az autót félre, sajna már nem tudom melyik videóban láttam.
De elgondolkoztam egy olyan vázkialakításon, hogy a fél vagy kevesebb átfedéses ütközéseknél egy ék alakban kialakított váz rész félredobná a két résztvevő felet, tehát nem gyűrődnének fel egymásra.
RatBaG
#35347

Per Aspera Ad Inferi.

FrezeR
#35346
Halálos baleset történt tegnap kora délután Székelynél a négyes főúton






Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.06.23. 15:03:00

desigo
#35345




ximix
#35344
A Miszter Racsing Men
twitter link

Szerencsére csak magát törte össze az idiótája, aki akkora májár, hogy a saját sávjában sem fér el.
twitter link
eksy
#35343
Teljesen egyértelmü az autók pozíciójából laikusként látva....khm khm versenyeztek netántán?

"...és...szerintem...bizony."

ximix
#35342
Sajna ennyire nem egyszerű a dolog, amit én is linkeltem az extrém példa, látványos, hogy könnyebben megértsék, megmaradjon az ember emlékezetében.

Itt egy példa a 2005-ös Fiat Panda 1.3 Multijet
TC link

A négyből két szár van elgörbülve, az egyik látványos a másik szinte észre sem vehető szabad szemmel.
Alexease
#35341
desigo
#35340
Ferrari 488 GTB




FrezeR
#35339
Közben kiderült, hogy nem volt jogsija és másik autóval versenyzett a baleset előtt a sofőr. Nem nagyon lepődtem meg.

Caliph
#35338
<#confused>

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

desigo
#35337
ximix
#35336
A vízzel csak óvatosan, mert összenyomhatatlan és ha az égésérbe jut akkor Hydrolock






Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.18. 21:40:47
#35335
az összes barom aki belement mind darwin díjas
#35334
Suzuki átment 😄

Alexease
#35332
"Majdnem" keteltu Audi😊 A masik, aki elakadt, (termeszetesen) egy BMW volt😄
https://www.facebook.com/KecskemetiTV/videos/1142449389461654/
#35331