Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#35585
a bíróságról haza már ő vezetett.....mennyire szarja le,hogy elvették a jogsiját örökre? a bírónő elmegy a jóédes kurva anyukájába
Én se értem. Barmok. Inkább adnának neki egyet, biankósat, lejárati dátum nélkül, orvosira se kelljen mennie, minek? Úgy is megveszi az orvost is... Hiszen, baja van a szívével is, ezért is járt ugye kezelésre. <#idiota>#idiota>
#35583
Jól hangzik. De a végére úgyis elintéznek neki egy felfüggesztettet, meg egy pár éves eltiltást. Na nem mintha eddig zavarta volna, hogy jogsi nélkül kell vezetnie.
Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.
#35581
Amelyik kopottabb azt hátra lehet rakni 3. 4. tengelyre ne az legyen a kormányzott tengelye(ke)n.
★★★★★
A vicc az, hogy ma mar filleres tetel lenne egy uj autoban, ha rendesen korbekameraznak, ami non-stop rogzitene mindent, az adatokkal egyutt (sebesseg, gyorsulas, pedalok allasa, lampak, index stb.). Kabellel lehetne csak olvasni (wifi nem), ellenorzeskor ha nem megy bunti, balesetkor meg nem kellene kretaval az aszfaltra rajzolgatni, aztan evekig birosagra jarni, amibol altalaban a bunos remium idiotak kidumaljak magukat, egy tobbszoros "gyilkossag" utan.
De hat a sok jogvedonek es gazdag embernek ez nem jon be...
De hat a sok jogvedonek es gazdag embernek ez nem jon be...
#35576
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Az ámokfutó nő ork lehetett
A baleset után pár perccel csörgött a halott férfi telefonja, melyet már a mentők vettek fel
Utoljára szerkesztette: sorler, 2020.09.26. 23:10:44
A baleset után pár perccel csörgött a halott férfi telefonja, melyet már a mentők vettek fel
Utoljára szerkesztette: sorler, 2020.09.26. 23:10:44
Gyakran használnak nem szakszerűen vagy korszerűen felújított futózott gumikat a teherautóknál.
Szintem minden nap 3-4 halálos baleset van az utakon.
Általában a vétlenek halnak meg nagyobb arányban.
Szomorú.
Általában a vétlenek halnak meg nagyobb arányban.
Szomorú.
A drón felső nézeti képe is sokat segít, de az egyik német videóban már látni egy lézer szkennert is.
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.09.26. 18:33:53
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.09.26. 18:33:53
Igen ez benne lehet. Kemény volt a tegnapi nap. Van akinél meg idegességet is okoz, az sem jó a vezetéshez.
Megérkezett a hidegfront és van akikre ez hatással van.
A meteorológiában általában csak ennyit mondanak, de aki érzékeny rá arra álmosító hátasa van,
ha nem is alszanak el vezetés közben, de a lecsökken a figyelőképesség és reflexek is romlanak.
Pl Én is érzem magamon, szerencsémre vezetés közben nem alszom el, még utasként sem tudok aludni, csak ha áll az autó és akkor is vízszintesen.
Ami még érdekes, hogy én ilyenkor csak a hideg levegőt eresztem magamra, nálam ez segít, de sok ismerősöm van aki kellemes meleget csinál a kocsiban meg is szoktam kérdezni, hogy "lefekvéshez készülsz ?"
Általában mindenkinél van egy képlet amikor a fáradság és a hőfok együtt áll és ott helyben eltudna aludni, ebből a képletből a hőfokkal tudunk játszani.
A meteorológiában általában csak ennyit mondanak, de aki érzékeny rá arra álmosító hátasa van,
ha nem is alszanak el vezetés közben, de a lecsökken a figyelőképesség és reflexek is romlanak.
Pl Én is érzem magamon, szerencsémre vezetés közben nem alszom el, még utasként sem tudok aludni, csak ha áll az autó és akkor is vízszintesen.
Ami még érdekes, hogy én ilyenkor csak a hideg levegőt eresztem magamra, nálam ez segít, de sok ismerősöm van aki kellemes meleget csinál a kocsiban meg is szoktam kérdezni, hogy "lefekvéshez készülsz ?"
Általában mindenkinél van egy képlet amikor a fáradság és a hőfok együtt áll és ott helyben eltudna aludni, ebből a képletből a hőfokkal tudunk játszani.
#35563
gyerekek ilyen cégnél nem szabad melózni! Az első után hogy szólsz és nem cseréli el kell jönni!
#35562
hú baszki ez nagyon kemény és nem igazán tudsz tenni ellene......az új gumi is robbanhat
Érdekes, én is írtam csak kitöröltem, de hasonló a tartalma.
Ismertem ilyen "halogatós" főnököt az első kerekeim már lekoptak és elérték a jelző szintjét, hiába szóltam többször majd a hétvégén, majd a jövőhetén...ect., aztán jött pár hét amikor sok távolsági fuvarom volt és oldatták az üzemanyag pénzt előre, amiből sebesség csökkentéssel, amúgy is szar a gumi hova száguldozzak és tojáspedál technológiával megspóroltam az egyik gumi árát, majd a másikat meg saját zsebből én kifizettem és be a gumishoz.
A főnök aztán később kifizette, persze egy 3,5-es más tészta, mint egy kamion.
Ismertem ilyen "halogatós" főnököt az első kerekeim már lekoptak és elérték a jelző szintjét, hiába szóltam többször majd a hétvégén, majd a jövőhetén...ect., aztán jött pár hét amikor sok távolsági fuvarom volt és oldatták az üzemanyag pénzt előre, amiből sebesség csökkentéssel, amúgy is szar a gumi hova száguldozzak és tojáspedál technológiával megspóroltam az egyik gumi árát, majd a másikat meg saját zsebből én kifizettem és be a gumishoz.
A főnök aztán később kifizette, persze egy 3,5-es más tészta, mint egy kamion.
egyik jóbarátom apja kamionozott nagyon sokáig, és rengeteget mesélt
nem a nagy, ismert logisztikai cégeknek dolgozott, hanem kisebb fuvarozó vállalkozásoknak, akiknek 5-10 kamionja volt. mivel a kamiont a cég adja, a sofőr alkalmazott, a cégnek kötelessége műszakilag kifogástalan, biztonságos járműveket biztosítania, de ez kurvára nem történik meg.
a főnök (tulaj) mindenen spórol, részben kapzsiságból, de részben azért mert muszáj is neki hiszen másképp nem tud versenyképes áron szállítani és senki nem fogja felbérelni. ez ahhoz vezet, hogy a kamionok öregek, okosban vannak leműszakiztatva, és lóg a belük.
azért mondott fel az egyik helyen, mert a főnököt nem érdekelte, hogy az első féktárcsákból az egyik konkrétan el volt repedve. amikor jelezte, hogy ezzel ő nem hajlandó útnak indulni NÉMETORSZÁGBA és vissza, kilépett mert nem voltak hajlandóak neki javítani, vagy egy másik, jó teherautót adni.
nem a nagy, ismert logisztikai cégeknek dolgozott, hanem kisebb fuvarozó vállalkozásoknak, akiknek 5-10 kamionja volt. mivel a kamiont a cég adja, a sofőr alkalmazott, a cégnek kötelessége műszakilag kifogástalan, biztonságos járműveket biztosítania, de ez kurvára nem történik meg.
a főnök (tulaj) mindenen spórol, részben kapzsiságból, de részben azért mert muszáj is neki hiszen másképp nem tud versenyképes áron szállítani és senki nem fogja felbérelni. ez ahhoz vezet, hogy a kamionok öregek, okosban vannak leműszakiztatva, és lóg a belük.
azért mondott fel az egyik helyen, mert a főnököt nem érdekelte, hogy az első féktárcsákból az egyik konkrétan el volt repedve. amikor jelezte, hogy ezzel ő nem hajlandó útnak indulni NÉMETORSZÁGBA és vissza, kilépett mert nem voltak hajlandóak neki javítani, vagy egy másik, jó teherautót adni.
respect to the man in the ice cream van
Ha valamire érdemes költeni egy teherautón az az első kerék gumija, érdemes akár idő előtt lecserélni ha elér egy bizonyos életkort még ha a recéje jó is.
Persze ha rászalad valami tárgyra vagy valahol máshol megsértette a gumit az ellen nincs orvosság, de jobb az ember lelkiismerete, ha nem azért okozol balesetet, mert öreg volt az első kerék.
Persze ha rászalad valami tárgyra vagy valahol máshol megsértette a gumit az ellen nincs orvosság, de jobb az ember lelkiismerete, ha nem azért okozol balesetet, mert öreg volt az első kerék.
Szerencsétlenek mennének dolgozni erre ezt kapják.A kamion gumija nem lehetett túl jó állapotban.
Nem lehet ilyet kivédeni 😞
Nem lehet ilyet kivédeni 😞
#35555
81 éves sofőr............a jókurva anyját a házi orosának is! MEG KELLENE BASZNI AZ ÖSSZES HÁZIORVOST AKI ILYENEKNEK JOGSIT AD!!!
Kanada
Már másodszor vágja el valaki a gondola kábelét
New Westminster Pier Fire
Közel 60 káliumot szállító vonatszerelvény siklott ki.
-----------------------------------
Már másodszor vágja el valaki a gondola kábelét
New Westminster Pier Fire
Közel 60 káliumot szállító vonatszerelvény siklott ki.
-----------------------------------
Valószínűleg meg is történik, a pick up megy a bontóba, a jogsi minimum egy évre bevonják, xxxxxx bírság, és újra kell vizsgáznia valószínűleg egy év után.
De még ott van az emberi tényező is pl egy idős ismerősöm akit hátulról telibe találtak, vagy 10 éve végleg lerakta az autót, azóta tömeg közlekedik vagy ha szállítani kell fizet a fuvarosnak, városban ez könnyebb az igaz.
Nagyon megbűnhődsz, ha ittasan vezetsz
totalcar cikk 2015
"Van, akit a sokadik útja után kapnak el, másnak egy alkalom is elég ittasan a kormány mögött, hogy egy csoportbeszélgetésen találja magát. Jogosítvány nélkül, néhány százezer forinttal szegényebben. "
De még ott van az emberi tényező is pl egy idős ismerősöm akit hátulról telibe találtak, vagy 10 éve végleg lerakta az autót, azóta tömeg közlekedik vagy ha szállítani kell fizet a fuvarosnak, városban ez könnyebb az igaz.
Nagyon megbűnhődsz, ha ittasan vezetsz
totalcar cikk 2015
"Van, akit a sokadik útja után kapnak el, másnak egy alkalom is elég ittasan a kormány mögött, hogy egy csoportbeszélgetésen találja magát. Jogosítvány nélkül, néhány százezer forinttal szegényebben. "
Igen ilyen "utolsó másodpercben került elém"-re nincs orvosság.
A videón nem látszódik, de a tgk már így is félig az "árokban" volt az ütközéspillanatában, mire megállt meg már teljesen

A videón nem látszódik, de a tgk már így is félig az "árokban" volt az ütközéspillanatában, mire megállt meg már teljesen

Mondjuk azért annak az autónak a vezetője aki neki ment a Pick-upnak érdemelne egy kurva nagy tapsot, sőt talán még egy kitüntetést is. Ha nem oda húzza ahova, a Pick Up utasainak, de kb nekik is végük. Itt jön ki az, hogy ki ügyes ki nem. Baromi jól lereagálta és igazán ügyes volt. A Pick-upos meg egy fasz...
Downhill!!
#35546
jogosítványt azonnal örökre elvenni!
Itt elég egy pillanatra lenézni a telefonra vagy bárhova és már a másik sávba kerül az autós.
Szegény lány 😞
A teherautó sofőrnek se lehet egyszerű ma elaludnia...
Szegény lány 😞
A teherautó sofőrnek se lehet egyszerű ma elaludnia...
Az autoban (allitolag) 2 felnot es 4(!) gyerek utazott, nem lett bajuk.
Mennyit kap a pickup-os? 10E Ft szabalysertesert?!? Lenyegeben "gyilkossagi kiserlet", ami majdnem osszejottt.
Mennyit kap a pickup-os? 10E Ft szabalysertesert?!? Lenyegeben "gyilkossagi kiserlet", ami majdnem osszejottt.
#35541
arab............az nem fehér cigány
#35540
"fiatalember" meg "kábítószer hatása alatt állt" cikkírókat 2 hétre száműzném egy cigánytelepre vagy egy feka gettóba párizs legdurvább kerületébe..........rohadtul idegesítő,hogy ezekekkel csökkentik a felelősségét a bűnözőknek!
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070





