Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#35636
hmm végülis igazad van de én egyetértek Alex-l csak kiraknék egy kamerát azt az összes piroson áthaladót halálba büntetném


Utoljára szerkesztette: n003, 2020.10.17. 09:38:41

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Alexease
#35635
Igen, tudom, es emiatt sem lesznek minden autoban (gyarilag) kamerak, ami minden adatot rogzit. Pedig a balesetekor sokkal egyszerubb lenne az elet, nem kellene kretaval rajzolgatni es utana honapokig pereskedni.
Alien69
#35634
Ilyet TILOS!!! Ugyanis, a sok-sok szabálytalankodó jelentős része ugye politikus, vagy csemetéje, rendőr, vagy csemetéje, vagy maffiózó, és csemetéje... :-) A maradékért meg nem éri meg...még akkor se, ha bele deglik....<#nemtudom>

FrezeR
#35633
Van videó is...<#wow2>


Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2020.10.16. 17:19:29

cement
#35631
részben igen, mert túl gyorsan vált zöldre a keresztutca lámpája. a vácin az utazótempó sokaknál 70, és a sárgára nem az a reakciójuk, hogy fékeznek, hanem belelépnek a gázba. így előáll az, amit a videón is látunk, hogy a zöldre elindulók kihajtanak a piroson áthajtók elé.
természetesen az lenne a legjobb, ha nem mennének át a piroson, de ha az megelőzi a balesetet, hogy a lámpát áthangoljuk, és 2 másodperccel később adunk zöldet, akkor azt igen is meg kell lépni

respect to the man in the ice cream van

Alexease
#35630
En meg azt, miert nem lehet elkezdeni lecserelni a jelzolampakat olyanokra, amiben van kamera es trafipax. Egy "izgalmasabb" keresztezodesben gyorsan visszahozna az arat, aztan a kovetkezoet, es igy tovabb.
Persze nem pirosra festeni, kitablazni elotte es hasonlo agyrem. Szep csendben, kitelepiteni ide-oda.
Alexease
#35629
Ilyen gyakran elofordul, mindenhol van szutyok cigany vagy narkos hajlektalan. Mar tobbszor volt hir az is, hogy a helyszinre erkezo mentobol loptak el a cuccokat.
#35628
sorler
#35627
Én azt nem értem ezekbe a jelzőlámpákba miért nincs beépítve segélyhívó az ilyen esetekre?
sorler
#35626
szégyen
#35625
"átmennek a piroson" biztos hogy a lámpákkal van a baj?

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

cement
#35624
én innen nem messze dolgozok, elég sokat járok erre kocsival, motorral meg biciklivel is. heti-havi rendszerességgel vannak itt kurva nagy balesetek, pont ugyanebből az okból. általában a város felől érkezők nyomják neki h átérjenek, átmennek a piroson, a lehel csarnok mellől kihajtókat meg elkaszálják. nem értem miért nem tesznek semmit a hatóságok, át kéne hangolni a lámpát, meg ellenőrizni és büntetni
Utoljára szerkesztette: cement, 2020.10.14. 12:10:59

respect to the man in the ice cream van

Alexease
#35623
A robogos meguszta.
RatBaG
#35622

Per Aspera Ad Inferi.

#35621
én is úgy tudom,hogy vamzer a ricsike meg rogán elintéző embere
#35620
Rendőr ismerősökkel volt beszélve ez az egész R. ügy és annyit fűztek hozzá, hogy "strici". Sok embert beköpött, és beköp. Alkuk halmaza...ez is hosszabbítja az ítéletet, stb. A sok kis halakra mennek, egyelőre.
desigo
#35619
Itt sajnos a rendőröket fogják elővenni amiért nem engedték azonnal tovább.
Soha nem fogják bántani mert olyan terhelő dolgokat tud a kedves felső vezetésről ami miatt nem lehet komoly büntetést adni neki,
Alien69
#35618
Dehát ezt írtam nem régen! Adjanak neki egy biankó jogsit! Mi a fenének szarakodnak? Amíg nem öl meg vagy 20 közembert, addig békén hagyják. <#kocsog>

cement
#35617
kiváncsi vagyok ezek után mi lesz a következő magyarázat, "a beteg nagyanyjához ment a kórházba szerdán fél 11kor és nem volt szabad taxi" vagy "a szíve hevesebben vert a szokásosnál és mivel köztudottan szívbeteg, úgy döntött nem vár a mentőre hanem kocsival gyorsabban beér az ügyeletre". ilyesmikre számítok

respect to the man in the ice cream van

#35616
ELMEGY A JÓÉDES KURVA ANYJÁBA! MEG AZ ÜGYÉSZ MEG AZ ÜGYVÉDJE IS!!!!!!!!!

és nem,nem a bagatell vezetése zavar hanem az,hogy totálisan minden törvényen felül áll ez a senkiházi!
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.10.12. 13:02:02
cement
#35615
Alien69
#35614
Pedig lógikus! A kamionos élete olcsóbb, mint megoldani ezt a problemát... <#idiota> Csőrös kamion kellene, több anyag, nagyobb költség, sorolhatnám... <#merges2>

#35613
itt mentem el tegnap...durva sor volt....szerencsére én Fehérvárra mentem

miért nincs a kamionokban valami komolyabb ütközésvédelem ilyen ráfutásokra?? oké,hogy személyautóval szemben védettek,de baszki egy ilyen...olyan mintha falnak mennnek
Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.10.09. 14:18:38
#35612
democracy
RatBaG
#35611

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#35610
A németben kiszabható bírságok a vulgáris megnyilvánulásokért.
link

Egy középső ujj bemutatása 4000 Euro
#35609
ki gondolta volna....."fiatalember" drogozás és no jogsi....

#35608
svéd?
ximix
#35607
Police.hu link
Jogsi nélkül, bedrogozva, 23 évesen
RatBaG
#35606

Per Aspera Ad Inferi.

cement
#35605
Rallymatyinak nem adta ki
Én motorozok is az autózás mellett és nem értem, hogy valaki hogy lehet olyan felelőtlen, hogy nem csatolja be a sisakját, szerencséje hogy nem lett baja

respect to the man in the ice cream van

ximix
#35604
Targoncás vs polcrendszer
"Saint Louis, Brazília.
Egy áruház alkalmazottja (látszólag a targonca kezelője) megrongálta az állványt, dominóhatás volt,"
1 halott, 8 sebesült

Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.10.06. 23:47:22
ximix
#35603
cement
#35602
szerintem ezt láttam egy hete, első kerületben a csap utcán jött mögöttem egy piros 812 kétlem, hogy sok rohangálna belőle Mo-n úgyhogy valszleg ez volt az. RIP.

respect to the man in the ice cream van

z0ty4
#35601
csávókám nagyot kapott a kaputól

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

ximix
#35600
Hmm "Anyunak" kellet a kocsi a műkörmöshöz vagy nem tudom mi volt az indok, de kicsit túltolta.
ximix
#35599
"'Drunk' woman slams her BMW into a boulder at 100mph at 2am,
flies through the air and then gets out acting like 'nothing happened'"
dailymail link
ximix
#35598
😊 Jó volt. Mosolyogtam egy jót amikor a golfos hölgy, pont a gyorsasági végén hagyta el a pályát.
RatBaG
#35596

Per Aspera Ad Inferi.

#35595
Pont ezt akartam írni, ha a fékkel kezdett volna, akkor lehet nem megy be mellé, plusz több időt ad az öregnek is észrevennie őt. Ha jól tudom 130 felett már osztott felelősség van egy balesetnél, akkor is ha te vagy a vétlen fél. Szóval eléggé beszívta.
ximix
#35594
A német autópálya szabályok miatt akár nagy sebességkülönbség is kialakulhat a két egymás mellett haladó sávban,
ami sokkal nagyobb figyelmet igényel, mint a 130km/h max autópályákon.
Ahogy Dodor is mondja ilyen nagy sebességnél ha xx méteren belül történik valami előtted az már megtörténik veled.
YT link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.10.01. 20:33:02
Alexease
#35593
De azert a villagos volt az elso, nem a gazelvetel vagy a fek.
cement
#35592
szerencsésen megúszták, észnél volt a golfos

respect to the man in the ice cream van

desigo
#35591
"nekem meg semmi bajom nem lett"
ez azért üt a végén <#gonosz3>
#35590
holy shit



Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.10.01. 14:44:11
ximix
#35589
Fogház wiki link
"A fogház Magyarországon a főbüntetésként kiszabott szabadságvesztés legenyhébb végrehajtási módja."

"A fogházban az elítélt

rövid tartamú eltávozása engedélyezhető,
külső munkában részt vehet,
életrendje részben meghatározott,
szabad idejét belátása szerint használhatja fel,
a büntetés-végrehajtási intézet területén szabadon járhat."

Börtön wiki link


Fegyház wiki link
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.10.01. 11:52:36
cement
#35588
Dehogyis is. Ő vígan éli az életét, bár pont most ítélték el 4 évre, fellebezett és még gondolom jó sokáig nem lesz ítélet, addig meg szabadlábon lesz vagy házi őrizetben max. Szívbeteg, úgyhogy még amelett, hogy pitiáner büntetéssel meg fogja úszni (még a 4 év is annak számít szvsz) a mi befizetett TB-nkből jár a Városmajori Szívklínikára szív MR vizsgálatra meg satöbbi. Én a humánus bánásmód híve vagyok, és mindenki aki egyszer-kétszer megbotlik megérdemli az újrakezdés esélyét, de ez a senkiházi egész életében bűnöző volt, törvényen felülinek gondolja magát és egy percre sem érződik rajta semelyik interjújában, hogy valamit megbánt volna, vagy egyáltalán komolyan venné az egészet, színészkedik meg kifogásokat keres mindenre. Ez az ember nem érdemli meg, hogy adófizetői pénzből börtönben éljen akár egy napot is, úgyhogy csak le kéne lőni mint egy beteg lovat.

https://24.hu/belfold/2020/09/30/m-richard-dozsa-gyorgy-uti-baleset-itelet-csaladi-reakcio/

respect to the man in the ice cream van

#35587
Ricsiről is lesz ilyen videó?