Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ezeket a munkaterület biztosításokat hülyebiztosra kell csinálni, ez a megoldás pedig azt feltételezi, hogy a sofőrök már többszáz méterrel korábban kiszúrják és kisorolnak időben. nincs is puffer zóna hagyva bólyákkal, ha elbaszod, egyből a munkagép hátulján csattansz.
legalább az autópályákat biztosíthatnák rendesen, mert azt már megszoktuk, hogy városon belül szarnak ezekbe bele. tavaly vagy tavalyelőtt a váci úton kifele volt egy példás eset. a westendet elhagyva a balzac utca után a ferdinánd hidas kereszteződés előtt ahol 6 (!) sáv van, 2 balra, 1 balra és egyenesen, 1 egyenesen és 2 jobbra, a balra és egyenesen menő sávban valami csövet javítottak, felásták vagy 2-3 méter mélyen az utat 5-10 méter hosszúságban egy sávban. mi volt a munkaterület biztosítás? egy 2 méter széles kikerülést jelző alumínium tábla a luk előtt 1 méterrel. nem viccelek, közvetlen a luk előtt. amikor megláttam az agyfasz kerülgetett, mondom ebbe biztos hogy bele fognak menni, mert tömött forgalom szokott lenni az összes sávban, az autók ott 70-nel mennek, taxisok meg futárok 80-nal, és ha valaki későn veszi észre, és kerüli ki, akkor aki mögötte jön, már biztos hogy nem fog tudni reagálni időben. asszem még aznap, vagy másnap bele is rongyolt valaki a lukba..
respect to the man in the ice cream van
az extra figyelemfelhívás csak azért, mert van pár "öntörvényű és vagy vak egér" akiknek a figyelmét csak így lehet felkelteni.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
viszont ők is próbálkoznak több féle megoldással.
Prizmás változat is volt, de az északi országrészen, télen a hó miatt nem a legjobb.
Aztán csináltak olyat, hogy a gyalogos átkelőnél lévő tábla vagy jelzőlámpa meghosszabbított oszlopáról egy irányított, erősebb fény, mit a közvilágítás, felülről a zebrára világit, de csak ha van gyalogos és ha jól vettem ki az autók felé is van szenzor azok is kapcsolni tudják, ennek miértjére nem jöttem rá max a berögzíteni az átkelőket jó, de szerintem elég ha a gyalogos átkelésnél úszik fényárban a zebra.
A piros határoló fényes verzió
Projektoros verzió, ez se rossz ötlet, de a havi üzemeltetése nem tudom mennyi lehet.
Messziről is jól látható, nem befolyásolja az útfelületén a szennyeződés hó . . .
Van fizikailag kiemelt átkelőhely is, bizonyos utakon ez már túlzás, egy max 30km/h úton oké lehet.
Jaj, ez annyira magyarosra a sikerült 😊
Legalább azt a 3-4 métert amin a zebra és a lámpák vannak újították volna fel előtte.
Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.12.01. 10:33:08
https://behir.hu/cimke/okos-zebra
respect to the man in the ice cream van
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.
"A változó súlyosságú égési sérüléseket szenvedett kórházba szállították.
Az orvosoknak elmondta, hogy egyszerűen alkoholt hígított egy dobozban, hogy fagyállószert állítson elő a kocsijához.
A lifttel lefelé menet valamilyen oknál fogva úgy döntöttem, hogy ellenőrizem, meggyullad-e a folyadék vagy sem.
Ennek eredményeként - a testégések 30% -a saját hülyesége által kapott. "
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.11.24. 11:19:26
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Műszakilag nem ismerem a tankot, lehet van benne kézigáz is azzal nyúlt mellé, de fék ezen is kellene hogy legyen.
Mindenesetre jól megúszták, csak a sofőr ütötte meg magát.
IDF tank overturns during military drill
ynetnews link
respect to the man in the ice cream van
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Per Aspera Ad Inferi.
gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Legalább van közös téma amíg várják az ellátást.
Őrizetben az ittasan halálos balesetet okozó férfi

gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ilyen forgalmas úton a teherautó sofőr tudott volna megállni kisebb kockázattal, elakadás jelzővel, majd kiszállva a jobb oldalon, elhajítani azt a vackot az útról, persze könnyen megesik, hogy akkor meg őt nem veszik időben észre és majdnem ugyan itt vagyunk.
Ui: közben meg is lett a probléma forrása, lehet tippelni honnan származik
link
Akkor mégis mi alapján hoztak ítéletet?
Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
--------------------------------------------------------------------------------
Valami rossz konstrukció vagy a kivitelezési probléma lehet ?
Én is meglepődtem hogy amilyen masszívnak néz ki a videón, pillanat alatt vége lett.
Egy egyszerűbb vasszerkezettel lehet jobban jártak volna,
mert ebből, most a videót nézve azt is kinéztem volna,
hogy simán egyszerű anyagfáradás miatt leszakad és agyoncsap valakit.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egy utkozes, meg ha "egyszeru" is, es ha igazam is van, akkor is "kellemetlen". Autoval anyagi kar (amit gyalogostol, biciklistol "nem lehet" behajtani), es jo hosszu huzavona (ha szemelyi serules, akkor meg mindenkeppen cumi). Es persze ha az "aldozat" ork, akkor a helyszinen agyonveres es megkeseles esete forog fent.
Motorral, bonuszkent, velejar(hat) a zakozas is, ami meg allohelyzetben is lehet "fajdalmas".
én biciklizek és nagymotorozok is, mondjuk nem versenybringával de ilyet geci, hogy a piroson vagy 50-nel átrongyol... a motoros helyében meg messzire lemaradtam/elkerültem volna a bringást mert látszott hogy totál leszar mindent és öntörvényűleg közlekedik, ehelyett utánagyorsít és jobbról megelőzi, és persze h a baromja nekimegy. reméljük tanultak az esetből
respect to the man in the ice cream van
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.11.14. 17:54:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
