37058
  • kamionosjoe
    #35974
    Pázmándfalunál inkább nyírfák azok nem nyárfák. :)
  • RatBaG #35972
  • ximix #35971
    Pénteken letért az útról és fáknak ütközött egy autó Bélmegyer közelében. A jármű vezetője a helyszínen életét vesztette.
    link



    Halálra gázolták a forgalomirányítót
    link




    A TEK autója borult árokba, miután kamionnal ütközött az M0-son
    link


    "Ebben a csomópontban nem az első baleset történt a mai napon.
    Hajnalban és délelőtt 1-1 kamion borult az autóút menti árokba.
    Természetesen az ilyen balesetnek mindig vannak nézői.
    Sajnos két nézelődő egy kisebb balesetet is összehozott a balesettől nem messze."

    Gugli map

    Valószínűleg a 3. segéd sáv okoz problémákat.
    Az M0 azon szakaszán olyan kialakítást használtak, ahol a lehajtók és felhajtók egymásba érnek és néhol érzetre 3 teljes sávos lesz az M0-ás.
    Ezt a szélső segédsávot sűrűbb felezővonal is jelöli, de a figyelmetlen, nem rutinos sofőrök valahogy ezt benézik és amikor látják, hogy ez nem arra megy amerre ők akarnak menni, akkor próbálnak menteni.


    Ittas sofőr pattant le nyárfákról Pázmándfaluban
    link
  • ximix #35970
    Egy kicsit felturbózhatnák azt a részt.
    - lehetne egy kicsivel hosszabb a záróvonal mindkét irányba
    - lehetne egyéb veszélyt jelző tábla balesetveszély kiegészítéssel
    és
    - 50km/h sebességkorlátozás arra a szakaszra

    Az útburkolatra is jó volna felfesteni az adott szakaszra legalább két helyre egy-egy 50-es és esetleg egy egyéb veszély szimbólumot.

    Móricka on

  • ToCsEk
    #35969
    https://totalcar.hu/magazin/velemeny/2021/04/14/arpad_hidi_baleset_fekezni_mint_a_parasztok/
  • Varenga
    #35968
    Ugye? Pont ezen gondolkoztam ma, valahogy eszembe jutott....Szóval, ahogy leírtad, pont így látom én is.
  • ximix #35967
    Brazília déli részén Curitiba város mellett Campo Largo-nál a PR-423-as út egyik kereszteződésében volt a baleset.
    Ha jól sikerült a beazonosítás,elvileg itt
    gugli térkép

    Egy halálos áldozat volt a Taxi sofőrje.
    A Taxis nem figyelt és kikanyarodott a kátrányt szállító teherautó elé, ami fékezett és próbálta elkerülni az ütközést, de sikertelenül, végül a Taxit maga előtt tolva az árokba hajtott ahol maga alá gyűrte a Taxit.
    A busz üresjáratban volt és végül teljesen kiégett.
    A helyiek “Trevo da Morte” -nak "A halálos lóhere"-nek hívják a helyet, a lóhere a kereszteződés alakjára utal.

    g1.globo.com

    ricmais.com.br



  • ximix #35966
    Érdekes, van egy olyan érzésem, hogy az "igazságnak nincsen kibontva minden részlete"

    "
    A margitszigeti felhajtóról egy autó kikanyarodott elém, én pedig a külső sávban haladva

    a balesetet fékezéssel, dudálással illetve balra kormányzással kerültem el,

    aminek következtében legalább háromszor megcsúszott az autóm, mire negyedszerre már nem sikerült ellenkormányozni és a kocsi, a jobb oldalával, kilinccsel előre a sínekre csapódott fel, majd jobb elejével nekivágódott a középső oszlopnak.
    "


    Érzésre inkább
    A margitszigeti felhajtóról egy autó kikanyarodott elém, én pedig a külső sávban haladva

    gázt adtam és balra kormányzással kerültem el, majd visszavágtam elé,

    aminek következtében legalább háromszor megcsúszott az autóm, mire negyedszerre már nem sikerült ellenkormányozni és a kocsi, a jobb oldalával, kilinccsel előre a sínekre csapódott fel, majd jobb elejével nekivágódott a középső oszlopnak.
  • RatBaG #35965
  • desigo
    #35964
    kiderült, mi okozta a balesetet az Árpád hídon

  • whiskeyman
    #35963
    Mégis hogy férjenek hozzá a sérülthöz a B oszloptól?
  • kamionosjoe
    #35962
    Hát az látszik, hogy dolgoztak a tűzoltók, nem csak a tetőt és az ajtókat, hanem még a B oszlopot is kivágták.
  • FrezeR
    #35961
    Feszítővágóval szabadították ki az egyik utast a Mórahalom és Domaszék közötti balesetben.



  • nordan
    #35960
    miért is?
  • eksy
    #35959
    pszt
  • Alexease
    #35958
    Parkolas: hosszu video:D
  • nordan
    #35957
    9:20 nál gecire szánalmas ,hogy a 32 rendőrből egyetlen egy sincs aki odamenne és a civil /szürke honda?/ nek segítene,vagy megnézné mi baja lett az ütközéstől........az összest azonnal beperelni!
  • kamionosjoe
    #35956
    Autósüldözések USA 2020

    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2021.04.05. 11:43:43
  • desigo
    #35955
    Az ítélethozás még ami botrányos.
    1 nap 1 hónap vagy 1 év vagy csak majd egyszer lesz valami?
  • Alien69
    #35954
    Az a baj, hogy már ahogy mondja a Herpy, már az egész kamu. Nem is vezethetne az a köcsög... Úgy ki fogják vakarni, ahogy csak lehet, SEMMI példa értékű izé nem lesz, már, pozitív értelemben, csak annyi, hogy a köcsögöknek mindent szabad, ennyi...
  • ximix #35953
    Ó Berki mesterre kíváncsi leszek, mit hoznak ki a bírák . . . az ütközés után szinte még meg sem álltak a járművek, de már nyílt a Bently ajtaja . . .
  • ximix #35952

    gif
  • RatBaG #35951
  • ximix #35950

    forrás
    Lengyelország, Január,
    - területen belül gyorshajtás 108km/h,
    - a rendőröknek nem állt meg
    - piros sorompós Vasúti átjárón áthajtott

    + majdnem kinyírta magát a sorompóval

    vád a szárazföldi közlekedési katasztrófa közvetlen veszélyének előidézésével e
    a vezetői engedély elvesztésével és legfeljebb 8 év börtön vár rá
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.04.01. 19:36:18
  • ximix #35949
    Ez a baleset idén februárban volt Szlovákiában.
    Az első kép alapján azt hittem nincs túlélő, de a cikk szerint a sofőr szondát fújt a rendőröknek.






    gugli ford link
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.03.30. 21:11:03
  • Alexease
    #35948
    Ma delelott arra mentem, lattam valami komolyabb baleset lehetett, mert eleg szep hosszu rajzolgatasok voltak az aszfalton. Most mar tudom, mi volt ott:(
  • nordan
    #35947
    nem vagyok biztos benne ,de azthiszem Brasilban ezt simán meg is csinálhatod ilyen esetekben
  • desigo
    #35946
    Három baleset történt az M3-ason

    "az első balesetet rosszullét okozta, a másodiknál a vontató sofőrje a felboruló autó miatt rohant árokba, a harmadik pedig bámészkodás miatt"

  • desigo
    #35945
    Most legalább nem az ártatlanok szívták meg.
    RIP
  • cement
    #35944
    én is motorozok nagymotorral, ezt látni elég nyomasztó, bakker... mennyire értelmetlen volt. nyugodjon békében.
    ez a Wesselényi utca és Rottenbiller utca kereszteződése, tökre belváros. egyirányú utca, jobbra-balra parkoló autók, zebrák, kereszteződések mindenhol...
  • kamionosjoe
    #35943
    Hát ez a motoros nem ötvennel ment...
  • FrezeR
    #35942


    Exkluzív: Megszereztük a sokkoló felvételt a motoros és mentőautó brutális ütközésének pillanatáról

  • ximix #35941
    "Volt rabló . . . . nincs rabló" . . . . magic
    gif
  • n003
    #35940


    volt már gond ezzel a ladikkal
    Utoljára szerkesztette: n003, 2021.03.23. 23:14:50
  • nordan
    #35939
    ezek ilyen elalvások?
  • ximix #35938
    A biztosító biztos csuklott egyet az éjszaka.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    2021-03-20
    "Halálra gázoltak egy 80 éves asszonyt Kecskeméten" eddig tart a cím ami még odafért volna, hogy a gyalogos-átkelőhelyen.
    koroshircentrum.hu




    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    2021. 03. 18


    "A helyszín közelében intézkedő kollégáink szolgálati autójának fedélzeti kamerája rögzítette a balesetet és az azt megelőző pillanatokat."

  • desigo
    #35937
    egy személyautókat szállító nyergesvontató, ami Balatonendréd térségében szalagkorlátnak ütközött, majd felborult, szétterítve rakományát a sztráda határ felé tartó pályájának teljes szélességében.

  • Alien69
    #35936
    Mi a problémád? Mindig is a PÉNZT védték a rendőrök!!! Ők is ebből élnek! Ne legyenek kétségeid, nincs a Föld-n olyan ország, ahol nem a pénzest védik, persze, egy bizonyos szintig...
  • desigo
    #35935
    Ejtették a vádat a tavaly tavasszal Gemballa Mirage GT-jével több autót is összetörő milliomos ellen

    "nem lehetett „minden kétséget kizáróan” bizonyítani"


  • RatBaG #35934