Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#36042
megpróbálta kihúzni?
#36038
aztasúlyos! de a segítség extra gyorsan odaért
Korábban írtam már, anno engem is majdnem itt lapítottak ki, mert azt a ganyé aszfaltot minden évben képesek foltozni a csere helyett és félpályás lezárást csinálnak a hídon, én meg álltam a sorral és hátúról érkező meg majdnem felkent az előttem lévőre, szerencsére sasoltam hátrafelé és "beugrattam" az előttem álló és a szalagkorlát közé.
#36035
ráfog baszni,mert ez most precedens lesz és bebasszák pár hónapra
Itt egy leírás,
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/4215494
ha jól értem egy másik kikötőhelyre tartott, de valahogy rosszul sikerült a manőver, amit bár észleltek, de a hajó akkora lendületben volt, hogy már nem tudták megállítani időben.
Párszor kürtölhetett volna valami vész jelet, hogyha a kikötőhelynek esetleg nincs vész szirénája, akkor azok a melósok még időben fedezékbe tudjanak szaladni akik, ott dolgoznak, de épp nincs rálátásuk az eseményekre.
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.04. 00:42:56
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/4215494
ha jól értem egy másik kikötőhelyre tartott, de valahogy rosszul sikerült a manőver, amit bár észleltek, de a hajó akkora lendületben volt, hogy már nem tudták megállítani időben.
Párszor kürtölhetett volna valami vész jelet, hogyha a kikötőhelynek esetleg nincs vész szirénája, akkor azok a melósok még időben fedezékbe tudjanak szaladni akik, ott dolgoznak, de épp nincs rálátásuk az eseményekre.
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.04. 00:42:56
#36030
ezt hogy a faszömba sikerült?
Gondolom privátba tették a videót ezért nem jelenik meg, így rákeresve Jason Dupasquier-ről lehet szó aki a gyorsaságimotoros-világbajnokság Olasz Nagydíján a Moto3-asok szombati kvalifikációjában súlyos balesetet szenvedett, majd később a sérülésébe belehalt.
HVG-t ha valaki akarja helyreigazíthassa, mert képzelet és a videó alapján írtak valami hasra ütés cikket.
"A gyakorláson az előtte haladó japán Szaszaki Ajumu elcsúszott, a hátulról nagy sebeséggel érkező svájci versenyző motorja nekicsapódott a sodródó járműnek, majd felrepült a levegőbe. Dupasquier az aszfaltra zuhant, és eszméletlenül továbbcsúszott."
Index-nél már a helyes a sorrend.
"Dupasquier a gyors körén elcsúszott, a mögötte haladó Szaszaki Ajumu pedig már nem tudta kikerülni, és áthajtott rajta. Szaszaki sérülés nélkül megúszta az esetet, Dupasquier-t viszont azonnal ellátásban kellett részesíteni."
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.05.30. 15:34:24
HVG-t ha valaki akarja helyreigazíthassa, mert képzelet és a videó alapján írtak valami hasra ütés cikket.
"A gyakorláson az előtte haladó japán Szaszaki Ajumu elcsúszott, a hátulról nagy sebeséggel érkező svájci versenyző motorja nekicsapódott a sodródó járműnek, majd felrepült a levegőbe. Dupasquier az aszfaltra zuhant, és eszméletlenül továbbcsúszott."
Index-nél már a helyes a sorrend.
"Dupasquier a gyors körén elcsúszott, a mögötte haladó Szaszaki Ajumu pedig már nem tudta kikerülni, és áthajtott rajta. Szaszaki sérülés nélkül megúszta az esetet, Dupasquier-t viszont azonnal ellátásban kellett részesíteni."
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.05.30. 15:34:24
#36024
jó ügyvédként már az ügyfélkörét védi..
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Köcsög ügyvéd benyögi, hogy ez túlzás. Már akasztanám vonó horogra, és kb 100km után megnézném a maradványait... Meg a Családját is előtte elgázolnám kamionnal, mert arra nincs jogsim. Ok, velem van a baj. :-) <#idiota>#idiota>
#36022
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
biztos verette vagy 180-nal ha még a sok elektronikai asszisztens sem tudta neki megfogni
respect to the man in the ice cream van
En a het elejen majdnem elcsaptam egy ilyen rollerest, felig takarasbol, a mar tizenmasodperce piros zebran szaguldott at keresztbe elottem. De szerencse(je)re, eleve lassitok itt es hasonlo zebrak elott, mert rendszeresen poroszkalnak, futkosnak, gurulnak at a piroson.
A problema az, hogy kamera nincs, szinte ures utca. Eleg macera mosakodas lett volna, hogy nem en vagyok a hibas. Az ilyen miatt (is) jo dolog a kamera; de nehany hete leszedtem, mert meguntam toltogetni (motor, nincs szivargyujto, ingyen kamera, amugy is szar minosegu), es a szaguldozo BMW-sek gyujtogetese mar uncsi volt😄
Mostanaban egy Hyundai i30N-cal (?!, valami tuning?! hangra durrogatos) szoktam osszefutni, es azt szamolni, hogy tizen perc alatt, amig korulottem poroszkal, mennyi felesleges gyorsulasa, savvaltasa es szabalytalansaga jon ossze😄
A problema az, hogy kamera nincs, szinte ures utca. Eleg macera mosakodas lett volna, hogy nem en vagyok a hibas. Az ilyen miatt (is) jo dolog a kamera; de nehany hete leszedtem, mert meguntam toltogetni (motor, nincs szivargyujto, ingyen kamera, amugy is szar minosegu), es a szaguldozo BMW-sek gyujtogetese mar uncsi volt😄
Mostanaban egy Hyundai i30N-cal (?!, valami tuning?! hangra durrogatos) szoktam osszefutni, es azt szamolni, hogy tizen perc alatt, amig korulottem poroszkal, mennyi felesleges gyorsulasa, savvaltasa es szabalytalansaga jon ossze😄
#36018
leszaromhogypiros
Hogy rakhatták ilyen helyre egyáltalán ezt a korlátozót?
Hogyha valaki véletlen leveri, akkor egy alatta lévő forgalmas útra essen.
A kivitelező, tervező okozta a balesetet.
Utoljára szerkesztette: sorler, 2021.05.12. 11:52:02
Hogyha valaki véletlen leveri, akkor egy alatta lévő forgalmas útra essen.
A kivitelező, tervező okozta a balesetet.
Utoljára szerkesztette: sorler, 2021.05.12. 11:52:02
barom volt a nissanos de a kamionos sem volt teljesen vétlen. szerintem elbambult és későn vette észre az érkező ken blockot. bár nem vagyok tisztában az amerikai kresz minden paragrafusával de ahogy a terelőnyilakból látom az ő sávja szűnik meg, tehát neki kellett volna elsőbbséget adnia, ha meg későn vette észre, kiengedhette volna a vasat a záróvonalon kívülre, hogy a racsing mátyás biztonságosan elférjen.
respect to the man in the ice cream van
#36012
de így legalább alapos munkát végzett
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
#36009
gondolom zenét hallgatott a szerencsétlen
#36008
Elektromos rollerrel közlekedő fiatalembert gázolt a vonat Pápánál, a helyszínen életét vesztette.
https://www.kisalfold.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/tragedia-elektromos-rollert-hajto-24-eves-fiatalembert-gazolt-a-vonat-papan-fotok-10937008/
https://www.kisalfold.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/tragedia-elektromos-rollert-hajto-24-eves-fiatalembert-gazolt-a-vonat-papan-fotok-10937008/
★★★★★
Sajnos, így van! Ezek a rendőrök semmit se érnek.. Csak utólagos takarításra, maximum. <#szomoru2>#szomoru2>
Hozzá teszem, ezen az útszakaszon RENDSZERESEN látni ilyen köcsögöket. 2x2 sávból csinálnak random sávokat, qrvára telibeszarják a kresz, és egyéb szabályokat. Átmennek a 3. sávba is, mert MEGTEHETIK!
Utoljára szerkesztette: Alien69, 2021.05.07. 15:42:33
Hozzá teszem, ezen az útszakaszon RENDSZERESEN látni ilyen köcsögöket. 2x2 sávból csinálnak random sávokat, qrvára telibeszarják a kresz, és egyéb szabályokat. Átmennek a 3. sávba is, mert MEGTEHETIK!
Utoljára szerkesztette: Alien69, 2021.05.07. 15:42:33
kap egy ejnye bejnyét...berki kapott már valamit,vagy kimossák?
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"A férfi a gyanú szerint eltiltás hatálya alatt, bódult állapotban vezetett"
de mit fog kapni ezért?
de mit fog kapni ezért?
Ma elég sok csúnya baleset volt.
Két ember meghalt, tizenketten megsérültek a celldömölki buszbalesetben
Egy ember meghalt, négy megsérült a Ferihegyi úti tömegkarambolban
Durva karambol Ferencvárosban: ripityára törtek az autók, az egyik sofőrt bilincsben vitték el a zsaruk

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.05.06. 20:10:50
Két ember meghalt, tizenketten megsérültek a celldömölki buszbalesetben
Egy ember meghalt, négy megsérült a Ferihegyi úti tömegkarambolban
Durva karambol Ferencvárosban: ripityára törtek az autók, az egyik sofőrt bilincsben vitték el a zsaruk

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.05.06. 20:10:50
#36002
kamionos elalszik
https://cdn.itemfix.com/2021/May/3/fix.608fceec3aa7e.mp4?secure=B2Lrp_i6wW6eGti_5PLKJg==,1620218011
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.05.05. 14:09:35
https://cdn.itemfix.com/2021/May/3/fix.608fceec3aa7e.mp4?secure=B2Lrp_i6wW6eGti_5PLKJg==,1620218011
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.05.05. 14:09:35
Nincs kifuttatva a video, de ranezesre a vegen (elvileg) megallt; a sebesseg sokkal nagyob volt (mint a buszos-gyerekes vidoban), es azt sem tudni, mennyire voltak puposra pakolva, es ranezesre a kamion-technika sem ugyanaz. Persze a kornyek, a kultura es az orszag is mas, ami befolyasolja a "reakcio idot"😊))
Vácon, a Damjanich téren egy Audi A3-as rendőrautó egy Renault Thalia gépkocsival karambolozott
#35999
ne nézzetek már hülyének pls....az egy faxxopó gyökér aki direkt nem fékez
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.04.30. 21:07:38
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.04.30. 21:07:38
Nem is értem, hol itt a gond? Itt egy előre NEM látható esemény van. A kamionos max akkor veheti észre, amikor neki csapódik a köcsög... Utána meg ugye nem fél méter a fék út. <#idiota>#idiota> Nem tricikli ez! <#vigyor1>#vigyor1>
#35996
Nem tudom mennyi Kínában a megengedett, USA-ban például mehetnek a kamionok ~100km/h-val is.
★★★★★
fékez az,amikor még nincs ütközés nem világít rajta semmi,amint nekikoccan a kocsi látni hogy a kamesz meg a pót féklámpája is világít...csak ugye 40 tonna 90ről nem 10 méter hogy megáll
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
0:07 és 0:09-nél látni hogy világít, de hogy ez most csak a helyzetjelző vagy fék lámpa sajnos nem tudni.
Gyanítom megtett még jónéhány métert mire lassított / megállt..
Gyanítom megtett még jónéhány métert mire lassított / megállt..
#35993
ok sure, de nem is nagyon látszik hogy egyáltalán lasítana


