Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FrezeR
#36091
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a személygépkocsi vezetője szándékosan hajtott neki az autóbusznak. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés kísérlet bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást.

Halálos közlekedési baleset Törökszentmiklósnál





Alexease
#36090
"Tescos Toretto" 😄D Ciganyokra ezt meg nem hallottam😊
Allitolag mar elkaptak, jogsit evettek (csoda hogy volt mit) es a feljelentes is megvolt.
desigo
#36089
Nem sokon múlt <#guluszem1>
oneal1
#36088
Herend és Ajka között.

Itt dolgozom a környéken, akik ezen az úton járnak tudják, hogy ez a rész rendszeres problémákat okoz ezzel a sok idiótával.
Nagyon sok baleset van!

!Forza Ferrari!

cement
#36087
azt a kurva. megfigyeltem én is hogy nyáron több a hülye különes idén, elképesztő hülyeségeket csinálnak az emberek

respect to the man in the ice cream van

ximix
#36086
Szerintem ez lehet az, 2018 képen még nincs dupla záróvonal.
google maps

Néhány centin múlt a tragédia! Elképesztő videó a 8-as útról
infopapa.hu/hirek
#36085
Ezt már láttam ma a Győrben közlekedünk facebook csoportban, de én tudom beazonosítani ezt a helyet ahol ez történik. Valaki tudja?

★★★★★

RatBaG
#36084

Per Aspera Ad Inferi.

FrezeR
#36083
Az autónak továbbra is csak részeit látni, valószínűleg a kamion alatt volt az árokban.

Halálos baleset Hajdúszoboszló és Kaba között – további fotók érkeztek a helyszínről
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.06.28. 18:03:09

#36082
Az RTL híradóban azt mondták, hogy az árokban van az autó, azért nem látszik.

Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro

ToCsEk
#36081
nem baleset, de mikor orkok felszabadulnak a pályára, nyilván öv egyiknek sincs bekötve...<#taps>
https://rtl.hu/rtlklub/hirek/240-km-oraval-szaguldozhatott-egy-autos-az-m1-esen

"A rendőrség egyelőre nem indított eljárást, mert nem érkezett feljelentés." <#wow3>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

FrezeR
#36080
Igen az lehet, ritkán látni ennyire eltűnni egy autót balesetben, brutális.

PetruZ
#36079
A kamiont bal elől a csuklónál kapta el, az üzemanyag tartályoknál, ami rögtön belobbant, a fülke és a tréler is teljesen kiégett. Sztem az autó nagy része egyszerűen "elolvadt", hamuvá égett a hőtől.
ximix
#36078
Sötét humorral élve "Pedig ott van mindenhol"
Munkába mehetett vagy diszkóból épp hazafelé tartott, mindenesetre nem ment lassan, mert rejtély hogy hol az autó, hacsaknem a kamion alatt?
Ui: jobban megnézve a képeket amit én lökhárítónak hittem az az autó oldala?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tornádó Csehországban





https://telex.hu/foto/2021/06/25/csehorszag-tornado-helyszini-fotok
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.28. 02:04:46
ximix
#36077
Valószínűleg nem így tervezte a hölgy, de baromi rosszul sült el olyannyira, hogy a rendőrség is keresi.
desigo
#36076
Nem is látom a képeken az autót <#conf>
FrezeR
#36075
Az autót nem is látni a képeken <#szomoru1>

"Ahogyan arról korábban beszámoltunk, halálos baleset történt vasárnap reggel 5 óra 15 perc körül a 4-es számú főút 192. kilométer szelvényében, Kaba és Hajdúszoboszló között. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy 22 éves nő közlekedett az általa vezetett személyautóval, amikor eddig tisztázatlan körülmények között frontálisan nekiütközött egy vele szemben haladó kamionnak. A baleset következtében a gépkocsi vezetője a helyszínen életét vesztette."

Halálos karambol történt Kaba és Hajdúszoboszló között





#36074
jézusom ez a video :S bent van még s sofőr full sokkos állapot a kiscsaj a hordágyon meg a haverjuk a hátsó ülésen szintén full shokkban
ximix
#36073
Wiki szerint Honda Civic 7. gen 2001-2005

BM OKF Face videó

Szomorú, a sofőrt közvetlen nem érte el az ütközés és még is elhunyt, tippre oldalra nem sokat tart a 3 pontos öv, lehet össze fejelt az utassal passz.


Érdekes a Civic reklámjában hivatkoznak a biztonságra, 5 csillag..stb.



Gondolom amerikaiak helyre akarták rakni azt az 5 csillagot, miszerint ha amcsi nagy vassal ütközöl nem fog megmenteni.







Már félátfedésben sem túl acélos oldalról, meg lehet át is menne rajta némelyik.
Erős régi Civic fiataloknak nem ajánlott, max pályára becsövezve.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

FrezeR
#36072
Igen. Szemtanúk szerint a szürke autóval vitézkedett a sofőr, kisodródtak és akkor oldalról elkapta a VW.

#36071
ez race lehetett
PetruZ
#36069
Egy 1980-ban épült ház, amelynek esedékes volt a felülvizsgálata és javításra szorult. Tavaly egy jelentés megállapította, hogy a feltöltött talaj kb. 20 éve süllyed. (telex)
#36068
ez hogy az Istenbe dőlhetett így össze?
#36067
FrezeR
#36066
Nem tudom, de elég durván potyognak és még a szezon most indul el...

ximix
#36065
RatBaG #36064
Twingo biztosítója, ha volt, most zárta kettőre az iroda ajtót és utazott el ismeretlen helyre <#hehe>


FrezeR #36062
Ezekkel a traktorossokkal idén mi van ?

A film
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.25. 12:51:54
RatBaG
#36064

Per Aspera Ad Inferi.

#36061
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

RatBaG
#36060

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#36059
Mázlija volt a srácoknak.
ximix
#36058
"Karen" egy kicsit agresszívba nyomta és csak azt felejtette el, hogy nem egy súlycsoportban játszanak.



Sokan elfelejtik, hogy az állatok nem azért élnek, hogy állandóan a mi kívánságainkat, utasításainkat lessék van nekik is rossz napjuk és olyankor nem kell erőltetni a dolgokat.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Még elég "jól megúszta", én 70%-ra tettem, hogy meghalt.


FrezeR
#36057
Ezzel egyetértek. Egyre nagyobb szükség lenne a biztosabb védelmekre, mert ebből az esetből is látszik milyen erők dolgoznak már. Itt is kisebb csoda, hogy egyikük sem halt meg.

ximix
#36056
Azért kíváncsi lennék, hogy a Bömbibe milyen vezetés segítő technológiák voltak és azok közül mennyi működött.
Mert a felfestés az jónak tűnik, tehát sáv tartó biztos működött volna.

Én még mindig annak a pártján vagyok, hogy a sok segítő helyett inkább 1-2 re fókuszálnának, de azok legyenek profik.
pl egy ráfutásgátló és egy vészfék asszisztens kellene legyen kötelező az új autókba és ne ilyen keréknyomás szenzor és egyéb másodlagos dolgok.
ximix
#36055
Megnéztem a galériát, mert kíváncsi voltam a Toyota másik oldalára




és igen a lehúzódó manőver segített annyit, hogy ne frontális ütközés legyen, mert akkor a BMW-s valószínűleg sértetlenül kiszállt volna míg a Toyotában utazóknál valószínűleg súlyos életveszélyes vagy halállal járó sérülések lettek volna.

A BMW-snek abban volt pechje, hogy ez egy olyan plató volt ami szélesebb fülkénél, így nem elcsúszott az oldalán hanem beleakadt a plató sarkába majd később a hátsótengelybe és ez felnyitotta Bömöst, mint a szardínia konzervet.

PetruZ
#36053
Őket nemigen, legfeljebb akkor, ha kiderül valami fenyegetőzés, vagy lefizetés (nem tudunk erről az esetről semmit, csak általánosságban mondtam). Ami a pályán történik, az teljesen az üzemeltető felelőssége.
#36052
ezek nagyon beteg videók az oroszok kisiskolás ficsúrok ezekhez képest 😄
#36051
nem a szülőket?
PetruZ
#36050
Ha nem volt sisak és egyéb védőfelszerelés, akkor a pálya üzemeltetőjét fogják elővenni. Ő ugyanis nem engedhet fel a pályára senkit ezek nélkül, még ha apuka hepciáskodik is.
Alien69
#36049
Remek.... A nevelő apa már azzal kezd, hogy ne is szóljunk bele. <#mf2> Kussoljunk, mert nem ismerjük a részleteket. Na ja. Valszeg BMW-s nevelés. Egy 9 éves meg egy 14 éves edzésen ütköznek. Remek. <#szomoru2> Persze, nem írják le, hogy volt-e bukósisak, meg védő felszerelés rajta, mert ugye az se mellékes. Ugyanis, ha nem volt, akkor a nevelő apát go sittre.<#gun>

RatBaG
#36047
a felvonóbaleset... nsfw
https://v.redd.it/ocfux52g2n571

Per Aspera Ad Inferi.

FrezeR
#36046
HALÁLOS BALESET A NYOLCASON VESZPRÉM KÖZELÉBEN

Egy kisteherautó és egy kamion ütközött a 8-as főút 47-es kilométerénél. Eddig tisztázatlan körülmények között a kisteherautó áttért a szemközti forgalmi sávba ahol összeütközött a kamionnal. A baleset olyan erejű volt, hogy a kisteherautó vezetőfülkéje leszakadt, a vezetője egy 45 éves férfi azonnal szörnyethalt. A kamion vezetője próbálta elkerülni az ütközést. A becsapódás után átszakította a szalagkorlátot és az árokba hajtott. Vezetőjét egy 55 év körüli férfit, Board hordágy segítségével emelték ki a veszprémi hivatásos tűzoltók a kamionból, majd a mentők könnyű sérüléssel szállították kórházba. A kamion mentéséhez a tűzoltók daru segítségét kérték. A baleset pontos körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.









ximix
#36045
Dash Cam Owners Australia - Road Rage Compilation



"A figyelmetlen sofőr majdnem összetört egy kamion fő- és pótkocsija között a Park Ridge QLD-ben.
Szerencsére nincs sérülés, 3 kisgyermek volt az autóban." - Sean


Dash Cam Owners Australia - Best of 2020

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.15. 13:23:48
RatBaG
#36044

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#36043
A figyelmetlen sofőr hátulról belement az álló sorba és beszorult a fülkébe szerencsére a sorban volt egy darus autómentő akit a tűzoltók leintettek, így segített kiszabadítani a sofőrt.