Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Per Aspera Ad Inferi.
Lassan kell szerelni valami acél tolólapot a vonatok elejére, ami szerencsés esetben félrelöki a tilosban áthajtókat és nem gyűri maga alá.
Olyat mint régen a gőzösökön is volt "cowcatcher"

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.10.14. 22:54:23
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.14. 19:42:55
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Forrás: Baleset-info
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.10. 17:27:45
Eddig azt hittem mi vagyunk előrébb közlekedési morál fejlődési szintjén, de ha egyre gyakoribb a járdán előzzük meg a sort dugóban és a baleset után kiszállunk és elhagyjuk a helyszínt típusú cselekedtek akkor lehet, hogy ők és mi csak most érjük utol őket <#zavart1>#zavart1>
Tippre a BMW jó irányba áll és ő az akinek a sárga zártvonalat kellett volna követnie ami felvezeti az új útszakaszra, de szintén csak tippre ezt benézhette vagy nem tudom, de egyenesen ment tovább ahol összeütközött a piros autóval aki ép a terelést kerülte ki.
A piros autónál nem tudom be voltak e kötve, de az utastér nem tűnik annyira sérültnek, hogy indokolná a 3 halálos sérülést, szerintem.
A küszöbök egyenesek, az első kerék szépen átadta az ütközés erejét az ajtó oszlopnak, a tető is elég simának tűnik, a tűzoltók vágták ketté ha jól látom, ahogy a B oszlopokat és ajtókat is ők vághatták le, de csak a székből agyalok.
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
★★★★★
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.10.02. 15:38:02
"Amikor ősszel a biciklis átül kocsiba és elfelejti kb😊"
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
A Skoda R5-ös ha jól tudom, egy gyári WRC és annak futóműve, lehet jobban kijött volna a dologból, mert néha olyan dolgokat látni tőlük, hogy az már súrolja a fizika határait.
https://24.hu/belfold/2021/09/30/halalos-baleset-som-65-os-fout/
★★★★★
tele vannak az autópályák ilyen kisbuszokkal. a gond csak az, hogy a kisbuszokat 1 sofőr vezeti végig, sokszor több ezer kilométert vezeknek 1-2 nap leforgása alatt, zéró pihenővel, és nem ritkán szar műszaki állapotú járművekkel
respect to the man in the ice cream van
https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/baleset-abony-halalos-tragedia/jmh6k54
★★★★★
az öreget meg nagyon érdekelte hogy lett e baja
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
Sőt, előjelző tábla is van.
Utoljára szerkesztette: vizes, 2021.09.23. 07:55:36
" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "
Anyád, hogy nem meri oda írni, hogy gyorshajtásból származó esetről van szó, ami természetesen NEM minősül balesetnek, mert az ugye nem az, ha 140-l száguldozik valaki városon belül. Az nem baleset, hanem bénaság, és gyilkosság...<#nemtudom>#nemtudom>
dunaujvaros.com
"A baleset során egy személygépkocsi eddig tisztázatlan okból letért az úttestről és egy oszlopnak csapódott. Az ütközés erejére jellemző, hogy a személyautó kettészakadt a baleset nyomán.
Az ütközés végzetesnek bizonyult: a baleset során ketten életüket vesztették, további három személy megsérült, adta hírül a rendőrségi jelentés."


Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.09.19. 13:25:56
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
www.autonavigator.hu
Szerencsére nem egy 40t-nás csak egy kisebb teher autó, de a sofőr a belsőben vereti és közben mit néz, a "Cseh 2-őt" ?

Egyébként a testvérpár vitatkozott, lehet pont ezért tértek át a szembesávba neki a gépnek. Még a baleset után is vitáztak ami hát elég fura viselkedés. Amúgy írták is, hogy a sebességet sem tartják be szinte soha, konkrétan ez az autós sem. Szóval itt nem a silózó pilótája volt a hibás jelen esetben.
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.09.09. 20:14:37




