Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#36395
ximix
#36394
Itt személyautót írtak, megnéztem a 112Presz videóját és ott teherautót mondtak, nem értettem, aztán jobban megnézve a videót ez egy PickUp lehetett hajdanán.

Lassan kell szerelni valami acél tolólapot a vonatok elejére, ami szerencsés esetben félrelöki a tilosban áthajtókat és nem gyűri maga alá.
Olyat mint régen a gőzösökön is volt "cowcatcher"

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.10.14. 22:54:23
FrezeR
#36393
Hárman haltak meg Csákánydoroszló közelében vonatbalesetben


Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.14. 19:42:55

#36392

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

FrezeR
#36391
Legalább.

desigo
#36390
Ez hány éves technika, 60 ?
FrezeR
#36389
Videón, ahogy a Békéscsabára tartó személyvonat kisiklik Szegednél



Forrás: Baleset-info
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.10. 17:27:45

ximix
#36388
ximix
#36387
Baleset infót és a BP-i autósokat nézegetve, kezd az embernek olyan érzése lenni, mintha orosz belsőkamerás videókat nézegetne.
Eddig azt hittem mi vagyunk előrébb közlekedési morál fejlődési szintjén, de ha egyre gyakoribb a járdán előzzük meg a sort dugóban és a baleset után kiszállunk és elhagyjuk a helyszínt típusú cselekedtek akkor lehet, hogy ők és mi csak most érjük utol őket <#zavart1>
ximix
#36386
Nem semmi, már percek óta fejben legózok, hogy ez most hogyan.
Tippre a BMW jó irányba áll és ő az akinek a sárga zártvonalat kellett volna követnie ami felvezeti az új útszakaszra, de szintén csak tippre ezt benézhette vagy nem tudom, de egyenesen ment tovább ahol összeütközött a piros autóval aki ép a terelést kerülte ki.
A piros autónál nem tudom be voltak e kötve, de az utastér nem tűnik annyira sérültnek, hogy indokolná a 3 halálos sérülést, szerintem.
A küszöbök egyenesek, az első kerék szépen átadta az ütközés erejét az ajtó oszlopnak, a tető is elég simának tűnik, a tűzoltók vágták ketté ha jól látom, ahogy a B oszlopokat és ajtókat is ők vághatták le, de csak a székből agyalok.
#36384
lehet apu többet ártott mint használt..

Lengyelország

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#36383
Nekem úgy tűnik mintha éppen megállt volna magától is, lerakta a lábát, de nagyon közel volt néhány centi.

★★★★★

#36382
majdnem<#ijedt>

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#36381
nem járták be a pályát a verseny előtt??? mekkora dobbantó van ott úgy mellesleg
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.10.02. 15:38:02
ximix
#36380
Nem tudom mit gondolt az emberünk, de a végeredmény az magárt beszél.


"Amikor ősszel a biciklis átül kocsiba és elfelejti kb😊"
#36379

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

ximix
#36378
"A* Skoda R5-ös ha jól tudom, egy gyári WRC és annak futóműve"
Ez egy Skoda R5-ös . . . . .
ximix
#36377
A második videóban látni, hogy 180 környékén sikerült a "mutatvány". A videó alatt azt írják, hogy az "utasok" OK.
A Skoda R5-ös ha jól tudom, egy gyári WRC és annak futóműve, lehet jobban kijött volna a dologból, mert néha olyan dolgokat látni tőlük, hogy az már súrolja a fizika határait.
RatBaG
#36376
kösz, meg akartam keresni. benyomódott, mint egy rágógumi. <#wow1>

Per Aspera Ad Inferi.

ximix
#36375
Az a Skoda nem semmi a végén.





RatBaG
#36374

Per Aspera Ad Inferi.

#36372
Ma is történt egy súlyos baleset, 3 férfi meghalt további kettő állapota kritikus. Kamionnal ütköztek.

https://24.hu/belfold/2021/09/30/halalos-baleset-som-65-os-fout/

★★★★★

cement
#36371
tranzit járatnak tűnik így elsőre, valszleg mo-ról, romániából vagy más térségbeli országból/ba vitt munkásokat nyugati országokból/ba.
tele vannak az autópályák ilyen kisbuszokkal. a gond csak az, hogy a kisbuszokat 1 sofőr vezeti végig, sokszor több ezer kilométert vezeknek 1-2 nap leforgása alatt, zéró pihenővel, és nem ritkán szar műszaki állapotú járművekkel

respect to the man in the ice cream van

#36370
basszameg, 5 ember :S
desigo
#36369
Pedig ma nagyon szép kellemes idő volt.Se eső se hó se jég.
Nyugodjanak békében 😞
FrezeR
#36368
#36367
Súlyos baleset Cegléd és Szolnok között Abonynál, 5 ember meghalt a péntek délutáni balesetben.
https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/baleset-abony-halalos-tragedia/jmh6k54

★★★★★

z0ty4
#36365
mit kell bohóckodni azzal a hülye táblával?
az öreget meg nagyon érdekelte hogy lett e baja

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

#36364
#36363
no meg idegen városban alapban óvatosabb az ember...mikor előszőr voltam Bécsben úgy vezettem mint egy nyugdíjas nagymama kb. speed limiter folyamatosan 30 ra volt állítva a belvárosban...STOP táblát benézni ultragáz bárhol
vizes
#36362
Stop tábla a Teve utcán végig.
Sőt, előjelző tábla is van.

Utoljára szerkesztette: vizes, 2021.09.23. 07:55:36

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

z0ty4
#36361
jobbkéz?

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

desigo
#36360
cement
#36358
természetes kiválasztódás

respect to the man in the ice cream van

Alien69
#36357
Hát, ez egy nyominger BMW-s, nem csodálkozunk.... Azon se, hogy a cikkben ilyen hangzik el, hogy: "eddig tisztázatlan okból"..
Anyád, hogy nem meri oda írni, hogy gyorshajtásból származó esetről van szó, ami természetesen NEM minősül balesetnek, mert az ugye nem az, ha 140-l száguldozik valaki városon belül. Az nem baleset, hanem bénaság, és gyilkosság...<#nemtudom>

ximix
#36356
Végzetes tragédia történt, ketten meghaltak a Papírgyári úti balesetben
dunaujvaros.com

"A baleset során egy személygépkocsi eddig tisztázatlan okból letért az úttestről és egy oszlopnak csapódott. Az ütközés erejére jellemző, hogy a személyautó kettészakadt a baleset nyomán.
Az ütközés végzetesnek bizonyult: a baleset során ketten életüket vesztették, további három személy megsérült, adta hírül a rendőrségi jelentés."


ximix
#36355
Amikor a keréknyomot a rendőrök vagy másfél méter magasságban a busz oldalán fényképezik az rossz ómen.




Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.09.19. 13:25:56
ToCsEk
#36354

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#36353
ez brutál volt, kurva nagy szerencséje van mindenkinek
ximix
#36352
Álló kocsisorba hajtott egy teherautó, 8 autót tört össze . .
www.autonavigator.hu



Szerencsére nem egy 40t-nás csak egy kisebb teher autó, de a sofőr a belsőben vereti és közben mit néz, a "Cseh 2-őt" ?
desigo
#36351
Az M7-es autópályán, Tárnok térségében korábban baleset történt. A Budapest felé vezető oldalon a pályazárat már feloldották, a 25-ös km-nél a külső sávon halad a forgalom.

FrezeR
#36350
Köszönöm, nagyon kedves vagy! 😊

desigo
#36349
Nangyon jó! Kicsit sok lett.
ximix
#36348
Khmm "most sütöttem" <#miaz>

Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.09.12. 09:52:46
FrezeR
#36347
Ez egy silózó, vannak nagyobb típusok is, ez viszonylag régebbi. Ugyan olyan munkát végeznek mint a kombájnok szóval mehetnek közúton és mennek is. Az adapterük sajnos nem vontatható a kombájnokkal ellentétben, így mint látható elől felfogatva de összehajtva viszik. Amúgy nem haladják meg a megengedett szélességet. Létezik takaró ezekre az adapterekre de nem mindenki használja.

Egyébként a testvérpár vitatkozott, lehet pont ezért tértek át a szembesávba neki a gépnek. Még a baleset után is vitáztak ami hát elég fura viselkedés. Amúgy írták is, hogy a sebességet sem tartják be szinte soha, konkrétan ez az autós sem. Szóval itt nem a silózó pilótája volt a hibás jelen esetben.
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.09.09. 20:14:37

sorler
#36346
Lehet nem volt bekapcsolva a sárga villogója és lámpái se.