37057
  • nordan
    #36416
    amcsik! aztaqrva az összes kelet európai balkáni nép nem ennyire retard

  • ximix #36415
    Auuuu, ennek biztos nyoma marad.
  • desigo
    #36414
    Balázsék reggel beszéltek az Audit vezetővel :

    Vonalban az M1-es balesetet elkerülő Audis
    Le a kalappal a sofőr előtt.Abban a helyzetben segíteni amit csak tud
  • Sippie
    #36413
    és a mai napig vannak olyan fogyatékos kétbitesek, akik a vezetéstámogató rendszerek előírásakor fröcsögnek a cikkek alatt, hogy "há nekem vérembe van a vezetés, csak a csicskáknak kell automata vészfék, meg a vezetési élményem is elvész meg blablabla"
  • Caliph
    #36412
    ha azt bombázza telibe lehet jobban megússzák mint a csóri a fehér kisautóban
    persze az is totálkár lett volna,és lehet törik ez az,csont stb,ezt nem kérhetjük...én is lehúztam volna ha ezt látom a tükörben


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.10.20. 21:02:09
  • Nohab
    #36411
    Ironikus, de mégis ezzel lett nagyobb baleset. A SUV-ot valószínűleg nem rendezte volna le úgy mint a Renaultot, és több mint valószínű, a többi járművet is csak lassabban érték volna el.
  • FrezeR
    #36410


    RUHA NÉLKÜL VEZETETT A KAMION ELÉ HAJTÓ SOFŐR - HALOTTAT TALÁLTAK A FÉRFI LAKÓHELYÉN



  • Alien69
    #36409
    Viszont, a nagy fehér még időben félre tudott lépni, legalább egy megmenekült...
  • Caliph
    #36408
    ez mit nézett ,mert az utat biztos nem
  • nordan
    #36407
  • ximix #36406
    Tragikus baleset az M1-esen
    kisalfold.hu

    Az illetékesek tényleg kezdhetnének ezzel valamit, hogy az autók, kisárúszállítók, teherautók ütközési felületei egy magasságban legyenek és hogy megfelelő erősségűek legyenek.
    Persze ez sem egy mindent kivédő megoldás csak talán kicsivel megnöveli a túlélés esélyét.

    A piros kisbuszon a váznyúlvány mondhatni sértetlen, mert felette a lápák és a motorháztető találkozott az aláfutásgátlónak nem nevezhető, max lápatartó vassal.
    Ezért a kisbusz túlságosan alácsúszott és így a plató éle, ami viszont igen masszív, behatolt az utastérbe.

  • kamionosjoe
    #36405
    4 autó ütközött ma délután az M1-en Győr közelében, 5 ember (akik az egyik autóban utaztak) elhunyt.

    http://www.ma.hu/kekhirek/368567/Oten_haltak_meg_az_M1es_autopalyan_tortent_balesetben
  • RatBaG #36404
  • RatBaG #36403
  • ximix #36402
    FrezeR #36399
    Érdekes ez a kettős kontraszt, az egyik oldalon a gyarapodó vasúti balesetek, a másik oldalon a médiában hallani, hogy majd az új vonalakon 160km/h-val is mehetnek a szerelvények.

    Én fejben úgy kezelem a vasúti átjárót, hogy az egy magasabb rangú út, mit amin vagyok, ezért az "Elsőbbségadás kötelező", úgy közelítem meg ect. és akkor nincs gond.


    Alexease #36400
    Az az autós aki mellett a baleset történt, szépen lelécelt, ha rend éber őrei utána néznek lesz pár álmatlan éjszakája, ha jól tudom.
  • desigo
    #36401
    Sajnálom a mozdonyvezetőt is.Nem így kellett volna lezárnia hosszú évek munkáját.
    Nézni tehetetlenül ahogy rommá zúzol egy autót benne valakivel.
  • Alexease
    #36400
    Borulas M1-M7. Ranezesre a hatso fekete auto (talan BMW) jobbrol akarta elozni es kiforgatta. Aztan kikerulte a roncsot es elhuzott.
    https://www.instagram.com/p/CVIyg1xo5GL/
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2021.10.18. 20:04:09
  • FrezeR
    #36399
    Tragikus vonatbaleset Csengelénél

  • Alien69
    #36398
    Igen, itt az a baj, hogy a bringás ótvar hülye volt. Mindegy, hogy az autós mekkorát hibázott esetleg. Ha szét néz, nem történik meg a baleset. Ilyenkor, vagy inkább miután felépült (már ha...), oda kellene menni hozzá, és alaposan kifaggatni, persze, youtubera kirakni okulásnak.
    -Mé nem nézett körül?
    -Men elsőbbségem vótt!
    -Éééés???
    -De, elsőbbségem vót!!!
    ...Zombi, fejbe lőni...

    (hiszen nincs elsőbbsége ilyen formában, csak, ha tolja)
    Utoljára szerkesztette: Alien69, 2021.10.18. 09:53:19
  • nordan
    #36397
    legközelebb majd tolja és szét is néz.....mondjuk a volvó is balfaszul reagált pechére

    ezért ismétlem önmagam: a zabrára "lépés" előtt akkor is szétnézünk ha egy kurva üres mezőn van az a zebra,mert mentek a tepisbe vagy a tolószékbe
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.10.17. 10:33:07
  • n003
    #36396
    bringás a zebrán
  • RatBaG #36395
    https://www.facebook.com/fiaworldrallycross/videos/399375975025136
  • ximix #36394
    Itt személyautót írtak, megnéztem a 112Presz videóját és ott teherautót mondtak, nem értettem, aztán jobban megnézve a videót ez egy PickUp lehetett hajdanán.

    Lassan kell szerelni valami acél tolólapot a vonatok elejére, ami szerencsés esetben félrelöki a tilosban áthajtókat és nem gyűri maga alá.
    Olyat mint régen a gőzösökön is volt "cowcatcher"

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.10.14. 22:54:23
  • FrezeR
    #36393
    Hárman haltak meg Csákánydoroszló közelében vonatbalesetben


    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.14. 19:42:55
  • n003
    #36392
    gif
  • FrezeR
    #36391
    Legalább.
  • desigo
    #36390
    Ez hány éves technika, 60 ?
  • FrezeR
    #36389
    Videón, ahogy a Békéscsabára tartó személyvonat kisiklik Szegednél



    Forrás: Baleset-info
    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.10.10. 17:27:45
  • ximix #36388
  • ximix #36387
    Baleset infót és a BP-i autósokat nézegetve, kezd az embernek olyan érzése lenni, mintha orosz belsőkamerás videókat nézegetne.
    Eddig azt hittem mi vagyunk előrébb közlekedési morál fejlődési szintjén, de ha egyre gyakoribb a járdán előzzük meg a sort dugóban és a baleset után kiszállunk és elhagyjuk a helyszínt típusú cselekedtek akkor lehet, hogy ők és mi csak most érjük utol őket
  • ximix #36386
    Nem semmi, már percek óta fejben legózok, hogy ez most hogyan.
    Tippre a BMW jó irányba áll és ő az akinek a sárga zártvonalat kellett volna követnie ami felvezeti az új útszakaszra, de szintén csak tippre ezt benézhette vagy nem tudom, de egyenesen ment tovább ahol összeütközött a piros autóval aki ép a terelést kerülte ki.
    A piros autónál nem tudom be voltak e kötve, de az utastér nem tűnik annyira sérültnek, hogy indokolná a 3 halálos sérülést, szerintem.
    A küszöbök egyenesek, az első kerék szépen átadta az ütközés erejét az ajtó oszlopnak, a tető is elég simának tűnik, a tűzoltók vágták ketté ha jól látom, ahogy a B oszlopokat és ajtókat is ők vághatták le, de csak a székből agyalok.
  • FrezeR
    #36385


    hárman vesztették életüket egy brutális balesetben Tiszapüspökinél







  • n003
    #36384
    lehet apu többet ártott mint használt..

    Lengyelország
  • kamionosjoe
    #36383
    Nekem úgy tűnik mintha éppen megállt volna magától is, lerakta a lábát, de nagyon közel volt néhány centi.
  • n003
    #36382
    majdnem
  • nordan
    #36381
    nem járták be a pályát a verseny előtt??? mekkora dobbantó van ott úgy mellesleg
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.10.02. 15:38:02
  • ximix #36380
    Nem tudom mit gondolt az emberünk, de a végeredmény az magárt beszél.


    "Amikor ősszel a biciklis átül kocsiba és elfelejti kb:)"
  • n003
    #36379
    piros
  • ximix #36378
    "A* Skoda R5-ös ha jól tudom, egy gyári WRC és annak futóműve"
    Ez egy Skoda R5-ös . . . . .
  • ximix #36377
    A második videóban látni, hogy 180 környékén sikerült a "mutatvány". A videó alatt azt írják, hogy az "utasok" OK.
    A Skoda R5-ös ha jól tudom, egy gyári WRC és annak futóműve, lehet jobban kijött volna a dologból, mert néha olyan dolgokat látni tőlük, hogy az már súrolja a fizika határait.