1688
  • KILLER2
    #1642
    Konzolra mindek CD key? Tudom, hogy PCs a cucc, de ezt kicsit benézted. Amúgy meg google.
  • andiku
    #1641
    Sziasztok és Üdv Mindenkinek!

    Egy kérdésem lenne a játékkal vagyis a CD-vel kapcsolatban. Le tudná nekem valaki írni a CD-nek a CD Key-ét? Leírtam valahova, de eltűnt.

    Köszönöm előre is : andiku!
  • belo4
    #1640
    letöröltem mert a kezdés elött mindig lefagyott...
  • belo4
    #1639
    Mi kell ahoz h a resi 3 fusson xp-n???
    Gépem van játék kiírva + megvan a gépen de ha elindítom akkor csak nagy feketeség és jöhet a restart.
  • Lammer
    #1638
    hat a srac tobb hibat* is vet, de azert valahogy igy van roviden, tomoren...
    azt meg sem merem emliteni, hogy az elozo NORMALIS residentekben iszonyat hangulatos volt, hogy talaltal feljegyzeseket, memoarokat... eszmeletlen feeling volt beleelned magad az egyik biztonsagi or naplojaba, ahogy naprol-napra tortennek a dolgok peldaul a veronicaban a bortonszigeten... aaaahhhh... tok feeling... vagy akar a 2ben a rendorok kiabrandito feljegyzeseit olvasgatva tok szomoru lesz az ember... a kilatastalansag, invazio elleni kuzdes(naprol-napra 1re roszabb) stbstb... szal JO HA AZ EMBER tud "kulfodliul" :D

    btw ps2re meg van ket szamomra kedvenc jatek amit nem emlit: Outbreak 1-2... nekem nagyon tetszettek... kicsit mas mint az origi resi... van egy kis teamed es tul kell elned a varost... nagyon feeling, ott is vannak hangulatos feljegyzesek, kis minisztorik...(srac nem tudom mirol beszel, de tuti nem is ismeri ezeket)... na ennyi...

    *Veronicaban: NEM ALEXIA(reg meghalt) iranyitja a szigetet, hanem az ikertestvere a srac... a lanytestveret kesobb feleleszti, de o maga a FIU... aki meghasonlott a lany elvesztese miatt es at is oltozik lanyszerkoba es "jatssza a noveret"... na ez beteg ENYHEN :D:D:D szal megintcsak jo, ha tudunk "kulfodiul" :D
  • wszili
    #1637
    megvan a történet:
    http://shearer.wordpress.com/2007/03/07/resident-evil/

  • Lammer
    #1636
    lol, nekem nemond... :D:D
    kb eddig 14X vittem vegig a gamezt ^^

    #1635: ott a pont...
  • Seth
    #1635
    parasztnénis úton Ashleyt bebújtatod a bejáratnál lévő ládába oszt ott is hagyod végig, nem keresi a fene sem. A néniknek pár shotgun, létrát lelököd állandóan(vagy amikor másznak fel, úgy mégjobb), esélyük sincs elérni. Ha a bulinak vége visszamész Ashleyért
  • KILLER2
    #1634
    Nem is a gondolkodással van itt a baj, hanem azzal, hogy 2 út közül ez egyiken először Ashley-t, aztán engem fűrészelnek ketté a banyák, a másikon meg szarrá ver egy nagy büdös izé. Amúgy ha már így belevetettem magam a helyzetembe, akkor elmondom, hogy ez akkor van, amikor a havercsávóval lövöldözök egy házból és jönnek mindenhonnan a parasztok. Szóval ez után van egy kar, azt 2 irányba lehet húzni és más-más utat nyit meg. Az egyik helyen láncfűrészes parasztnénik jönnek, a másikon meg egy ilyen óriás izé, amire rá lehet lőni egy követ.
  • Lammer
    #1633
    nadehogylehetezen a primitiv jatekon elakadni??? :D:D:D:D
    komolyan! :D ehhez azert tudomany kell... valljuk meg... az elozo rezikhez kepest ez zsinoron vezetett tortenet... nem nagyon kell sokat gondolkodni... :D

  • KILLER2
    #1632
    Én legalább a történetet kb vágom. Az megintcsak más, hogy szinte az elején már megakadtam.
  • Lammer
    #1631
    uristen...
    igy hogy lehet jatszani???
    fingod sincs a tortenetrol("tiszta kaptár feeling" LOL)... easyn is keresgeted a cheateket... jezusom...

    hatnemtom... biztos elvezetes...
  • KILLER2
    #1630
    Tudod, miért? Mert a kaptár angol címe Resident Evil. xD
  • belo4
    #1629
    Hát belerakták a parazitákaz az Umbrellának dolgozó emberkék:)
  • belo4
    #1628
    Hát belerakták a parazitákaz az Umberrának dolgozó emberkék:)
  • wszili
    #1627
    hogy került beléjük??? Nemtudok jól angolul, de az elején vmi umbrella programról pofáztak... egyébként meg odáig jutottam hogy tiszta
    kaptár feeling jön a lézer egy folyosón
  • belo4
    #1626
    Ilyen parazita van bennük.Amúgy Leonban is van 1 szóval szívtál
  • wszili
    #1625
    nem zombik?? akkor mik? haverjaid a homokozóból he?
  • Lammer
    #1624
    "ashley a csatornázási műveknél dolgozik"
    :D:D:D

    btw nagyon* kezdo vagy meg :D

    en tobbszor vegigvittem mar ps2on meg gcn is PRO fokozaton :p

    btw: amitol sirva tudok fakadni az a kovetkezo: EZEK NEM ZOMBIK("ugrálnak fel a zombik")!

    *btw2: majd kivancsi vagy hogy fox anyazni amikor meg kell olni ot:




    esakkor meg LUZER konnyu fokozaton nyomod, mi lesz pron?
  • wszili
    #1623
    egyébként rájöttem dolgokra. -a regenerator 3 mine dart után meghal
    -ha továbbfejleszted a fegyvered tárhelyét, akkor tele rakja lőszerrel
    -ashley a csatornázási műveknél dolgozik(jól vezet markolót)
  • wszili
    #1622
    ok. sikerült is, csak most meg ashley markológépet vezet, mögöttünk ugrálnak fel a zombik, majd jön egy teherautó és meghalok. sztem ki kell lőni a teherautó vezetőjét, forró nyomon járok!
  • wszili
    #1621
    jóvan köszi akkor sztem meglesz
  • belo4
    #1620
    Én is "csak" normálon bírtam átvinni.A hőérzékelő...őőő vmi olyasmi szobába volt ahol le volt fagyasztva néhány regenerátor asszem de már rég nyomtam:(
  • wszili
    #1619
    easy-n (ja és PS2-n) de még igyis rohadt nehéz. (egyébként visszléptem egy régebbi mentésemre de nem találom a hőérzékelőt hol lehet felvenni?)
  • belo4
    #1618
    Milyen szinten nyomod?
  • wszili
    #1617
    basszus :D én eladtam a hőlátót hogy a killer7et megvegyem
  • belo4
    #1616
    Egyszerübb ha hőlátos sniperrel kilövöd a benne lévő parazitát.
  • wszili
    #1615
    Igen sikerült már át is jutottam az islandre. Salazar lefgyőzése nem volt könnyű!! mind1 most egy olyan résznél vagyok ahol felkel a műtőasztalról vmi szörnyeteg (nagyon ocsmány) megnéztem a cheatingdome.com-on hogy lehet kinyírni, és ezeket a szörnyeket regeneratornak hivja és killer7-es pisztollyal 3-4 lövés alatt ki lehet nyirni.
  • dani z
    #1614
    na sikerült?
  • wszili
    #1613
    Köszi!!!!!!!!!
  • dani z
    #1612
    rúrókocsi=fúrókocsi
  • dani z
    #1611
    a két papot akik a fúróval rontanak a csajra SZEDD LE A TÁVCSÖVESPUSKÁVAL(RIFFEL) 1szrűen lödd le a rúrókocsiról őket és a kapu is felnyilik ashly pedig ismét veled lessz :D
  • Szeszmester
    #1610
    Nem tudom betájolni, h hol vagy.
    Egy ketrec zuhant rád?
  • wszili
    #1609
    Sziasztok tudtok segíteni?
    asszem 4.chapter(castle) amikor egy rács bezáródik, ashley ott marad és mögüle két pap kijön a falból egy bazi nagy fúrógéppel. a feladat hogy körbe kell futni a szobákon át abba a helyiségbe ahol az előbb voltam (rá kell állni a gombokra és kinyílik az ajtó), de addigra megölik a kiscsajt.
    az istennek se tudok gyorsabb lenni, az meg a hab a tortán hogy két gombot kell lenyomni a padlón!!!
  • KILLER2
    #1608
    Ja köszi, azokat nem is néztem. Csak nyomogattam és néztem, hogy mi van.
  • Szeszmester
    #1607
    Szerintem ott felfele kellett nézni.

    Mindegy, ha visszamész egy kicsit a sírokhoz és megnézed a fejfákat, 3 különböző formát figyelhetsz meg. Ezeket kell beállítani (kivilágosítani) a panelen.
  • Seth
    #1606
    hülyeség, tudod mikori ez már?? 2002 kb
  • belo4
    #1605
    www.petitiononline.com/reps2/petition.html Mindenki nézze meg!!
  • KILLER2
    #1604
    Én most tolom a játékot, nagyon állat, de enne 2 kérdésem:
    1. Mi extra van a punisher fegyverben?
    2. A templom (ahol Ashley-t megtalálom) mögött van egy ilyen kék kristály. Az összes többi már kilőttem, ez lenne az utólsó, de nem tudom hogy kell kiynitni azt a valamit, amibe benne van. Tudna valaki segíteni benne?
  • Szeszmester
    #1603
    Pontosan nem emlékszem, szaladgálni kellett körbe, asszem volt elhelyezve néhány robbanó tartály. Amikor azok mellé ér, robbantsd fel, az is sebez rajta. Asszem néha megállt, akkor kellett lőni a fejét, én sörétessel és magnummal osztottam neki.