569
  • Absolunatic
    #569
    Sziasztok!
    Hogyan lehetne másik felhasználót csinálni a Tekkenben?
    A barátom már eljutott valamilyen szintig, és én szeretném elölről kezdeni saját névvel és eredményekkel, de úgy, hogy az övéi megmaradjanak. Lehetséges ez?
    Köszi
  • The Protector
    #568
    ezzel az embertelen sebességgel nekem is gondom van.Hihetelen gyorsaság kell a kombókhaz(nem mindhez hál istennek).
  • vk90
    #567
    A Tekken így tökéletes ezzel az irányítással. Szerintem te túlságosan hozzászoktál az SC-hez, azért mondod ezt.
    Próbád ki a Street Fighter IV-et, na ott még nehezebb az irányítás :).
  • elixxon
    #566
    Hát...
    Egy ideje megvan a Tekken 5-öm, a legtöbb karakterrel végigvittem a játékot és azt kell monjdam: mia ... -ot golűndoltak ezek ezzel a röhelyes irányítással?
    Szinte minden karakternél embertelen sebességgel kell nyomkodni a gombokat, hogy valami normális kombót kierőszakoljunk a karakterekből, a fel-le mozgást nehéz előhozni és csak valami röhelyes, lassú totyogás. Ha 3D mozgást akarnak, csinálják teljesen olyanra, mint a Soul Caliburban, vagy haggyák meg 2D-sre, de ne ezt a torz mutációt.
    És internetes gameplay videókon mit látni? Játékos leüti az ellenfél full HP-ját úgy, hogy az nem éri a földet. (el sem tudom képzelni hogy lehet képes rá)

    Soul Calibur 3-al játszottam előbb, és azt kell mondjam hogy nagyságrendekkel jobb az irányítása. Míg a tekkenben már görcsberándul a kezed az eszetlen gyors kombókísérletektől, az SC-ben nincs ilyen probléma.

    Amúgy a játék remek, a sztori jó, a karakterek is kidolgozottak.
    A Devil Vithint még sérelmeztem, mivel sokszor az ember idegeire megy a monoton techno zene.
  • meawilliams
    #565
    Sziasztok, újonnan nyílt Tekken szerepjáték keres játékosokat: www.armleg.com/tetekkenrpg
  • Anubys
    #564
    Védekezés: "Hátra" gomb.
    "Menteni" alatt mit értesz? Játékállást nem lehet, csak a beállításaidat + az unlock-olt cuccokat tudod menteni, de ha bekapcsoltad az auto save-et (asszem még itt is külön kell bekapcsolni), akkor mindig, amikorvégigjátszof, elmenti automatikusan.
  • aresz96
    #563
    Valaki megmondaná melyikel kell védekezni ps2 ön???
    Hol lehet menteni????
  • Ronald10
    #562
    És minek kéne felhívnom?
    Telefonon pláne nem lehet átküldeni.
  • Ronald10
    #561
    Nekem a 2009.-es Action Replay Max van meg.
    Nagyon tuti.
    Minden játékhoz megvan egy csomó csalás.
    Nekem átküldték és úgy csináltam.
    Én nem tudom átküldeni.
  • Ronald10
    #560

    Nekem MSN-em van. És nem citromail, hanem Freemail.
    És én csak letöltöttem a gépről.
    Bocs, de nem tudok ssegíteni, mert nem tudom átküldeni. Nem tudom, hogy kell.
    Boldog karácsonyt mindenkinek.
  • Seth
    #559
    action replay-el, normális módon sehogy
  • ricsa12
    #558
    ronald10 lécci küld el emailromra vagy hivj fel
    emailcimem: [email protected]
    telefonszámom:06704057582
  • ricsa12
    #557
    csa hogy lehet jinpachival menni ?
  • Ronald10
    #556
    Sziasztok. Én tudom, hogy hogyan lehet Jinpachival lenni és lehet sima, sima2, démon, démon2. NAGYON Brutál!!!! És nagyon jól csatázik!!!
  • TitaniumRR
    #555
    Üdv,

    Kijött a Tekken 6 próbaverziója.

    Aki játszik már vele és játszott az 5-ös résszel is:

    Vannak-e észrevehető változások?

    Grafikai változások kell, hogy legyenek, hiszen a Tekken5 még PS2 volt, ez pedig nextgen. - Na, de pörgősebb, színesebb lett-e a játékmenet? (ami azért valljuk be az Tekken5-ban is már elismerésre méltó volt)
  • Tekken5
    #554
    Tekken Lord
    Deity
    Conqueror
    Warlord
    Sage
    Legend
    Champion
    Virtuoso
    Master
    Expert
    Shihan
    5th dan
    4th dan
    3rd dan
    2nd dan
    1st dan
    1st kyu
    2nd kyu
    3rd kyu
    4th kyu
    5th kyu
    6th kyu
    7th kyu
    8th kyu
    9th kyu
    Beginner
  • SMGBAS
    #553
    Ezaz, köszi (:
  • Seth
    #552
    ITT 00:20 -nál lévőre gondol szerintem
  • SrAta
    #551
    SMG Hworangnak egy raklap rúgáscucca van:D:D
  • SMGBAS
    #550
    Halee.
    Van Hwoarangnak valami rúgáscucca. Megfogja az emberke kezét és a sarkával hátulról tarkónrúgja. Na szal valaki nem tudja annak van-e valami neve? Meg jó lenne ha tudnátok egy videót róla linkelni. Nemtudom kapok-e választ vagy jár-e erre valaki ezért ha valaki megírná mailben akkor hálás lennék.
    Üdv.
    [email protected]
  • Ronald10
    #549
    Hol lehet beszerezni csaló kártyát?
  • SrAta
    #548
    kössz
  • LEGO Star
    #547
    Megvan! Karakterválasztáskor lehet, pl. ha az X-et nyomod, akkor Kuma helyett Panda lesz, ha O-t nyomsz, akkor pedig Kuma.
    Xiaoyu-nál pedig a négyzetet megnyomva lehet használni a rózsaszín rucit.
    Eddy Christie bonus-costum-e és a háromszöggel lehet választani.
  • SrAta
    #546
    erre énis kíváncsi lennék...
    Hogykell a vácárolt cuccokat használni?
  • LEGO Star
    #545
    Köszi!
    Letöltöttem NTSC-vel és ment a TV-men. :)
    Vettem Xiayou-nak egy ruhát 500.000-ért de nem tudom, hogyan kell használni. Segítene valaki ?
  • SrAta
    #544
    NTSC az a kimenő jel típusa de ez mindegyis
    a Lényeg az, hogy ha nem NTSC-s a tv-d akkor feketefehér lesz a játék (igen tapasztalat...)
    De 3000FTér lehet venni egy NTSC kábelt amivel ha azt dugod e a psbe meg a TVbe akkor az NTSC-t átalakítja régi nemtommien formátumúvá és akk színes lesz
  • LEGO Star
    #543
    Üdvözlet !
    El tudná mondani nekem valaki, hogy a NTSC mit jelent ?
    A Ps2-nek vagy a Tv-nek kell NTSC-snek lennie ?
    Valaki leírná a válaszokat ?
    Előre is köszönöm.
  • ninana
    #542
    Üdv, érdekel valakit Magyarország jelenleg egyetlen létező Tekken weboldala? ^^ Cím: www.tekken.lapunk.hu Érdemes benézni ;D
  • SrAta
    #541
    az elmúlt 2 nap eseményeit azt a 25 hozzászólást 1be nem tuttad volna beletenni?
    Köszi...
  • Seth
    #537
    Tanuld meg használni a fórumot, aztán majd talán vki segít. Ilyen magatartással le vagy ejtve ! Egyszerűen fárasztó és idegesítő vagy!
    Ahhoz mi közöd van, hogy 15:15-kor fenn voltam? Elárulom,nem azt jelenti, hogy ebbe a topikba benéztem.
    Végül hadd kérdezzek én is vmit tőled: az internet-google(vagy bármilyen más kereső) kombináció szerinted mire való? Én sem tudom hol lehet kapni,nekem is úgy kellene utánanézni, nem fogom megtenni helyetted ! Érthető voltam?
  • knightbali
    #532
    Mit képzelsz? Hol vagy?
  • Lunatic83
    #531
  • Seth
    #524
    Van vmilyen csalókártyád? Ha nincs akkor felesleges tovább kérdezgetned,a kód nem olyan, hogy beírod vhova a játékban
  • Banyapapa
    #520
    lejjeb irták,nem játszhato karakter,csak csalokártyákal hozhato elö,action replay stbstb
    kodok hozzájuk gamefaqs.com-on
  • bigbigle
    #511
    nekem is ezt csinálja még ha el is mentem
  • SrAta
    #510
    Sziasztok!
    Hogyan lehet menteni a játékba??
    Kinyitottam 5 karaktert kiléptem és amikor újra játszani akarok nincseenek meg:s
    hogyan kell meneteni?
    kössz
    Srata
  • SrAta
    #509
    ja még annyi hogy vha bennvok VS módba nemtom de tök8 hogy mivel próbálom nemtok kilépni a menüig csak ha resetelem a ps-t
    ez miért van?
  • SrAta
    #508
    köszi:D
  • Seth
    #507
    Csősz
    Ha lepauzálod a játékot ott van a command list,benne minden mozdulat,embereket meg úgy oldasz fel, hogy a többiekkel végigviszed
  • SrAta
    #506
    csőtök!
    Azzal a kardos robotizével hogykell életet tölteni meg elektrosokkolni, mert nem jövök rá, vagy valami oktató cucc nincs?
    Jah meg hogy hogyan lehet fdeloldani a kérdőjeles játékosokat?
    Kössz
    SrAta