588
  • ReVisor
    #428
    nulla, harmincvalamennyi
  • Sephi
    #427
    Hany Zelda-t jaccotal eddig es a Twilight Princess-nel hany ora jatekidod van jelenleg?
  • ReVisor
    #426
    Na most én meg egyáltalán nem vagyok Zelda fan, de a játék rohadt jó. De nekem is volt hasonló élményem jó játékkal (mármint az unalom). Valszeg az ember beleun az adott univerzum kliséibe. Emléxem az FF VII-re, lenyűgöző, monumentális stbstbstb... Ezzel szemben a X és XII ami valszeg hasonlóan jó, nekem egy idő után (monnyuk nem kevés idő után :)) már unalmasnak hatott. Hasonlóan táponi, körökre osztott harc, nehéz főbossok stb. hiába az alkotói kreativitás, mégis csak a saját kliséiből építkezett tovább a játék, s ez sokadszorra már nem annyira lebilincselő. Nekem a Zelda friss, újszerű fantáziadús, kreatív és minden jó... Ennyi ötletet 20 játékban sem látni, mint ebben az egyben.

    Mellesleg nem nagyon van olyan játék, amin el ne tudnék már aludni, s ez nem a játékok minősége miatt van így.
  • zola2000
    #425
    Mármint nem az eredeti de a teljes. Bocs
  • zola2000
    #424
    Ja bár nekem a wind wakernek csak a kollektorban levő 20 perces demoja van meg, de hamarosan meg lesz az eredeti, már alig várom.
  • baggins
    #423
    Dettó. Bár az Ocarina is nagyon jó volt. Mégis a WW a szívem csücske nekem is.
  • zola2000
    #422
    Én is zelda fan vagyok de igazatok van. De nekem a dark miatt nem jön be. Ami a legjobban bejött az a wind waker.
  • baggins
    #421
    Nem, nem, a Twilight részek nagyon bejöttek. Valahogy a kihívás, a pályatervezés nem az igazi. Egy idő után elég uncsi tud lenni. Pl. abban a dungeonban, ahol a szobrot a pálcával életre kell kelteni és levinni az első emeletre, ELALUDTAM JÁTÉK KÖZBEN!!! Zeldánál ilyet még sosem sikerül elkövetnem.
  • Sephi
    #420
    Talan azert mert darkosabb mint az osszes elozo resz. Meg a Majora's Mask is darkos volt de nem ennyire :D
  • baggins
    #419
    Akkor utólag a gyengét idézőjelbe teszem. De tényleg nem hozta azt, amire vártam. Kár.
  • Sephi
    #418
    En ilyeneket nem merek kijelenteni mert jon mindgyart a sok fan es leanyaznak.

    En is Zelda fan vok. Maradjunk annyiban hogy nem hiaba nem irok semmit a jatekrol.
  • baggins
    #417
    Lassan végigjátszom a játékot, háááát....szerintem ez a leggyengébb Zelda. Az utolsó Dungeont már nagyon nyögvenyelősen van csak kedvem teljesíteni, nagyon a megszerzendő titkos cuccok sem érdekelnek, valahogy hidegen hagy az egész. Ennek két oka lehet: vagy én öregszem, vagy a játék nem az igazi...
  • Rockerdog
    #416
    Na jó,egy nap bolyóngás után megkérdezem:)Hova kell vinni azt a papírt?:)
  • Rockerdog
    #415
    Nah sikerült,most azzal a papírral bolyongok amit kaptam ott ahavasba=)
  • Rockerdog
    #414
    Hello!
    A sivatag után van egy izé,ahol a szellemeket kell ölni,:)3-atz megtaláltam,de ahol le kell menni a lépcsőn ott elkell tekerni azt az oszlopot vagy mit,fent kinyílik egy lyuk ahol bement a szellem,oda hogy kell felmenni?(másfél órája ezzel szórakozok=) előre köszi!
  • Beast Machine
    #413
    warezt nem számolni:)
  • zola2000
    #412
    2 milliot adtak el? Akkor most kb 5 millioan nyomhatjak világszerte.
  • Blaziuska
    #411
    Én tudom.
    Menny Castle Townba, ezután benne Agithához akinek adj egy golden bugot, majd megkérdezi hogy akarsz-e és ő ad egy zsákot amiután már 600 rupit tudsz tárolni.
  • Kaplan
    #410
    +1, elkezdhetjük számolgatni :)
  • Beast Machine
    #409
    és abból egy az aenyim, höhhhhö!:)))
  • Toportyán
    #408
    Ma jelentették be, eddig 2 millió darab The Legend of Zelda: Twilight Princess adtak el! :)) Durva...
  • Kaplan
    #407
    Hát látom megy a vita 35+ vs. 50+ mint mondtam első végigjátszára én mindent végignézek, szarakodok, gyönyörködök. Most tartok 3 óra játéknál és a második kiszabadítása után. A maradék kettőt keresgélem :) További j ó játékot!
  • Sephi
    #406
    Megy. Siman :D

    Persze vannak akik szeretnek gyonyorkodni :D
  • Sephi
    #405
    Figyelj a haver most vitte vegig semmi vegigjaccasal 32 ora allat.

    Aszed en torodom az ilyen okos gyerekekkel?

    50 oranal o meg csak a Time Templomnal van... oszinten nem tudodm hogy lehet ilyen lassan haladni.

    Es nem ertem milyen vegigjaccas kell hozza mivel velemenyem szerint ez a legkonnyebb Zelda a TWW utan.
  • Rockerdog
    #404
    Végig jáccással elhiszem ogy végig viszi 35-40 óra alatt,de nem hiszem,hogy máshogy menne-e
  • baggins
    #403
    Én elhiszem neki. Most vagyok 37 óránál és az utólsó dungeon van vissza.
  • Kaplan
    #402
    Köszönöm, majd ma neki állok. Még visszafekszek aludni picit :)
  • Sephi
    #401
    www.gamefaqs.com
  • zola2000
    #400
    minek annyi ruper? Ugysem tudod atvaltani forintra xD egyébként aki elakad annak www.gamefaqes.com
  • Jinchuu
    #399
    Tudja vki hogy hol lehet nagyobb pénztárcát szerezni? Mert ez a max. 300 nem sok. :(
  • Toportyán
    #398
    A bumeráng ott van, ahol leszakadt a híd, vagyis a másik oldalon, hogy oda átkelj kell 4 majom, egy lány és 3 fiú, a 3 fiút kell kiszabaditanod, egyik egy oszlopon, a masik ketto ketrec mogott. Amit en nem talaltam egykonyen, az a szoba, amit be kell robbantani, marmint a sziklat, nezd a terkepet, ott rogton latod, abban a szobaban ahol a ket mocsok husevo noveny van.

    Minden forgo lapathoz kell a bomerang, ha olyat latsz ne vacakolj vele. üdv
  • Kaplan
    #397
    Na mostmár jöhetne egy-két tipp merre találom a bumerángot :P
  • Sephi
    #396
    :DDD

    97 ora 22 perc
  • Kaplan
    #395
    Jól van akkor keresgélek egy sort ^^
  • Kaplan
    #394
    Jól van akkor keresgélek egy sort ^^
  • kremoki
    #393
    Nem én írtam...
    Természetesen elhiszem, mi mást tehetnék, de nem érdekel:)
    Egy levelet megérne Myamoto-éknak, akik 70+ órára írják a játékot, hogy neked feleidő alatt ment.
    üdv:
    kremoki
  • Banyapapa
    #392
    jaaa,ugy akkor azokon nem mész még át,másfele kell keresgetni
  • Kaplan
    #391
    Bumeráng nincs, kiszabadítottam a második majdmot és így az első út ide vezetett, de a bumeráng nincs meg, hol találom?
  • Banyapapa
    #390
    megvan a bumeráng?
    Na a szélkakas izét a tetején célozd be,és páccs elforog a hid
  • Kaplan
    #389
    Srácok azokon a hídakon amelyeket a szél hajt de úgy mozognak, hogy nem egy vonalban vannak (gyk átsétálni nem tudok rajtuk) azokon lehetség átugrani, úgy, hogy kihasználjuk azt az időt mikor megmozdulnak? Mert én itt próbálkozok 10 perce, de nem sok sikerrel :)