588
  • Sephi
    #388
    Szoval itt arrol van szo , draga baratom, hogy te nem hiszed el hogy en vegig vittem a Zelda TP-et?
  • kremoki
    #387
    Nem szentelek nagy figyelmet, csak felkeltette a figyelmem a idő amit írtál. Irreális továbbra is.
    Talán neked kellene screenshotozni...:)
    üdv:
    kremoki
  • Sephi
    #386
    Te voltal ugy leakadva. Gondoltam ha mar ekkora nagy figyelmet szentelsz arra amit en muvelek akkor gondoltam en is erdeklodom feled.
  • Sephi
    #385
    Emlekezz vissza. Amikor ott voltal a hegyekbe a vulkankitoresnel... akkor egy nagy darab izzo ko baxodott neki a foldnek... na azt latogasd meg :D
  • kremoki
    #384
    Bocs a rossz minőségért, hirtelen erre futotta...
    (ha sikerül linkelnem)
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_12/0001.jpg
  • Rockerdog
    #383
    Hello!
    Eljutottam addig,hogy a zorák bevannak fagyva a jégbe,de ott nem tudom mit kell csinálni,szenvedtem vele 1 órát de nem tudok semmit,pls segítesetek=)köszi!
  • Kaplan
    #382
    Már sikerült de azért köszi :)
  • Rockerdog
    #381
    Ha arra gondolsz ami az oszlopon van,bukfencezz neki az oszlopnak
  • Kaplan
    #380
    Valaki segítsen kérlek titeket! Forest Temple és a majmot kéne kiszabadítanom, csak éppen iszonyat magasan van és sehogy nem megy. Várom válaszotok addig is próbálkozok :)
  • kremoki
    #379
    Mi vagy te ellenőr...?
    Szerintem te nem is voltál errefelé...:)
  • Sephi
    #378
    50 oranal meg csak a time temple-nel vagy? Lathatnank egy screenshotot a mentesrol kerlek szepen?
  • kremoki
    #377
    Elég egyértelműen leartad, hogy "35+ volt nekem."
    Nem nehéz, és hülye sem vagyok, csak azt állítottam, hogy alapban 70+ a végigjátszás.
    És nem haragszom, de a 35+ lehet 85 óra is...máskor fogalmazz egyértelműen.
    Én 50+ nál tartok, és a Time Temple is kész...nem időztem sehol sokat, tehát tapasztalat, hogy a 35 óra irreális.
  • Sephi
    #376
    #324
  • kremoki
    #375
    Az elején kell beállítani, hogy 4:3, vagy 16:9 legyen. A kettő közt annyi a difi, hogy 16:9-nél jobbra és balra nagyobb látótered van, de az eszközök, szívek stb. ugyanott vannak mint a 4:3-as beállításnál.
  • Sephi
    #374
    Neharagudj , mond hulye vagy? Mondom hogy valaki alitotta meg az elejen hogy 35 ora allt vitte vegig. En asozntam hogy nekem joval tobb kellet mint 35 ora.

    Mi ilyen nehez?
  • Beast Machine
    #373
    van valaki, aki sima 4:3-as TV-n tolja a Wii-s verziót? van alul-felül fekete csík nektek? Mert elvileg a Wii-s Zelda 16:9-es. Vagy ez csak egy extra a wii-s verzióhoz, hogy ezt IS tudja?
  • Rockerdog
    #372
    Hello!
    Eljutottam addig,hogy a zorák bevannak fagyva a jégbe,de ott nem tudom mit kell csinálni,szenvedtem vele 1 órát de nem tudok semmit,pls segítesetek=)köszi!
  • kremoki
    #371
    Bocs ha vmit félreértettem, de a 35 óra végigjátszásnál vmi hibádzik, márcsak azért is, mert eleve minimum 70 óra a tiszta játékidő úgy, hogy semmi mellékfeladatot nem csinálsz meg, és egyszer sem halsz meg. Ha létezne teljesen rövid minimális végigjátszás, amivel megcsinálod (eleve bűn segítséggel játszani Zeldát), akkor sem lehet 35 óra alatt megcsinálni...
  • Banyapapa
    #370
    vizibombat,a vizalatti dungeon elött vehecc,egy olyan zoratol (vagymi az),a viz alatt,a nagy toba kell lesülyedni.
  • Blaziuska
    #369
    Sziasztok!
    Már megint itt vagyok.Mi kell ahoz hogy vehessek vízibombát?
  • Kaplan
    #368
    Kösz master ;)
  • Toportyán
    #367
    Köszönöm! Este nekivágok!
  • Banyapapa
    #366
    ha megvan már 3 majom,ahhol a 3ik volt,elötte levö szobában fel lehet mászni a falon valahol,persze a kis pokokat lekell lönni,ne legyenek utba,fennt ajto asszem,és kis kulcs is:P

    Kaplan ,aza hyla tó vagymi,zoras helyszin?
    Ha már van pár fényes bigyo,keress olyan növényt,amit linként megtucc fujni,asszem farkasként meg "énekelni":P kell,jön madár és tádám.
    De az uccso,fuhh azt kurvasokáig kerestem,de elis felejtettem hogy jutottam oda.
    Eccerüen undorodom azoktol a részektöl.
  • Kaplan
    #365
    Az én problémámnál mi a helyzet Banyapapa? :)
  • Toportyán
    #364
    de ezek szerint, akkor nem amogott van a 4. majom? Mert csak 3om van, a lany, az oszlopon levo es a kulcsal bezart...
  • Banyapapa
    #363
    meglehet probálni átsietni vele,nemtom már hogy ment,de bumerángal marhakönnyü az ilyen
  • Toportyán
    #362
    Akkor már csak a bumergáng kéne... :)
  • Banyapapa
    #361
    szét,de ha jol emlexem lehet a bumeráng kell oda.
    elsö klikk bombara,második a köre,és bumm.Vagy ha nem simán oda viszi a bumeráng a kezedbe a bombát
  • Toportyán
    #360
    Én is elakadtam ugyanebben a szobában (ahol a két nagy virág van), van egy másik szoba, de egy nagy szikla állja el az útat... az szét lehet robbantani?
  • Banyapapa
    #359
    ez aza szoba ahhol két ilyen növény van? egyik takar egy ládát?

    Ott azt kell kinyirni elsönek (menni fog,nem nehéz az,talán csuzlival meglönni jobb,mert akkor nem megy kis idö a kard elrakásra)),amivel szemben látni egy nagy követ,utána link átugrik arra a oldalra,ott balra egy ajtot is látni,de még balra van egy bombaizé megint,azt be lehet dobni könnyen a növénybe,mivel ott van nem messze.
  • Rockerdog
    #358
    Sikerült megcsinálni már van négy majmom,de rohadtúl idegesítenek,ahol volt az a nagy szörny,aminek a fejét kellett kardozni,és bedobni a bombát a virágjába,azt megcsináltam de ahol volt ez annál a helynél volt még egy dagi növény aki nem enged felugrani,abba nem tudom bedobni(ott van ahol leszakadt a lépcső,a lépcső tetején egy ien virág,azzal kell vagy ami lent van?
  • Kaplan
    #357
    Én egyelőre, annál a lila tónál akadtam el farkasként és azokat a kék fényecskéket kell gyüjteni. De most nem kérek segítséget még, majd ha már nagyon az agyamra ment, akkor talán.
  • Kaplan
    #356
    Szombaton voltam. Már nincs, azt mondták január elején jön új szállítmány ;) Mondom, hogy én végigjártam a várost Zelda ügyben.
  • Banyapapa
    #355
    bombák itt még máshogy vannak,van egy ellenfajta ebben a templomban amit ha megücc,bomba lesz belöle.
    Ezzel lehet nagy köveket robbantani,meg vannak nagy dagi növények,aminek a szájába is belekell dobni.
  • Rockerdog
    #354
    És mien virágot kell robbantani?:)
  • Rockerdog
    #353
    Police88!
    Ha a twilight princesst GC-re akarod itt lehet megvenni:A keletinél az arzenál üzletházba lehet venni.(Wii-re is meg GC-re is)
  • Rockerdog
    #352
    Hello!
    Nincs még bombám,most változtam vissza farkasból először.a majmokon ugráltam minden hol már,mindent körbe néztem,van egy fa kapu ami mögött van egy láda,oda nem tudok bemenni,és a bombát hol lehet megtalálni?Köszi!
  • Banyapapa
    #351
    ez az amikor a uccso villogo gebasz kellene farkasként megtalálni?
  • zola2000
    #350
    gamecuben elakadtam. Ott tartok, hogy hyrule kastelybol (twilight) el kellene jutni hylia tohoz, de nem talalok utat minden ut valahol le van zarva. Esetleg ott kellene meg valamit csinalni?
  • Banyapapa
    #349
    Tesék jobban körbenézni,a cuccaidat hasznalni,bombával virágot/követ robbantani,majmokon ugralni stbstb