588
  • Szermina
    #468
    Gyerekek nem tudom bántani Zantot:S mi a fenét csináljak vele, hogy megérezze?
  • fishBNS
    #467
    Sajna ott nincs
  • Rockerdog
    #466
    Szermina!
    Fogd ki a halat,szagold meg a farkassal,kövesd a szagot,ha azt követed nem fog visszadobni a havas pályán;)
    Eljutottam most lekel győznöm a ganont,kétszer megvolt harmafszor nem sikerült=)de nem kérek segítséget mer megfogadtam több segítség kérés nincs xD,amúgy szerintem a Zantet nagyon elb*szták,mer nagyon géz ahogy bohóckodik -_-
  • zola2000
    #465
    Hi emlékszel amikor a hegyen kitört a vulkán kidobott egy tüzes követ. Teleportálj oda menj a kőhöz visszateleportálsz a kövel együtt, a forró kő Elolvasztja a vizet.
  • mentok
    #464
    Szerintem az egyik legjobb hely ahol érdeklödj az Pesten a Game Park!
  • fishBNS
    #463
    Hi!
    Va;aki nem tudja hol vehetnek egy GC-os Zelda TP-t?? Hasznalt is jo. =]
  • mentok
    #462
    Hello!Segítséget kérnék!Farkas képében a zoráknál vagyok a nagy zora trónszéke előtt (alattam befagyva a többiek) és elvileg a tóhoz kellene eljutni de egyik irányból sem megy!Hova mennyek ?Mit csináljak?Légyszi segítsen valaki!Köszi
  • Police88
    #461
    igen eddig eljutottam nála de aztán ilyen hülye vizi szörnyeknél elakadtunk amik a padlóból jönnek ki :P
  • Szermina
    #460
    Kaplan! ahol az a két hatalmas húsevő növény van, abban a szobában találsz két bobmbaszerű lényt, azt öld meg, és bombaként használd fel, azzal kell elpusztítani őket (felülről dobd rájuk). Miután mindkettőt kinyírtad, találsz egy kővel lezárt kaput. azt ugyan azzal a bombával kell felrobbantani, méghozzá úgy, hogy ugrás közben dobod el!
  • Szermina
    #459
    Mellesleg Zelda
  • Szermina
    #458
    Hali! aki drága az segítsen plíz :) eljutottam addig, hogy meg kell keresnem a Mother-Child stone-t, és azt a vörös halat, amit ki kell fognom a bottal(amihez már kaptam új horgot a kis zorától). ráadásul eljutottam a most hirtelen nem jut eszembe havas-tavas tájhoz, ahol a fehér farkasok támadnak... és amikor eljutok a pálya végére, egyszerűen visszadob az elejére. Mit tegyek?
  • Police88
    #457
    hát igen mikre vok képes :D
  • Kaplan
    #456
    Semmi, meg van oldva :D
  • Kaplan
    #455
    Srácok, van két majmom de tovább nem tudok menni, lehet, hogy a két húsevő növény likvidálása lenne a megoldás. De őket, hogy tudom elpusztítani? Bombával? S ha igen azt hol találom?
  • zola2000
    #454
    Aha
  • Banyapapa
    #453
    kis segéitség
  • Toportyán
    #452
    Leszállt a homály...
  • Rockerdog
    #451
    Mivan kihalt az élet?:D
  • Rockerdog
    #450
    Mivan kihalt az élet?:D
  • Rockerdog
    #449
    Üdv!
    A city in the skynél vagyok,megszereztem a big keyt,leállítottam a ventilátort,de ahova ott leesek ot fent van egy labda vagy mi,amit lekell húzni,de nem tudom hogy kell,lécci segítsetek=)(Bocs a sok kérdést)
  • Sephi
    #448
    Ne haragudj de nem szegyeled egy kicsit magad hogy agyon spemmeled a topikot? Ha van valami mondani valod azt privatba tedd mert masokat nem erdekelnek a te marhasagaid vilagos? Mostantol ha kozelndod van azt privatba tedd! Koszonom!

    Koszonom , es elnezest kerek a tobiektol... hiaba itt mar csak ilyenek vannak!
  • ReVisor
    #447
    Mert aztán annyit számít ha Te felfigyelsz rám! Na ne pls. Ahogyan Én látom sok normális ember írogat ide, és sokan odafigyelnek arra, hogy a hozzászólásaik tartalma ne sértsen meg másokat. Te nem vagy ilyen. Kíváncsi vagyok, hogy a való életben, amikor valakivel szemtől szemben állsz, akkor is a "Neharagudj , mond hulye vagy?" mondattal tünteted-e ki azt az embert, aki Veled nem ért egyet. Az, hogy undorítónak tartasz, azt még azért valahogy túlélem. De azért Te sem vagy érzelmektől mentes ez látszik. Javaslatom: fogadd el pls. hogy másoknak is van önérzetük, és ne hülyézd, és undorító emberezd le őket. Részemről a csatabárdot el is áshatjuk, az eredeti #426 hozzászólásom sem szólt másról, minthogy ízlések és pofonok. Szal sok értelme erről vitatkozni tényleg nincs.
  • zola2000
    #446
    Úgy látom, hogy ez a játék a régi zeldásoknak csalódás, az újaknak nem, mert ez mégiscsak a világ legjobb játéksorozatának egy kicsit összecsapott darabja, ami még így is jó.
  • Sephi
    #445
    Jah semmi bajom sem lett volna vele , mondtam neki hogy no comment erre akkora dramat csinal. Ugy utalom az ilyeneket akik direkt spemmelnek egy topikot hogy felfigyeljenek rajuk. Undorito emberek.
  • baggins
    #444
    A Heaven of Rod megvan, mivel az előző pályán azzal irányítottad a szobrokat. Csak be kell üzemelni.
    Javaslom, hogy olvass bele a végigjátszásba a Gamefaqs oldalon:
    http://db.gamefaqs.com/console/wii/file/zelda_tp_a.txt

    Ugyanis itt rengeteg apró dolog van egymás után, és csak te tudod, mit teljesítettél eddig belőle. Egyébként itt én is elakadtam (a legunalmasabb rész a játékban, mikor betűket kell gyűjtögetni).
  • baggins
    #443
    Bocs, Revisornak ment.
  • baggins
    #442
    Szerintem is minden ok volt ezzel a véleménnyel. Valakinek jobban bejön, valakinek nem, sőt: biztos olyan is van, akinek herótja van tőle.
  • Rockerdog
    #441
    Sírjá de elötte segíts nekem lécci=)
  • Sephi
    #440
    Jaj...ezzel most a lelkembe tapostal. Megyek sirok egy kicsit :D

    ON

    Apropo. Mivel a Zelda Pahntom Hourglas csak DS-re jon ezert ugygondoltam szolok az uj Zeldas embereknek hogy elotte feltetlenul jaccak vegig a Zelda Wind Waker-t mert annak leszen a folytatasa :D

    En mar alig varom! Sajnos elhalasztottak 2007 masodik negyedere :P
  • Rockerdog
    #439
  • Rockerdog
    #438
    Hali!
    Eljutottam addig, hogy visszazsereztem Ilia memóriáját,de megkell szerezni azt a heaven of rodot vagy mi a matyit,de nem tudom hol,mindenkit végighallgattam,mindenhol voltam,de sehol nem taálom.Lécci segííííjjjjetek=)Köszi
  • ReVisor
    #437
    OFF

    Sajnálom, hogy "csak" annyit értettél meg abból amit írtam, hogy felkaptam a vizet a stílusodon, amely sajna igencsak faragatlan. Pár hozzászólásodban bizonyítottad már ezt ( pl.: #374). Ha pedig nincs mit kommentálnod, ahogy írtad, akkor meg miért teszed? Na ezt megint nem értem. Én nagyon örülök, hogy van itt egy "apukánk", aki egyikőnket "hülyének", engem pedig "izgatottnak" tart, de kedves Sephi, erre itt sztem senkinek sincs szüksége!

    Remélem utoljára OFFoltam a stílusod miatt, a többiektől bocsi. :)
  • Sephi
    #436
    Egyszeruen nem volt mit komentaljak hozza. Mit kell ezen igy fenn akadni? Izgatott vagy? Vegyel be nyugtatot.
  • merciszabi
    #435
    sziasztok !valaki segítsen kicsit mert nem találom a negyedik majmot. valaki már korábban említette,de nem volt egyértelmű,hogy hol van. legalábbis nekem !előre is köszi!
  • ReVisor
    #434
    Az előzőt Sephi #431 hozzászólására írtam.
  • ReVisor
    #433
    A stílusod a no comment. Bocsi, de nem így kéne véleményt nyívánítanod másokról. Nem kételkedem pángalaktikus tapasztaltságodban és tudásodban, de nem nagyon értem, hogy egy kérdésedre adott válasz miért "no comment". Nekem tetszik, le is írtam, miért a többiek normálisan is reagáltak. Nem fikáztam mást, csak annyit mondtam, hogy ez tetszik. Még ha ez neked nem tetszik, akkor is. Sajna. Ez van. Csak ezt ismerem, de tetszik. Fura mi???
  • Beast Machine
    #432
    az OoT után inkább a Majora's Masknek álljon neki, sztem messze jobb, mint a Wind Waker...
  • Sephi
    #431
    No comment.
  • ReVisor
    #430
    Ezek GC-s cuccok?
  • zola2000
    #429
    revisor, mindenképp szerezd be a zelda ocarina of timeot, a wind wakert.