588
  • 0264208
    #588
    Sziasztok!

    Eladó WII-re Zelda Twilight Princess, alig használt, karcmentes, eredeti dobozos. Postaköltséggel együtt 9000.
    Ha érdekel, írj e-mailt: [email protected].
  • hambu
    #587
    Valakinek kell segítség az szóljon mindegyiket kijátszottam.
  • Rockerdog
    #586
    szabzol!

    Neked kell "hadonászni" az ütéshez, védekezés gombnyomásra.
  • szabzol
    #585
    Sziasztok!

    A Wii verzióban Link gombnyomásra üt és védekezik, vagy nekem kell hadonászni?
  • Chuckie
    #584
    bocs zeldaworld
  • Chuckie
    #583
    www.gportal.hu/zeldworld NÉZZÉTEK MEG
  • Toon Link
    #582
    Valaki nem tudja, hogy a Lake Hyliában mit kell csinálni? Harmadszorra is megszereztem a könnycseppeket, így újra rendes Link vagyok, de nem tudom, hogy mit kell csinálni.
  • C7
    #581
    épp tegnap vittem végig wiin, és nagyon tetszett! ha valaki valahol megakadna, vagy bármi kéne, nyugodtan vágjon meg egy privivel. nagyon jó játék ovlt, meglett minden rovar, mind a 60 poe, minden bombászsák, a dupla zsák, meg az óriás tegez is, meg minden... illetve a cave of ordealst megcsináltam 2x. másodjára nehezebb volt, de jobban ment, mert egyre jobban kitapasztaltam. a végén röhögtem, amikor ott találtam a postás józsit:D
  • Rockerdog
    #580
    A harmadik ruhét ha felveszed, akkor nem a szíved fogy hanem a rubinod, de vascsizmás.
  • 1viktor1
    #579
    A harmadik ruha mire jó???
  • 1viktor1
    #578
    Köszi
  • Bucsek
    #577
    megodottam :D
  • Bucsek
    #576
    namost én akadtam el :) tt tartok hogy megtaláltam egy tököt a hóapó me hóanyo kuckojaban, megvan minden elmentem a masik iranyba ahol vannak az ágyuk. van egy bezárt hejség ahol van egy gojo. belerakom az ágyuba de nemcsinal semmit:/ mit kéne tenni? mi a lépés? mert ott van a falon hogy mit kel csinalni de nemigazán mükdik a dolog :P
  • Bucsek
    #575
    ha jol kened vágod az angolt vagy kicsit akkor ez jo neked: http://guides.ign.com/guides/748589/page_4.html képek is vannak, nagyon fasza amugy :) habár 1-2 dolog nem ugy történt nálam ahogy itt megvan irva, de sebaj :)

    ha nemtudom hova kel mennem, általában amugy a kastéj körül futkározom az emberek között van egy bolt ahova 1x bekelet menned mikor segitettél annak a vizalat uszó cuccnak :)
    ot van térkép is néha megmutatja hova kel menned.
  • 1viktor1
    #574
    Valaki tud segíteni? A Master Sword-ot most szereztem meg de nem tudom hogy utána hava kell menni. Előreis köszi
  • Police88
    #573
    a végső csatánál biztos (már rég játszottam végig .D)
  • Bucsek
    #572
    jo de életnagyságban :D csak mert mindig ijen kapucni van rajta :D
  • Police88
    #571
    nem bazz egy Zelda című játékban nincs Zelda xD
  • Bucsek
    #570
    haho, megvan a gamma nagyon faja, scak 1 kérdésem van, fogom e látni benne magát Zeldát, 1x már láttam de nemnagyon spanolok vele :(
  • moon08
    #569
    Köszi már megoldódott.Ezen az oldalon lévő videókat meg nem tudom megnyitni folyamatosan csak tölt.Mégegyszer Thx.
  • Banyapapa
    #568
    bár nem segit,de ott énis megakadtam cseppet,de valahogy át tudtam görcsölni magamat.
    gamefaqs.com,hátha segit,mer én nem sokal utána felhagytam a játékkal,farkastémátol okádhatnékom voltmár.

    vagy ez,még müködik
  • moon08
    #567
    Valaki segítsen,Lake Hyliaban vagyok,össze kell gyűjtenem azokat a fénylő bizbaszokat,5 darab hiányzik a folyó lezárt szakaszán vannak de nem tudok bejutni oda.Nem tudom mit kéne tenni,már órák óta ott szenvedek!
    Thx.
  • Rockerdog
    #566
    Mi et a punnyadás kihalt mindenki?
  • Rockerdog
    #565
    Grat Teddy xD, most épp bedöglött az egerem és nincs tartalék, azt billentyűvel irényítok mindent xD, jó hogy 4-dikbe megtanították xD
  • NeoMaN
    #564
  • teddymac
    #563
    Az :D
    tovább jutottam :P
  • Sephi
    #562
    Degeci :DDDD
  • teddymac
    #561
    ok :)
  • NeoMaN
    #560
    Ráülni azt elmenni a farmra úgyemléxem. De ha már itt elakadsz, sztem ne is csináld tovább...
    :D
  • Banyapapa
    #559
    nézd meg a gamefaqs-ot,hátha.
    én má elfelejtettem
  • teddymac
    #558
    Hali :)
    Megtudná valaki mondani mit kell csinálni a játék elején ha megtaláltam a lovat ? :)
  • Rockerdog
    #557
    nekem Wii-n se sikerült.
  • Sephi
    #556
    Ja ja ez ismeros de alitolag a GC-es verzioba nem megyen a csel... bar nem tudom.
  • Sephi
    #555
    Jezusom , te tudsz irni kisbetukkel is?
  • Sephi
    #554
    Ember. Azon az oldalon Aprilis 1 trefanak szantak a hirt. Tehat kamu.

    APRILIS ELESEJEI TREFA!

    Nehez felfogni nemde?
  • FECOKING
    #553
    és te el is hitted??
  • Rockerdog
    #552
    Ezt nézzétek meg besz*rás!Rohadt nagy TP glitch!
  • Rockerdog
    #551
    http://youtube.com/watch?v=NUn9H8lkyKs&mode=related&search=
  • Rockerdog
    #550
    a phantom hourglass az DS-re lesz és a WW folytatása nem?:)Wii-re nem lesz.Sephi és nem az áprlis 1. akadtam ki hanem a 2041-en xD
  • zola2000
    #549
    Hiszen hamarosan ide is ér az új zelda, az alcíme phantom hourglass.