562
Ulead GIF Animator



Faq

  • Rexor
    #322
    PS-ben erre gondoltam..
  • Aquir
    #321
    hogy kivágni? :) ha az uleadban az objektumot akarod másolni, akkor látható elemmé teszed és kijelölöd a jobboldali elemek közül és ctrl+c, aztán ctrl+v

    ha kisebb részt akarsz kivágni, akkor meg ott a megfelelő kivágó eszköz baloldalt , és ctrl+c aztán ctrl+v :)
  • Rexor
    #320
    Hogy tudok kivágni egy képet??? (mint ps-ben extract)
  • Aquir
    #319
    Úgy tudnád megcsinálni hogy fogod az ecset jobb oldalán lévő "Selection tool"-t, rányomsz a fehér háttérre, kijelölöd jobboldalt az objektumot amin törölnéd a háttért és megnyomod a Delete-t :)
  • Maximus4
    #318
    Nem tudjátok véletlenül,hogy ezt:Ulead F/X for GIF Animator honnan lehetne leszedni?A google-ban nem találtam csak külföldi fizetőst.
  • autoszimulator
    #317
    visszaolvasva sem nagyon találtam választ arra, hogy ha alkalmazok mondjuk egy szövegen vmilyen F/X-et, akkor h lehet megoldani, h ne háttérszínem legyen, hanem teljesen átlátszó legyen a háttér... Mert nekem fix háttérszín nemjó :(
  • Aquir
    #316
    igaz, bár én többmindent manuálisan csinálok
  • France men
    #315
    Valamit kiir és nem engedi hogy megcsináljam :s:S:S?
  • Jano
    #314
    Van erre egy Tween nevezetű funkció.
    Jobbklikk alul az első frémen (vagy Ctrl+T), megadható, hogy hány frémből álljon az átmenet, milyen időzítéssel, mely képkockák között.
  • France men
    #313
    Oh megvan okay, köszönöm!
  • Aquir
    #312
    először az egyik kép látszik, utána (egy vagy többfrémen át is csinálhatod az áttűnést) mindkét kép látszódjon, de a második nagyon halványan (transparency-t állítgatod). Majd a második képet egyre erősíted, az első képet meg egyre halványítod frémenként, aztán a végén csak a második kép lesz.
  • France men
    #311
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem, hogyan lehet olyat hogy vagy két frame és az egyikböl ugy menjen át a másikba hogy átünjön mint a betüknél ott megtaláltam "fade" de a frame áttünést nem találtam, tuttok ebben segiteni? :)
  • bogyoka
    #310
    dejó, én is köszike, már müxik
  • Aquir
    #309
    kösz hogy szólsz.. minden bannert helyreraktam update után de ezt elfelejtettem:)

    beraktam :)
  • bogyoka
    #308
    Aquir szia!:)

    Nagy kérésem lenne! Nagy szükségem lenne a Faq-ra de nem jön be a linken én meg sajnos nem mentettem úgy gépre régebben, és valakinek szerettem volna segíteni is, hogy odaadom. Meg még néha kéne nekem is:))
    Persze már szépen jövök bele, tudom nagyjából hogy és mint mükszenek a dolgok.:))

    Nem tudnád láthatóvá tenni?:D
  • Aquir
    #307
    Jobbgomb a képre, és ott a koordináták, több kép egyszerre mozgatását nem nagyon lehet megcsinálni :I
  • France men
    #306
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni az UGA val kapcsolatban hogyha van egy 200*200 gifem és be akarom rakni egy 200*40 kalitkába és ha akkor azt ugye ugy csinálom hogy nyitok egy 200*40 uj lapot beszurom a 200*200 gifet de azon belül hogy tudom elhelyezni mert én csak Framenként tudom öket odébb rakni és ha 200 frame van akkor az kicsit huzos:S Tudnátok segiteni plz hogy hogylehet egyszere mozgatni a frameket?
  • pirosBoci
    #305
    töltsétek le ezt ezzel nincs semmi gond nem kell krekkelni nem kell fizetni csak felrakod és kész
  • RaZoK
    #304
  • Aquir
    #303
    a Faq-ban benne van hogy az aktív objektumokat tudod csak kezelni... és még sokminden :)
  • Jano
    #302
    np
  • RaZoK
    #301
    :P
    [elírta]

    kösz :)
    azelött még sohasem írt ki ilyet...
  • Jano
    #300
    halytani

    A jobboldali kis ablakban (objects) kattints rá a módosítani kívánt frém kis ikonjára, akkor jó lesz.
  • RaZoK
    #299
    Aquir!

    Azt írja nem tudja végrehalytani a műveletet, de miért?
    (Akkor írja ki ha az eszköztárról bármit is használni próbálok)
    Pedig a progit crackeltem anno meg minden és tessék..

  • GAthersw
    #298
    A ViO könyvtárat kellett törölnöm, ha valakinek esetleg a későbbiekben szüksége lenne az infora :)
  • Monoton
    #297
    huhh ezzzel énis találkoztam asszem vmelyik .dll file okozza a bajt és azt kell törölni de nemtom melyik az :(
  • GAthersw
    #296
    Nekem az lenne a problémám, hogy mikor elindítom a programot kifagy hibát észlelt ezért leáll üzenettel amikor az elején az Initial Video I/O-t tölti. Valaki találkozott már ilyen problémával?
  • RaZoK
    #295
    htx :]
  • desigo
    #294
    jó lett!
  • RaZoK
    #293
    ?? :)




    de legközelebb a logoműhelybe, írj ezügyben :]
  • Aquir
    #292
    Ha kérdése van a programmal kapcsolatban, nyomja meg a Faq-t! Ha logót akar csináltatni, nyomja meg ezt, feltéve ha ez itt lent túl egyszerű =)

  • zachi
    #291
    zachi (nekem csak egy ien szimpla kis logo-t géne kovácsolni)
  • Aquir
    #290
    Faq itt vann fenn! Benne mindent elmagyaráztam :) Csinálsz következő Frame-t, és beállítod az időt, hogy mennyi ideig tartsa, ezután a logó a következő frame-re (képkockára) ugrik :)
  • Fülüke
    #289
    Wow de jó...még ezt sem tom használni
  • Monoton
    #288
    a gimp egy fos :)

  • nh1
    #287
    gimp rulez --es ingyen van es tobbet tud
  • Fülüke
    #286
    Hogy a rákba kell ezt mozgóvá tenni?
  • Aquir
    #285
    ...vagy csak simán elolvasod a Faq-t itt fenn :) bal alsó sarok
  • desigo
    #284
    Vagy fent veszed lejjebb a színeket stb...
  • samuray
    #283
    ezt azzal a kis sárga borítékos ikonnal éred el az explorer jel alatt!